Rüyada Aşure Görmek

Rüyanızda aşure görürseniz, hayra yormakta fayda vardır. Her ne kadar rüya tabircileri bu sembolü kişinin moralini bozacak bazı olayların yaşanması ve hayatının alt üst olması olarak yorumlasalar da pek çok alim de hayırlı kazanç ve murada ermek olarak yorumlar. Eğer sağlık problemleri yaşıyorsanız, yakında dermanınızı bulacaksınız ve sıhhatiniz yerine gelece. Yine aile içerisinden biri sağlık problemleri yüzünden doktora gidiyorsa, müjdeli haberler gelebilir.

Rüyada görülen aşure ne demek, diye merak edenler tez zamanda ardı ardına havadisler alacaklar. Bu gelecek haberler sizi mutlu edecek. Aslında sizin iş hayatınıza yönelik de bazı yeni fırsat haberleri olabilir. Birileri size daha iyi iş bulmuş olabilir. Ya da yeni müşteriler bulabilirler.

Rüyada Aşure Yapmak

Eğer rüyada mutfakta ya da evinizde aşure yaptığınız görürseniz, kendi emekleriniz hiçbir şekilde boşa gitmeyecek. Bir zamanlar haksızlığa uğramış olabilirsiniz. Ancak hak yerini bulacak ve size yapılan haksızlıklar yüzünden pişman olacaklar. Dönüp dolaşıp hakkınız olan şey size geri dönecek.

Rüyada Aşure Kazanı Görmek

Sizi kıskanan ve kötülüğünüzden mutlu olan insanlar size hiç zarar veremeyecekler. Tam tersi kendi başlarındaki dertlerden sizinle uğraşmaya fırsatları olmayacak. Düşmanlarınız kendiliğinden uzaklaşacaklar.

Rüyada Aşure Karıştırmak

Aşk hayatında hem iyi hem de kötü şeylerin yaşanması, çalkantılı bir aşk hayatı olarak yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile bir barışıp bir ayrılabilirsiniz. İkiniz de ilişkinizde zor bir süreçten geçiyorsunuz. Bu nedenle ikinizin birbirinize destek vermesi ve birbirinize karşı anlayışlı olmanız çok daha önemli olacak. Anlayıp dinlemeden yargılamanız zarar verecek. İlişkiniz yoksa, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde de yapıcı taraf olmaya gayret edin.

Rüyada Aşure Ayı Görmek

Her türlü dert ve tasayı geride bırakmak, hayatın güzel nimetlerinden yararlanmak ve günahtan kaçınmak anlamına gelir. Yaşamınızın değerini anlayabilir ve daha güzel seçimler yapmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Aşure Günü Görmek

Yakın zamanda hayır işlemek, sevapta bulunmak ya da birine iyilik yapmak anlamına gelir. Çok sevdiğiniz insanlar ile bir araya gelip birlikte dua okutabilirsiniz. Ya da bir derneğe yardım yapmaya veya etkinlikle para toplamaya karar verebilirsiniz.

Rüyada Aşure Yapıldığını Görmek

Sağlık ve sıhhatin yerine gelmesi, sofranın bereketinin artması anlamına gelir. Sizin için çok hayırlı olacak seçimler yapacaksınız. Kendiniz için bazı güzel kararlar alabilirsiniz. Elinize geçecek paralar ile isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Özelikle mal mülk satın almak isteyenler için hayırlı bir dönem olacak.

Rüyada Aşure İkram Edilmesi

Sevdiğiniz bir insandan gelecek yardıma yorumlanır. Bu kişi size borç para verebilir ya da bazı öğütlerde bulunabilir. Size büyük yardımı dokunacak ve bu sayede bazı sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Özellikle işi olmayan kişilere bir yakınları aracı olarak iş bulabilirler. Mesleki anlamda yükselme de olabilir.

Rüyada Aşure Dağıtıldığını Görmek

Hane içerisinde huzurun artması ve sıkıntı çeken kişilerin dertlerinin sona ermesi, hanede genel bir mutluluk havasının hakim olması anlamlarına gelir. Sevdikleriniz size pek çok konuda yardımcı olabilirler. Başarılı biri olduğunuzu artık birileri fark edebilir.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Eğer rüyanızda kendi elleriniz aşure dağıttığınızı görürseniz, insanların sizlerden beklentileri olabilir. Bu beklentilerin farkına vararak fazlası ile karşılayacaksınız. Bazı olanaklarınızı sevdikleriniz ile paylaşarak onlarla daha mutlu günler yaşamanıza az bir müddet kaldığını söyleyebiliriz. Sevdikleriniz sizlerin yanında olacak.

Rüyada Aşure Aldığını Görmek

Hane içi rızık artması, miras gelmesi ya da zenginliğe erişmek gibi anlamlara gelir. Elinize geçen para bir ihtiyacınızı karşılayacak ve şükür etmenizi sağlayacak. Özellikle hiç beklenmedik anda bir yerden toplu paranız olabilir. Ya da maaşınızda yükselme, zam gibi sürprizler de olabilir.

Rüyada Aşure Pişirdiğini Görmek

Geçim sıkıntısı çeken kişiler için aileleri ile birlikte bolluk ve berekete erişmek demektir. Neşeniz artacak ve sevdikleriniz ile rızkınızı paylaşmak sizi mutlu edecek. Bugüne kadar emek harcadığınız her şey bir anda size çok olumlu şekilde geri dönebilir.

Rüyada Aşure Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, düşmanların zarar verememesi, kem gözden kurtulmak ve gelecekte daha iyi koşullarda yaşamak demektir. Mal mülk alımı olabilir ya da evinize bir eşya alabilirsiniz. Maddi yönden daha güçlü hale gelecek, borçlarınızdan yakında kurtulabileceksiniz. Sizi üzen ne varsa, yakında sona erecek. “Rüyada aşure yemek” başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

22 Yorum

 1. Sonya
  • admin
 2. Gül
  • admin
 3. Betul
  • admin
 4. Elifkeos
  • admin
   • Demet
    • admin
   • Nuray
    • admin
 5. Neşe
  • admin
 6. Didem
  • admin
 7. Anonim
  • admin
 8. Kemal
  • admin
 9. Demet
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status