Rüyada Altın Bileklik Görmek

Rüyada altın bileklik görülmesi, bir yerden toplu para geleceğin ve bu para sayesinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacağınıza yorumlanır. Bir süredir satın almak istediğiniz ne varsa, onu alacak ekonomik güce sahip olabilirsiniz. Belki miras ya da bir arsa satışından elinize para geçebilir. Ya da satmak istediğiniz ev araba varsa yakında alıcısı çıkabilir. Ekonomik durumunuzda iyi yönde gelişmeler olacak. Çalışan kişilerin gelirleri artabilir ya da yeni gelir kapıları bulabilirler. Eğer borsa gibi riskli yatırımlar yapıyorsanız, sonucu güzel olabilir ve yatırımlarınızın karşılığını bolca alabilirsiniz.

Rüyada kolunda altın bileklik görmek, çok mutlu olacağınız bir haber gelebilir. Bu haberi sevdiğiniz insan da size gönderebilir. Bir süredir beklediğiniz bir şey yakında gerçek olacaktır. Belki izdivaç hayali kuran genç kızlar yakında evlilik teklifi alabilirler. Sevdiğiniz insanla söz nişan yaparak ilişkinizi resmiyete dökmeye karar verebilirsiniz. Sevdiğiniz insan planları ile sizi çok mutlu edecek.

Rüyada Altın Bileklik Takmak

Rüyada altın bileklik taktığını görmek, meslek hayatında sizi çok büyük başarıların beklediğine yorumlanır. Belki iş hayatında bir süredir hedeflediğiniz konuma yükselebilir ya da kazancı sağlayabilirsiniz. Çok hızlı bir yükseliş olması olasıdır. Başkasının yardımıyla da iş hayatında kendinizi gösterebilirsiniz. Rüyada başkasının altın bileklik taktığını görmek, birinden maddi destek almak ya da hediye almak olarak yorumlanır. Maddi değeri yüksek olan bir hediye de size takdim edilebilir.

Rüyada Altın Bileklik Satın Almak

İç sıkıntılarınızdan tez zamanda arınarak hayatınızda parlak bir dönem yaşayabilirsiniz. Belki maddi olanaklarınız artabilir. Bu sayede ertelediğiniz hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı da elde edebilirsiniz. Yakında sahip olacağınız şeyler sizi mutlu edecek. Kendinizi çok şanslı biri olarak görmenizi de sağlayabilir.

Rüyada Altın Bileklik Çalmak

Zor zamanlar geçirenler için ufukta çok keyifli günler bekliyor demektir. Borcu olan kişiler borçlarından kurtulabilirler. Ya da maddi yönden kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz. Eğer size maddi külfet olan biri varsa, artık kendi kazanç sağlayabilir ve paranız da cebinize kalır. Kazandığınız parayı kendi istekleriniz için harcamak sizi mutlu edecek.

Rüyada Altın Bileklik Satmak

Bir süredir hayal ettiğiniz bir şeye sahip olmanın verdiği mutlulukla kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Hayat enerjiniz artabilir ve karamsar ruh halinden yakında kurtulabilirsiniz. Sizin mutlu olduğunuzu ve yüzünüzün güldüğünü görmek sevdiklerinizin de hoşuna gidecektir.

Rüyada Altın Bileklik ve Yüzük Görmek

Gelecekte zenginlik ve refah içerisinde bir hayat süreceğinize ve geçim sıkıntısı yaşamayacağınıza yorumlanır. Bekar olanlar zengin biri ile evlenerek rahata erişebilir ve zenginlik dolu bir hayat sürebilirler. Evlilik hayatınızda şanslı olduğunuz kadar, mesleğinizde de şanslı olacaksınız.

Rüyada Altın Bileklik Bulmak

Ekonomik yönden sıkıntılar yaşamak, borçların artması ya da daha fazla masraf yapmak anlamına gelir. Masraflarınızın çoğalmaya başlaması ile birlikte geçinmek zor hale gelebilir. Elinize geçen paranın bereketini göremeden avucunuzun içinden uçup gidebilir.

Rüyada Altın Bileklik Hediye Almak

Gelecekte sizi güzel bir hayatın beklediğinize, çok daha iyi olanaklara sahip olacağınıza yorumlanır. Sıkıntılar geçmişte kalacak ve geleceğe yaptığınız yatırımlarınız sayesinde ileride rahat edeceksiniz. Kendinizi maddi yönden güvence altına almak sizi her zaman maddi zorluklardan kurtaracak. Hatta bazı yatırımlarınızdan da ileride büyük karlar edebilirsiniz.

Rüyada Altın Bileklik Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, üzüntülerden kurtulmaya ve para sorunlarına çözüm bulmaya yorumlanır. Hatta zenginliğe erişebilir, mal mülk satın alabilir ve mutluluğunuz çoğalabilir. Belki başkası vasıtası ile de kazancınız artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. arzu dedi ki:

  ruyada bir arkadasım bana iki tane altın bileklik hediye etdi. biri beyza altın digeri mis rengli. kolumda görmedim. ne anlama gelir?

  1. arzu dedi ki:

   kucuk taşları vardı bilekligin

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yeni fırsatlar edinmek ve helal kazanca yorumlanır.

 2. ayşe dedi ki:

  rüyamda eşimin bana evlendiğimizde taktığı bilekliği kaybetmiş olduğumu görüyorum bunuda bilekliği tertemiz akar bir suyun içerisinde tekrar bulduğumda hatırlıyorum. ve bununla beraber tam altın cumhuriyet altını falan oluyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

  2. Nurcan dedi ki:

   Rüyamda düğüne gidiyordum altın bir bilekliği koluma taktım ama bileklik o kadar uzun ki iki kat dolandım koluma bunun anlamı nedir

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hayırlı bir talip haberine yorumlanır.

    1. ferhat dedi ki:

     ruyada eşim kaynanam kayınçom ile bir yerde calisiyorduk ben ve esim aramizda konustuk bu ayki maasi aldigimizda kayincomun karisina bir altin kunye alacaktik. sonra bir bakmisim kayincomun karisinin elinde altin bileklik hem eline bol hem kalin agir bitseydi. bende icimden diyordum zaten esimle beraber neyet etmistik almaya oda bizden habersiz paramizi alip karisina altin kunye almis uzluyordum

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya mesleki hayatta başarıya, evinizde zenginliğe yorumlanır.

 3. Hüma dedi ki:

  Bende rüyamda babaannem bana altın çok taşlı bir bileklik hediye ettiğini gördüm sonra bileklik bana büyük geldi bu bana büyük geldi takamam diyorum.Sonra babaannem ve annem kuyumcuya değiştirmeye gidiyorlar ve bir altın kalem alıyorlar mavi tükenmezli altın kalem.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizi mutlu edecek bir başarıya ve hayırlı kazanca yorumlanır.

 4. Eda dedi ki:

  Rüyamda bi masanın üzerinde kutu içerisinde gümüş künyeler vardı künyenin sadece 1 tanesinde murat yazıyordu rüyamda o kişi yanımdaymış murat bak bu senin için üzerinde ismin yazıyo diyorum ve ona takıyorum öbür isimsiz künyeyide kendime takıyordum

  1. admin dedi ki:

   Önemli bir görüşme yapmaya ve bu görüşmeden memnun ayrılmaya yorumlanır.

   1. Hasret dedi ki:

    Ben rüyamda ismim yazılı bir altın bileklik gördüm takmıştım kolumdaydı anlamı nedir

    1. admin dedi ki:

     Mesleki alanda başarı ve iyi habere yorumlanır.

    2. sifa dedi ki:

     eşimle kuyumcuya gidiyorum o ceyrek satın alıyor bende altın bileklik beğeniyorum koluma takıyorum hesaplatiyordum fiyatını. ve satin almak üzereyken uyandim ne anlama gelir. eşimle sorunlarımız var boşanmak üzereyiz.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

 5. Elif ergün dedi ki:

  Ruyamda Babamın bir ay yildizli altın bir bileklik hediye ettigini ve bilegimde o bilekliği gordüm babam mı taktı ben mi hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Devlet dairesinde bir işiniz olabilir, başarıya yorumlanır.

 6. Sevgiye yaparya dedi ki:

  Kenarları siyah ipli ortası altın küçük nazar boncuklu ipli bileklik gördüm

  1. admin dedi ki:

   Çok müjdeli bir habere yorumlanır.

 7. Yağmur Özdemir dedi ki:

  Rüyamda şuan takmakta olduğum altın künyemi bir ihtiyaç sahibi için hiç düşünmeden çıkarıp bozdurmak istedigimi gördüm.

 8. Yağmur Özdemir dedi ki:

  Rüyamda şuan takmakta olduğum altın künyemi bir ihtiyaç sahibine yardım etmek için hiç düşünmeden çıkarıp bozdurmak istediğimi gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Daha çok gelir elde etmek ve birine yardım etmeye yorumlanır.

   1. Saziye dedi ki:

    Ruyamda annem ve babam bana bir altin bileklik hediye etmis. Annem koluma takti. Bilekligin uzerinde cok zarif uc tane kar tanesi mi desem yildiz mi desem oyle birsey vardi. Cok guzeldi.

    1. admin dedi ki:

     Mesleki hayatınızda çok başarılı olmaya yorumlanır.

  2. Lamiya dedi ki:

   Rüyamda bana bir kadin altin bileklik almayi sipariş yapti,bende sevgilimle birlikde altin bileklik baktik ve elime gecirdim bilekligi,altin örgülü bileklikti cok beğendim.Bu ne anlama gelir?

   1. admin dedi ki:

    Mesleki hayatta başarıya ve yeni gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 9. Meloş dedi ki:

  Rüyamda benden hoşlanan bır erkek altın bıleklık takdı ve elınde çok buyuk taşlı mı yada boncuklu mı deyım bır kolyesıde var boynuna takacağım dıyordu

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük isteklerin gerçek olmasına yorumlanır.

 10. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım halının altında bilezikler gösterdi ama baya fazla bende ona yerini öğrendim belki çalabilirim sen yerini değiştir dedim ve rüya bitti ne anlama gelir.

  1. admin dedi ki:

   Mesleğinizde daha çok kazanmak anlamına gelir.

   1. Ilknur dedi ki:

    Mrb normalde bnim iki kizim war ama ruyamda birinin erkek olduğunu we sünnet ettirdiğimizi gördüm we kaynanam bana hediye olar 3 parmak kalinliginda we cok gosterisli bi kunye takiyodu we bu bi bilezikten daha agir diyodu ama cok gosterisli we güzel di

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya elinize daha çok para geçmesine ve rahat kazanca yorumlanır.

 11. Onur dedi ki:

  Ruyamda hilal seklinde olan bileklikmi bilezikmi diyim ismini bilmiyom almisim kolumdaydı uç kısmındada taslar vardı

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir meslek edinmek, kursa yazılmak demektir.

 12. Yasemin dedi ki:

  Annem rüyasında bana künye aldığını görmüş.Takıp takmadığını hatırlamıyor ancak etrafta görenlerin bu künyeye imrendiğini bak bak şeklinde yorumlar yaptığını görmüş.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda başarıya ve hayırlı bir talibe yorumlanır.

 13. Yasemin dedi ki:

  Annem rüyasında bana altın bileklik almış görenler bak bak diyr kollarına tutmuşlar imrenmişler ama kolumda takılı görmemiş.Yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   İyi bir eş adayı ile tanışabilirsiniz.

 14. Emine dedi ki:

  Rüyamda pamuk gibi yaşlı bir kadın bana kocaman çok parlak gümüş bir yüzük taktı. Üzerinde koruyucu dualar yazıyormuş öyle diyor. Teşekkür edip elini öpüyorum ve sarılıyoruz ağlıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Birinden büyük bir yardım almaya yorumlanır.

   1. Aynur dedi ki:

    Rüyada kolumda bir sürü bileklik vardı hepsi farklı modeldi

    1. admin dedi ki:

     Yeni bilgi ve tecrübeler edinmek, ek gelire yorumlanır.

 15. Seren gül dedi ki:

  Slm, rüyamda annem gel kayınpederin sana altın set takımı getirmiş diyo bende takıyorum gerdanlığı güzel uçlarında üç tane Yuvarlak objeleri var bilekliği takıyorum çok ince,anneme bu nasıl Trabzon seti diyorum söyle değişsinler ben bunu takamam çok ince diyorum(zaten sürekli benzer görüyorum ince bir bileklik değişmek istiyorum)yorumlarsanız sevinirim…

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden rahatlamaya ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

 16. Çiğdem dedi ki:

  Rüyamda kolumda birkaç tane altım bileklik var birden kolumdan hepsi düşüyor fakat hemem yerden alıyorum avcuma rüyamın tabirini lütfen yaparmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sorumluluklardan kurtulmaya ve yeni hedefler belirlemeye yorumlanır.

 17. Semito dedi ki:

  merhaba rüyamda çocuğum olduğunu ve bi akrabımızın altın kalın bir bileklik verdiğini gördüm üzerinde kalp deseni içinde bi harf yazıyordu, çocuğun kız yada erkek olduğunu bilmiyorum yüzünüde görmedim sadece benim olduğunu biliyorum, eşimi de görmedim. normalde de evli biri değilim ne demek acaba? 😀 teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Çalışıyorsanız çok kazanca ve evinizde bereketin artacağına yorumlanır.

   1. semito dedi ki:

    işsizim 🙁

    1. Hüszek dedi ki:

     Rüyam da bi kuyumcu da bende olan altın bilekliğin aynısını gördüm ve kendime diyorum ki ben buraya daha önce yine gelmiştim diyorum lütfen yorumlar mısınız

     1. admin dedi ki:

      Kısmetin açık olmasına ve mesleki alanda başarıya ulaşmaya yorumlanır.

     2. Rabia dedi ki:

      Rüyamda gerçekte sevgilim olan kişi bizim eve evli bir kuzenini gönderiyo beni görmesi için. Beni görüyolar sonra sevgilimin amcası falan kapımıza geliyolar ben bi kaç günlüğüne onlara gidicem kıyafet hazırlıyorum ama bu sırada sevgilimin taktırdığını biliyorum ama kim taktı hatırlamıyorum kolumda bi kaç tane bilezik var bu arada rüyamda normalde çocuğu olmayan yengem hamile. Tabiri nedir lütfen cevaplar mısınız

 18. Merve dedi ki:

  Babam bir sürü altin bilelik getirmiş beğendiğini al diye veriyo ve 2 tane alıyorum

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bolluk berekete, mal mülk edinmeye yorumlanır.

 19. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda teyzem ,kendine ait olan altın bilekliğini bana takıyor bana veriyordu

  1. admin dedi ki:

   Birinden iyilik görmek demektir.

 20. Tülay dedi ki:

  Bende rüyamda tepsi içi de para altın bilezik bileklik gördüm. Benimdi bende resmini çekmeye çalışıyordum paylaşmak için ama bir türlü çekemedim. Teki yandan da kız kardeşim altın kolye takmıştı bize gösteriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir fırsata ve maddi yönden de güçlenmeye yorumlanır.

   1. Sümeyye dedi ki:

    Rüyamda biri bana altın bilezik veriyordu borcu olduğu için bana bende eski eşime veriyordum oda ben bunu çoğalttım deyip kalın bir bilezikle geldi kendi koluna taktı ama bende durcak diye bir türlü anlamlandıramadım.

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir işe girmek ve gelirin düzene girmesine yorumlanır.

 21. Nagihan dedi ki:

  Rüyamda bir yere gitmek için hazırlanıyordum. Süslendim hazırlandım iki tane altın kolyem var. Onları arıyorum bulamıyorum kolyelerden birini buldum. Diğerini bulamadım. O sırada annem de bilekliğin nerede o da mı kayıp diye soruyor. Kolumu gösteriyorum yok diyorum. O kolumda takılı duruyor.

  1. admin dedi ki:

   Bazı başarılarınız ile adınızdan söz ettirmek ve bir kutlamaya katılmaya yorumlanır.

 22. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda eşimin düğün hediyesi olarak birilerine takı aldığını ve kutuyu açtığımda parlak çok güzel bir bileklik uzun bir kolye zinciri yaprak desenli ve kolye ucu gördüm ve çok şaşırdım ve çok beğendim. Ben bu takıları asla vermem kendime alırım sen git bir bilezik al takalım yeter diyordum eşime ve eşimde tamam hadi al senin olsun diyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde parasal sorunlar yüzünden anlaşmazlık çıkmasına yorumlanır.

 23. Emine dedi ki:

  Babam ve kız kardeşim vefat ettiler. Rüyamda babamın bir çanta dolusu parası olduğunu gördüm. Sonra annem ben kız kardeşim babam dışarıda alış verişe çıkmışız. Babam bizi bırakıp gitmiş. Biz de babam gelip bizi alıp eve gideceğiz diye beklerken kız kardeşim çamurla oynarken çamura beline kadar gömülmüş. Ben hemen onu oradan kucağıma aldım. Sonra baktım babam yanında amcam ve halamla beraber bize doğru geliyorlar. Onlar durdular babam bizim yanımıza geldi kolunda saat ve altın künye vardı. Bende oo baba parayı bulunca hemen harcamışın dedim. O da güldü burada hava soğuk ve yağmurluydu.

  1. admin dedi ki:

   Parasal sıkıntılara çözüm bulmaya, ev hayatında bazı sıkıntıları çözmeye yorumlanır.

 24. Mehmet dedi ki:

  Rüyada üç dört tane altın künye aldırıyordum ama ben pakatlenişini beğenmiyordum ve kendim tekrar gidip onları güzel bir şekilde paketlenmesi işte istiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmetinizin olmasına, şansın açılmasına yorumlanır.

  2. Esma dedi ki:

   Rüyamda eltim kendisine altın bileklik takıyor du

   1. admin dedi ki:

    Hanede borcu olan biri varsa öder.

 25. Mey dedi ki:

  Annemin rüyası bu, arkadaşı ona birkaç tane altın bilezik almış. Annem de takmış, daha sonra bu bilezikler annemin kolunu acıtmış ve değiştirmesini söylemiş. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Rızkın çoğalmasına ve daha çok kazanca, daha fazla emeğe yorumlanır.

 26. Nur emir dedi ki:

  Rüyamda yolda giderken altın çocuk bilekliği buluyorum. Elime alıyorum, üstünde can yazıyor. Ne anlama geliyor olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Evlilik yapmak ve murada ermek demektir.

 27. Gülnaz dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım bir bayanın normalde açıkken tesettürlü ve bitkin gördüm bana altın künye vermek istiyordu. Bende almadım. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin bazı sıkıntıları olduğuna ve derdini paylaşmasına, aynı zamanda kazancınızın artmasına yorumlanır.

 28. pinhan dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşın bana altın kaburga bilezik takıyordu ve elimi tutup ailesinin yanına götürüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Evleneceğiniz kişinin çok zengin biri olacağına yorumlanır.

   1. Berrak dedi ki:

    Rüyamda İş yerimden erkek arkadaşım bana doğum günü hediyesi almış altın kolyeyle bileklik ve kendisi takıyordu bana.

    1. admin dedi ki:

     Mesleki alanda yükselmek ve birinin bu konuda aracı olmasına yorumlanır.

 29. Meltem dedi ki:

  Rüyamda bir erkek bana altın bileklik taktı. Kolumda zaten nazar boncuklu olan vardı. Onu da takınca çok güzel göründü, çok mutlu oldum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş ya da başka bir fırsat elde etmek, daha çok kazanç sağlamak demektir.

 30. Şüheda dedi ki:

  Rüyamda benim olan altın bilekliğimi babam bana veriyordu, al tak artık senin gibi. Güya evleniyormuşum.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve zengin biri ile dünya evine girmeye yorumlanır.

 31. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda kuşun kanadında altın bileklik ve lira taktım. Sonra kuşu vurdular, sonra kanadında taktıklarım yoktu. Kuş erkek çocuğu oldu.

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük kısmetlere, hayırlı haberler almaya ve zenginliğe yorumlanır.

 32. Dilek dedi ki:

  Rüyamda babam doğum günüm oldu için koluma altın bileklik almış baya değerli bir şey takıyordu. Hediye ediyor.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda elde edilecek bir başarı sonrasında babanız çok mutlu olabilir.

 33. Elif Güntürkün dedi ki:

  Ben rüyamda, eşimin iyi tanıdığı bir tasarımcıdan üzerinde siyah yeşil ve beyaz büyük taşları olan altın bileklik gördüm. Eşim de bana aynı kuyumcudan başka hediyeler almış ama onlar saman kağıdından paketlerdeydi. Adam sonra bana üzerinde 8 bin lira yazan bir fiş benzeri kağıt veriyor. Satmak istersen lazım olur diyor. Sonra o hediyelerle iş yerinde akşam hastanede nöbete gidiyorum. Ortalık sakinken bakayım derken paketlerden minik gümüş küpeler ve takılar çıkıyor. Ve o sırada hastalar geliyor çalarlar korkusuyla onlarla tartışıyorum. Elim ayağım titriyor. Çok sinirleniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların artmasına, yakın zamanda endişe edilen bir konuda rahatlamaya yorumlanır.

 34. Tülin dedi ki:

  Rüyamda altın künye taktım. Ne anlamına geliyor? Yorumlarsanız sevinirim.

 35. Tülin dedi ki:

  Rüyamda altın künye takım ne anlamına gelir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş ya da kazanç kapısına yorumlanır.

 36. Nejmiye dedi ki:

  Rüyamda kocamın altın ve gümüş bileklik taktığını gördüm. Bu ne anlama geliyor. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde konfor ve huzurun artması anlamına gelir.

 37. Arzu dedi ki:

  Rüyamda bir okulda öğretmenlik yapmaya gidiyorum bi köy. Köye başka bir öğretmenin arabası ile gidiyoruz. Bu kişi benle sonradan yakınlaşıyor ve biz onunla nişanlanıyoruz o da koluma nişanda bileklik takıyor.

  1. admin dedi ki:

   Beklenen bif haberin gelmesi ve çok sevinmek, bir hayatınıza çok yakınlaşmak anlamına gelir.

 38. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda yurtdışında küçük bir kuyumcuda üzerinde küçük nazar boncukları olan altın bileklik deniyorum. Ama bu burada dursun birazdan gelip alacağım, başka neler var diyorum. Ama hep kolumda yani çıkarmıyorum. Ne anlama geliyor merak ettim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların çoğalması ve bu sayede bazı istekleri gerçekleştirme anlamına gelir.

 39. ebru dedi ki:

  Rüyada bir bayan arkadaşım normal cumhuriyet altını, 2 tane de altın künye ve bir tanesi bileziğe benziyordu hediye etti bana, çok sevindim ve şaşırdım. İkisi de ayrı kollarımdaydı ve o taktı.

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek haber karşısında çok sevinebilirsiniz, iş fırsatı ya da başka bir kısmetli haber olabilir.

 40. Elif dedi ki:

  Rüyamda annem bana doğum günümde altın bileklik almıştı. Bende onu bileğime takıyordum. Çok beğenmiştim rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Annenizin bir konuda size kol kanat germesi ve öncü olmasına yorumlanır.

 41. sena dedi ki:

  Rüyada birisine tuğralı altın bileklik takıyordum. Ben mutluyum ama taktığım kişi mutsuzdu (taktığım kişi yakın bir akrabam).

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi sizinle önemli bir konuda dertleşmek isteyebilir ve yardımınıza ihtiyacı olabilir.

 42. Neslimm dedi ki:

  Rüyamda sevgilim ailesiyle beraber tanışmak için bize geliyorlar ama ben ev halindeyim eşofmanla falan. Yine de pek önemsemiyorum. Habersiz gelmişler galiba, o yüzden evi temizliyorum. Yemek hazırlamakla uğraşıyorum ama bir türlü yanlarına gidip sohbet edip ilgilenemedim onlarla. Sonra kahvaltı hazırlıyorum. Simit alsın diye sevgilimi markete yolluyorum. Biraz geç geliyor. Meğerse gidip bana altın bileklik almış, gelip onu takıyor bana hem de babamların yanında. Sonra ailelerimiz kaynaşıyor ama çok da memnun kalmıyorlar birbirlerinden. Gidiyorlar en sonunda ve annem arıyor annesini hani gittiniz mi vardınız mı gibisinden. Orada da diyor kusura bakmayın habersiz gelince pek hazırlık yapamadık diyor. O da içten bir şekilde sorun değil sizde kusura bakmayın falan diyor.

  1. admin dedi ki:

   İlişkinizi ailelerin de onaylaması ve büyük mutluluklar yaşamak, mesleki hayatta da başarılı olmak ve aile içerisinde huzuru yakalamaya yorumlanır.

  2. Hüma dedi ki:

   Rüyamda babaannem bana altın çok taşlı bileklik hediye ediyor.Bilekliği koluma taktığımda çok büyük geldi.Ben bunu takamam bu çok büyük diyorum.Sonra babaannem ve annem kuyumcuya değiştirmeye gidiyorlar ve bana altın tükenmez kalem almışlar mavi tükenmez kalem.

 43. durmuş dedi ki:

  Rüyamda sol bileğimde takılı vaziyette altın kordonlu altın saat gördüm. Kuzenim yanımdaydı bu şekilde yorumları okudum kafam karıştı biraz yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden her geçen gün daha da rahat etmeye yorumlanır. Zamanla borçların azalması ya da gelirin artması söz konusu olabilir.

  2. Sinem dedi ki:

   Rüyamda eşimin benim kolumda olan altın bilekligi alıp eski eşine taktığını gördüm beni istemediğini onunla mutlu olduğunu söyleyip gittiler rica etsem banada yorumlarmisiniz?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya borçlarınız varsa yakında hepsini kapatmaya yorumlanır.

 44. 1Elif1 dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşım ailesiyle beni istemeye geliyor. Herkes çok mutlu, neşeli istekli ama ben üstümü bile giymemişim. Odada hazırlanıyorum, sesleri geliyor içeriden. Bu rüyanın üzerine bir de yine eski erkek arkadaşımın ablası bana bileklik hediye ediyor. Baya yüklü para veriyor ama almıyorum hepsini. Gittiğimiz her yerde fare ölüleri var.

  1. admin dedi ki:

   Bazı davranışlarınız tepki ile karşılanabilir ya da istediğiniz bir şeye onay verilmemesi sizi öfkelendirebilir. Ancak zengin bir eş adayı haberi de gelebilir.

 45. Elifffeo dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşım bir kaza sonucu hayatını kaybediyor. Haberlerde görüyorum. Ölüm anında elifle konuşmam lazım ona haksızlık ettim diyor ve tam o sıra da ölüyor. Çok ağlıyorum izlerken.

  1. admin dedi ki:

   Eski erkek arkadaşınız pişman olsa da geri dönüşü olmayabilir ve hayatınıza yeni biri girebilir. Hatta onu tamamen unutturacak biri olabilir.

 46. murat dedi ki:

  Babam vefat etti. Rüyada babam bana ev aldığını söylüyor ve ben de baba gerçek mi diyorum. Babam da evet oğlum evi de gösteriyor ve bana diyor bu evin tapusu bende. Hemen babamın üstüne sarılıp çok ağlıyorum. Babam da beni öpüyor. Rüyanın anlamı nesir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Mutlu bir hayat sürmeye ve sevenlerinizin size destek olmasına, çevrenizden güzel sözler işitmeye yorumlanır.

 47. Gizem dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi babama ve abime söylüyordum. İlk başta uzak olduğu için söyleniyorlardı. Sonra benim mutlu olacağımı düşündükleri için kabul ediyorlardı. Ben okul bitmeden söz felan bir şey olmasın diyordum. Ailesi tanışmaya geliyordu evimize ve sevgilimin annesi koluma altın künye bileklik takıyordu. Ben daha bir isteme felan olmadı neden takıyorsunuz diyordum. Olsun adettendir dedi ve taktı koluma bilekliği.

  1. admin dedi ki:

   Müjdeli bir haber almak ve sonrasında yeni hedefler belirlemek demektir. Hayalleriniz değişebilir ve karşınıza çıkan fırsat aileniz tarafından da desteklenebilir.

 48. Melek dedi ki:

  Bugünlerde çok garip rüyalar görüyorum. Uzun süredir çok pis tuvaletlerde görüyorum kendimi. Pis tuvalet sıkıntıların gitmesi diye yorumlamışlardı. Geçen hafta altın küpe hediye geldiğini gördüm rüyamda. Bir kaç gün önce de bileğimde bir bilekliğim var altın. Bir bakıyorum eskiden olan kırılıp sattığım bilekliğimin biraz kalını var kolumda. Çok seviniyorum. Nereden geldi, nasıl haberim olmadan taktım bilmiyorum ama bileklik kolumdaydı. Ve ben çok seviniyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni hedefler belirleyebilir, kursa yazılmak, sınava girmek gibi kendinizi geliştirecek uğraşlarda bulunabilirsiniz. Belki karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bu sayede iş ve eğitim hayatında da geleceğe yönelik güzel yatırımlar yapabilirsiniz.

 49. Sedef dedi ki:

  Rüyada ablamın altın bilekliği bende duruyordu. Ben de kuyumcuya gidip satmak istedim. Sonra tekrar vazgeçtim. Ne anlama geliyor, merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda biri varsa onunla ayrılıp ayrılmama, ciddi bir ilişki konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda biri sizin kafanızı karıştırabilir.

 50. Derya dedi ki:

  Rüyamda bir kuyumcuda oluyorum ve gram altın satın almak istiyorum. Kuyumcu elimizde gram altın yok deyince vitrindeki altın bileklikleri sırayla deniyorum. Koluma almak istiyorum ama bir türlü beğenmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Ailenize açıklamak istediğiniz şeyler olabilir, ancak bir o kadar da endişe edebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status