Rüyada Ayakkabı Satın Almak

Rüyada ayakkabı aldığını görmek, talihin açık olmasına ve ilerleyen günlerde sabırsızlık ile beklediğiniz bir haberin gelmesine yorumlanır. Bu haber bir iş ile alakalı olabilir. Ya da sevdiğiniz bir insan ile sonunda kavuşabilirsiniz. Çekilen özlemler tez zamanda son bulur. Eğer uzun süredir görmediğiniz ve yanına gitmek istediğiniz biri varsa da bir vesile ile yanına gidebilirsiniz. Yeni bir seyahat planınız olabilir. İş değişikliği veya eğitim gibi sebepler ile de hayırlı bir yolculuğa çıkılabilir, güzel bir yerde yaşama şansı elde edilebilir.

Rüyada yeni ayakkabı almak, şansın kapınızı çalmasına ve yeni bir olanak elde etmeye yorumlanır. Bu yeni bir iş, eş y ada hayatınızda eksik olan başka bir şey olabilir. Artık eksik hissettiğiniz bir şey tamamlanır. Rüyada başkasına ayakkabı almak, birinden haber ve davet gelebilir. Bu kişiyi ziyarete gidebilir, onunla hasret giderebilirsiniz.

Rüyada Ayakkabı Hediye Almak

Uzakta yaşayan bir insandan gelecek olan güzel haberler ile birlikte çok mutlu olmaya, rahata erişmeye yorumlanır. Bekar olan kişiler için kısmet haberi gelebilir, uzakta yaşayan bir insan size talip olabilir.

Rüyada Ayakkabı Satın Almaktan Vazgeçmek

Bir süredir gitmek istediğiniz bir yere gidememek, şansını tepmek anlamına gelir. Her ne kadar önünüze çok güzel bir fırsat çıksa da çeşitli sebepler ile başka bir yere gitme ya da yerleşme fırsatından vazgeçebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Satın Almak

Yaşantınızda çok pozitif gelişmeler olmasına, gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır. Bir süredir içinizi sıkan bir konuda rahat bir nefes alabilirsiniz. Uzak mesafe aşk yaşayan kişiler için hayırlı haberler alıp bir araya gelmeye ve kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Satın Almak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gündelik yaşantınızda işlerinizin yoluna girmesi ve rahata erişmek, başka yerde yaşama planlarınızda sorun çıkmaması ve tez zamanda bu hayale erişmeye yorumlanır. Yapılacak yolculuklar sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

16 Yorum

 1. Meltem
  • admin
 2. Pınar
  • admin
 3. Zeliha
  • admin
 4. Ferda
  • admin
   • Ayşe
    • admin
 5. Nazlı
  • admin
 6. Sinan
  • admin
 7. Tülay
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status