Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest aldığını görmek, yapılan hataların farkına vararak hatadan dönmeye ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. Bazı yanlışların farkına vararak düzeltebilirsiniz, belki de gözünüzden kaçan bir takım hatalar olabilir. Ancak pişman olmak yerine önleminizi alacaksınız. Aynı zamanda içinize dert olan bir şeyden de kurtulmak olarak yorumlanır. Belki de birine karşı bir haksızlık yaptığınızı ya da kalbini kırdığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu durumu düzelterek o kişinin gönlünü alabilirsiniz. Rüyada abdest almak istemek, daha iyi ahlaklı ve manevi yönden de daha güçlü bir insan olmak, hayır işlemek anlamına gelir. Yapacağınız hayırlar ve iyilikler ile adınızdan söz ettirebilirsiniz, insanların size karşı güvenleri artabilir.

Rüyada abdest alan birilerini görmek, iyi insanlar ile tanışmak, yakın zamanda hayatınıza girecek olan insanların güzel ahlakları ile sizi etkileyeceklerine, örnek olacaklarına yorumlanır. Manevi yönden güçlenmenizde bazı insanların faydası dokunabilir. Rüyada başkasının abdest alması, aynı zamanda bekar olan kişilerin dini imanı bütün bir insan ile dünya evine girmeleri olarak yorumlanır. Bu kişi ile evliliğiniz çevreniz tarafından onaylanır.

Rüyada Abdest Aldırmak

Başkalarına örnek davranışlar sergilemek ve adınızdan güzel sözler ile söz ettirmek olarak yorumlanır. Başkaları arasında iyi niyetiniz ve güzel ahlakınız ile sıyrılabilirsiniz. İnsanların size yaklaşımı daha farklı olabilir ve yeni şans kapıları aralanabilir.

Rüyada Abdest Bozulması

Tam her şey yolunda giderken bir anda endişelerin artmasına, size korku veren bir şeyin olmasına yorumlanır. Yapılan bir hata sonrasında pişmanlık duyabilir, başka birinin kalbini kırabilirsiniz. Bu sebeple de sevdiklerinize yaklaşımınızda biraz daha dikkat etmeye gayret edin.

Rüyada Abdest Almak İsteyip Alamamak

Çok hayırlı bir işe girişmek ancak önünüze bir takım engellerin çıkmasına yorumlanır.  Gayret edilen bazı konularda çevrenizdeki insanların engeli ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarının iyiliğini düşünürken onların size aynı yaklaşımda olmaması kalbinizi kırabilir.

Rüyada Abdest Almak İçin Su Aramak

Yeni hedefler belirlemek ve yeni başlangıçlar yapmak olarak yorumlanır. Yeni bir düzen kurabilir, sıkıntıları atlatarak daha iyi bir düzen kurmaya çalışabilirsiniz. Eğer maddi yönden başkalarının desteğine ihtiyacınız varsa yakında beklenen destek gelebilir. Parasal engeller ortadan kalkar.

Rüyada Abdest Almak Namaz Kılmak

Gam ve kederden kurtulmaya, kuvvetli bir imana sahip olmaya yorumlanır. Bu rüya çok hayırlıdır, edilen dualarınız yerini bulur. Eğer işlerinizde problem varsa yoluna gireceğini de işaret eder. Çabalarınız sonuç verir ve sizin için en hayırlısı ne ise o olur.

Rüyada Camide Abdest Almak

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte yapılan işlerde başarılı olmak, onların sizin için hayal ettikleri şeyleri gerçekleştirmek olarak yorumlanır. Aileniz ve dostlarınız sizinle gurur duyarlar ve beklentileri boşa gitmez. Çok güzel sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Abdest Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iç sıkıntılardan kurtulmak ve dertsiz tasasız olmaya, duaların kabul olmasına yorumlanır. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok hayırlı işler başarabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluklar da azalır ve kimseye karşı mahcup olmamış olursunuz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Pelin dedi ki:

  Rüyamda bir milli parkta dolaşırken lavaboya gittim orda hasta tekerlekli sandalyede iki yaşlı kadın vardı ellerini yıkıyorlardı bir tanede orta yaşta 30 -35 yaşlarında bir kadın vardı ben abdest alıyordum bana abdest için orda farklı yerde gösterdi örneğin ayak için alınan abdest için farklı yer gösterdi beyaz mermerden birkaç çeşme vardı ve sular çok berraktı bende mutluydum

 2. Pelin dedi ki:

  Rüyamda bir milli parkta dolaşırken lavaboya gittim orda hasta tekerlekli sandalyede iki yaşlı kadın vardı ellerini yıkıyorlardı bir tanede orta yaşta 30 lu yaşlarda bir kadın vardı ben abdest alıyordum bana abdest için orda farklı yerde gösterdi örneğin ayak için alınan abdest için farklı yer gösterdi beyaz mermerden birkaç çeşme vardı ve sular çok berraktı

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinize iyiliğiniz dokunabilir ve hayır duası alabilirsiniz.

 3. Kamer dedi ki:

  Ruyamda deger verip sevdiğim birini bir evden aliyorum loş bir hava yildizli. Aldigim yer ahşap güzel ic ice kapılardan olusan bir yer. Onunla beraber yokus yukari çıkıyoruz fakat kendisi elimi omuzuma atıyor uygun olmadigini söylüyorum sonra hak veriyor aonra tekrar yapiyor o zamanda sanki aramizda haramlik bir durum olmadigini hissediyorum. Sonra onunla birlikte açık alanda bir yere oturuyoruz. Orda bizim masaya dönük oturan biri sapik biriymiş hemen kalkalim diyorum kosar adımlar la uzaklasiyorum sapikda arkamizdan geliyor. Sevdiğimin kolu kirik sargida oluyor bi an adama vuruyor yapma kolun kırık kopacak diyorum. Sonra kolu bir yere giriyor duzelmis geliyor adamı dövüyor. Adama bir sürü insan var ki ahlaksiz biri diye kaldirmiyor ellemiyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan kazanca ve haramdan uzak durmaya, size iyiliği dokunacak kişilerin hayatınıza gireceğine yorumlanır.

 4. Kamer dedi ki:

  Hayrolsn inşallah annem elimizde kova ile gidiyor uz köyde böyle yaylaya abdest alıp namaz kılacaz sonra bem bir nehrin kıyısına gecıyom öyle bir nehir mis ki Çağan ırmak gibi annem gel derin dikkat et kovada su var abdest buradan al diyor ben gel anne korkma derinliği korkutmasın diyip nehrin önünde duruyor um orada uyanmış

  1. admin dedi ki:

   İsteklerin gerçekleşmesine ve aile içerisinde rızkın bereketin artacağına yorumlanır.

 5. Merve dedi ki:

  Merhaba benim gördüğüm rüya. Akrabamızın evindeyiz misafirlikte ben ve kardeşim kalmışız diğerleri dışarı çıkmış. Evi toparlamaya çalışıyorum sonra akşam namazım gidicek çok oyalandım diyorum. En son herkes geliyor ben abdest almak için lavaboya gidiyorum çok kilolu bir genç adam geliyor güya ev halkından ama tanımıyorum. Sonra onun girmesine izin veriyorum. O çıkınca ben giriyorum. Tam ağzıma burnuma su verdikten sonra ezan okuyor ve namazım gitti diyorum. Abdest almayı bırakıyorum. Yatsı namazını evde kılarım diyorum. Abdest almıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İnsanların sizden güzle bir olayla bahsetmesi, takdir kazanmaya yorumlanır.

 6. Hale dedi ki:

  İyi günler ben çok karışık bir rüya gördüm ve hatırladığım kısmı sadece yazıyorum. Rüyamda otobüs yolculuğundaydım. Mola veriyorduk ve gidip hemen abdest alıyordum iki adamda vardı. Güya tanıyordum onları gülüp şakalaşıyorlardı. Bende gülüyordum ama yüzlerini görmedim. Hatırlamıyorum ve abdest aldıktan sonra namaz kılmaya gidiyorum. Namaza durduğumu gördüm devamını hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabul olmasına ve hayırlı bir işe vesile olmaya, hayır duası almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status