Rüyada Azraili Görmek

Rüyada Azrail görmek, hayatınızda kendinize dair henüz keşif etmediğiniz şeyler olduğuna yorumlanır. Şu günlerde hayatınızda bazı şeyleri keşfedebilirsiniz. Bir şeyin sonu sizin için yeni bir şeyin başlangıcı olacaktır. Biten bir şey için üzülüyor olabilirsiniz. Ancak gelecek günlerde bu biten şeyin iyi ki bitmiş olduğunu göreceksiniz. Bu yeni bir başlangıca vesile olacak. Bu sayede hayatınızda da bir takım yenilikler olabilir. Rüyada Azrail meleği görmek, hayal kırıklığı uğradığınız bir konuda artık yeni bir sayfa açmak demektir. Aynı zamanda sağlık problemleri olan kişiler için de sağlıklarının iyi olmasına, sağlık sorunlarını geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada azraili gördüğünü sanmak, saklanılan ya da inkar edilen bir şeyin olduğuna yorumlanır. Bu şeyi kabul etmek sizin için zor olabilir. Rüyada azrailin yüzünü görmemek, sizin dışınızda gelişen sorunları çözüme kavuşturmak, kötü sürprizlerin üstesinden gelmek anlamına gelir.

Rüyada Azraile Selam Vermek

Sizi bulan sorunların size verdiği zararın azalacağına, kendinizi çok talihsiz hissediyor olduğunuz bir konuda moralinizin artmasına yorumlanır. Hayatınızdaki bazı hatalardan ders çıkarabilir, sorunlar ile yüz yüze gelebilirsiniz. Eğer yüzleşirseniz bu şekilde daha kolay üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Azraili Görmek ve Konuşmak

Asla pes etmemek anlamına gelir. Bazı hayallerinizin peşinde koşmaya devam etmeniz anlamına gelir. Eğer hayallerinizden vazgeçmek durumuna gelirseniz, sonrasında bu durum sizi pişman edebilir. Bunun için sevdiklerinizin uyarılarını dikkate alın.

Rüyada Azraili Görmek ve Korkmak

Rüyada azraili görüp korkmak, bazı endişelerin sona ermesine yorumlanır. Çok fazla kuruntu yaptığınız bir konuda her şey yoluna girebilir ve endişeleriniz tamamen geride kalır. Eğer sizi sıkıntıya sokan biri varsa bu kişi bu huyundan vazgeçer.

Rüyada Azraili Görmek ve Kaçmak

Düşmana yorumlanır ve bu kişiyi hayatınızdan temelli olarak çıkarabilirsiniz. Bu kişi sizin iyiliğinizi istemeyen, tam tersi sizin kötülüğünüzü isteyen, bunun için de çaba harcayan bir insan olabilir. Kötü niyetli birine karşı temkinli olun.

Rüyada Azraili Görüp Şahadet Getirmek

Büyük zorluklar atlatmak, özellikle ruh halinizin daha iyi olmasına, depresyondan ve sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. En büyük destekçiniz aileniz olabilir ve sevdiklerinizin de desteği ile sıkıntıları aşabilir, hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Azraili Gülerken Görmek

Sevdikleriniz ile birlikte büyük engelleri aşmak ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Hayatınızın zor bir sürecini atlatabilir, kendinize yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bir kez daha birine şans verebilirsiniz. Sağlık sorunlar varsa iyileşme olabilir.

Rüyada Azraili Erkek Suretinde Görmek

Vefasız bir erkeğin sizi mağdur bırakmasına ve bu kişi yüzünden bazı kayıplar vermek anlamına gelir. Hiç hatanız olmadığı halde başka birinin, özellikle de bir erkeğin hataları yüzünden siz de mağdur olabilir, onun yüzünden zor bir durumda kalabilirsiniz.

Rüyada Azraili Kadın Suretinde Görmek

Yapılan günahlardan af dilemeye, yanlış yola sapmaya yorumlanır. Özel hayatınızda yapılan bazı haksızlıklar yüzünden sevdikleriniz ile zorluk çekebilirsiniz. Aldatma ya da söylenen bazı yalanlar şimdi ortaya çıkabilir.

Rüyada Azraili İnsan Kılığında Görmek

Bir insanın size ihanet etmesine ve bu kişinin size çıkaracağı zorluklara yorumlanır. Özel hayatınızda aşılması zor engeller ile karşılaşabilirsiniz. Bazı söylediğiniz yalanlar yüzünden şimdi pişman olabilirsiniz, bunları karşı taraf öğrenebilir. Rüyada Azrail kılığında birini görmek, birinin sizinle ilişkisini kesmesine ve hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Azraili At Üstünde Görmek

Vazgeçtiğiniz bazı kısmetlerinizden sonra karşınıza çıkacak olan yeni kısmetlere yorumlanır. Mesela size zarar veren bir ilişkiyi bitirdiyseniz, karşınıza daha mutlu olacağınız bir ilişki kurma fırsatı çıkabilir. Ya da değerlendirmediğiniz bir teklif varsa daha iyisi gelebilir.

Rüyada Azraili Beklemek

Yapılan hataların sonucuna katlanmak anlamına gelir. Mesela yaptığınız yanlışı bildiğiniz için sonucuna da hazır olabilirsiniz. Söylemediğiniz bazı sözler yüzünden de zor durumda kalabilirsiniz. Başınıza gelecek bir zorluk olabilir.

Rüyada Azraili Beyaz Görmek

Hayırlı bir başlangıç yapmak, sağlık ve sıhhatin de yerinde olmasına yorumlanır. Hayırlı haberler alabilirsiniz, kısmetleriniz açılabilir ve kendinizi şanslı hissedersiniz. Mesela risk aldığınız bir şey varsa bu riske değer.

Rüyada Azraili Uçarken Görmek

Başka bir yere yerleşmek ve yaşamak anlamına gelir. İstemeden de olsa başka bir yere taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bu değişiklik iş ya da evlilik sebebi ile olabilir. Bu sebeple de düzeniniz tamamen değişebilir.

Rüyada Azrailin Eve Gelmesi

Evinizde sağlık problemi olan biri varsa iyileşmesine, ev içerisinde huzurun artmasına, ancak öncesinde çekilecek cefaya yorumlanır. Ödün verilmesi gereken bir takım şeyler olabilir, umudun bittiği yerde yeniden umutlarınızı artıracak bir şey olabilir.

Rüyada Azraili Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınıza yeni bir yön vermeye ve çekmek zorunda olmadığınız sıkıntıları fark etmeye yorumlanır. Hayatınızın değerini anlayacağınız ve radikal kararlar alacağınız bazı olaylar olabilir. Bazı şeylerin farkına vararak hayatınızda ciddi değişimler içerisine girebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

48 Yorum

 1. Murat
 2. Güler
 3. Medine
 4. Dml
 5. Fundamsl
  • admin
 6. Figen
  • admin
 7. doğukan
  • admin
 8. Furkan
  • admin
 9. eda
  • eda
  • admin
 10. Prag
  • admin
 11. akın
  • admin
 12. İlhan
  • admin
 13. Ayşegül
  • admin
 14. Nurcan
  • admin
 15. Ayse nur
  • admin
  • dilan doğan
   • admin
 16. ahmed
 17. ahmed
 18. ahmed
  • admin
 19. Hale
  • admin
 20. Mehmet selam
  • admin
 21. Seyahat
  • admin
 22. Seyma
  • Gggg
   • ahmed
    • Nurcan
  • admin
 23. Kübra
  • admin
 24. Meryem
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status