Rüyada Anneden Dayak Yemek

Rüyada anneden dayak yediğini görmek, kimsenin sözünü dinlemeyerek yapılan bir işin hayır getirmemesine yorumlanır. Özellikle de annenizin sözüne kulak asmayarak inat ettiğiniz bir konuda pişmanlık yaşanabilir. Aile büyüklerinin sizi uyardığı konularda daha dikkatli olun. Onlar haklı çıkabilirler ve bu durum sonrasında sizi daha da zor durumda bırakabilir. Sizi onlara karşı mahcup bırakabilir. Rüyada annenin dövmesi, geçmişte yapılan hataları tekrar etmek ve ailenizi de üzmek demektir. Özel hayatınızda şu günlerde çok dikkatli olun. Annenizin uyarılarını dikkate alın, sizin iyiliğiniz için çok çaba sarf edebilir.

Rüyada anneden babadan dayak yemek, anne babanızın sizden beklentilerinin çok daha yüksek olmasına ve bu sebeple de onları mutlu edememeye yorumlanır. Sizden bekledikleri bir başarı olabilir. Rüyada anneden haksız yere dayak yemek, hiç sevmediğiniz kişiler ile bir araya gelmek demektir. Bu kişiler hane içerisinde de olabilirler, fitne fesatlık yapabilirler.

Rüyada Üvey Anneden Dayak Yemek

Aile dışından biri ile aranızda atışma olmasına, bu kişinin sizin hakkınızda belki yaptığı dedikodular ya da başka sebepler yüzünden aranızda tatsızlık olmasına yorumlanır. Bu kişi ev içerisinde huzurun da kaçmasına sebep olabilir.

Rüyada Ölmüş Anneden Dayak Yemek

Geçmişte yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duymak, özellikle de ailenizi üzdüğünüz bazı konularda bunları telafi etmek istemek, geçmişi sık düşünmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş anneden tokat yemek, özel hayatınızdaki seçimlerin annenizi mutsuz etmesine, evlenecek olanların ailevi problemler ile karşılaşmalarına yorumlanır.

Rüyada Anneden Azar Yemek

Rüyada anneden azar işitmek, asi davranışa ve söz dinlememeye, kendi bildiğini yapmaya yorumlanır. Bu sebeple de aile içerisinde sizi çok eleştiren kişiler olabilir. Aileden bir konuda tepki görebilirsiniz, hayalleriniz daha farklı olabilir.

Rüyada Annenin El Kaldırması

Çok çaba sarf ettiğiniz bir konuda sonuca ulaşmak ve ailenize kendinizi ispat etmek, eleştirilerin son bulmasına yorumlanır. Anneniz ve diğer aile fertleri sizin adınıza mutlu olurlar. Zor bir seçim yapıp sonunda başarılı olabilirsiniz.

Rüyada Anneden Dayak Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ailenizin sizin ile ilgili hayalleri çok daha farklı olabilir, bu sebeple fikir çatışmaları yaşanabilir. Onların istemediği ancak sizin tam tersi çok istediğiniz bir şey olabilir. Onları ikna etmek için çok çaba harcamanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum

 1. GÖKÇE sumer
 2. Emine
  • admin
 3. Sevilay
  • admin
 4. ezel
  • admin
 5. Melek
  • admin
 6. Tülay
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status