Rüyada At Pisliği Görmek

Rüyada at pisliği görmek, deneyim sahibi olan bir insandan gelecek yardım ile birlikte yeni fırsatlar ile karşılaşmak anlamına gelir. Çok çalışkan bir insan sizin hırs yapmanızda fayda sağlayabilir. Bu kişinin ne kadar gayret ederek başarılı olduğunu gördükten sonra siz de aynı yolda ilerlemek isteyebilirsiniz. Bu kişi sizin başarılı olmanız için bir idol olabilir. Hem maddi hem de manevi anlamda size karşı yapılan iyilikler karşısında sevinebilirsiniz. Azminiz artar ve bir süre sonra hedefleriniz teker teker gerçekleşmeye başlar.

Rüyada at dışkısı görmek, aynı zamanda yakın çevrenizde saygın biri olmak ve elinizi atmış olduğunuz işlerde başarıya ulaşmak, adından söz ettirmek anlamına da gelir. Şimdiye kadar tembellik ettiğiniz ya da erteliyor olduğunuz bazı plan ve projeler için artık kolları sıvayabilir, ortak bir şekilde de çalımalar sürdürerek güzel geri dönüş alabilirsiniz.

Rüyada At Pisliğine Basmak

Size karşı bir konuda yapılan bir haksızlığa son vermek anlamına gelir. Eğer bir süredir hakkınızın çiğnendiğini düşündüğünüz bazı insanlar varsa bu kişiler karşısında zafer elde edebilirsiniz. Size karşı hasetlik besleyen kişiler emellerine ulaşamazlar.

Rüyada At Pisliği Kokusu Duymak

Sizi bir konuda kışkırtmaya çalışan kişiler olabilir. Özellikle çalışma ortamında rekabet olan kişiler içerisinde canınızı sıkan kişiler olabilir. Bazı tavırları ya da sözleri canınızı sıkabilir. Ancak rekabet ortamına ayak uydurmanız gerekecek.

Rüyada At Pisliğini Eline Almak

Parasal yönden sıkıntıların zamanla azalmasına, yeni yetenekler ve kazanç kapısı aralamaya yorumlanır. Mesela uzun süredir emek harcadığınız bir konuda artık yavaş yavaş gelir sağlamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada At Pisliği Toplamak

Yakın çevrenize yaptığınız iyiliklerin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Bir zamanlar yardımcı olduğunuz kişiler varsa şu günlerde onların size yardımları dokunabilir ve bu durum sizi oldukça sevindirebilir. Beklentileriniz boşa çıkmaz ve beklenen yardım gelir.

Rüyada At Pisliğine Düşmek

Çaresiz kaldığınız bir durum içerisinden kurtulmak anlamına gelir. Eğer bir süredir sizi zor durumda bırakan kişiler varsa bu kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Size karşı baskı yapmaya çalışan kişiler de bu emellerine ulaşamazlar.

Rüyada At Pisliğine Bulaşmak

Bir süredir borçlar yüzünden darda iseniz artık refaha erişmeniz söz konusu olabilir. Eğer size borcunu ödemeyen kişiler varsa da bu kişiler borcunu ödeyebilirler. Özellikle aile içerisinde parasal yönden hiç kimseye muhtaç kalmayacaksınız.

Rüyada At Pisliği Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size karşı samimi ve içten davranan kişiler olabilir. Birilerinden faydalı şeyler öğrenebilir, geleceğinize yönelik hayırlı işler yapabilirsiniz. Özellikle ortak iş yapmak isteyen kişiler şu günlerde karşı tarafla uzlaşma sağlarlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. gul dedi ki:

    Ruyamda yuk tasiyan iki atin sulu kakasina bulasmis esyalari elime aldim elimede kaka bulasti.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya iki yerden hayırlı kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status