Rüyada Asma Köprü Görmek

Rüyada asma köprü görmek, pek çok güzel havadis ve müjde içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda mutlu olacağı olaylara şahit olur. Başınıza çok güzel şeyler gelir ve talihi açılır. Karamsarlığa düştüğünüz ve beklentilerinizin tükendiği bir konuda yeniden ümitleriniz yeşerebilir. Yüzünüz gülecek ve hayat enerjiniz yerine gelecek. Hatta bu rüya hayatınızda bir dönüm noktası olacağını simgeler. Artık hayatınızın emek verilen ve zor aşamasını atlatıp, altın çağına, emeklerin karşılığını bulacağınız kısmına geçtiğinizi müjdeler. Çabalarınız meyve vermeye başlayabilir ve rahata erişebilirsiniz.

Rüyada kendini asma köprüde görmek, bazı hatalarının farkına vararak yanlıştan dönmek, doğru yola sapmak, günahların farkına varmak ve iyi ahlaklı olmak demektir. Artık hayatınızda huzursuzluklara yer vermeyecek ve iç huzurunuza önem vereceksiniz. Geleceğe yönelik daha umutlu olabilir, eski tecrübelerden çıkardığınız derslerle daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Rüyada Tahta Asma Köprü Görmek

Ev hayatında bazı sorunlar artık içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Özellikle evliliklerde bazı sıkıntılar yaşanması muhtemeldir. Eşinizle aranız açılabilir ve bazı meselelerden dolayı birbirinizle uzaklaşabilirsiniz. İş hayatı ve ev hayatını dengelemek sizin için zor olacak. Bu da ev hayatında huzursuzluk ve şikayetlere sebep olabilir.

Rüyada Yüksek Asma Köprü Görmek

İş hayatında büyük başarıların altına imza atmak, kariyer hayatında zirveyi görmek ve herkes tarafından takdirle karşılanmak demektir. Yaptığınız işlerden insanlar memnun kalacaklar. Özellikle kendi işini yapan kişiler iş hayatında ve ticari yaşamlarında kazançlarını artırabilirler. İş hayatınızdaki gelişmeler sizleri fazlası ile memnun edecek.

Rüyada Asma Köprüden Geçmek

Zorlukları aşmak ve engellerin hepsini geride bırakmak demektir. Hayatınızın zor dönemi bitiyor. Artık konfor ve huzur sürecinde olacaksınız. Size engel olan şeyler geride kalacak ve yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Bazı sorumluluklarınız da azalabilir ve görevlerinizi başarıyla yerine getirerek yükünüzü hafifletebilirsiniz. Başarı çok yakın diyebiliriz.

Rüyada Asma Köprünün Yıkılması

İş hayatında bazı ekonomik problemlerin ortaya çıkması, harcamaların artması ve mali durumda sıkıntı demektir. Ekstra veya fuzuli masraflarınız olabilir. İş hayatındaki karmaşıklıklar şu günlerde sizi fazlasıyla oyalayabilir. Borca girme ya da borçların artması gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Rüyada Asma Köprüden Düşmek

Hayal kırıklığı yaşamak, bazı olayların planlandığı gibi gitmemesi ve kötü sürprizler ile karşılaşmak anlamına gelir. Hiç hesapta olmayan sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle büyük bir anlaşma ya da ortaklık bozulabilir. Her şey yolunda giderken çıkan aksilikler sizi şaşırtacak.

Rüyada Asma Köprü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, genellikle çok hayırlı olaylara yorumlanır. Özellikle manevi yönden huzura erişmek,  iş hayatında mutlu olayların olması ve emeklerin boşa gitmemesi demektir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda hayatında mutluluk verici haberler alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Taç dedi ki:

  İki köprü Rengarenk basamakları olan tutunacak hiç bir yeri olmayan birinci köprüden geçdim ikincisi ise rengarenk ipler sarkıtılmış basacak hiç bir yeri olmayan köprü ipleri rüzgarı ucurdugu icin kahve rengi olan ipe tutunmadan düştüm ama yüksek değildi küçük küçük su kuyuları vardı Bn toprağa denk geldiğim için yinede mutluydm

 2. Selma dedi ki:

  Ruyamda yesillikler icerisinde cennet gibi bi yerde kurulu asma kopru gordum.o koprunun hemen onundeydim,ama o kopruden gecmedim.

 3. A. dedi ki:

  merhaba. rüyamda gökyüzünde hatta bulıtların arasında bir asma köprüden geçiyordum. hem hızlı hem korkmadan. ama köprüden geçmeden önce bir mevlütte bulunuyorum nihat hatipoğlu kuran okuyordu. ordan çıkınca köprüden geçiyordum. çok enteresan ama öyle işte. yorumlanırsa sevinirim

 4. Nur dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda asma köprüden gecmeye çalisiyodum sallanıyordu genıs bir köprüydü sonra ben biraz ilerledikten sonra durdum ve ucta oturdum ayağim toprağa değiyordu ama biraz ilerisi çok yüksekti aşağiya bakiyodum tam göremesem de yeşil ağacların olduğunu biliyodum sonra yağmur başladı bir büyük damlayı hissettim bir bayanin evine gittik kanepede uyudum sabah uyandim ve bizi kahvaltiya cagiriyolardi ben saçimi yikayip beyaz havlu sarmisim sacimin suyunu alip havluyu asiyorum

  1. Nurdan dedi ki:

   Rüyamda ormanlık bir yerdeyim.Birilerinden kaçıyorum. Çook yüksek ağaca çıkıyorum. Ağaçtan başka ağaça ip ve sarmaşıklardan yapılı bir asma köprü var.Gecmeye korkuyorum.Bir vazgeçiyorum. Burda beni bulamazlar. Bir geçmek istiyorum. Karar vermeden uyanıyorum.

 5. Sudenur dedi ki:

  Ben rüyamda iki tane çoook yüksek dağın arasında çok kısa bi asma köprü gördüm. İki metre falan . Oradan teyzem geçti annemle bi akrabamız daha geçti ama o akrabamız köprünün sonuna vardığında annem köprünün ortasındaydı ve köprü yerinden çıktı sonra o korkusuz akrabamız onu yerine tekrar taktı ve annemde bende geçtik. Normalde o kadar yükseklikten hepimiz korkarıx ama bi korkan bendim diğerleri çok rahattı . Ben üç adımda köprüyü zıplayarak geçtim sorunsuz bi şekilde sonra dağa sarıldım .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden gelecek habere sevinmeye, hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 6. Nlfrglr dedi ki:

  Rüyamda istanbuldan doğu karadenize doğru uzanan çok uzun bir asma köprüdeydim. Bu köprüden yürüyorduk ama ben tedirgin yürüyordum yükseklik korkumdan dolayı (gerçekte de yürüyerek geçmekten tedirgin olurum) Yanımda nişanlım ve bir arkadaşımız vardı ama arkadaşım yüzünü göremedim. Köprüden geçerken altımizda deniz ve denizde de bir sürü çeşit büyük balıklar vardı. Ben sürekli şaşkınlık içerisinde denize bakıp bakıp o ne bu ne diye sorular soruyordum.
  Bu rüyayı nasıl yorumlarsınız acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelecek iş haberine, ikilemde kalmaya yorumlanır.

 7. Premses dedi ki:

  Rüyamda Annem sevgilim(ayrılmak zorunda bırakıldım)ve bi kişi daha asma köprüden geçmeye çalışıyoruz sonra köprünün bi ipi kopuyor sevdiğim ve tanımadığım kişi hala geçmeye çalışıyor ben geri dönüyorum ve köprünün iplerini bi yere bağlıyorum sonra tek başıma köprüden geçiyorum ama gectigim de karşıda sadece annem oluyor içimde bir burukluk bi acı hissediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sorunların bitmesine, iyi haberler almaya yorumlanır.

 8. Ruslan dedi ki:

  Selamu aleyküm hocam gece ruyamda Bi yipli agaç köprü gördüm.emma geçmedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında fırsatlara yorumlanır.

 9. SarwarAbdulayew dedi ki:

  Rüyamda köprüden geçmeye çalışıyorum ve onumde 4_5 basamak agaç suya duşyor ama genede durmadan kopru iplere tutunarak geçmeye çalışıyorum. Bu ruyamin yorum ne

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflere ulaşmak, iyi haberler almaya yorumlanır.

 10. Betül dedi ki:

  Rüyamda birilerinden kaçıyorum eski bi kule var kapı dan girip dışarı kısmına cıktım (yangın merdiveni gibi) sonra tarihi gibi eski bi uzun dar asma köprü gördüm cok yüksek biryerdeydi ve sallanıyodu o iki kişi gitme düşersin cok yüksek dedi ama ben yine gittim hatta kendileri düşüyordu benden yardım istedi geri döner gibi oldum gitmedim sonra o köprüyü çok hızlı bi şekilde kayarak geçtim bazı yerlerinin kırık olmasına rağmen sonra sonuna gelince ip yardımıyla ordan tırmanıp çıktım.

  1. admin dedi ki:

   u rüya küs olduğunuz kişilerin sizinle barışmak isteyeceklerine yorumlanır.

  2. Kadir Ahmet dedi ki:

   Rüyamda bir asma köprüden geçiyorduk arkadaşımla birden bastığımız yerler çatlamaya kırılmaya başladı sonra ben köprüde direk oturdum iplere tutundum köprünün ortalarındaydım ama köprü çok yüksek değil 10 12 m anca vardır işte sonra iplere tutuna tutuna köprünün sonuna vardım aşağıdansa arkadaşının dayisi annesi bana gülüyor sonra köprünün sonuna vardığımda alçak bir duvar vardı 2 m civarında ben zıpladım baktım polis karakolunun tepesindeyim 2 kişi oturuyor ama ruyada onları tanıyorum gerçekte tanımıyorum kadın benim süt annemmiş adamda kocası yaşlı değiller ama baya genç gosteriyorlar en fazla 40 falandır neyse o ara birsey ‘ler oldu.adam ortalıktan kayboldu süt annem bana hadi biraz yürüyelim dedi tamam dedim sonra o bana kız durumlarını falan sordu bende ö ara kolumu onun omzuna atmışım sanki flörtüm gibi sonra bir sokaktan çıktık ben soldaki yoldan gidelim dedim o sağdan gidelim şimdi kocam arkadaşları falan görur dedi tamam dedim bu arada neden hiç birşeyi sorgulamadan tamam diyorum anlamış değilim biz sağdan gittik kocası motorla önümüze cıktı o arada el ele tutuşmuşuz bırakın ellerinizi dedi ben biz bir şey yapmıyorduk falan demeye çalıştım sonra bu adam kızdı ama kavga etmiyoruz bize gazlı içecek fanta fırlatıyor sonra alarm çaldı rüyanın devamını göremedim sizce bu rüya neye delalet eder ?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye, sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 11. Emre dedi ki:

  Rüyamda denizin üstünde ahşap bir asma köprü gördüm ve üstünden geçmeye çalışıyordum sallanıyordu bitirmeme az kalmıştı ama sona yaklaştığımda köprünün devamı yoktu geri dönmek zorunda kaldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların kısa sürede aşılmasına yorumlanır.

 12. Bergu dedi ki:

  Rüyamda, son zamanlarda sıkça hızlı bir hamilelik geçirip doğuran tanıdık tanimadık kadınlar görüyorum. Bebekleri görmüyorum. Ahşap çürük asma köprüden geçerken kisa mesafe düşüyorum üstüm basım açılıyor utanıp kalıyorum. Tabiri nedir? Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallerinize erişmek ve emeklerin karşılığını almaya başlamaya yorumlanır.

  2. Beyza dedi ki:

   Ben denizden korkan biriyim ve rüyamda denizin üzerinden geçen tahta köprü gördüm ayak bastıgınızda suyla ayaklarınız temas ediyodu ve sallanıyodu köprü ben çok korkuyordum geçerken bir tane kadın görüp ondan yardım istiyordum koluna girip köprünün sonuna kadar geliyordum ama sonunda düşecek gibi olsamda kadının kolunda oldugum için kurtulup karşıya geçebiliyordum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya zor günleri geride bırakmak ve işsiz iseniz işe girmeye yorumlanır.

    1. Beyza dedi ki:

     üniversite sınavına hazırlanıyorum mezunum

     1. Meryem dedi ki:

      Rüyamda denizin ustunde asma bir kopru tahtadan yapilmis zorlu bir geçişti korktum ama sonunda o kopruyu sallanarak da olsa gectim yorumunuzu bekliyorum tşkrler

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya maddi sıkıntı kalmayacağına yorumlanır.

     3. Merve dedi ki:

      Rüyamda amcam beni bi yere elimde su bidonuyla gönderiyordu etraf yemyeşil köprünün altındaki su masmaviydi çok ferahtı yürüdüm üstünden ve en son suda köprüde bitti geri dönmeye çalışıyordum etrafta insanlar çoook kalabalıktı köprünün etrafında

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya hanede bir anlaşmazlığın çözüleceğine yorumlanır.

 13. Melek dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda tamamen hallattan olusmus asma kopruden arabayla geciyoruz. Ben daha once arabayla tek basima kopruden gecmisim ama köprü o zaman betondanmis. Abim direksiyonda. Kopru tehlikeli oldugu icin girmeden once napcaz şimdi diyorum. Abim goz kirpip kendine guvenerek kopruye giriyor. Araba hiz yapıyor kopruyle yer arasindaki boslugu o hizla ucarak geçiyor. Cok hizli gidiyoruz kopruyu geciyoruz. Sonra bir daha geciyoruz. Korkuyorum dusucez diye. Tabiri ne olabilir? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukları aşmak ve üzerinizden büyük bir yük kalkmasına yorumlanır.

  2. Nurdan dedi ki:

   Rüyamda ahşap bir köprü den geçiyorum. Yanımda annem ve 2 kardeşim var annem ve abim köprüden geçiyorlar ben küçükmüşüm ablam hala köprüde bende köprüden aşağı düşüyorum sırt üstü dereye köprünün altı akan bir dere sonra küçük bir kız çocuğu beni kurtarıyor saçlarım ıslak

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya zorlukları aşmaya, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 14. Fatma dedi ki:

  Merhaba rüyamda yolda arabayla giderken yol bitiyor uçurum var uçurumdada asma köprü var O açılıyor yola devam ediyorum çok büyük uçurumla köprü bu ne anlama gelir teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Yakında hayırlı bir amaçla yola çıkılabilir.

 15. Isimsiz dedi ki:

  Ruyamda gorumcemle asma kopruden gecmeye calistik gorumcem cocullarla gecti ama ben gecemedim ne anlama geliyo

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizi ziyarete gitmeye yorumlanır.

   1. Bahar T dedi ki:

    Rüyamda etrafında bol yeşilliklerin olduğu asma halat köprüsünün üzerinden geçiyorum köprünün bir bölümünde tahta basamaklar eksik olduğu için korkuyorum geçerken ama yinede geçiyorum köprüyü yorumlarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya gelirin artmasına ve rahat geçime yorumlanır.

   2. Korkmuş biri dedi ki:

    Rüyamda okula gidiyorum ama sonrasında telefonumu unutup annemi arıyorum (başkasından)sonra annem geleceğini söylüyor ve ben yavaşça bir yoldan yürüyorum sonra telefonumla karşılaşıyorum ardından asma bir köprü geçerken ayağım kayıyor ve tam düşerken biri son anda tutuyor anlamı nedir?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni arkadaşlar edinmeye yorumlanır.

 16. Hilal dedi ki:

  Karşılıklı iki dağ var, ortasında markacı bir dere var. Su derinliği çok değil ama yoğun akan bir şu. Eşimle ben beyaz bir minübüsteyiz. İki dağ yemyeşil ve dik yamaçlardan oluşuyor. Normalde korkulacak bir yol ama hiç korkmuyorum. Araba ilk betondan olan köprüden geçiyor sonrasında bi asma köprüye yöneliyor. Köprü zemini tahtalardan sıralanmış ve yanları haşır iplerden. İpler yeşil yapraklarla bezenmiş. Bir de elinde uzun namlulu silahı olan bir adam vardı. Adam önce arabadan saklanmış pusuda gizlenmişti. Sonra aynı adam arabada belirdi. Yüzünü tanımadığım biri. Araba asma köprüden geçerken uyandım. Allah hayıra çıkarsın inşAllah.

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerine ulaşmak ve takdir kazanmaya, tüm sıkıntılarda arınmaya yorumlanır.

 17. Sevinç dedi ki:

  Rüyamda annemle beraber asma köprüden karsiya geçiyoruz köprünün altından berrak su akan bir ırmak var ve ırmağın suyu hemen yan tarafında denize karışıyor köprünün bir tarafı ırmak bir tarafı deniz oluyor yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Yeni gelir kapısı aralamak ve ailenizin sıkıntılardan kurtulmasına yorumlanır.

 18. Sevinç dedi ki:

  Rüyamda annemle beraber bir asma köprüden karsiya geçiyoruz köprünün altindan cok berrak bir nehir geçiyor ve nehir suyu denize karışıyor

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir gelir kapısı aralamak ve borç kalmamasına yorumlanır.

  2. Hilal dedi ki:

   Karşılıklı iki dağ var, ortasında masmavi bir dere var. Su derinliği çok değil ama yoğun akan bir şu. Suyun içinde fok balığı, deniz aslani ve başka balıklar görüyoruz. Eşimle ben beyaz bir minübüsteyiz. İki dağ yemyeşil ve dik yamaçlardan oluşuyor. Normalde korkulacak bir yol ama hiç korkmuyorum. Araba ilk betondan olan köprüden geçiyor sonrasında bi asma köprüye yöneliyor. Köprü zemini tahtalardan sıralanmış ve yanları hasır iplerden. İpler yeşil yapraklarla bezenmiş. Bir de elinde uzun namlulu silahı olan bir adam vardı. Adam önce arabadan saklanmış pusuda gizlenmişti. Sonra aynı adam arabada belirdi. Yüzünü tanımadığım biri. Araba asma köprüden geçerken uyandım. Allah hayıra çıkarsın inşAllah.

 19. Özden dedi ki:

  Rüyamda deniz kenarında annem ve ablamla birlikteyiz. Eski tarihi kalıntılar var. Sonra üçümüz oradan ayrılıp hallattan olan merdivenden çıkıp yine hallattan olan köprüden annem ve ablam önde ben arkadan geçiyoruz. Tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Eskiden yapılan iyilikler karşınıza çıkabilir.

 20. Ela dedi ki:

  Arkadaşım görmüş beni; sevdiğim adamın cok yüksek beyaz bir apartmanda yaşıyormuş evine başka kadınlar girip cıkıyormus evin balkonu cok yüksek beyaz bir köprü ve yola cıkıyormus arkadaşım benimle bekliyormuş ben hiç ses çıkarmadan eve girip çıkma kadınlara bakıyormusum sonra sevdiğim evdeki bütün kadınları kovmuş bende o köprüden geçerek eve girip oturmusum sözle dile getirmemişim ama artık burada yasayacagım demişim evde devasa yüksek bir apsrtmanmış köprüde ama köprünün altı taş kaya varmış

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ve sevdiklerinizi ziyarete gitmeye yorumlanır.

   1. Btl dedi ki:

    Rüyamda annem köprüden geçince köprünün yıkılıp annemin öldüğünü gördüm manası nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dert kederin bitmesine yorumlanır.

 21. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda, bir kanal görüyorum,bu kanalın içindeki su çok kirli ve bulanık üzerinde tahta dilmelerden yapılmış 2 köprü var, köprünün karşı tarafında annem var ben kucağımdaki çocuğumla karşı tarafa annemin yanına geçmek istiyorum,sağdaki köprüye doğru gidiyorum annem o çok sallanıyor diğer köprüden gel diyor ve sol taraftaki köprüye yöneliyorum,köprü sallandığı için,annem köprünün üzerine çıkıyor ve elini uzatıyor ben tam tutacakken annem o pis suyun içine düşüyor ve batıyor,ben hemen çocuğumu bırakıp suya atlıyorum annemi çıkartıyorum ,ama ben suyun içinde değil üstünde oturuyorum yani o pis suya girmemişim,üstünde duruyorum ve suya bakıyorum,son olarak da o kirli suyun üzerinde beyaz ,temiz küçük bir müsvette kağıt görüyorum. Allah hayır etsin

  1. admin dedi ki:

   Masraf çıkmasına ve evinizde parasal gerginliğe yorumlanır.

  2. Elif dedi ki:

   Merhabalar, Rüyamda 15Temmuz sehitler köprüsünün asma köprü olduğunu gördüm, kardesim ya da esim arabayla bizi koprunun diger tarafina goturuyordu, dusme, yikilma vs olmadi ama yolu yariladigimizi hatirliyordum ama gectigimizi hatirlamiyorum ruyam okadardi sanirim, tesekkurler simdiden

   1. admin dedi ki:

    Yolunuzu gözleyen biri olabilir.

 22. ÖZHAN dedi ki:

  Rüyamda büyük bir nehir üzerinde kırmızı renkli çelikten yaya geçişi olan asma köprü var. İnce uzun köprünün başındayım. Yaşlı bir amca ve yanında yeni yürümeye başlamış erkek çocuk var. Elinden tutmasını yoksa nehre düşeceğini söylediğim halde yapmıyor. Tam düşecekken çocuğu tutuyorum. Yaşlı adamla azarladım. O sırada asma köprüden geçecekken köprü yukarı aşağıya dalgalanmaya başladı. Köprüden geçemedim.

  1. admin dedi ki:

   Öfkeli olduğunuz biri varsa gönlünüzü alacağına ve sizi destekleyecek biri sayesinde hedefine ulaşmaya yorumlanır.

   1. Neriman dedi ki:

    Asma köprüden geçerken son anda dengemi kaybedip köprünün sallanmsına neden olduğum içşn arksmdan gelen kişiler dengesini kaybedip düşüyor ben geçiyorum

    1. admin dedi ki:

     Borçlarınız varsa geç de olsa ödemek ve küs biriyle barışmaya yorumlanır.

 23. Gamze dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım biri kalple ilgili bi ödev yapıcam diyo, bende bilmememe rağmen tamam ben biliyorum yardım ederim diyorum. Saçma sapan bişeyler yapıyoruz şişelerle felan. Sonra ahşap bi ev var ben onun 3 veya 4. Katıta cikiyorum. Terastan yandaki ahşap eve uzanan eski bi asma köprü var sallanıyo çok sağlam değil. O köprüden geçip aşağıya bakiyorum ödevine yardim ettigim kisiyle bikac kisi daha var yaninda, onlarla konusuyorum ayaklarimi aşagiya dogru sarkitip oturuyorum.yanıma bi arkadaşim geliyo. Karşi da da bissürü köşk, ahşap ev var o kadar güzel ki her yer, şenlikler felan oluyo hava karanlik, oralarin işigi felan mükemmel duruyo bikac tane fotoğrafini cekiyorum, ah be şu manzara da olmasa burda yaşanmaz diyorum. Yanimdaki arkadasim kocaman kirli bi tepsiyi aşağıda konustugum kisilere atıyo. Onlara isabet etmiyo, napiyosun sen diye bagiriyorum ona, aşagidakiler sussunlar diye attim diyo. Ben asma köprüden dönecekken bi anda yükseklik korkumun olduğunu farkediyorum köprü sallaniyo, aşağıya bakamiyorum. Yere düşüp sürüne süründe devam etmeye çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sorumlulukların artmasına ve arkadaşlarınızdan yardım isteye, zor işlerin üstesinden gelmeye yorumlanır.

 24. kadir dedi ki:

  Rüyamda nova prospekt denen kanalla cinli bir köye video çekmeye gidiyoruz. Rüyayı tam hatırlamıyorum ama eski tahtadan bir evin yanından geçerken kameraman evin köşesine ışık tutuyorum. Cin olduğunu düşündüğüm karanlık duman şeklinde insan kılıklı korkunç bir şey görüyoruz. Korkup küfür edip kaçıyoruz. Dua falan okuyoruz, daha sonra yanımdaki can (youtube kanalı sahibi) durun diyor. Bu köprüde büyüyü bozucaz falan diyor. Yüksek olmayan tahtadan eski dökülmüş bir körünün üstünde dua gibi bir şeyler okuyor ve köprünün altı lav gibi ateş oluyor. Su gibi ateş akıyor yer falan sallanıyor köprü sallanıyor ve ben uyanıyorum. Çok garip bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişe ve korkuların üstüne gitmeye ve bu sebeple daha fazla endişe duymaya yorumlanır.

 25. ayten dedi ki:

  Ben rüyamda bir köydeki düğüne gidiyordum. Rüyamda karşıma eski tahta bir köprü çıktı. Köprünün altında yanan köyler vardı. Başta köprüden geçemeyeceğimi sandım ama rahatlıkla geçtim. Ben düğüne gittim ve baktım ki herkes dönüyor. Ben eşarbımı yapana kadar herkes dönmüştü. Teyzem bana yalnız gidersem kaybolacağımı, bu yüzden küçük kızımı yanımda götürmem gerektiğini söyledi. Bende kızımı yanıma aldım. Baktım ki önümde askerler var. Kızıma “çabuk ol. Onlara yetişelim” dedim. Ama yetişmedik yine de aynı köprüyü yine geçtim. Sonra bir baktım boynumda siyah bir halat var. Ondan çabucak kurtuldum ve sonra kendi kendime dedim ki keşke şu kız benim olsa nasıl onu yalnız göndericem. Sonra birbirine hediye veren 4 adam gördüm. Benim geçtiğim köprünün altı berrak bir suya dönüşmüştü. Anlamı nedir bir bakarsanız sevinirim?

  1. admin dedi ki:

   Eğer hane içerisine bekar biri varsa evlilik haberi gelebilir ve uzak bir yerde düğüne gidebilir. Aynı zamanda maddi yönden de sıkıntılı bir süreç atlatılır.

   1. özlem dedi ki:

    Ruyamda deniz ustunde beton bir yoldan arabayla gecmeye calisiyorum yanimda couklarim sonuna dogru bakiyorum yol yok karsiya gecemiyorum deniz kenarinda oturuyorum oglum denuze dusuyir alip ustunu degistiriyorum.

 26. Erby dedi ki:

  Ben rüyamda eşimle beraber bir asma köprüden geçiyorduk. Ben önde gidiyordum. O da arabayı sırtına almış arkamdan geliyordu. Birden asma köprünün ön tarafı suya yaklaştı, biraz saçma bir rüyaydı. Ben orda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında yaşanacak mutluluklara ve zor bir sınavı atlatmaya yorumlanır.

 27. Gizem dedi ki:

  Rüyamda böyle tahta bir köprüden geçiyordum. Çok sallanmıyordu ama altındaki su neredeyse köprünün altına geliyordu taşacakmış gibi. Sonra o köprüden geçip beyaz banka kasasına benzeyen bir şey gördüm. Arkadan birisi Ferhatla Şirinin buradan geçtiğinden bahsediyordu sanırım. Sonra o beyaz şeyi açıp girince o da gibi loş bir oda çıķtı. Televizyon falan vardı. Sonra sağ köşede sanki böyle yeşillik bir yer gördüm ama o sıra polisler geldi ve orada bitti rüya ama köprüden korkmadan sakince geçtim.

  1. admin dedi ki:

   Aldığınız riskler sonrasında her şeyin yoluna girmesi, emeklerin karşılığını almak demektir.

 28. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda şimdiki model bir köprünün üzerinden geçiyordum. Ve geçerken Allah’a dua ediyor ve bir yandanda ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sabır edilen bir konuda selamete erişmek anlamına gelir.

 29. Elif dedi ki:

  Rüyamda abimin bahçesi varmış. Bu arada sebze meyve yetiştiriyor ama her yer yeşil. Ama buraya geçmek için eğimli bir su var dere gibi, tertemiz gürül gürül akıyor. Bu suyu geçmemiz gerekiyor. Suyun üzerinde asma köprü var. Çok sağlam olmadığını düşünüp geçmekte korkuyorum. Başka bir abim de benim yanımda o geçiyor. Sonra benim geçemediği mi görüp elimden tutup bana yardım ediyor. Aynı şekilde dönüş yolunda da bana yardım ediyor. Çok etkilendim hemde kandil gecesi gördüm. Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizden manevi destek görmek ve kısmetlerin çoğalmasına, zorlukları geçmişte bırakmaya yorumlanır.

 30. Zeliha dedi ki:

  Rüyamda bir yanımda ailemin bir kısmıyla birlikte bir köprüden geçmeye çalışıyorum. Geniş değil. Peş peşe gidiyoruz. Tahta ve asma gibi ama asılı olduğu yer yok öylece nehrin üzerinde. Nehir de öyle derin ama o köprünün tahtaları suyla temas halinde ama ben çok huzurlu bir ruh halindeyim genelde sudan korkarım ama rüyada hiç korkmuyorum. Hem nehir diyorum ama çok geniş ve su çok sakin. Dağ ortasında, ormanda gibi her yer yeşil bir otel gibi bir yer de var karada. Uzaklara bakınca karşıda bir nehir daha var diye görünüyor. Oradan arabalar da geçiyor ama biz o yöne gitmiyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin sizinle gurur duyacağı bir şey başarmak, eğitim ya da iş hayatında müjdeli bir habere yorumlanır.

 31. Meral77 dedi ki:

  Rüyamda açılır kapanan taştan asma bir köprünün üzerindeyim tam ortasında arabamla. Ama arabanın içinde değilim bu sırada asma köprü açılıyor ve ben arabamla temiz bir göle düşüyorum yüksekten. Düşmeden evvel bir kadın ipten kahveli bir kolye hediye ediyor bana, düştüğüm gölden o kolyeyi çıkarıp ipi halat gibi kullanarak gölün yüzeyine çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Birinin size maddi ya da manevi anlamda yardımcı olmasına, kol kanat germesine yorumlanır.

  2. Yunus emre dedi ki:

   Rüyamda boğaz köprüsünün restorasyonunu (inşaatını) gördüm bir anlamı var mıdır?

   1. admin dedi ki:

    Yeni bir hedef belirlemek anlamına gelir.

 32. Kübra dedi ki:

  Rüyamda asma köprüye çıkıyorum. Aşağısı deniz, ben telefonumu düşürüyorum aşağıya ama çok yüksekten düşüyor. Köprüden indiğimde elimi attığım yerden bulacakken elime başka telefon geliyor. Sonra erkek arkadaşım al al senden önce davranıp onu ben aldım oradan diyor. Şaka yaptım sen o kadar yüksekten bunun buraya düştüğünü nereden bildin diyor. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizle bir süre ayrı kalmak, yolculuk yapmaya yorumlanır.

 33. Hayat dedi ki:

  Rüyamda 2 hamile kadınla asma köprüye geliyoruz. Onlar ve başka 1 kaç kişi köprüyle tutunarak geçmeye çalışıyor. Ben duruyorum bu kadar kişi ağırlık yapar kopar, geçsinler sonra ben geçerim düşünüyorum. Ve köprü halatları kopuyor, köprüden düşenler ve tutunup asılı kalanlar oluyor. Bende hamilelere yardım ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmetin açılmasına, iş ya da başka bir konuda şanslı olmaya yorumlanır.

 34. Isimsiz dedi ki:

  Rüyamda sallanan bir köprü üzerindeydim. Yanımda akrabalarda vardı. Çok sallanıyordu ve bir kaç parça aşağı dökülüyordu. Eski bir şeydi dediğim gibi çok sallanıyordu. Düşecektim Ayetel kursi okudum hatta çok gerçekçiydi.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir beklediğiniz bir haber yakında size ulaşır ve bir zorluk aşılır.

 35. Hatice dedi ki:

  Rüyamda; normalde ikamet ettiğim mahallede de bulunan asma köprüyü gördüm. Yani bu köprü gerçekten de bizim mahallede var. Lakin rüyamda bir ilginçlik vardı. Bu asma köprünün altında tutunacak yerlere tutunarak düşmeden asma köprüyü temizleyen, elinde bir bez olan bir kadın vardı. Kadının simasını hatırlamıyorum ama tanımıyorum. Tek bildiğim genç bir bayandı. Ben de köprünün üzerinde yürüyordum. Bu rüyamı yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar edinebilir ve birilerinden gelecek destek ile zor sandığınız bir işin üstesinden gelebilirsiniz.

 36. Müge dedi ki:

  Rüyamda babaannemgilin evine giderken yolda normalde orada evlerin olduğunu bildiğim yere bakınca orada yeşillik, nehir ve nehrin üstünde inşaatı yarılanmış modern yapıda bir köprü görüyorum. Kolonlarını falan bile görüyorum köprünün. Yapan işçileri dahil sohbet ederken görüyorum. Oranın normalde böyle bir yer olmadığını ve orada her zamanki evlerin olması gerektiğini bildiğim için şaşırıp emin olmak için bir daha baktığımda yeni yapılan köprünün biraz uzağında eski tahta bir köprü ve onun hizasına baktıkça gene hep birbirine belli bir mesafede olan ama hep bir sonrakinin öncekinden daha eski olduğu, sayısını bilmediğim kadar köprü görüyorum. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir zorluğun üstesinden gelerek ailenizin takdirini kazanmak, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 37. Gizem dedi ki:

  Rüyamda altında dev dalgalar olan bir deniz olan sallanan bir köprünün üstündeydim. Köprüde bir sürü insan koşarak geçti. Ben olduğum yerde sallanıyordum ve en son dalgalar durdu ve kimse kalmadı. Birisi elimden tuttu ve beni aldı. Ne anlama geliyor? Yazarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar kaçırılan bir fırsattan dolayı çok pişman olmak, yanlış bir seçim yapmak anlamına gelir.

 38. Sedef dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir köprüdeyim ama tahta bir köprü. Deniz dalgalı ve karanlık. Esli sevgilim köprünün başında beni bekliyor güya bana yardim edecekmiş. Köprünün yarısına geldiğimde, arka bakıyorum köprünün başında sevgilimin annesi geliyor ve elinde tencere kapak. Beni güya o dalgalı denize atacaklarını düşünüyorum ve geri köprünün başına koşuyorum korkarak.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz ve sevgiliniz arasında kalabilirsiniz. Beklenmedik engeller yüzünden aranızda sorunlar çıkabilir.

   1. Meltem dedi ki:

    Erkek arkadaşım kısa bir süre önce kendisine ev aldı. Rüyamda o eve annemle gidiyordum ama ev olduğundan daha bakımlıydı. Pencereden annemle baktığımızda evin hemen yan tarafından demir asma köprü gördüm. Boğaz köprüsü ya da Osmangazi köprüsü gibiydi ama normalde evin orada köprü falan yok. Bu şekilde bir rüya gördüm. Yorumlar mısınız?

    1. admin dedi ki:

     Sevgiliniz ile birlikte ilişkinizin geleceği adına alacağınız kararların sizi mutlu etmesine, birlikte engelleri aşmaya yorumlanır.

 39. Emre dedi ki:

  Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptırmış olduğu asma bir köprüden geçmeye çalışıyordum. Köprü sağa-sola sürekli sallanıyor, hatta bazen ters dönerek takla atıyordu. Ben bir yandan ilerlemeye çalışıyor, diğer yandan köprü ters döndükçe yanlarda bulunan tutacaklara tutunarak düşmemeye çalışıyordum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Devlet dairesinde işleriniz varsa sorunsuz çözülmesi, mahkeme ve dava sonuçlarında da olumlu haberler almak anlamına gelir. İş hayatında önemli bir sürece girebilirsiniz. Aldığınız riskler beraberinde başarı getirebilir.

 40. gülşen dedi ki:

  Çok yüce iki dağ arasında büyük yol var. Dağın gökyüzüne yakın bir yerinde de beyaz asma bir köprü var. Yürümedim, çıkmadım aşağıdan baktım.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkan fırsatlar ve şansın açılması ile birlikte gelecek günlere dair heyecan ve umut duyabilirsiniz. Yepyeni hayaller kurarak mutlu olabilirsiniz.

   1. sahin gul dedi ki:

    Rüyalara yerin altından kopru çıkıyor ve daha sonra bu kopru asma köprüye donusuyor.

    1. admin dedi ki:

     Riskli bir işe girişmek demektir.

 41. Fatma dedi ki:

  Çok karmaşık bir rüya için de. Havada çok yüksekte bir köprü üzerinden geçmeye çalışıyordum. İnsanlar da vardı suretlerini tanımadığım. Ben köprünün ortasında iken köprüsünün sonunda da bir bey var. Tanıdığın biri imiş ama yüzünü görmedim. Beni yönlendirerek, köprüyü geçmeme yardımcı olmaya çalışıyor. Daha sonrasında da başka bir rüyaya geçiyorum. Orada da gelin yorganı görüyorum. Nedir bu rüyanın anlamı?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda bir takım yeniliklerin olacağına yorumlanır. Yeni bir iş ya da ilişki olabilir, ancak bu yeni şey sizi daha mutlu edebilir.

 42. Sakine dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin evindeyiz. Kız kardeşiyle beraber evde nişan olacak başkasının ve onu bekliyoruz. Neyse sevgilim geliyor, izliyoruz nişanı ve sonra herkes eğlence için mi artık başka bir şey için odun yükleniyor sırtına kadınlar ve evden çıkıyoruz. Evlerinin önünde küçük bir asma köprü oluyor derenin üzerinde ama bazı tahtaları eksik oluyor. Bakıyorum kadınlar hep geçiyor. Yaşlı bir kadın da sırtında odun olmasına rağmen zıplaya zıplaya geçiyor. Şaşırıyorum sonrada ben geçiyorum, orada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sağlıklı mutlu mesut bir hayat sürmek, evlenecekseniz aile büyüklerinin onaylamasına yorumlanır. Çok istediğiniz bir dileğiniz gerçekleşecek ve önünüzdeki engelleri sevdiğinizle birlikte aşmanız beklediğinizden de kolay olacak.

 43. Nil dedi ki:

  Rüyamda çok yüksek ve devasa şekilde büyük bir köprü vardı. Köprüden milyonlarca insan geçiyordu ve arkamı döndüm köprü yıkıldı ve birçok insan yere düştü. Yukarıdan bakınca küçük küçük görünüyordu insanlar, sonra babam bakmak için yardım etmek için aşağı inmek istedi. Ben de yollamadım, bağırdım ve sonra bir kadın insanların düştüğü yere el dokuması halı atmak istedi.

  1. admin dedi ki:

   Çok istediğiniz bir şey için ailenizin onayını alamayabilir ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bazı isteklerinizi gerçekleştirmek için önünüzde pek çok engel olabilir.

 44. Mine dedi ki:

  Rüyamda asma upuzun bir tahta köprü vardı. Oda gibi bir yerle bağlantılı idi. Arkamda kendi aile bireylerinden birkaç kişi vardı (annem ablam vb). Köprü hafif sallanıyordu ve ben oturarak köprüde biraz ilerledim. Baktım sallanıyor, yatarak ilerledim. Fazla gitmedim, yattığım yerde başım döndü gözlerimi kapattım. Öylece durdu ve biraz gözümü açtım. Bulutları seyrettim ama köprü yüksek olduğu için aşağıya bakmadım. Sonra yatarak geri geri başladığım noktaya döndüm.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz sizin hayallerinizin gerçekleşmesinde maddi ya da manevi destek verebilirler. Onlardan alacağınız destek ile birlikte çok sevineceğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz.

 45. Meryem dedi ki:

  Rüyamda denizin üstünde büyük yüksek ve dar bir asma köprü vardı. Üzerimde mavi bir kot pantolon vardı. Birkaç basamak çıktıktan sonra dar uzun yola gelince vücudum sığmadığı için geçitten geçemedim. Arka tarafımda eski sevgilim duruyordu. Geçemediğimi gördü ve utanarak geri döndün basamaklar sallanıyordu. Korkarak aşağıya inmeyi başardın, inerken üzerimde olan yarım pardüsem açıldı. Kot pantolonum görüldü. Eski sevgilim kalçalarımı gördü diye utandım. Bir kadın vardı ve indiğim yerde bana ee buralardan geçersen olacağı buydu diyordu. Eşiyle kız çocuğu hemen köprünün yanındaydı. Kızına baktım oynuyordu. Mutluydu ve biraz ilerledim. Erkek çocuğunu gördüm. Gözleri masmaviydi. Babasına benzettim, içimden aynı babasına benziyor dedim ve oradan uzaklaştım.

  1. admin dedi ki:

   Geçmişi geride bırakarak yeni başlangıçlar yapmak, mutlu bir yuva kurmak demektir. Bir zamanlar işittiğiniz şeyler canınızı sıkmış olsa da hepsi geride kalır ve zor günleri geride bırakarak sizi seven insanlarla birlikte mutlu başlangıçlar yapabilirsiniz.

 46. Özlem dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda bir nehir üstünde yan yana iki üç tane asma köprü gördüm. Birinin yanında tutunmak için halatlar vardı. Diğerlerinde yoktu. Annem,a ben ve dedem köprülerin yanına kadar geldik. Annem normalde bu tarz köprülerden geçemez ama rüyamda tutunma halatı olmayan köprüye çıktı. Ben cesaret edemedim ama sonra halatı olan köprüye çıktım geçtiğimi görmedim ama. Nedense çok etkilendim rüyamdan ve yorumunu merak ediyorum. Hayırlı günler teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilir, iş ya da başka sebepler ile ailenizden uzakta yaşayabilirsiniz. Ancak hayırlı olaylar vuku bulacak.

 47. admin dedi ki:

  Rüyamda asma köprünün altında yanımda kayınpederim, eşimin bizi arabayla alabilmesi için yol arıyoruz. Ama yolu bulamadık. Nasıl olduysa kendimi asma köprünün karşı tarafında buldum ve köprü yıkılmaya başladı. Üzerinde insanlar var ve hepsi suya düşüyordu. Yardım etmek istedim ama köprüden uzaktım.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı bir kusuru, hatası olan haneden biri gelip af dileyebilir. Bir konuda sizin hatasız olduğunuz anlaşılacak. Eğer küs olduğunuz bir varsa o da size haber gönderebilir. Aile içi huzur ve barışı koruyacaksınız.

 48. Hatice dedi ki:

  Rüyamda akşam saatinde yanımda tanıdığım ve tanımadığım birkaç kişi daha var altında ne çok fazla ne de az olan suyun üzerindeki uzun tahtadan kenarları iplerle tutturulmuş köprüye çok orta olmayan çok da kenar sayılmayan bir yerine tanımadığım sarışın mavi gözlü bir adam beni çıkartıyor ve kendisi de karşıma geçip beraber sallanıyoruz. Biraz sallandıktan sonra köprü yıkılacak gibi oluyor ama yıkılmıyor. Sonra bir kargaşa oluyor ama o anda ben uyanıyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bekar olanlar için yakın çevresinde tanışmak isteyen birine yorumlanır ve haber gönderebilir. Evli ve ilişkisi olanlar ise özel hayatlarında zor günler geçiriyor olabilirler. Ancak bu zor günler tez zamanda sona ererek, bundan sonra birbirinize güveniniz artabilir. Bitmek üzere olan bir ilişki de yeniden düzelebilir.

 49. Esma dedi ki:

  Rüyamda evlerden yüksek uzun bir köprüdeyim. Ailem akrabalarım var yanımda hep beraber yemek yiyorduk. Köprünün yanında parmaklıklar var ve köprü hızlı bir şekilde arada bir sallanıyordu. Tanımadığım insanlar da vardı yanındaki parmaklıklara tutunuyordu herkes. Neredeyse düşüyordum annrm tutmasaydı anlamını yazarsanız sevinirim😊

  1. admin dedi ki:

   Çok kesin gibi görünen bir isteğin gerçekleşmemesi ve bir beklentiden hayal kırıklığına uğramak olarak yorumlanır. Belki sevdiğiniz insan ile muradınıza eremeyebilir, engeller ile karşılaşabilirsiniz.

 50. Can dedi ki:

  Rüyamda ben asma köprüdeyim ve yanım da sarı saçlı benim yaşlarım da bir kız var köprü çok uzun sonu görünmüyor. Sol tarafımız da ağaçtan sarkmış bir sürü açık renkli asma yapraklar var sağ tarafımız da başka bir ağaç ve o ağaca tepesinden bakıyorum ve kendi kendime bu kız saf ve temiz kalpli diyorum hava güneşli değil ama kapalı da değil. Yorumlarınız için teşekkür ederim…

  1. admin dedi ki:

   Mevcut sıkıntıların tez zamanda son bulması ve özellikle sağlık sorunlarında güzel haberlerin alınmasına yorumlanır. Sarışın kız çoğu rüyada ilişkinizde meydana gelecek sorunları işaret etse de, geneline bakıldığında sorunların üstesinden kolayca gelmek, iyilik görmek demektir.

DMCA.com Protection Status