Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüyada kapının açık olduğunu görmek, talihin dönmesi ve murada ermek anlamına gelir. Bir süredir sizi endişelendiren sorunların üstesinden gelecek, rahat bir nefes alacaksınız. Artık endişe ettiğiniz ne varsa geride bırakabilirsiniz. Öncelikle ev içi problemi olan kişiler tez zamanda aile içi huzura erişebilirler. Belki ev içinde maddi problemler olabilir. Bunları da ailece aşacaksınız. Borcu olanlar yakında ellerine geçecek toplu para ile borçlarını kapatabilirler. Dertli olanlar da dertlerine derman bulabilirler.

Rüyada açık kapıdan girdiğini görmek, hayatınızda önemli bir değişimin olması ve bunun neşe getirmesi demektir. Yeni bir dönem sizleri bekliyor olabilir. Çok hayırlı işler yapabilir, çok iyi insanlarla tanışabilir ve fayda görebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlik beraberlik içerisinde olacaksınız.

Rüyada Evin Kapısını Açık Görmek

Eğer bir süredir kırgın olduğunuz biri varsa onunla barışabilirsiniz. Özellikle aileden size dargın biri varsa onun gönlünü almanız iyi olacaktır. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki sorunların üzerine perde çekeceksiniz. İlişkilerde huzur arayışında olacak, bunun için de çabalarınızdan olumlu karşılık alacaksınız.

Rüyada Yarı Açık Kapı Görmek

Bazı isteklerinize erişmenize çok az bir süre kaldığını gösterir. Özellikle maddi yönden isteklerinizin gerçekleşmesi ve ek kazanç için az bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Biraz daha çalışarak yakında yarım kalan işlerinizi de tamamlayabilir, beklentilerinizin karşılığını bulabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Açık Kapı Görmek

Hayatınıza yeni bir sayfa açacağınıza, yuvanızda mutluluğu bulacağınıza yorumlanır. Temiz bir haber de alabilirsiniz. Bu haber ailenizi ilgilendiriyor olabilir. Bekar olanlar evlenerek kendi yuvalarını kurabilirler. Evli olanlar için de bebek müjdesi olabilir.

Rüyada Kendi Evinin Kapısını Açık Görmek

Bolluk ve bereketin artması, yatırım yapmak gibi anlamlara gelir. Birikimleriniz varsa onları da satın almak istediğiniz şeyler için değerlendirebilirsiniz. Yatırımlarınızdan pişman olmayacaksınız. Mal mülk satın alımı hayırlı olacak.

Rüyada Açık Kapı Pencere Görmek

Sağlık sorunu olanların sıhhate erişmesi ve mutsuz olanların da aradığı mutluluğu bulması anlamına gelir. Hayatınızda bir şeyler yolunda gitmeye başladıkça keyfiniz yerine gelecek. Aslında şansın sizden yana olduğunu göreceksiniz.

Rüyada Beyaz Açık Kapı Görmek

Bahtın açık olması ve murada ermek anlamına gelir. Bekar olanlar çok hayırlı biri ile tanışarak kısa zamanda evlilik kararı alabilirler. Ya da başka bir eve taşınabilir, kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başlayabilir, ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilirsiniz.

Rüyada Evin Dış Kapısını Açık Görmek

Sıkıntıların evinizden uzaklaşıp gitmesi, şansın geri gelmesi demektir. Eğitim ya da iş hayatında sorun yaratan kişiler varsa, uzlaşma sağlanabilir. Özellikle sizi sıkıntıya sokan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Yabancı biri de sizin yanlış karar almanızda etkili olabilir.

Rüyada Kapıyı Açık Unutmak

Bir takım harcamalar yapmak ve masrafların artması sebebi ile maddi sıkıntı çekmek, ancak bunun kısa sürmesi anlamına gelir. Borca girseniz de, bu hayırlı bir şey için olabilir. Belki mal mülk satın alımından dolayı da borçlarınız olabilir. Ancak geleceğe güzel yatırım yapacaksınız.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

Elinize geçen fırsatları görmemeniz ya da değerlendirmemeniz sebebi ile kaçıp gitmesi demektir. Aslında çok şanslı olsanız da bu şansı bazı sebeplerden dolayı geri tepmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatında ilerlemekte zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Açık Kapı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı işler yapmak ve hayırlı bir evlat olmak, aynı zamanda ailede çok sevilmek, aile içi sorunları çözmek demektir. Ailenizdeki meseleleri çözerek, huzur sağlayacaksınız. Sofranızın rızkı, bolluğu artacak ve birlik beraberlik içerisinde sevdiklerinizle güzel günlere erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aaaaa dedi ki:

  Rüyamda gece vakti uyanıp odamdan çıkıyorum. Antreye geldiğimde evin dış kapısının ardına kadar açık vaziyette olduğunu kapının önünün beyaz ışık ile aydınlık şekilde olduğunu gördüm. Işık olmasının nedeni sanki apartman ışığının yanmasından kaynaklıdı sanki. Kendi kendime kapıyı kikitlememişler hırsız girecek diyorum. Sonrası ne olduğunu hatırlamıyorum. Ama net olarak dış kapının açık olduğunu ve kapıda beyaz aydınlık bir ışığı gördüğümden eminim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

 2. D. dedi ki:

  Evimin kapısından eve girecektim (yani bu kapı binaya herkesin içeri girmek için girdiği o kapı değil, bizzat içinde yaşadığım evin kapısı yanlışanlaşılmasın) bir baktım kapı aralık böyle 1 parmak kadar falan yani sanki kapıyı çekmişsin de çekilmemiş gibi. hiiiii eyvah dedimm şokla kapıyı itip içeri girdim, inşallah kimse fark etmemiştir açık olduğunu inşallah kimse evime girmemiştir diye niyet ederek içeri girdim, evin içini incelemeye başlaadım yani biri girmiş mi bunun ile ilgili bir iz bakınıyorum. Evde kapısı olan bazı şeylerin açılıp kontrol edildiğini fark ettim çünkü dağınıklık vardı evde, yani birisi gelip sanki bir şey aramış girmiş gibi bir izlenim vardı, rüyada eve hırsız girmiş diye bir duyguya kapıldım mı hatırlamıyorum, kapılmadım galiba, evden bir eşya çalınmış mı onu da hatırlamıyorum, ama eve birinin girip girmediği ile ilgili bir iz arıyordum ya hani gördüğüm dağınıktan eve birinin girdiğine emin olmuştuum. Evimizin bu arada kapısı demirden rengi koyu kahverengimsi gibi bir şey renk önem arz eder mi diye belki belirtmek istedim. Benim 1 yıldır ayrı olduğum ve bu ayrılık yüzünden üzüntüden her gün ağladığım bir erkek arkadaşım vardı, bugün kandil, dün gece 2 ya da 3 gibi ağlaya ağlaya dua etmiştim, nolur Allahım peygamberin hatrı için onu bana getir bir daha hiç ayrılmayalım diye, acaba bu rüyayı onun bana geri geleceğine yorsam rüyayı doğru yorumlamış olur muyum?

 3. Fz dedi ki:

  Evin dış kapısını yarı açık gördüm hırsız girdi diye korkup çığlık attım komşular kapıya çıktı ama hırsız ortada yoktu

 4. Fz dedi ki:

  Evin dış kapısını yarı açık gördüm ve hırsız girdi diye korkup çığlık attım komşular kapıya çıktı ama ortada hırsız yoktu

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda,hoşlandığım kişinin sokağında yeni bir tane dershane açildığını ve oraya gittiğimi gördüm. Dershaneden onlarının evinin kapısın sonuna kadar açık olduğunu görüyordum ve içeriden lambanın ışığinin kapiyi eşiğini aydınlattiğinı gözükuyordu

 6. Rüyamın anlamı nedir dedi ki:

  Selamün aleyküm rüyamda evimin dış kapısının açıldığını ve benim kapattığımı gördüm ama defalarca kapatmama rağmen geri geldiğimde açılmaya devam ediyordu. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden misafir ağırlamaya yorumlanır.

 7. Gökçe dedi ki:

  Rüyamda kızkardeşim evıme geliyo sonra dısardak gur bı ses gelıyo satıcı gıbı bı kalkıyom kardesım ses etmeden 2’kata cıkmış kapı sonuna kadar acık bırakmış cok guzel esiyo boyle brnde korkup hırsız olur dıye kapattım dış demir kapıyı yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu evinizde rızkın artmasına, maddi sıkıntının bitmesine yorumlanır.

 8. Barış dedi ki:

  Ruyada kapıda bekliyordum kapı acıktı iceri girmiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya alınan bir karardan vazgeçmeye yorumlanır.

 9. Nur dedi ki:

  Hayırlı günler. Rüyamda koltukta uzanıyorum üstümdeki örtü açılmış babam gelip üzerini ört üşürsün diyor sonra kalkıyorum dar bir beyaz kapı var açık. Soğuk buradan geliyor deyip kapatmaya niyetleniyorum kapattığımı hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde birlik beraberliğe ve iyi haber almaya yorumlanır.

 10. İyilik dedi ki:

  Selamı aleykum rüyamda sokak kapimizi dışarıya doğru yarim açılmış gördüm zorla ve ışık yanıyordu yaninda babamın olduğunu biliyordum annem ona kalk hırsız var dedi oturuyorduk bize gelmişlerdi ben daha fazla dayanamayim elime iki bıçak alıp camı açıp camdan fırladim ve uyandım içim kotu bir his oldu … Lütfen içinizden geçeni yazın rica ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya verilen sözlerin tutulmasına ve önünüze yeni fırsatlar sunulmasına yorumlanır.

 11. Betul dedi ki:

  Ruyamda, ben ve erkek kuzenim arabanin icindeyiz ve bir evin onundeyiz biz o evi gormeye gidiyoruz, o evin kapisi sonuna kadar acik ve ben arabanin icinde baska biri beni istemedigi icin cook ağlıyorum. Ben onu istiyorum ama o beni istemediği için agliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere yolculuk yapılabilir. Düğün dernek davet alınabilir.

 12. Q.a dedi ki:

  Rüyamda evimdeyim salon alaca karanlık odadan salono cıkıyorum eşime soruyorum dış kapıyı kapattınmı diye eşim yanlış hatırlamıyorsam baktım diyor o esnada salonun kapısını açıp beyaz metal ve camdan olusan dış kapıya bakıyorum 25-30 cm açık olarak görüyorum ikimizde çok şaşırıyoruz (ev iki katlı ikinci katta kalıyorum dış kapıdan girince 12 basamak merdivenden sonra salona geciliyor) o merdivenlerden inip kapıyı kapatıyorum birden bilmediğim yada bildiğim bir şey gibi bir şeyden korkmaya başlıyorum sanki sıtmaya tutulmuş gibi lailaheillallah diye dua okurken uyandırılıyorum

  1. admin dedi ki:

   Borçların azalmasına ve maddi kayıpları telafi etmeye yorumlanır.

  2. Nermin dedi ki:

   Ruyamda annemin evinde uyanıyorum ve evin giriş kapısını yarı açık görünüyor annem geceden açık kalmış diyor

 13. Q.a dedi ki:

  Bahcesiz ev kaliyorum Evin icinde iken esime soruyorum kontrol niyetiyle kapiya baktinmi diye ve beyaz dıs kapıyı kontrol ettiğinde yari açık kalmis goruyorum şaşırıyoruz oturdugum ev 1 katta ve giris on on iki civari merdiven den cikiliyor ben o on oniki civarı merdiven basamagindan aşağı iniyorum kapı kapatıyorum o anda bilmediğim birşey den korkmaya basliyorum okurken uyandiriliyorum

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılmasına ve yeni iş imkanları sağlamaya yorumlanır.

 14. Gül dedi ki:

  Rüyamda dış kapı açık unutmuşum kapatırken komşumunsa dış kapısının açık olduğunu göruyorum birde komşumun evinde ışık koruyordum kapımı kapatırken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Zamanında çok zor günler geçirenler rahata erişir.

   1. Nermin dedi ki:

    Ruyamda annemin evinde uyanıyorum ve evin giriş kapısını yarı açık görünüyor annem geceden açık kalmış diyor

    1. admin dedi ki:

     Evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

 15. Sema dedi ki:

  Rüyamda eşimle beraber askeri bir tünelden , geçmek isterken eşim hızlıca geçti fakat ben kalıyordum ve beni tutukladılar. Annem Ve oglum da dışarıda kaldığı icin ağladım ve annem avukat tutup beni kurtardı. Bir komutan ise geçmişine bakalim diyerek dosya çıkarttı.dosyanin içinde ise eski erkek arkadaşımla ilgili bir problemim varmis ,ama o kişide devlete karşı suç işlediğinden tutuklanmıştı onu öğreniyorum ve beni de salıyorlardı….

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile birlikte zorlukları aşmak ve maddi manevi rahatlamaya yorumlanır.

   1. Q.a dedi ki:

    Evin icinde iken esime soruyorum kontrol amacli kapiya baktinmi diye ve beyaz dıs kapıyı kontrol ettiğinde yari açık kalmis goruyorum şaşırıyoruz ve on oniki civarı merdivenden basamagin aşağı iniyorum kapı kapatıyorum korkarak okurken uyandiriliyorum

 16. sevil dedi ki:

  Rüyamda evin dış çelik kapısını kapattığım halde açık bulduğumu gördüm. sonra sanki bu işi rüyamda yapıyormuşum da uyanıyormuşum gibi gördüm. rüya içinde rüya gördüm diyebilirim . uyuyomusum rüyamda kapıyı görüyorum bakıyorum kapı açık uyanıyorum korkuyla kapatıyorum tekrar uyuyorum uyanıyorum yine aynı tabi bunlar yine rüya halindeyken görüyorum.sonra kapıya biri vuruyor kimsin diye açıyorum kapıyı açar açmaz tanımadigim bir kadın üstünde siyah kıyafetler var içeri zorla giriyor korkuyorum. sonra bi görüyorum eve biri girmiş ben bunu farkediyorum ama evim kalabalik misafir varmış merdivene çıkıyorum bakıyorum bir kadın kız genç biri kaçıyor benden merdivenlerden aşağıya doğru koşuyor bende sesleniyorum kimsin diye ama yok . bir iki defa aynı durumu yaşıyorum. sonra neden bu kapı sürekli açılıyor diye rüyamda düşünüyorum güya evim kalabalikmis ya tanımadigim insanlarda varmış evime büyü felan yaptılar kesin diyorum hatta evime gelen o kadınlardan biri örtüm varmış delik gibi mi ne bisey varmış onu dikmek istemiş dikmiş. neyse düşünüyorum ya evime üçlüler musallat oldu biri bana bisey yaptı diye yanımda yine tanımadigim bir kadın var bana diyor ki diktiği ipin rengi yeşilimsi mi öyleyse doğru düşünüyosun diyor bakıyor evet öyle korkuyorum . örtünün dikilmesi gerekenden başka yerlere de ipi dikmiş kesin bisey yaptı diyorum korkuyorum korkuyla uyandım.

 17. kelebek dedi ki:

  Rüyamda evin dış çelik kapısını kapattığım halde açık bulduğumu gördüm. sonra sanki bu işi rüyamda yapıyormuşum da uyanıyormuşum gibi gördüm. rüya içinde rüya gördüm diyebilirim . uyuyomusum rüyamda kapıyı görüyorum bakıyorum kapı açık uyanıyorum korkuyla kapatıyorum tekrar uyuyorum uyanıyorum yine aynı tabi bunlar yine rüya halindeyken görüyorum.sonra kapıya biri vuruyor kimsin diye açıyorum kapıyı açar açmaz tanımadigim bir kadın üstünde siyah kıyafetler var içeri zorla giriyor korkuyorum . sonra bi görüyorum eve biri girmiş ben bunu farkediyorum ama evim kalabalik misafir varmış merdivene çıkıyorum bakıyorum bir kadın kız genç biri kaçıyor benden merdivenlerden aşağıya doğru koşuyor bende sesleniyorum kimsin diye ama yok . bir iki defa aynı durumu yaşıyorum. sonra neden bu kapı sürekli açılıyor diye rüyamda düşünüyorum güya evim kalabalikmis ya tanımadigim insanlarda varmış evime büyü felan yaptılar kesin diyorum hatta evime gelen o kadınlardan biri örtüm varmış delik gibi mi ne bisey varmış onu dikmek istemiş dikmiş. neyse düşünüyorum ya evime üçlüler musallat oldu biri bana bisey yaptı diye yanımda yine tanımadigim bir kadın var bana diyor ki diktiği ipin rengi yeşilimsi mi öyleyse doğru düşünüyosun diyor bakıyor evet öyle korkuyorum . örtünün dikilmesi gerekenden başka yerlere de ipi dikmiş kesin bisey yaptı diyorum korkuyorum korkuyla uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesine ve sıkıntılardan kurtulmaya, sevdikleriniz ile bir arada olmaya yorumlanır.

 18. Burcu dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda sürekli dış kapımızın açık olduğunu görüyorum. Ben kapatıyorum kilitliyorum ama apartman komşusunun biri geliyor itiyor ve açılıyor. Eve hırsız girecek ya da biri ev halimizi görecek diye korkuyorum. Böyle nasıl bırakıp tuvalete banyoya girecem diyorum. Hatta en son ben tam banyoya girerken postacı geldi, açmadım, adam kapıyı itti açıldı ve içeri bir sürü alışveriş çantası attı. Kapılar bir türlü kilit tutmuyorum rüyamda geriliyorum 😲

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafirler gelmesine ve rızkın çoğalmasına yorumlanır.

 19. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum hanımım ve oğlum bir şeyden kaçarcasına telaşla salona giriyorlar. Birden korkup ürperiyorum. Onlara niye evin kapısını kapamadınız diyorum ve kapatmak için doğrulurken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizi endişelendiren bir konuda hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 20. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda özellikle pimapen beyaz olan balkon kapılarımın sürekli açık olduğunu, ben sürekli kapattığım halde bir güzel ve saçları açık bayanın kapıları sürekli açtığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesi, bir bayandan güzel haberler almaya yorumlanır.

   1. Semra 4486 dedi ki:

    Rüyamda kendi evimdeyim ama gerçekte o ev benim değil. Aileden bi kaç kişi içerde ben dış kapının oraya gidiyorum kapı açık çığlık attım. Ne oldu diye seslendiler lağı açık kalmış dedim. Kendi kendime kızdım kapıyı sürekli açık bırakırsaö ne yaparıö dedim. Kağıyı kapadım kilitledim. Karanlıkta bi kamyonet geldi kapıyı çaldı. Kimo dedim yabancı kelimelerle bi şeyler sordu. O evin içinde komşum varmış. O geldi adamla konuştu. Sonra kadın çarşaflıyldu. Kadınla konuşmaya çalıştım anlaşamadık dillerde. Ama ben kadını sevdim saıldım.

    1. admin dedi ki:

     İş veya başka sebepler ile uzak yere seyahat edilebilir, yeni eve taşınabilrisiniz.

 21. Erdogan dedi ki:

  Kapattığım kapıyı 2 kez ard arda aynı rüyada açık gördüm.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden önünüze fırsat çıkmasına yorumlanır.

 22. Dilek dedi ki:

  Uykudan uyandığımı ve evin 2 siyah kapısının da dışarı doğru açık olduğunu, eve hırsız girmiş olduğunu gördüm. Hırsızı görmedim sadece öyle hissettim. Kapıyasa koştum zili çaldım. Kocaman kalk eve hırsız girmiş diye bağırdım. Kapının önünde bir yorgan vardı. Sanki hırsız kaçarken düşürmüş gibi. Ama ben korkudan direk kapıyı kapadım. Sonra solumda da bir kapı olduğunu fark ettim onuda kapadım.

  1. admin dedi ki:

   Bir süre sevdiklerinizden ayrı kalabilir, başka bir yerde yaşayabilirsiniz.

 23. Rky dedi ki:

  Mrb rüyamda elimde bir süpürgeyle önce evin önünündeki tozları süpürüyorum. Sonra yeşil temiz bir hortum ve tertemiz akan suyla kapının önünü ve oturduğum binanın merdivenlerini yıkıyorum. Her yer tertemiz oluyor. Komşumuz var, kapısını açıyorum ve başka bir kapı daha var. O da sonuna kadar açık ve beyaz kapılar bunlar. Açık kapıdan içeri giriyorum. Dayım var orada ve ben tebessüm ederek gülüyorum sevinçliyim. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ya da daha güzel bir eve taşınmaya yorumlanır.

 24. Ayt’a dedi ki:

  Rüyada iş kapalısın çıkmak ve bir gelişme.

 25. Elif dedi ki:

  Flörtüm ile 2 aydır kavgalıyız görüşmüyoruz. Rüyamda bu kişinin beyaz bir kapısı var. Aralık kapı açık kalmış diye bağırıyorum. İçeri giriyorum, bu yemek yapıyor bana sinirli olduğu belli özür dilerim diyerek koştur koştur çıkmaya çalışıyorum. Evinin duvarları beyaz ve pembe koltuklar var. Kendi evime geliyorum kendi evimde bunun evine açılan kapılar, balkonlar, ortak kullanım alanları var.

  1. admin dedi ki:

   Bir yere seyahat etmek ve görmediğiniz kişilerle görüşmeye yorumlanır.

 26. Merve dedi ki:

  Rüyamda uyandıktan sonra kapının aralıklı olduğunu görüyorum. Kilidi kitlenmiş ama kapıyı kapatmadan yani kilidi görünüyordu. Sonra annemlere kapıyı açık falan bırakmışsınız diyorum. Sonra kilidi geri çevirip kapatmaya çalışıyorum. Zorlanıyorum bir kaç kere kapanması için hızlıca itiyorum kapıyı. Tam hatırlamıyorum ama sanırım kapanıyordu. Sonra rüya değişiyor gibi bir şey oluyor. Bu sefer başka bir yerdeyim. Bu sefer kapı tahta yine açık tam kapıyı düzeltmeye falan çalışıyorum. O sırada iki adam var. İşçi evi onarıyorlar adam gelirken kapıyı kapatıp kilitliyorum. Sonra tanıdık biri olduğunu anımsadım kapıyı açıyorum. İçeri geliyor annem iki üç tane bardak kırmış. İnşallah görmez bardaklarını falan diyor. Bende kırılmış ne olacak diyorum. Adam geliyor nasıl kırdınız bardakları diyor. Sonrasını tam olarak hatırlamıyorum. Sanki rüya sürekli değişiyor gibi. Adam içeri girdikten sonra ev değişiyor gibiydi hatırladığım kadarıyla.

  1. admin dedi ki:

   Şansın açılmasına ve rahat bir hayat sürmeye, kalp kırgınlıklarının bitmesine yorumlanır.

 27. fatih dedi ki:

  Bilmediğim apartmanın içindeyim ve tanımadığım insanın kapısının önündeyim. Kapının üzerinde anahtar vardı, kapı aralıktı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni insanlarla tanışarak güzel bir dostluk kurmak ve davete yorumlanır.

 28. Sultan dedi ki:

  Ben rüyamda uyuyormuşum. Son anda uyanıyorum. Sokak kapısının açık olup olmadığına bakmak için ve kapı az aralıklı onu kapatmaya çalışıyorum ve biri diğer taraftan itmeye çalışıyor. Kapının üst kilidini geçiriyorum girmesin diye ve aralıklı olan kapının arasından bana siyah toz şeklinde bir şeyler serpmeye çalışıyor ve ben oğluma sesleniyordum çok korkup ve gerçekte uyanıyorum. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Evinize yatılı bir misafir gelmesine, ancak rahatsız olmaya yorumlanır.

  2. MELİS dedi ki:

   Rüyamda ailemle bir bimaya girip asansöre biniyorduk ben farklı onlar farklı yere gidicekti. Beni sevgilim evine çağırmıştı 7 numara tek sayı diye de tekrar ediyodum kendime (daha önce evine gitmedim) dairenin önüne geldiğimde kapı açıktı, sevgilim içerde bişeyin tozunu alıyodu beni görümce gülümsedi ben de gülümsedim ama içerde babası da vardı girmedim o yüzden (normalde de tanışıklığımız yok hatta bilmez beni çekiniriz ondan) ama sevgilim gel gel dedi girdim babası güleryüzle beni karşıladı sarıldı öptü çok sevecen davrandı o sırada sevgilim odasına geçmiş onu kurabiye yemek için çağırmaya gittim odasına biraz değişik gibi davrandı dalga geçtim baban bana aşık heralde diye olabilir bilemem falan dedi soğuk bi şekilde sonra noldu bilmiyorum uyandım bitti. Rüyamdan önce de gün içinde sevgilim bişeye alınmış bana değişik davranıyodu acaba etkisi var mıdır. Lütfen rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Maddi olanakların artması ve mesleğinizde uzmanlık kazanmak demektir.

 29. Sevda dedi ki:

  Merhaba, rüyamda oğlum bir yere gitmek istiyor kapıdan çıkıyor ama ben gitmesini istemiyorum. Bu arada evimin kapısı sonuna kadar açık ve oğlum geri dönüyor. Beyaz gömlek giymiş. Bu rüyadan çok etkilendim, teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalmasına ve devlet dairesinde işleri yolunda gitmesine, mahkeme dava sonucu bekleniyorsa da hayırlı sonuçlanmasına yorumlanır.

 30. Alev dedi ki:

  Rüyamda kendi evime çıkarken kapımı aralık gördüm. Sonrasında o kapıyı açan yaşlı ve nur yüzlü bir amca oldu ve ben ona çık evimden diye sesimi yükseltiyordum ama o tebessümle bana bakıyordu ve evden çıkmadı. O esnada eşim beni uyandırdı. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir fırsat yakalamak, hayatınızda sevineceğiniz bir yeniliğe yorumlanır.

 31. Umut dedi ki:

  Merhaba, rüyamda ablamın evindeymişim. 4.kattaymışım. Oda kapısı krem rengi boyalı ahşap kapı kapıyı kapatmak için uzanıyorum. Sağ yanımda büyük geniş bir balkon var. Balkon kapısı açık bulunduğum yer salon kapısıymış arada da sol tarafımda küçük kullanılmayan eşyaların olduğu üzerinde beyaz kumaşlar var. Bir oda daha var ahşap yuvarlak tutma sapı metalden bir nihaleyi elime alıp tekrar yerine bırakıyorum ve eski tip kapının üzerinde duran anahtarla salon kapısını kilitliyorum. Balkon kapısı açık kalıyor. Sonra kafamı çeviriyorum mutfak oluyor camı açık. Ev bir anda giriş katı oluyor. Dış kapı yeni tiplerden ahşap görünümlü üzerinde parlak metal bir şerit olan çelik kapıymış. Yarıya kadar açık. Kapatmak için gidiyorum, sol yanımda büyük içi masmavi su dolu bir havuz görüyorum. Ablam ve arkadaşları içindeymiş . Gece seslerini duyuyorum, tam kapıyı kapatırken ablam ve oğlu geliyor. Onları evin içine alıyorum. Sonra sağıma bakıyorum içi boş masmavi bir havuz daha görüyorum. Burada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Çok sevineceğiniz bir fırsat yakalamak ve yer değişikliğine yorumlanır.

 32. Mazlum dedi ki:

  Rüyamda çift açık kapı gördüm. Ben tam önündeyim, uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Beklentilerin karşılanması ve umudun artmasına yorumlanır.

 33. beren dedi ki:

  Apartmandaki bir komşuya ziyaret ediyorum. Daha sonra kendi evime geldiğimde dış kapının tam örtülmediğini, hafif aralık kaldığını ve oradan sarı bir ışığın geldiğini görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sorunları olan biri varsa iyileşebilir, aileden de hayırlı haberler gelebilir.

 34. Nihan dedi ki:

  Küçük beyaz bir köpek kapıma geliyor. Açık kapıyı tam kapatmayıp giremeyeceği şekilde örtüp hafif aralık bırakıyorum. Çocuğum bahçede hamster arıyor, bulamıyor.

  1. admin dedi ki:

   Başarıların artmasına ve yeni bir şansa yorumlanır.

 35. HÜLYA dedi ki:

  Merhaba iyi günler, rüyamda evimin dış kapısının açık olduğunu, yatak odamızın kapısının kapalı olduğunu, tüm apartmanın böyle kapılarının açık olduğunu, hırsız girdiğini fakat evlerden hiçbir şey alınmadığını ve üst komşumla konuşuyorum. Bir cenazeye katılacağımızı ve oradaki bir adamla kamera sistemi kurmak için konuşmamız gerektiğini konuşuyoruz. Yorumlamanızı rica ederim, teşekkürler. İnşallah hayırlı sonuçlar çıkar.

  1. admin dedi ki:

   Masrafların artmasına, elinizden hayırlı bir için para çıkmasına yorumlanır.

 36. Mukkades dedi ki:

  Evimin dış kapısını açık görmek, kapatmaya çalışmak ama her zaman geri açılması. Evimin içinde bir erkek sesiyle konuşam ama görülmez olan hayaletle karşılaşmak.

  1. admin dedi ki:

   Evinize yeni misafirler gelmesi, hayırlı haberler almak demektir.

 37. Ilknur dedi ki:

  Rüyamda evimin dış kapısı çok az açık kalmış. Kapıyı kapatırken hırsızın kapıda olduğunu anlayıp hızla kapattım. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Maddi zarardan son anda kurtulmak anlamına gelir.

 38. Kemal dedi ki:

  Rüyamda dış kapı yarım acıktı. Bu ne demektir?

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açılmasına ve elinizi attığınız işte başarılı olacağınıza yorumlanır.

 39. Emine dedi ki:

  Rüyada evime dışarıdan geliyorum ve evimin kapısı beyazmış ve birden bana açıldığını gördüm. Korkuyorum cinlerin açtığını sanıyorum rüyada ve rüyamda uyuyorum uyurken telefonumu çaldırıp kapatıyorlar. Telefonu açmadan kim olduğunu biliyorum ve daha önceki konuştuğu kişi ile konuştukları bana bildiriliyor. Telefonda konuştukları konu parayla ilgili bir şeyler konuşuyorlar ve ardından gerçekten telefonum çalıp uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir haber ile birlikte hiç hesapta olmayan bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 40. FİKRET AYDIN dedi ki:

  Rüyamda evimizin kapısının açık olduğunu gördüm ve kapattım.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görüşmediğiniz ya da evinize gelmeyen biri ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz ve yeniden gelip gitmeye başlayabilir.

DMCA.com Protection Status