Rüyada Ayakkabı Parlatmak

Rüyada ayakkabı parlattığını görmek, yeni yerler gezip görmek ve keşfetmek anlamına gelir. İlerleyen günlerde sürpriz bir tatil planı yapabilirsiniz ve sevdikleriniz ile birlikte yeni yerler görüp keşfedebilirsiniz. Uzun süredir gitme planı yaptığınız bir yer varsa da bu yer ile ilgili bir yolculuk planı yapılabilir. Eğer yurt dışı planınız varsa ve birinden haber bekliyorsanız, bu haber tez zamanda size ulaşır ve çok mutlu olabilirsiniz. Eğitim ya da iş sebebi ile başka bir yerde yaşamak isteyen kişiler bu hayallerine ulaşırlar, belki de evleneceğiniz kişi vesilesi ile yeni bir yerde düzen kurabilir, yeni bir kültüre adapte olabilirsiniz.

Rüyada ayakkabı parlatıcısı görmek, sık sık seyahat yapmak ve zamanınızın büyük çoğunluğunu yolda geçirmek demektir. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler şu günlerde sık sık sevdiklerini görmeye gidebilirler. Ya da iş sebebiyle de sık yola çıkmanız gerekebilir.

Rüyada Parlak Ayakkabı Görmek

Cebinizdeki paranın miktarının her geçen gün artmasına ve satın alım gücünün artmasına yorumlanır. Örneğin kazancınızda büyük bir artış olabilir veya zengin biri ile evlenebilirsiniz. Bir şekilde ilerleyen zamanda ekonomik yönden güçlenebilirsiniz. Maddi olanaklarınız çoğalabilir ve hep almak istediğiniz şeyler varsa bunları artık alım gücünüz olur.

Rüyada Ayakkabı Parlatmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yolculuk planlarınızı gerçekleştirmek ve tatil planı olanların da bu tatile çıkmasına yorumlanır. İlerleyen zamanda sizi bekleyen seyahatler tam da sizin planladığınız gibi geçer, aynı zamanda yeni insanlar ile tanışabilir, yeni yerler keşfedebilir ve çok güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status