Rüyada Anneden Dayak Yemek

Rüyada anneden dayak yediğini görmek, kimsenin sözünü dinlemeyerek yapılan bir işin hayır getirmemesine yorumlanır. Özellikle de annenizin sözüne kulak asmayarak inat ettiğiniz bir konuda pişmanlık yaşanabilir. Aile büyüklerinin sizi uyardığı konularda daha dikkatli olun. Onlar haklı çıkabilirler ve bu durum sonrasında sizi daha da zor durumda bırakabilir. Sizi onlara karşı mahcup bırakabilir. Rüyada annenin dövmesi, geçmişte yapılan hataları tekrar etmek ve ailenizi de üzmek demektir. Özel hayatınızda şu günlerde çok dikkatli olun. Annenizin uyarılarını dikkate alın, sizin iyiliğiniz için çok çaba sarf edebilir.

Rüyada anneden babadan dayak yemek, anne babanızın sizden beklentilerinin çok daha yüksek olmasına ve bu sebeple de onları mutlu edememeye yorumlanır. Sizden bekledikleri bir başarı olabilir. Rüyada anneden haksız yere dayak yemek, hiç sevmediğiniz kişiler ile bir araya gelmek demektir. Bu kişiler hane içerisinde de olabilirler, fitne fesatlık yapabilirler.

Rüyada Üvey Anneden Dayak Yemek

Aile dışından biri ile aranızda atışma olmasına, bu kişinin sizin hakkınızda belki yaptığı dedikodular ya da başka sebepler yüzünden aranızda tatsızlık olmasına yorumlanır. Bu kişi ev içerisinde huzurun da kaçmasına sebep olabilir.

Rüyada Ölmüş Anneden Dayak Yemek

Geçmişte yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duymak, özellikle de ailenizi üzdüğünüz bazı konularda bunları telafi etmek istemek, geçmişi sık düşünmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş anneden tokat yemek, özel hayatınızdaki seçimlerin annenizi mutsuz etmesine, evlenecek olanların ailevi problemler ile karşılaşmalarına yorumlanır.

Rüyada Anneden Azar Yemek

Rüyada anneden azar işitmek, asi davranışa ve söz dinlememeye, kendi bildiğini yapmaya yorumlanır. Bu sebeple de aile içerisinde sizi çok eleştiren kişiler olabilir. Aileden bir konuda tepki görebilirsiniz, hayalleriniz daha farklı olabilir.

Rüyada Annenin El Kaldırması

Çok çaba sarf ettiğiniz bir konuda sonuca ulaşmak ve ailenize kendinizi ispat etmek, eleştirilerin son bulmasına yorumlanır. Anneniz ve diğer aile fertleri sizin adınıza mutlu olurlar. Zor bir seçim yapıp sonunda başarılı olabilirsiniz.

Rüyada Anneden Dayak Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ailenizin sizin ile ilgili hayalleri çok daha farklı olabilir, bu sebeple fikir çatışmaları yaşanabilir. Onların istemediği ancak sizin tam tersi çok istediğiniz bir şey olabilir. Onları ikna etmek için çok çaba harcamanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. GÖKÇE sumer dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda annemle birlikte bir yere gidiyoruz bana birşeyler anlatıyor ben tam anlayamadigim için tekrar ettiriyorum anneme ve kızıp tartışıyoruz bir dükkana giriyor annem ben küfür edip girmiyorum sonra parka gidiyorum park yokuş orda düğün salonu gibi bir yer görüyorum az sayıda insan var ama içeri girmiyorum sonra tekrar annemin yanına gidiyorum bana terlikle defalarca vuruyor

 2. Emine dedi ki:

  Rüyada markete gidiyoruz alışveriş yaparken bana telefonundaki fotoğrafa bakmamı istiyor bende yok diyorum var diye diretiyor omuzlarımı sıka soka dövüyor en sonunda marketten çıkarıyor belimden tutup arabanın istine fırlatıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 3. Sevilay dedi ki:

  Rüyamda annemden dayak yiyordum ve babamda yanımızdaydı hiç birşey yapmadı öyle çok aglıyordumki anlatamam bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 4. ezel dedi ki:

  ben ruyamda sari bir renk gordum fakat ruyam belirgin olmadigi icin hatirlamiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya saglık sıhhate kavusmaya yorumlanır.

 5. Melek dedi ki:

  Rüyamda ablamın evindeyiz. Evde anneme benzer bir yaratık var, yada annenin içine girmiş yanimda başka birisi daha var. Bu şeyi öldürmeye çalışıyoruz. Sonra yanımdaki bu seyin sol böbreğini bırakılıyor. Ancak ölmüyor. Sonra ben bir şekilde cam misketin onu öldüreceğini öğreniyorum. Sonra yanimdakine söylüyorum obda tezgahın üstündeki misketleri almaya çalışıyor ancak başaramıyor. O sırada misketler benim elime geçiyor. Canavar tam önümde duruyor. Ben ona diyorum ki (ellerim torbanın içindeki misketlerde) seni öldürecek tek şey bende. Sonra biraz geri adım atıyor. Bende bu sırada misketleri onun yara almış olan yerine doğru bastırıyorum. Ancak çok ise yaramıyor. Sonra anneme çok benzediğini farkediyorum. Onun tam alnının ortasına yumruk atıyorum. Birkaç kez sonra da kendimden uzaklastirdiktan sonra tekme atmaya çalışıyorum ama ayağımı turuyor. Öyle uyanıyorum ve uyandığımda da tekme attigin ayağıma kramp girdiğini fark ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya yeni bir eve yerlesmeye, maddi durumun iyi olmasina yorumlanir.

 6. Tülay dedi ki:

  Rüyamda beyazlar icinde yaslı bir tarikat lideri yani bir şeyh varmış. Birden bire bana hiddetlenip el kaldiriyordu tarikat lideri. Ama bana vurmamisti. Sadece tesebbus etti ama geri kactim vurmamasi icin bana. Yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Geçmiş yapılan bir hatayı telafi etmek, kırdığınız biriyle barışmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status