Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest aldığını görmek, yapılan hataların farkına vararak hatadan dönmeye ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. Bazı yanlışların farkına vararak düzeltebilirsiniz, belki de gözünüzden kaçan bir takım hatalar olabilir. Ancak pişman olmak yerine önleminizi alacaksınız. Aynı zamanda içinize dert olan bir şeyden de kurtulmak olarak yorumlanır. Belki de birine karşı bir haksızlık yaptığınızı ya da kalbini kırdığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu durumu düzelterek o kişinin gönlünü alabilirsiniz. Rüyada abdest almak istemek, daha iyi ahlaklı ve manevi yönden de daha güçlü bir insan olmak, hayır işlemek anlamına gelir. Yapacağınız hayırlar ve iyilikler ile adınızdan söz ettirebilirsiniz, insanların size karşı güvenleri artabilir.

Rüyada abdest alan birilerini görmek, iyi insanlar ile tanışmak, yakın zamanda hayatınıza girecek olan insanların güzel ahlakları ile sizi etkileyeceklerine, örnek olacaklarına yorumlanır. Manevi yönden güçlenmenizde bazı insanların faydası dokunabilir. Rüyada başkasının abdest alması, aynı zamanda bekar olan kişilerin dini imanı bütün bir insan ile dünya evine girmeleri olarak yorumlanır. Bu kişi ile evliliğiniz çevreniz tarafından onaylanır.

Rüyada Abdest Aldırmak

Başkalarına örnek davranışlar sergilemek ve adınızdan güzel sözler ile söz ettirmek olarak yorumlanır. Başkaları arasında iyi niyetiniz ve güzel ahlakınız ile sıyrılabilirsiniz. İnsanların size yaklaşımı daha farklı olabilir ve yeni şans kapıları aralanabilir.

Rüyada Abdest Bozulması

Tam her şey yolunda giderken bir anda endişelerin artmasına, size korku veren bir şeyin olmasına yorumlanır. Yapılan bir hata sonrasında pişmanlık duyabilir, başka birinin kalbini kırabilirsiniz. Bu sebeple de sevdiklerinize yaklaşımınızda biraz daha dikkat etmeye gayret edin.

Rüyada Abdest Almak İsteyip Alamamak

Çok hayırlı bir işe girişmek ancak önünüze bir takım engellerin çıkmasına yorumlanır.  Gayret edilen bazı konularda çevrenizdeki insanların engeli ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarının iyiliğini düşünürken onların size aynı yaklaşımda olmaması kalbinizi kırabilir.

Rüyada Abdest Almak İçin Su Aramak

Yeni hedefler belirlemek ve yeni başlangıçlar yapmak olarak yorumlanır. Yeni bir düzen kurabilir, sıkıntıları atlatarak daha iyi bir düzen kurmaya çalışabilirsiniz. Eğer maddi yönden başkalarının desteğine ihtiyacınız varsa yakında beklenen destek gelebilir. Parasal engeller ortadan kalkar.

Rüyada Abdest Almak Namaz Kılmak

Gam ve kederden kurtulmaya, kuvvetli bir imana sahip olmaya yorumlanır. Bu rüya çok hayırlıdır, edilen dualarınız yerini bulur. Eğer işlerinizde problem varsa yoluna gireceğini de işaret eder. Çabalarınız sonuç verir ve sizin için en hayırlısı ne ise o olur.

Rüyada Camide Abdest Almak

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte yapılan işlerde başarılı olmak, onların sizin için hayal ettikleri şeyleri gerçekleştirmek olarak yorumlanır. Aileniz ve dostlarınız sizinle gurur duyarlar ve beklentileri boşa gitmez. Çok güzel sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Abdest Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iç sıkıntılardan kurtulmak ve dertsiz tasasız olmaya, duaların kabul olmasına yorumlanır. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok hayırlı işler başarabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluklar da azalır ve kimseye karşı mahcup olmamış olursunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum

 1. Pelin
 2. Pelin
  • admin
 3. Kamer
  • admin
 4. Kamer
  • admin
 5. Merve
  • admin
 6. Hale
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status