Menu

Rüyada Işınlanmak

Rüyada ışınlandığını görmek, sadece hayal olarak kalacağını sandığınız bir şeyin gerçek olacağına ve bir insan ile de gönül uyumu yakalamaya, mutlu bir aşka yorumlanır. Tam da hayalini kurduğunuz gibi bir insan sizin karşınıza çıkabilir. Aynı masallardaki gibi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insan mutluluktan ayaklarınızı yerden kesebilir. Rüyada ışınlanmak, aynı zamanda evli olan kişiler için de eşlerinden yana şanslı olduklarını ve birlikte ortak hayallerine erişeceklerine yorumlanır. Birbirinize vermiş olduğunuz destek ile birlikte çok güzel anılar biriktirebilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada başka yere ışınlanmak, evinizi taşımak ve başka bir yere yerleşmek olarak yorumlanır. Geleceğe dair başka bir yerde yaşama hayalleri olan kişiler için bu hayalleri gerçek olur. İş ya da eğitim gibi sebepler ile yeni bir ortama girilebilir. Rüyada bir yerden bir yere ışınlanma görmek, aynı zamanda yeni yerler görmek ve yeni yerler keşfetmek, sık seyahate çıkıp ufkunu geliştirmek anlamına da gelir.

Rüyada Zaman Yolculuğu Görmek

Rüyada zamanda yolculuk yaptığını görmek, zamanında edinmiş olduğunuz tecrübelerin size rehber olacağına ve her şeyin üstesinden gelip zorlukları aşacağınıza yorumlanır. Parasal anlamda eliniz rahatlayabilir, çok daha mutlu olacağınız işler yapabilirsiniz. Kendi meslek yaşantınızda da bol seyahate çıkmanız olasıdır. Yeni yerlere giderek daha fazla insan ve kültür tanıma şansınız olabilir.

Rüyada Geleceğe Gitmek

Geçmişte yaşanan sıkıntıları tamamen geride bırakmak ve yeni heyecanlar yaşamak olarak yorumlanır. Kafanıza takıp dert yapmış olduğunuz şeylerden kurtulabilirsiniz. Özel hayatınızda sıkıntılar aşılmaya başlar.

Rüyada Geçmişe Gitmek

Unutamadığınız birine yorumlanır ve bu kişi ile yeniden yollarınız kesişebilir. Uzun süredir özlem duyduğunuz ve görüşemediğiniz kişiler ile bir araya gelerek geçmişi yad edebilirsiniz. Özlemler biter ve manevi yönden huzur artar.

Rüyada Işınlanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun süredir emek harcadığınız işlerde beklenilenden de büyük başarılar sergilemeye yorumlanır. Sizi çok şaşırtan şeyler olabilir. Gerçekleşmesi zor hayaller gerçeğe dönüşebilir ve çabalarınız boşa gitmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

12 Yorum
 1. Oruc Temmuz 15, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 17, 2019 / Cevapla
 2. Hamza Haziran 18, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 20, 2019 / Cevapla
 3. Pelin Haziran 16, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 20, 2019 / Cevapla
 4. AlphaTURK Mayıs 29, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 31, 2019 / Cevapla
 5. Ahmet Mayıs 18, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
 6. Zeynep Mayıs 8, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 9, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir