Menu

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek, ilerleyen günlerde çıkacağınız seyahatte çok mutlu olacağınıza, yeni insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Örneğin çıkılan bir yolculuk sonrasında birine aşık olabilir, uzak mesafe bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sizi çok seven ve size karşı hisleri gerçek olan biri hayatınıza girebilir, ancak aranızda mesafe olması ilişkiyi zorlaştırabilir. Rüyada eski sevgiliyle gezip dolaşmak, aynı zamanda uzun süredir istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır. Eğer bir süredir sevdiklerinizi ikna edemediğiniz bir konuda varsa bu konuda güzel bir sonuç alınabilir.

Rüyada eski sevgiliyle seyahat etmek, tek başına çıkılacak yolculukta yeni dostluklar edinmek veya birini ziyaret etmek anlamına gelir. Örneğin hoşlandığınız birini görmeye gidebilirsiniz, bu kişi ile birlikte seyahate de çıkabilirsiniz. Artık eski sevgilinize karşı hisleriniz geçmişte kalır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Arabada Gezmek

Arabayla yolculuğu yaparak başka bir yere gitmek ve bir süre yaşadığınız yerden ayrı kalmak anlamına gelir. Özellikle sizin yolunuzu gözleyen ve sizi çok özleyen birileri olabilir. Size hasret duyan biri ile görüşebilir, birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Elele Gezmek

Yeni arkadaşlıklar edinmek ve bir süre yalnızlığı tercih etmek, hayatınıza kimseyi almamak anlamına gelir. Bunun yerine sadece dostlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle kol kola gezmek, aynı zamanda arkadaş ortamından sizden hoşlanan birine de yorumlanır. Size karşı duygularını bir türlü açamayan biri olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Motorla Gezmek

Bir süredir planını yaptığınız bir seyahat varsa bu seyahatin beklediğinizden de güzel geçmesine yorumlanır. Örneğin bir zamanlar size baskı yapan ya da engel olan kişiler tarafından gidemediğiniz yerlere gidebilir, yeni yerler görebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyle Ormanda Gezmek

Çok fazla para kazanmak ve ekonomik yönden güçlenmek, hiç kimseye muhtaç olmamak anlamına gelir. Sıfırdan başlanan işlerde de bol kazanç elde edebilirsiniz. İş hayatınızda şansınız açık olur, yeni bir çalışma ortamında bulunabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Gezmek

Yeni bir ilişkiye başlamak ve bu ilişkinin ilk gününden itibaren ciddi düşünmeye yorumlanır. Hatta hayatınıza giren kişi size niyetini belli etmek için annesi ve ailesi ile tanıştırmak isteyebilir. Sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Evini Gezmek

Yeni bir eve taşınmak ya da evlenerek ev düzeninizin tamamen değişmesine yorumlanır. Artık ailenizle ya da yalnız yaşamak yerine sevdiğiniz insanla birlikte yaşamaya başlayabilirsiniz. Onunla evlilik hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kısmetinizin açık olmasına ve talip haberi almaya yorumlanır. Dostlarınız ya da yakın çevreniz tarafından biri ile tanıştırılabilir, bu kişiyi yakından tanımak isteyebilirsiniz. Uzakta yaşayan biri de sizi görmeye gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

17 Yorum
 1. Merve Haziran 13, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 13, 2019 / Cevapla
 2. Buse Haziran 1, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 3, 2019 / Cevapla
 3. Ayse Mayıs 29, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 31, 2019 / Cevapla
 4. Gül Mayıs 19, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
 5. Kader Nisan 26, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 27, 2019 / Cevapla
 6. Fethiye Nisan 16, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 19, 2019 / Cevapla
 7. Emel Mart 8, 2019 / Cevapla
  • admin Mart 9, 2019 / Cevapla
 8. A- Mart 5, 2019 / Cevapla
  • admin Mart 5, 2019 / Cevapla
   • A- Mart 6, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir