Menu

Rüyada Gemiden Denize Düşmek

Rüyada gemiden denize düştüğünü görmek, büyük bir kısmete yorumlanır. Örneğin ilerleyen günlerde çok kazançlı bir iş teklifi alabilirsiniz. Kendini işini yapan kişiler için ticari hayatta çok başarılı olmaya ve müşterilerinin artmasına, kazancın bollaşmasına yorumlanır. Ekonomik yönden sıkıntılar biter ve artık paranızla rahat bir geçim sağlayabilirsiniz. Mal mülk almak isteyen kişiler de bu hayallerine tez zamanda erişebilirler. Rüyada gemiden suya düşmek, bekar olan kişiler için zengin biri ile evlenerek maddi sıkıntı çekmemeye, bir eli balda bir eli yağda hayatını sürdürmeye yorumlanır. Maddi olanaklarınız çoğalabilir ve para sıkıntısı biter.

Rüyada gemiden denize atlamak, borcu olan kişilerin tez zamanda borçlarının hepsinden kurtulmalarına yorumlanır. Mesela bir yerden toplu para bekleniyorsa bu para tez günde elinize geçer, satılması gereken mal mülkler de çok beklemeden satılır. Nakit paraya çevirmek istediğiniz şeylerde zarar etmezsiniz.

Rüyada Büyük Gemiden Denize Düşmek

Eğitim hayatı devam eden kişilerin güzel bir kariyer yolu çizmesine, okul hayatlarında başarılarının artmasına yorumlanır. Çalışan kişiler için de makam mevki yükselmesi ve daha fazla sorumluluk almaya, daha çok insana hitap etmeye yorumlanır. Evli olan kişilerin eşlerinin de kazançları artabilir.

Rüyada Gemiden Denize Düşüp Yüzmek

Yeni kazanç kapıları aralamak, işsiz olan kişilerin çok iyi bir iş bulmasına yorumlanır. İş ile alakalı beklenen haberler gelir. Aileniz sizin adınıza mutlu olur. Parlak bir geleceğin temellerini atabilir, maddi yönden kendinize güvence altına alabilirsiniz.

Rüyada Gemiden Denize Düşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, daha çok para kazanarak daha iyi yaşam koşullarına sahip olmaya, hayalini kurduğunuz kazanca ulaşmaya yorumlanır. Bir süredir verilen emekleriniz karşılıksız kalmaz. Tam ters daha fazlasını elde edebilir, maddi yönden kimseye muhtaç kalmazsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

10 Yorum
 1. Nil deniz Mayıs 31, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 31, 2019 / Cevapla
 2. NoName Mayıs 29, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 31, 2019 / Cevapla
 3. Ayse Mayıs 16, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
 4. Çiko Mayıs 14, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 15, 2019 / Cevapla
 5. Nazmiye çınar Nisan 5, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 7, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir