Rüyada Aygaz Tüpü Görmek

Rüyada aygaz tüpü görmek, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına yorumlanır. Hasta olan kişiler için yaşayacakları sağlık sorunlarının tez zamanda çaresini bulabilirler. Sizi psikolojik olarak zorlayan bazı konular varsa gönül rahatlığına erişmek anlamına gelir. Artık stresten uzaklaşabilir, içinize atıp dert yaptığınız şeylerden kurtulabilirsiniz. Rüyada mutfak tüpü görmek, geçim sıkıntısının azalmasına ve elinizden çıkan paranın misli ile geri gelmesine yorumlanır. Sermaye veya yatırım amacı ile yatırılan para ilerleyen zamanda size çok kar bırakabilir.

Rüyada büyük aygaz tüpü görmek, iş hayatında sıkıntılı bir süreci atlatmak ve artık daha fazla imkana sahip olmak anlamına gelir. Daha fazla yetkiye sahip olabilirsiniz. Rüyada büyük mutfak tüpü görmek, bazı yorumculara göre yeni bir iş sorumluluğu yüklenmek emektir. Bu yeni bir gelir kaynağı ve ek iş de olabilir.

Rüyada Tüpün Bitmesi

Borçların bitmesine ve elinize geçen paranın bereketinin artmasına yorumlanır. Evinizde rızkınız çoğalır ve artık ertelediğiniz bazı masraflarınız varsa gönül rahatlığı iler karşılayabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak isteyenler de ilerleyen günlerde bunun için gerekli parasal imkana sahip olabilirler.

Rüyada Tüpün Gaz Kaçırdığını Görmek

Duyulan dedikodular yüzünden keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyen birileri olabilir. Özellikle de sizi başkalarına kötülemeye çalışan kişilere dikkat etmenizde fayda var. Arkadaşlarınızla da aranızı bozmaya çalışan kıskanç birileri olabilir.

Rüyada Aygaz Tüpü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hane içerisinde maddi yönden rahata erişmek ve rahat geçim sağlamak anlamına gelir. Eğer haneden borcunuz olan biri varsa ona da borcunuzu kapatabilirsiniz, evinizin bereketi artabilir, ev masraflarınızı karşılamakta zorlanmazsınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatma dedi ki:

  Ruyamda büyük geniş bir yeşillik çok güzel içinde aygaz ocaklar hamur pisiricem hic biri yanmiyor hepsi aralıklı bi ona koşuyorum pişirmek için bi başka yere ama bi turlu hamuru pisiremedim ama o yeşillik çok buyu vr guzeldi

 2. Mürşidiye dedi ki:

  Büyük markette sıradaýım tüpçü geliyor görüyorum marketin tüpü bitmiş onu getiriyorlar mutfak için

 3. AYSE dedi ki:

  Rüyamda Arkadaşımın büyük tüpü bitiyor aşaya iniyoruz bir sürü dizilmiş tüpler var içinden bir tanesi dolu oluyor.

 4. Feray dedi ki:

  Rüyamda mutfaktaki tüp bitmiş tüpcü geliyor büyük tüp getiriyo param olmadığı için alamıyorum ayın 18den sonra alırım diyom kardeşim kartını veriyor onun rengide lila hayır diyom sonra küçük tüpü yakıyorum orda uyanıyom

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde borçlu kimsenin kalmamasına yorumlanır.

 5. lütfiye dedi ki:

  rüyamda tüpcü yeşil bir piknik tüpü evime getiriyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde yatılı misafir ağırlamaya yorumlanır.

  2. Emine dedi ki:

   Komşum büyük tüple geliyo sen yardım edebilirsin diyo tüp parası istiyor bende kiredi kartı veriyorum içeri geldiğimde eltim var saçlarım tutam tutam dökülüyor

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yüklü bir masraftan kurtulmaya yorumlanır.

 6. Duygu dedi ki:

  Rüyamda mutfak Aygaz’ının büyük gözünü açık ve kısık bi şekilde yanarken görüyorum gelip kapatıyorum. Sonra bakıyorum diğer arkadaki gözüde yanıyor onuda kapatıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

 7. Evrim dedi ki:

  Rüyada ocağı kapatıyorum ama ateş yanmaya devam ediyor. Tüpün hortumunu çıkarıyorum, tüpün ağzından yanmaya devam ediyor. Sonunda tüpün vanasını takıp “kullandığım zaman açarım” diyerek oradan kapatıyorum ve ateş sönüyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

 8. Deniz dedi ki:

  Ruyamda mutfak tüpü yanıyordu ama patlamıyor alıp balkona bıraktım ve tüp eridi

  1. admin dedi ki:

   Çok kızgın olduğunuz birine karşı artık hisleriniz değişebilir.

 9. Necmiye dedi ki:

  Rüyada ocaklar ugraşıyorum. Ocak yanıyor normal şekilde ben ise içeri gitmek için kapatmaya çalışıyorum. Kapatıyorum tekrar yanıyor. Bende en iyisi tüpten kapatmaya çalışıyorum o sıra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rahat geçime ve sevdikleriniz ile aynı sofrada buluşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status