Menu

Rüyada Eşinin Başkasından Çocuğu Olması

Rüyada eşinin başkasından çocuğu olduğunu görmek, aile hayatında huzurun artmasına ve büyük bir sorunun üstesinden gelmeye yorumlanır. Bir süre önce aile içine yaşanan bir sıkıntı yeniden alevlenebilir ve bu sefer çözülür. Ailelerin de ev hayatına karışması ya da aranızı bozması yüzünden kırgınsanız, bu kırgınlık biter. Birlikte zorlukları atlatıp eşinizle daha huzurlu ve mutlu olabilirsiniz. Ev hayatında sohbet ve muhabbet çoğalır. Rüyada eşinin çocuğu olduğunu öğrenmek, bazı yorumcular tarafından da hayırlı evlatlar yetiştirmek ve onlarla gurur duymak demektir. Evlatlarınıza yönelik eşinizle ortak hayalleriniz gerçek olur. Rüyada eşinin gayrimeşru çocuğu olduğunu görmek, eşinizden sizden sakladığı sırların gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Aranızda gizli saklı bir şey kalmaz ama bu süreç sizi yıpratabilir.

Rüyada eşinin başkasından erkek çocuğu olması, bol kazanca yorumlanır ve evinize giren paranın miktarı artar. Bol kazanç sağlayıp sefa içerisinde bir hayat sürülür. Evliliğinizde maddi sıkıntı kalmaz. Rüyada eşinin başkasından kız çocuğu olması, dedikodudan uzak durmaya ve kimsen ağzına laf vermemeye yorumlanır. Ağzınızdan laf almaya çalışan insanlar varsa bunu başaramazlar.

Rüyada Eşinin Başka Kadından Çocuğu Olması

Eşinizi dolduruşa getiren birileri olabilir. Bu sebeple de aranızda bazı sorunlar çıkabilir. Eşinize güvendiğiniz bir konuda da sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bir kadını lafına bakıp kalbinizi kurabilir, sizin yerinize o kadına güvenebilir.

Rüyada Kocasının Başkasından Çocuğu Olması

Ev içi huzurunuzu bozan bir kadına ve bu kadının size zararı dokunduğuna yorumlanır. Evinize girip çıkan bir kadınla aranızda tatsızlık olabilir. Rüyada kocasının başka kadından çocuğu olduğunu görmek, aynı zamanda bir kadından yılmak demektir. Bu kadın aile içi her şeye burnunu sokuyor olabilir.

Rüyada Eşinin Başka Birini Hamile Bıraktığını Görmek

Yeni mal mülk edinmek ve eşinizle birlik olup maddi olanaklarını arttırmak demektir. Hem kendiniz hem de çocuklarınızın geleceği için hayırlı yatırımlar yapabilir, maddi yönden güçlenebilirsiniz. Birikimleriniz her geçen gün artabilir.

Rüyada Eşinin Başkasından Çocuğu Olması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde bereketin artmasına ve eşinizle aranızı bozmaya çalışanların bu emellerine ulaşamamasına yorumlanır. Aile hayatında sıkıntılar eşinizin sayesinde biter, sizi bir konuda başkalarına karşı koruyup kollayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

12 Yorum
 1. Özlem Haziran 21, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 24, 2019 / Cevapla
 2. Aslihan Haziran 18, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 20, 2019 / Cevapla
 3. Rukiye Haziran 13, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 13, 2019 / Cevapla
 4. yasin Haziran 12, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 13, 2019 / Cevapla
   • Özlem Haziran 21, 2019 / Cevapla
 5. Faden Haziran 9, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 10, 2019 / Cevapla
 6. Sevgi Nisan 20, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir