Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada ateş yaktığını görmek, yakın zamanda yapılan bir hatadan dolayı çok pişman etmek ve nasıl telafi edeceğini bilememek olarak yorumlanır. Birinin hakkını yemek ya da başka bir hata yüzünden birine karşı kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Aranızın açık olduğu biri varsa onunla da barışma kararı alabilirsiniz. Eğer ailede dargın olduğunuz biri varsa onun gönlünü almanız için biraz çabalamanız gerekebilir. Bu kişi size çok kırılmış olabilir ve hemen affetmeyebilir. Manevi yönden de bir takım huzursuzluklar olabilir. Sevdikleriniz ile yeninde mutlu mesut olmanız için az daha sabırlı olmanız gerekebilir. Rüyada ateş yakmaya çalıştığını görmek, size karşı yapılan bir haksızlık yüzünden üzülmeye yorumlanır. Birileri tarafından günahınız alınabilir, size iftira atmaya kalkabilirler.

Rüyada ateş yakıldığını görmek, kendi ibadetlerini yerine getirememek ve kendini suçlu hissetmek ya da günahlardan af dilemek anlamına da gelir. Günahları telafi etmeye çalışabilir, dini yönünüzü güçlendirebilirsiniz. Rüyada ateş yakan birilerini görmek, bu kişiden gelecek bir haber ile birlikte onun mutluluğuna ortak olmak ve bir araya gelmek anlamına gelir. Bu kişi ile görüşebilir ve ondan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada Ateş Yakmak Su Isıtmak

Yakın çevrenizde dost görünümlü düşmana yorumlanır. Bu kişi iyi niyetli biri gibi görünse de aslında tam tersi duygulara sahip olabilir. Sizin kötülüğünüzü isteyen birileri olabilir ve bu içten pazarlıklı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yanlış seçimler yapmanıza sebep verebilirler.

Rüyada Ateş Yakmak Ateşe Odun Atmak

Hayalini kurduğu bir şeyin gerçek olması ile birlikte ailece çok sevinmeye yorumlanır. Evli olanlar eşleri ve çocukları ile birlikte mutlu olacakları bir müjdeli haber alabilirler. Bir süredir birinden gelmesi beklenen bir haber de yakında size ulaşır.

Rüyada Ateş Yakmak Söndürmek

Bu rüya huzura erişmek ve geçim derdinden kurtulmak olarak da yorumlanır. Size karışan ve çok eleştiren biri varsa bu kişi ile yolları ayırabilirsiniz. Baskıdan kurtulmak anlamına da gelir. Bundan sonra daha özgür olunabilir.

Rüyada Ateş Yakmak İçin Odun Toplamak

Arkadaş çevrenizden gelecek sürprize yorumlanır. Hatta bir iş ya da başka bir konuda bir arkadaşınız size yardımcı olabilir. Öncü olarak bir isteğinizin gerçekleşmesinde faydası dokunabilir. Sosyal çevrenizde saygınlık kazanabilirsiniz.

Rüyada Ateş Yakmaya Çalışıp Yakamamak

Dini yönden kendini eksik hissetmek ve yol gösteren birinden yardım almaya yorumlanır. Yakında hayırlı bir iş de yapabilir, birine iyilikte bulunabilirsiniz. Bu iyilik sayesinde başkaları sizi takdir edebilir. Kimsenin beklemediği başarılarınız olabilir.

Rüyada Sobada Ateş Yakmak

Oldukça güzel niyetli biri ile tanışmak olarak yorumlanır. Bu kişi ile kısa sürede güzel bir dostluk kurabilirsiniz. Bekarsanız gönlü güzel biri ile tanışabilirsiniz. Bu kişi ile aranızda bir aşk doğabilir.

Rüyada Evde Ateş Yakmak

Aile içi huzuru kaçırmak isteyen kişilerin bu emellerine ulaşamaması, tam tersi her şeyin sizin lehinize sonuçlanması anlamına gelir. Kötülüğünüzü isteyen düşmanlarınız bu amaçlarına ulaşamazlar, iyilikler sizi bulur.

Rüyada Ateş Yakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bazı sıkıntılardan arınmak ve sevdiklerinden destek görmek, haksızlığa uğrayan birine yardım etmek ya da yapılan hataları telafi etmek olarak yorumlanır. Dini konuda yaşanılan çelişkiler de son bulur ve haramdan uzak durulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

25 Yorum

 1. Banu
  • admin
   • Banu
 2. Hanife
  • admin
 3. Emine
  • admin
 4. emine
  • admin
 5. emine
  • admin
 6. gamze
  • admin
 7. Taner
  • admin
 8. emıne
  • admin
  • Derya
   • admin
 9. Leman
  • admin
 10. Dilek
  • admin
 11. Guler
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status