Menu

Rüyada Birinin Hapisten Çıktığını Görmek

Rüyada birinin hapisten çıkması, mutlu olacağınız haberler alacağınıza ve rızkın artacağına yorumlanır. Emek harcanan işlerde yeni fırsat kapıları karşınıza çıkabilir. Kimseye muhtaç olmadan rahat bir hayat sürebilir, sevdikleriniz ile bir araya gelebilir, özlem giderebilirsiniz. Rüyada başkasının hapisten çıktığını görmek, evli olan kişilerin de eşleri ile arasında sorunların aşılmasına yorumlanır. Aile içerisinde bir süredir canınızı sıkan bir mesele çözüme kavuşabilir. Rüyada hapisteki birinin çıktığını görmek, tartışmaların son bulması ve geçimsizliğine sona ermesine, düşmanların uzak durmasına da yorumlanır. Bazı problemler en nihayetinde aşılır ve sizinle uğraşmaya çalışan kişiler uzak dururlar.

Rüyada mahkum birinin tahliye olduğunu görmek, şansın açık olması ve planlarınızda sorun çıkmaması, beklenen zamanda hasretlerin sona ermesine yorumlanır. Bir süredir özlem duyduğunuz birine kavuşabilir, küs olup çok özlediğiniz biriyle de aranızı düzeltebilirsiniz. Rüyada hapiste olan birini dışarıda görmek, çekilen dert ve cefadan kurtulmaya, selamete ermeye alamettir. Büyük bir sıkıntıdan arınabilirsiniz ve gönül dargınlıkları sona erer.

Rüyada Tahliye Görmek

Moralinizi yerine getirecek haberler almaya, şansın açılması ve talihin dönmesine yorumlanır. Artık her şey kendi lehinize olabilir ve hakkınız olana sahip olabilirsiniz. Hakkınızın çiğnendiğini düşündüğünüz bir konuda içiniz rahat eder, size karşı kin besleyen kişilerden uzaklaşabilirsiniz.

Rüyada Tutuklu Birinin Çıktığını Görmek

Size destek olan biri sayesinde zorlukların üstesinden gelebilir, sorunlarınızı kısa sürede çözebilir, borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Uykunuzu kaçıran bir sorun sona erebilir, birinden gelecek yardım sayesinde rahata erişebilirsiniz.

Rüyada Birisinin Cezaevinden Çıktığını Görmek

Zor günler geride kalır, fakirlikten zenginliğe yorumlanır. Büyük zorlukların ardından çok büyük mutluluklar ve kazançlar sağlayabilirsiniz. Size karşı ön yargılı olan kişiler hatalarının farkına varırlar. Size sırt çeviren biri de pişman olabilir. Rüyada cezaevinde olan birinin çıktığını görmek, düzeni tekrar sağlamak ve istikrarlı bir şekilde başarıya ulaşmaya da yorumlanır.

Rüyada Kardeşinin Cezaevinden Çıktığını Görmek

Rüyada kardeşinin hapisten çıktığını görmek, her türlü endişe ve sorunların son bulması, rahat bir nefes almak anlamına gelir. Bir ömür sağlık ve sıhhate, mutlu bir hayat sürmeye yorumlanır. Aileniz ile yeniden birlik olup sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Oğlunun Cezaevinden Çıktığını Görmek

Rüyada oğlunun hapisten çıktığını görmek, para sıkıntının sona ermesi ve sofranızın rızkının artmasına, hoş sohbet ve muhabbete yorumlanır. Yeniden daha mutlu ve bolluk içerisinde bir aile düzenine sahip olabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşının Cezaevinden Çıktığını Görmek

Rüyada arkadaşının hapisten çıktığını görmek, uzun süredir hasret kaldığınız biri ile kavuşacağınıza ve özlemlerin sona ermesine yorumlanır. Bir süredir çekilen dert ve cefa son bulur, neşeniz artar. Sevdikleriniz size çok güzel haberler getirebilirler.

Rüyada Hapisteki Bir Yakınının Çıktığını Görmek

Karamsar ruh halinde kurtulmaya ve sizi huzursuz eden bir şeyin son bulmasına, boşuna kuruntu yapıp mevzu büyütmeye yorumlanır. Aslında bazı şeyler sizin tahmin ettiğiniz gibi olmayabilir ve boşuna dert yapıyor olabilirsiniz.

Rüyada Eşinin Hapisten Çıktığını Görmek

Evlatlarından hayır görmeye, aile saadetini yeniden yakalamaya ve destek görmeye yorumlanır. Bir süredir harcadığınız emekler karşılığını verebilir. Kendinizi zor bir durumdan kurtarabilir, artık daha azimli olabilirsiniz.

Rüyada Babanın Hapisten Çıktığını Görmek

Yaşanılan bir talihsizliği kısa sürede atlatmaya, şanssızlığın son bulmasına yorumlanır. Uzun süredir isyan edip şikayetçi olduğunuz ne varsa sonunda bundan kurtulup gönül refahlığına erişebilirsiniz. Size karşı haksızlık yapan biri de pişman olabilir.

Rüyada Birinin Hapisten Çıkması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kalp kırgınlıkların son bularak bol kazanç sağlamaya, hem maddi hem de manevi yönden endişelerden arınmaya yorumlanır. İçinizi sıkan ne varsa son bulur, gelen haberler hoşunuza gider, hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

250 Yorum
 1. cennet Temmuz 15, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 17, 2019 / Cevapla
 2. Yonca Temmuz 14, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 17, 2019 / Cevapla
 3. Burak Temmuz 14, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 17, 2019 / Cevapla
 4. Keremmm Temmuz 11, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 16, 2019 / Cevapla
 5. Kerem Temmuz 11, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 11, 2019 / Cevapla
 6. Yılmaz Temmuz 8, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 10, 2019 / Cevapla
 7. Derya Temmuz 7, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 10, 2019 / Cevapla
 8. Ülker Haziran 30, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 30, 2019 / Cevapla
 9. Şilan Haziran 24, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 28, 2019 / Cevapla
 10. Berkay Haziran 22, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 26, 2019 / Cevapla
 11. Mugo Haziran 19, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 24, 2019 / Cevapla
  • Admin Haziran 27, 2019 / Cevapla
 12. Gulsum Haziran 19, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 24, 2019 / Cevapla
 13. Elif Haziran 15, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 15, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir