Rüyada Ayakkabı Satın Almak

Rüyada ayakkabı aldığını görmek, talihin açık olmasına ve ilerleyen günlerde sabırsızlık ile beklediğiniz bir haberin gelmesine yorumlanır. Bu haber bir iş ile alakalı olabilir. Ya da sevdiğiniz bir insan ile sonunda kavuşabilirsiniz. Çekilen özlemler tez zamanda son bulur. Eğer uzun süredir görmediğiniz ve yanına gitmek istediğiniz biri varsa da bir vesile ile yanına gidebilirsiniz. Yeni bir seyahat planınız olabilir. İş değişikliği veya eğitim gibi sebepler ile de hayırlı bir yolculuğa çıkılabilir, güzel bir yerde yaşama şansı elde edilebilir.

Rüyada yeni ayakkabı almak, şansın kapınızı çalmasına ve yeni bir olanak elde etmeye yorumlanır. Bu yeni bir iş, eş y ada hayatınızda eksik olan başka bir şey olabilir. Artık eksik hissettiğiniz bir şey tamamlanır. Rüyada başkasına ayakkabı almak, birinden haber ve davet gelebilir. Bu kişiyi ziyarete gidebilir, onunla hasret giderebilirsiniz.

Rüyada Ayakkabı Hediye Almak

Uzakta yaşayan bir insandan gelecek olan güzel haberler ile birlikte çok mutlu olmaya, rahata erişmeye yorumlanır. Bekar olan kişiler için kısmet haberi gelebilir, uzakta yaşayan bir insan size talip olabilir.

Rüyada Ayakkabı Satın Almaktan Vazgeçmek

Bir süredir gitmek istediğiniz bir yere gidememek, şansını tepmek anlamına gelir. Her ne kadar önünüze çok güzel bir fırsat çıksa da çeşitli sebepler ile başka bir yere gitme ya da yerleşme fırsatından vazgeçebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Satın Almak

Yaşantınızda çok pozitif gelişmeler olmasına, gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır. Bir süredir içinizi sıkan bir konuda rahat bir nefes alabilirsiniz. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler için hayırlı haberler alıp bir araya gelmeye ve kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Satın Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gündelik yaşantınızda işlerinizin yoluna girmesi ve rahata erişmek, başka yerde yaşama planlarınızda sorun çıkmaması ve tez zamanda bu hayale erişmeye yorumlanır. Yapılacak yolculuklar sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meltem dedi ki:

  Sevgilimle eski zamanda yaşıyormuşuz gibiydi birlikte pazar gibi bir yere girip ayakkabı deniyorduk çok eski modeller vardı ben yeşil bir ayakkabı deniyordum o siyah bot deniyordu satın alıp almadığımızı hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayallere yakında kavuşmaya yorumlanır.

 2. Pınar dedi ki:

  Rüyamda ayakkabı dükkanındayım. Ayakkabıcı da teyzemin kocasıymış. Bana dolapları açıp ayakkabı kutularının ne kadar düzenli konulduğundan bahsediyordu. Yeşil kutularda siyah erkek ayakkabıları vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan akrabalarınızdan davet almaya yorumlanır.

 3. Zeliha dedi ki:

  Merhabalar rüyamda annem babam ben alışveriş merkezine gittik. Ayağımdaki beyaz spor ayakkabı yırtıktı babamda sana spor ayakkabı bakalım dedi. Sonra ben ayakkabı mağazasına girdim. ayakkabılara bakarken babam bir kaptan taze fasulye yemeği yemeye başladı bende burada yenmez böyle getirip dedim. Annemde olsun bi seferlik yesin dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizi mutlu edecek bir haber almaya yorumlanır.

 4. Ferda dedi ki:

  Meraba, ben rüyamda bir kırtasiye gibi bir yerden pembe gül deseni olan bir yüzük alıyordum, sonrasında parasını ödemek için sıraya giriyordum, sıra uzundu yarın öderim diyerek mağazadan çıktım. Ardından beyaz spor ayakkabı aldığımı gördüm, o sıralarda da parmağımdaki pembe yüzüğü attım, başka bir pazara gidip oradan çocuk reyonundan yine bir spor ayakkabı aldım, krem renkliydi, hava da yağışlıydı. Ne demek? Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Sizi seven insanların çoğalmasına ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

   1. Ayşe dedi ki:

    Rüyamda ailemle çok mutlu bir şekilde ayakkabı alıyorum 2 tane diğerini tam hatırlamıyorum ama biri beyaz bazı yerleri lila anneme çok güzel demi falan diyorum. Ne anlamdadır acaba. Ama çok mutluydum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 5. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda dayım kızıyla birlikte bize gelmıstı kızı alıp dısarı cıkıyordum ve yururken bir ayakkabıcıya denk geliyorduk. İkimizde kendimize yeni ayakkabı alıyorduk. Ayakkabıya kutusunun ıcınden bakarak ben bunu Agrıya (çalıstıgım yer) gidince giyerim diye dusunuyordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzaktaki akrabalarınızdan hayırlı haber gelebilir.

 6. Sinan dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişinin evindeydik ailece ve anne babası bana evlilikle ilgili sorular soruyorlardı.Birisi var mı , ne iş yapıyorsun gibi sorular Hakkında hayırlı olsun , nasipse olur filan dediler.İkisinin de yüzü gülüyordu benimle konuşurken.Sonra birden sevdiğim kızın babasıyla cuma namazı kılmaya gittik.Zaten babası gerçek hayatta da imamdır.Cumadan önce beraber birer çift ayakkabı almıştık.Namazdan sonra ayakkabıları koyduğumuz yerde bulamadık.Daha sonra ben siz burada bekleyin ben arayıp bulayım dedim.Daha sonra ayakkabıları buldum ama ona götürürken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir iş için bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 7. Tülay dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi ufak bir arabanın içinde şoför koltuğunda yanında birkaç adamla birlikte iş yapmaya giderlerken görüyorum, fakat ayağında ayakkabı yoktu ve ayağının altında çok az kum vardı, bende ona balkonun penceresinden bakıyordum, o da benim ona baktığımı görmüş ve arabadan inerek sevinerek bana el sallıyordu, mutlu oluyordu.Yanindaki lerde yapma böyle çocuk gibi hareketler diyorlardı.uzerinde kısa bir şort ve tişört vardı onun.

  1. admin dedi ki:

   Uzak mesafe bir ilişkiye başlanabilir.

DMCA.com Protection Status