Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olduğunu görmek, hayatınızın zor sürecinin sona ermesi ve bundan sonra nimetleri toplamak anlamına gelir. Artık güç ve başarı sizden yana olur. Karşınıza çıkan zorluklar karşısında yılmadan ilerleyebilirsiniz ve başka engelleri aşmanız kolaylaşır. Çok mücadele ettiğiniz bir konuda artık zafer sizlerden yana olur. Rüyada kendini asker olarak görmek, aynı zamanda sizi cesaretlendiren bir başarı sağlamak, düşmanlara karşı galibiyet elde etmek olarak yorumlanır. İyiliğinizi istemeyen insanlar olabilir ama bu kişiler emellerine erişemezler. Kendi çabalarınız ile bir şeyler başarabilirsiniz.

Rüyada askere gittiğini görmek, mal mülk konusunda kayıpların geri gelmesi, kazancın da düzelmesi anlamına gelir. Bir süredir devam eden dert ve keder biter. Sizi yıpratan sorunlar son bulur. Tam tersi artık hayatınız kolaylaşır. Özgüven ve sağlam karakteriniz ile hiçbir zorluk karşısında yılmadan sonuca başarı ile ulaşabilirsiniz.

Rüyada asker olan birini görmek, güçlü ve otoriter birinden gelecek olan yardım ile birlikte hedeflerinize erişmek, vizyonunuz doğrultusunda ilerlemek ve başarı elde etmek demektir. Rüyada başkasını asker olarak görmek, Rüyada tanımadığın birini asker olarak görmek, Rüyada tanıdığın birini asker olarak görmek,

Rüyada Asker Olmak ve Vurulmak

Sizi zarara uğratmak isteyen kişiler olabilir, özellikle borç verirken temkinli olun. Kazancınızda ya da mal mülkünüzde gözü olan birileri olabilir. Bu sebeple sizi kullanmaya ve maddi zarar vermeye çalışabilirler.

Rüyada Asker Olmak ve Nöbet Tutmak

Bazı yanlış sözler ya da davranışlar sebebi ile başkaları ile aranızın bozulması şeklinde yorumlanır. Bu sebeple de aranızda dargınlık olabilir. Birileri ile küsmek canınızı sıkabilir. İş ortamında da tartışmalar yaşanabilir.

Rüyada Asker Olmak ve Savaşmak

Bir süredir sabır edilen bir konuda artık patlama noktasına gelmek, sabır kalmaması anlamına gelir. İyi yanınızı kullanmaya çalışan kişilere karşı tepki verebilirsiniz. Bazı şeyler dayanılmaz hal alabilir, üzerinize baskı kurmaya çalışan insanlar buna pişman olurlar. Rüyada asker olduğunu görmek ve çatışmak, düşmanlar karşısında zafer sağlamak olarak yorumlanır, onların istekleri olmaz.

Rüyada Asker Olup Yaralanmak

İş hayatında zam ya da kazancın artması, ticari hayatta başarılı olmak şeklinde yorumlanır. Çalışan kişiler bolluk ve bereket dolu bir döneme girerler. Bir anda kazancınızdaki yükseliş sizi de şaşırtabilir, ekonomik yönden güçlenebilirsiniz.

Rüyada Asker Olmak ve Silah Görmek

Sofranızın rızkınızın artıp çoğalması ve eve hayırlı misafirlerin gelmesine yorumlanır. Ev içerisinde huzur ve bolluk daimi olur. Borçlar azalır ve borç konusunda endişeler yakın zamanda son bulur.

Rüyada Silahlı Asker Olmak

Şu an bazı dert ve sıkıntılarınız varsa bir dostunuzdan önemli bir yardım alabilirsiniz. Bu yardım sayesinde sıkıntılarınız geride kalabilir ve ona vefa borcunuz olabilir. Zor zamanınızda bu dostluk size çok fayda sağlar.

Rüyada Kadın Asker Olmak

Bir anda talihin açılması, çok büyük hayallere yakınlaşmak olarak yorumlanır. Artık şanslı hissetmeye başlayabilirsiniz ve bazı emeklerin boşa gitmemesi doğru yolda olduğunuzu gösterir.

Rüyada Rütbeli Asker Olmak

Rüyada üniformalı veya yüksek rütbeli asker görmek, saygın bir insan olmak ve başkalarından gelen övgülere yorumlanır. İnsanlar sizi parmakla göstereceği başarılar veya örnek davranışlar sergileyebilirsiniz.

Rüyada Asker Elbisesi Giymek

Bazı endişeler içerisinde olsanız da yakında hepsi biter, artık kendi yolunuza bakabilirsiniz. Bazı engeller tamamen ortadan kalkar. Rüyada askeri bir kıyafet giymek, aynı zamanda iç huzura erişmek ve doğru seçimler yapmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Asker Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çekilen zorluklar sonrasında güzel günlere erişmek, artık daha şan şöhret sahibi ve güçlü olmaya, başarılı bir insan olarak gösterilmeye yorumlanır. Bazı kötü niyetli kişilere karşı da üstünlük sağlanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. elif dedi ki:

  biraz uzun oldu ama rüyamda bir markete giriyorum bir şey almadan çıkıyorum. tam çıkış kapısının orada bir tane üniformalı asker görüyorum sadece bunun yaşça büyük olduğunu hatırlıyorum ve bana bir poşetin içinde iki ekmek veriyor ben de teşekkür ederim ihtiyacım yok deyip almıyorum. yürümeye devam ediyorum ve bir tane daha askerle karşılaşıyorum. o da bana iki ekmek uzatıyor poşetin içinde ama onu da almıyorum. sonra başka bir asker daha görüyorum üniformalı. o da poşet uzatıyor içinde iki ekmek var yine ama içinde başka bir hediye daha var diyor. ben de sırf içindeki hediyeyi merak ettiğim için poşeti alıyorum. içinde üç tane ekmek olduğunu görüyorum. hediye fazladan bir ekmekmiş yani. bir de asker bir market arabası sürüyor ama içi taşacak derecede erzak dolu olan bir araba. sonra ben teşekkür ediyorum ekmekler için ve konuşarak yürümeye başlıyoruz market arabasını da sürüyor aynı zamanda. sonra birden telefon geliyor ona. annesinin bir kaç tane ameliyata girmesi gerekiyormuş. bana numarasını yazıp veriyor giderken de market arabasını sen al deyip gidiyor. neyse işte ben market arabasını alıyorum eve gidiyorum sevinçle anneme birinin hediye ettiğini söylemek için. kapının önünde bir kız görüyorum ve bana içeride birisinin olabileceğini ve bana zarar vereceğini dikkatli olmamı söylüyor tam giderken bekle o zaman beraber bakalım beni tek bırakma diyorum. bekliyor ben de kapıyı açıyorum ikimiz içeri giriyoruz ve koltuğun arkasından bir kız çıkıyor biz boğuşuyoruz falan benim aklıma az önceki asker geliyor ve verdiği numarayı arıyorum. o sırada polisler geliyor sonra da o asker geliyor yanıma. böyle garip bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi hırslandıran ve daha çok çalışmanıza sebep olacak bir olaya, çevrenizden destek görmeye yorumlanır.

 2. Duran dedi ki:

  rüyamda ilk spor mavi renkli bir arabaya bindiğimi ama lüks olmasından dolayı emanet arabayla kaza verme diye dua ettiğimi hatırlyorum yanımda çocukluk ark ımda vardı kendisi engelli onunla beraber yol alıyoruz ilk virajda hızlı girince araba 360 dönüyor sonra kaza yapmadn yolumuza devam ediyoruz. aynı gün sonradan askerliğimi yaptğm halde tekrar askere gittiğimi ve nöbet tuttuğumu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Kendi imkanların artmasına ve iş kurmaya, yapılan hataları telafi etmeye yorumlanır.

 3. Barış dedi ki:

  Ben şuan uzmanliga secildim 3 aylık eğitime gitcem. Rüyamda ise telefonuma mesaj geliyor. Egtim yerim izmir olarak çıkmış, sonra biraz sevindim. Yorumu nedir? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haber almak ve iş hayatında yükselmek demektir.

DMCA.com Protection Status