Rüyada Ağlamak

Rüyada ağladığını görmek, iç sıkıntılardan kurtulmak ve rahatlamaya yorumlanır. Bir süredir içinizi daraltan her ne varsa artık rahata erişebilirsiniz. Mesela anne olanlar evlatları ile ilgili endişe ve üzüntülerden kurtulurlar, evlatlarınız için dilediğiniz şeyler gerçek olur. Aynı zamanda evli olanlar da eşlerinden yana yüzleri güler. Eşiniz ilerleyen günlerde size müjdeli bir haber getirebilir. Bekar olanlar için kalp kırgınlıklarının son bulması demektir. Unutamadığınız biri varsa artık onu kalbinizden tamamen silmenize vesile olacak biri hayatınıza girebilir. Rüyada kendini ağlarken görmek, duaların kabul olmasına ve tez zamanda meşakkatli ir işi başarmaya yorumlanır. Kendi başınıza bir şeyler başarmak sizi gururlandırabilir. Rüyada başka birisinin ağlaması, çok özlediğiniz ve aranızın pek de iyi olmadığı biri ile barışmak ve görüşmeye başlamak demektir. Bu kişiyi tanıyorsanız, ilerleyen günlerde size bir konuda danışmak isteyebilir.

Rüyada ağlamak üzülmek, eskiden yapılan hatalar yüzünden pişman olup da şimdi telafi etmeye çalışmaya yorumlanır. Örneğin sevdiğiniz bir insana haksızlık yaptığınızı düşünebilirsiniz. Rüyada hıçkırarak ağlamak, çok emek harcadığınız ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz hayaller için yeniden umudunuzun artmasına yorumlanır. Eski hatalar ile de yeniden yüzleşmeniz ve mücadele etmeniz gerekebilir.

Rüyada Sesli Ağlamak

Bolluk ve bereketin artmasına, daha çok para kazanacağınız bir işe sahip olmaya yorumlanır. İşinden memnun olmayanlar iş değişikliği yapabilirler. Çalışmayan kişiler için de bir gelir kapısı aralanır. Rüyada bağırarak ağlamak, içinizde ukte kalan şeylere kavuşmaya yorumlanır. Artık kendi hayalleriniz öncelikli olabilir ve bazı insanlara bu konuda üstünlük sağlayabilirsiniz. Özellikle de sürekli size baskı yapan ve engel olan biri varsa artık ona üstün gelebilirsiniz.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Hayatınıza neşe katan biri ile tanışmaya yorumlanır. Bekar ve yalnız olan kişiler hayat arkadaşları ile tanışabilirler. Bu kişi ile hem acınızı hem de neşenizi paylaşabilirsiniz. Evli olan kişiler içinse eşleri ile zorlukların üstesinden kimseye belli etmeden gelmek demektir. Yaşadığınız sıkıntıları başkaları bilmeden aşabilirsiniz.

Rüyada Başkası İçin Ağlamak

Sizin için üzülen birinin sonunda yüzünün gülmesine yorumlanır. Bu kişi anne ve babanız olabilir, sizin mutluluğunuz ve başarılarınız onları da mutlu eder. Eğer kimin için ağladığınızı görürseniz, bu kişiyi mutlu edecek haberler vermeye yorumlanır.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Sıkıntıları geçmişte bırakarak geleceğe daha umutla ve iç açıcı bir şekilde bakmaya yorumlanır. O karamsar ruh halinden kurtulabilir artık geleceği düşününce belirsizlikler yerine mutlu olabilirsiniz. Belirsizliklerin bitmesi sizin elinizi kolunuzu bağlayan her ne varsa bundan kurtulmanızı sağlar.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Çok iyi bir kalbe sahip olduğunuza ve hiçbir karşılık beklemeden birine yardım edeceğinize yorumlanır. Güzel ahlak ve iyi niyetli olmanız çevrenizde sevenlerinizin çoğalmasını sağlayabilir, özellikle zor gününe koşacağınız biri size çok dua eder.

Rüyada Sevgilinin Ağlaması

Rüyada sevgilinin ağladığını görmek, birlikte zorlukların üstesinden gelmeye ve evlilik için tüm engelleri aşmaya yorumlanır. Eğer onunla bir gelecek planı yapıyorsanız, sizi yarı yolda bırakmaz ve aileler tarafından da ilişkiniz desteklenir.

Rüyada Eski Sevgilinin Ağlaması

Gülen tarafın siz olacağınıza artık ayrılık acısı çekmemeye yorumlanır. Şimdi üzülme ve pişman olma sırası ona gelir. Aşk hayatınızda sürprizler olabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. Eski sevgilinizin sizi kazanmaya çalışması da şaşırtabilir.

Rüyada Eşinin Ağlaması

Eşinizin bir sıkıntısının olduğuna ancak bir türlü kimse ile paylaşamadığına yorumlanır. Bu parasal anlamda bir sorun olabilir, ailesinin geçimi için endişeleri olabilir. Bu sebeple de ona iş hayatında vereceğiniz destek ikinizi de birbirinize daha sıkı bağlar.

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Büyük bir dileğin kabul olmasına ve bu mutluluğunuzu herkes ile paylaşmaya yorumlanır. Örneğin evli olan kişiler için bebek sahibi olmaya yorumlanır. Ya da bekar olan kişiler için kısmetleri açılır, düğün telaşı içerisine girebilirler. Rüyada mutluluktan ağlamak, çocuk sahibi olanlar için hayırlı evlat yetiştirmek ve gurur duymak demektir.

Rüyada Sarılarak Ağlamak

Size kol kanat geren biri sayesinde çok istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek anlamına gelir. Örneğin iş hayatında biri aracılık edebilir ya da işsiz olanlar için bir yakınınız iş bulmanızda size yardımcı olabilir. Sizin için çok önemli olan bir konuda alınacak yardım işinizi kolaylaştırır, bu kişiye sevginiz artar.

Rüyada Ölen Biri İçin Ağlamak

Vefat eden kişinin iyi bir ahiret hayatına sahip olmasına ayı zamanda akrabalar arasında bir hayır yapılmasına yorumlanır. Bazı akrabalarınız ile bir araya gelebilir, birlikte bir hayır işleyebilirsiniz. Manevi yönden sevdikleriniz destek olabilir.

Rüyada Mezar Başında Ağlamak

Çok özlem duyulan birine yorumlanır ve bu kişinin hayatınızda olmaması sebebi ile şu günlerde onun eksikliğini fazlası ile hissedebilirsiniz. Örneğin düğün dernek gibi hayırlı olaylarda bu kişinin yanınızda olmaması bir yanınızı eksik bırakabilir.

Rüyada Gelinlikle Ağlamak

Bekarsanız tez zamanda karşınıza çıkacak kısmete yorumlanır Tam da gönlünüzden geçtiği gibi biri karşınıza çıkabilir. Bu kişi ile evlilik yolunda ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar aileler arası sorunları çözer, sıkıntılar azalır. Evli olanlar için de bol kazan ve bereket demektir. Rüyada düğünde ağlamak, dostlukların çoğalmasına ve girdiğiniz kalabalık bir ortamda sevdikleriniz ile özlem gidermeye yorumlanır. Yıllardır görmediğiniz insanları görebilirsiniz.

Rüyada Ağlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dert ve kederden kurtularak neşe ve mutluluğa erişmek anlamına gelir. Yüzünüzü bol bol güldüren insanlar hayatınıza girebilir ve üzerinizdeki karamsar ruh halinden kurtulabilirsiniz. Enerjiniz ve umutlarınız arttıkça gelecek kaygıları da biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gamze dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yatağımda yatarken ranzanın üstünde alt yatakta amcam ve erkek kardeşim yatıyor ikisi konuşurken birden amcam erkek kardeşimi dövmeye başlıyor ben sesini duyuyorum baya sert vura vura dövüyor ben bağırıyorum dövme diye sonra korkudan ve üzüntüden ağlamaya başlıyorum ve annemle baba sesleniyorum ama ne ağlama sesim duyuluyor ne de sesim sesleniyorum ama sesim kısılıyor tam çıkmıyor sesim amcam kardeşimi dövmeyi bırakıyor bana diyor ki bağırma yok bir şey deyip beni sakinleştirmeye çalışıyor gayet sakin ama ben hayır sesleneceğim gelecekler deyip devam ediyorum ama sesim çıkmıyor hala sonra annem geliyor ama sesime değil kendinden anneme şikayet edeceğim ama edemiyorum erkek kardeşim nasıl diyorum uyuyor diyor altta iyi mi diye soruyorum iyi diyor yok bir şeyi bende uyuduğunu duyuyorum gayet sağlıklı bir şekilde alt yatakta uyuyor.

 2. Merve dedi ki:

  Merhabalar,arkadaşım rüyasında beni hüngür hüngür ağladığımı görmüş beni teselli etmiş.Yorumlarsanız çok sevinirim.Yakın zamanda zor günler geçirdim.

  1. merve dedi ki:

   Merhabalar,arkadaşım rüyasında beni hüngür hüngür ağladığımı görmüş beni teselli etmiş.Yorumlarsanız çok sevinirim.Yakın zamanda zor günler geçirdim.

 3. seda dedi ki:

  Merhaba sitenize baktım ama deprem görmek ile ilgili bir yorum bulamadığım için yazıyorum buraya. Rüyamda evdeyken gökyüzüne bakıyorum ve hemen roket düşüyor yere. Ardından deprem oluyor ama evde çok sallanıyoruz. Daha sonra deprem duruyo ve evden hızlıca çıkıyoruz. Bunun manası nedir yazar mısınız lütfen ??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılı bir süreçten kurtulmaya yorumlanır.

 4. mehmet dedi ki:

  Ben rüyamda korkuyordum bir şeyden ve korkmamak için euzu besmele çekiyordum ve oldupum yerden çıkıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında yüzünüzü güldürecek haberler almaya yorumlanır.

 5. zeynepnur dedi ki:

  rüyamda annemler eve birisini alıyorlar yani ceset eski bir ceset bi tane önemli bir kadının fln sonra annem onu yatağına koyuyor komidinin önünde de bi tane sadece ayak cesedi var ama hepsinin kıyafeti var sonra odadan çıkıyoruz ben bir daha odanın kapısını açıyorum ceset hareket etmiyor sonra kapatıp bir daha açıyorum cesedin yüzü hareket ediyor hemen anneme söylüyorum kuran çarpsın ki oynadı fln ağlıyorum sonra arka balkona çıkıyoruz annem üst komşuyla konuşuyor galiba bende anneme hala yemin ediyorum oynadı diye sonra halkının kapısından o cesedin geldiğini gördüm baya hıçkıra hıçkıra sesli sesli anneme söylüyorum sonra ceset gidiyor annem bana bakıyor ne var diye fln

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde mahkemesi olan birinden iyi haberler gelmesine, maddi zararın karşılanmasına yorumlanır.

   1. İpek yılmaz dedi ki:

    Eltimin kolunda 5 adet falan kalın altın bilezikler var.eltimin 36 yaşındaki kızının ,çocuk pipisi var. adet oluyomuş, pipisini gösteriyor ucundan adet kanı geliyor

 6. Hande dedi ki:

  Rüyamda uçakla kıbrıs a gidiyorum orda düğünüm oluyor ailem benden sonra geliyor arkadaslarimla beraber oluyorum gelinliğimi arkadaşım begenip bana getirmiş oluyor bende kendim begenecektim ben bunu giymem düğün iptal sun diyorum o sirada ailem geliyor düğün icin bende onlari görünce ağlıyorum evlenmeyeceğim gelinligi kendim begenmedim diye anneme sarılıp ağlıyorum yorumunuz için teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlardan davet almak, özlemin bitmesine yorumlanır.

 7. azra yagmur dedi ki:

  Merhabalar. Ruyamda bi otobusteydim. Hava karanlikti. Ve ben kocaman dolunay gordum. Dolunay 2 ye bolundu sonra geri 1 tane oldu. Ardindan dunyayi ve gunesi gordum. Gunes siyahti aralarinda sari parildiyodu. Sonra uyandim

DMCA.com Protection Status