Rüyada Aynaya Baktığını Görmek

Rüyada aynaya bakmak, benzer kadere sahip biri ile karşılaşmak ve birbirinize destek vermeye yorumlanır. Özellikle yalnızlık çeken kişiler kendilerini anlayan biri ile tanışarak arkadaş olabilirler. Bekar olan kişiler için ruh eşlerini bulmaları anlamına da gelir. Hayatınıza giren kişi pek çok açıdan sizin yansımanız gibi olacak ve bu kişi ile çok fazla ortak noktanızın olması sebebi ile birbirinize kol kanat gerebilirsiniz. Bu kişi size güç verebilir. Birlikte bir şeyler başarmanız daha kolaylaşır. Rüyada aynada kendini görmek, yaptığınız hatalardan pişman olup ders çıkarmak ve yeni kararlar almak anlamına gelir. Yaşantınızı güzelleştirmek, kötü alışkanlıkları geride bırakmak için kolları sıvayabilirsiniz. Hem kendi hayrınıza hem de sevdiklerinizin hayrına iyilikler yapılabilir.

Rüyada aynaya bakan birini görmek, sizi kendine örnek alan biri olabilir. Bu kişi sizden bir takım tavsiyeler isteyebilir. Sizin başarılarınız o kişinin de hayalleri olabilir ve ona yardım ederek bir şeyler başarmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamana övgü dolu sözler duyarak bir şeyler başarmanın keyfine varabilirsiniz.

Rüyada Sevgilinin Aynaya Baktığını Görmek

Sevgiliniz ile aranızdaki sorunlar ortadan kalkar. Özellikle de yaşanan güven problemlerine artık bir çözüm bulunur. İki taraf da aslında boşuna kuruntu yaptığını anlayacak. Hem siz hem se sevgiliniz geçmişi geride bırakmanız gerekecek.

Rüyada Ölmüş Birinin Aynaya Baktığını Görmek

Uzun süredir görmediğiniz birinden haber almaya, sevdikleriniz ile buluşmaya ve hasret gidermeye yorumlanır. Ölen kişinin ailesi ile de görüşebilirsiniz, onlardan haberler gelebilir. Eğer sağlık sorunları olan biri varsa, bu kişiden de hayırlı haberler gelebilir.

Rüyada Aynaya Baktığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kader ortağı birine ve bu kişi ile birbirinize yardımcı olmaya, eksik bir yanınızı tamamlamasına yorumlanır. Sizinle benzer şeyler yaşayan biri ile dertleşebilir, onun sizi anlaması sayesinde bu kişiden anlayış görebilirsiniz.  Yalnız olanlar için yalnızlıkları sona erer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elmin dedi ki:

  Rüyada aynadan birisi bana bakıyordu. Çok sert yüzlü birisiydi ve korkuyla uyandım. Kalbim çok hızlı çarpıyordu.

 2. Pİnarr dedi ki:

  Merhaba rüyamda aynaya baktığımda sağ taraf alnımın üstü basımın cevız büyüklüğünde şiş olduğunu görüyorum görünce kotu olup sağ taraf yüzüm. Az tutulmuş gibi oluyor acaba ne demek

 3. ceren dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle beraber dışarıdaydık geziyorduk akşam gece gibi bir vakitti kalabalık bir yerdeydik ve orada eskiden çok yakın olduğum bir arkadaşımı gördüm kendi arkadaşlarıyla geziyordu oda onu görünce hemen konuştuk vs. kuzenim biraz bozuldu kardeşimin yanına gitti onunla oturdular bende arkadaşımla gezmeye devam ettim ama çok eğleniyordum elimde telefonum vardı giderken saçma fotoğraflar çekiniyorduk sonra dört tarafı aynalı bir yer vardı tünel gibi biraz gezdiğimiz yere dahil bir yer sanırım ama her yer ayna kendimize baka baka ilerliyoruz uzun bir yerdi çok tasfir edemiyorum orada beraber yürüyoruz fln benim elimde telefon var hala çok eğleniyoruz aynada kendimize bakıyoruz vs. kendimi çok güzel görüyorum fotoğraf çekerken de öyle çok güzel çıkmışım fotoğraflarda eskiden çok yakın olduğum bir arkadaşım ama şuan görüşmüyoruz yorumlarsanız çok sevinirim

 4. selin dedi ki:

  rüyamda aynada kendime baktım bir değişiklik yoktu ama iki gözümün de damarlarının çok belirgin olduğunu hatta gözümün içinde de dışında da uzun şeritler halinde geçtiğini gördüm. gözümün damarları nasıl olmuş diye anneme söylemeye gidiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerle hasret gidermeye, refaha yorumlanır.

 5. Aylin dedi ki:

  Rüyada ölmüş birinin arabanın ön aynasını kendine göre ayarlıyor bana bakıyor.Yakın zamanda vefat etti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen biriyle hasret gidermeye yorumlanır.

 6. Zeynep dedi ki:

  Merhaba rüyamda a sevdiğim kişi evleniyordu. Nikah masasında ayaktaydı beyaz takım elbise giymişti. Fazla kalabalık yoktu. Ses de yoktu. Düğün sesi sonra ben lavobaya gidiyorum. İçeri görüyorum. Buraya girmek yasak diyor. Bir kız ben de tam çıkarken boydan ayna görüyorum. Ayna büyük a ayna ben de tam kendime bakmak için gelmiştim saçlarıma diyorum. Saçlarım kendi saç rengimden biraz farklıydı. Bunun anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mutlu bir birlikteliğe başlamaya yorumlanır.

 7. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar ruyamda gormek istemedigim bir sey gordum ve bir turlu aklimdan cikaramiyorum. Ruyamda birisi ismimle de seslenerek korkunc bir sesle kafirsin sen kafirsin kafir! Diyor. Sonra ben de korkarak aynaya bakiyorum ve aynada kendimi cok kotu bir sekilde gozlerim kaymis agzim yamuk vs. olarak gordum. Buna inanamadim ve hayir degilim diyerek evdekileri yuzumun gercekten oyle olup olmadigini sormak icin ararken uyandim. Kariyerimde basarili biriyim ve bunun icin hep Allah’a sukrediyorum. Ancak bu ruyadan ne cikarmaliyim?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iç sıkıntılardan endişelerden kurtulmaya yorumlanır.

 8. Mehmet dedi ki:

  Rüyada eski nişanlımın aynaya baktığını gördüm anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bri talibe yorumlanır.

 9. Sabri dedi ki:

  Hayırdır inşaallah. Rüyamda iki aynayı karşılıklı tutarak bir aynadan diğerinin içine bakarken aynada cin silüeti gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kararsız kaldığını bir konuda hayırlı karar vermeye yorumlanır.

 10. Kaan dedi ki:

  Elimi yıkarken aynaya baktım ve arkamda iki kişi beni kışkırtıcı söz söylemesi ile gözlerimin beyaz yani dönmesi ve yüzümün titremesini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

 11. Kafabey dedi ki:

  Ben tuvalrte gidecekken yandan aynaya baktım aynanın içindeki ben aynaya yapışmış bana gülerek bakıyodu benim dilim tutuldu bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   İç huzuru ve mutluluğu bulmaya yorumlanır.

 12. Betül dedi ki:

  Ablamın lavobasındaki banyoya bakıyorudum ve sanki biri fotoğrafımı çekiyormuş gibi poz veriyordum.Sonra yan taraftan bir ayna daha belirdi kendimi görüyorum ve gülerek fotoğraf çekilmeye devam ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Güvendiğiniz bir konuda başarıya ulaşmak demektir.

 13. Aynur dedi ki:

  Yanağımda ufak bir ben birde ufak bir şişlik var. Rüyamda aynada ben büyük ve şişlik küçüktü, şişliği parmaklarımla biraz sıktım ve büyümeye başladı. Bayağı bir şişti ve patladımı onu hatırlamıyorum ama çok korktuğumu hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Birinden duyacağınız sözlerden sonra cesaretiniz kırılabilir.

   1. Ayşe dedi ki:

    Rüyamda aynada bir tane adam gördüm. Kafasının yarısını gördüm. Siyah sakallaydı. Ben gözükmüyordum sadece onu görüyordum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yalan söyleyen biri varsa öğrenmeye yorumlanır.

 14. Delal dedi ki:

  Ruyada bir erkegin Cinsel organini yalamistim ilk kez yaptim bunu deyince oglan gulmeye basladi bende banyoya gidip aynada kendime uzunca bakmistim

  1. admin dedi ki:

   Birine söylenen sözden dolayı sonradan pişmanlık duymaya yorumlanır.

   1. Fatii dedi ki:

    Rüyada aynada kendime bakıyordum ve saçlarım ve sakalım uzamış ve ben düzeltiyordum

    1. admin dedi ki:

     Sabrın sonunda isteğine ulaşmaya yorumlanır.

   2. Morumsu dedi ki:

    Rüyamda yanımdaki kişiler bana güzel olduğumu söylüyordu ve ben kendimi beğenmeyip nerem güzel diyerek ayanaya bakıyordum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizi örnek alan birilerine yorumlanır.

 15. Pembe dedi ki:

  Rüyamda büyük bir boy aynasının karşısındayım. Üzerimde yeşil pardesü var. Başıma mavi pamuklu bir başörtüsü takıyorum. Bir diğer rüyamda çok büyük bir boy aynası var. Eski evimizdeyim. Ölmüş olan anneannem aynanın içinde bir sağa bir sola uçuyor. Başından bir olay geçmiş çok üzüldüm çok şükür bitmiş diyor. Arkadaşımın kocası bugün polisler sana baskın yapacak paraların varsa el koyabilirler diyor. Ben de bir çuval altinimi arkadaşımın eşine veriyorum. Polisler gidene kadar sende kalsın diyorum. Günlerden cumaymış. Polisler geliyor her yeri arıyor bişey bulamadan gidiyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Eskisinden daha iyi şartlara sahip olmak şansın açılmasına yorumlanır.

 16. Leman dedi ki:

  Rüyamda banyoda olan aynadaki yansımam konuşuyordu benimle. Bana “sen ahmaksın” gibi sözler söylüyordu. Benden nefret ediyordu. Gözleri çok şeytani bakıyordu. Sanki beni öldürecekmiş gibi. Çok korktum. Banyodan çıkıp kapıyı hızla kapatıp, kilitledim. Ama hala içeriden sesi geliyordu. Bana hakaret ediyordu.

  1. admin dedi ki:

   Pişman olduğunuz bir şeyi telafi edebilirsiniz.

 17. Meryem dedi ki:

  Ben rüyamda bir aynaya bakıyordum ama aynada iki farklı ben vardı yani iki tane ben ama farklıydık. Farklı özelliklerimiz vardı. Saçımız mesela onun kısa benim uzun gibisinden bu rüyayı araştırdım ama hiçbir yerde tabirini bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde karşınıza çıkan bir fırsat kafanızı karıştırabilir, seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

   1. Esra dedi ki:

    Rüyamda aynaya bakıyodum burnumun üzerinde bişey beliriyodu baktıkça büyüyodu ve o şeyi birden kusuyordum ağzımdan siyah bişeyler çıkıyordu tabirini bulamadım yardımcı olur musunuz

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya iç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status