Menu

Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek

Rüyada kadın kadına ilişki görmek, mal mülk sahibi olmaya ve ekonomik yönden güçlenmeye yorumlanır. Çalışmayan kişiler için çalışarak kendi paralarını kazanacaklarına ve ekonomik yönden kendi ayakları üzerinde duracaklarına yorumlanır. Başkalarına muhtaç kalmadan kendi başınıza bir şeyler başarabilirsiniz. Evli olan bir kadın ise rüyasında kadın kadına seviştiğini görürse, bu sefer de anlamı eşinden şüphe duymak demektir. Eşinizle aranızda güven sorunu çıkabilir ve ondan şüphe duyacağınız bir şey olabilir. Rüyada kadın kadına ilişkiye girmek, bekar olan kadınlar için de zengin olmaya ve rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Çalışanlar sağlam bir kariyer yapabilirler. Rüyada iki kadının ilişkiye girmesi, başakları üzerinde güç ve otorite sahibi olmaya yorumlanır. Mesleki alanda uzmanlaşabilir ve başkaları tarafından takdir kazanan işlerin altına imza atabilirsiniz.

Rüyada kadınların sevişmesi, bereketin artmasına ve evinizde rızkın çoğalmasına yorumlanır. Maddi sıkıntısı olanların ellerine daha fazla para geçebilir. Rüyada kadın kadına seks yapmak, aynı zamanda sizi kıskanan kadınların daha da kıskanmasına yorumlanır. Olanaklarınız çoğalabilir ve bazı kadınlar hasetlik edebilirler.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Çok büyük emekler harcanarak bazı hayallere ulaşmaya, zor olanı seçmeye yorumlanır. Hem iş hem de aile hayatında daha fazla emek vermeniz ve mücadele etmeniz gerekebilir. İnsanların sizden beklentileri yükselebilir. Rüyada iki kadının öpüştüğünü görmek, aynı zamanda iki kadının bir araya gelip sizin dedikodunuzu yapmasına ve arkanızdan olur olmaz laflar deyip sizi çekiştirmesine yorumlanır.

Rüyada Kadın Kadına Evlenmek

Bekar olan kişiler için hayırlı bir rüya olmakla birlikte zengin bir talipleri olacağına yorumlanır. Çok zengin biri sizinle evlenmek isteyebilir. Evli olanlar için de evlerinde borçsuz yaşamalarına ve eşlerinden sürpriz bir hediye almaya yorumlanır.

Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çalışma hayatında itibar görmek ve otorite sağlamaya yorumlanır. Pek çok sorumluluk üstlenmeniz gerekebilir, sizden beklenenden fazla başarılı olabilirsiniz. Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir, güzel haberler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum
 1. Hlm Haziran 5, 2019 / Cevapla
  • admin Haziran 6, 2019 / Cevapla
 2. Gamze Mayıs 28, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 31, 2019 / Cevapla
 3. Esma Mayıs 26, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 30, 2019 / Cevapla
 4. rrr Mayıs 19, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
 5. Özlem Mayıs 17, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
 6. Mrn Mayıs 15, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 15, 2019 / Cevapla
   • CemreNida Haziran 10, 2019 / Cevapla
    • admin Haziran 11, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir