Rüyada Babadan Dayak Yemek

Rüyada babadan dayak yediğini görmek, aile içi problemler yüzünden zor günler yaşamak demektir. Özellikle de kendi kararlarınız ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Ailenizin istekleri ve de sizden beklentileri çok daha farklı olabilir. İş ya da eğitim ile ilgili de fikirleriniz ters düşebilir, kabul ettirmek için çok mücadele etmeniz gerekebilir. Rüyada babanın dövmesi, aynı zamanda çok inatlaşmak ve aile fertleri ile bu yüzden zor günler atlatmak anlamına gelir. Bir tarafın bir şeyleri alttan alması gerekecek. Belki de babanızın sizden beklentileri farklı olabilir, sizi bazı konularda eleştirebilir. Bu eleştiriler yüzünden keyfiniz kaçabilir.

Rüyada babadan haksız yere dayak yemek, size verilen sözlerin tutulmaması yüzünden mağdur olmak demektir. Aileden size bir takım sözler veren kişiler varsa bu sözleri tutmayabilir. Bu durum da sizi mağdur edebilir, diğer aile fertlerine karşı mahcup olabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babadan Dayak Yemek

Sizi üzen bir haber almak, özellikle de size yapılan bir haksızlık karşısında çok üzülmeye yorumlanır. Sevdiğiniz insanlardan beklemediğiniz davranışlar görebilirsiniz. Rüyada ölmüş babadan tokat yemek, zor günlerle mücadele etmek, sabrı elden bırakmazsanız zorlukları atlatmak anlamına gelir. Bu sayede hedeflerinize de ulaşabilir, aldığınız darbeleri kolay atlatabilirsiniz.

Rüyada Kayın Babadan Dayak Yemek

Parasal sorunlar yüzünden eşinizin ailesi ile aranızda sorunlar yaşanmasına, maddi külfete yorumlanır. Ev ekonominiz sarsılabilir, kendi ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Rüyada kayınpederden dayak yemek, eşinizin ailesi ile bazı tatsızlıklar olması demektir. Onlarla anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz.

Rüyada Üvey Babadan Dayak Yemek

Aile içerisinde bazı sorunlar yaşamak ve başka bir düzen kurmak istemek anlamına gelir. Bir süre sorunlardan uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Aile içinde sizin canınızı sıkan bazı gelişmeler olabilir, huzurunuz kaçabilir.

Rüyada Babadan Tekme Yemek

Babanız ile aranızda yaşanan anlaşmazlıklar ve sizi takdir etmemesi, tam tersi sadece sorunları görmesi anlamına gelir. Her ne kadar bir şeyler başarmak için mücadele etseniz de sadece hatalarınızı görüyor olabilir. Bu durum sizi üzebilir.

Rüyada Babadan Yumruk Yemek

Ailenizden bir şeyler gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Bir süre onlardan gizli olarak yürüttüğünüz plan ve projeleriniz olabilir. Özellikle verecekleri tepkiden pek de emin olmayarak bir şeyler gizlemek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Babanın El Kaldırması

Baba tarafından gelecek olan haberlerin sizi mutsuz etmesi anlamına gelir. Baba tarafından biri ile aranızda sorunlar yaşanabilir. Sizi zor durumda bırakabilirler ya da küslük söz konusu olabilir. Sizi kıskanan ve laf yapan kişiler de olabilir.

Rüyada Babadan Azar Yemek

İş y ada eğitim hayatında başarısızlık ya da başka seçimler yapmak, bu sebeple de aileniz ile ters düşmek anlamına gelir. Onların istekleri yerine kendi istekleriniz ağırlık basabilir. Kendi hayallerinizi gerçekleştirmek ağır basabilir ancak aileniz buna karşı çıkabilir.

Rüyada Babadan Dayak Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içerisinde kıskançlık ya da sizi çekemeyen kişiler yüzünden aile fertleri ile aranızda anlaşmazlıklar olmasına yorumlanır. Kendi istekleriniz ve ailenizin istekleri arasında kalabilirsiniz. Bu durum babanızla aranızda sorunlara yol açabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kezban dedi ki:

  Ablamla annem oğlum arabayı benim kılığıma girip bindiğini geri getirdiğini babama söyleyip eli ne bi sopa veriyorlar babam tam vuracak uyandım

 2. Umut dedi ki:

  Rüyada babamın yanıma gelip kemerini çıkarıp beni dövmeye başlıyor ve bende ağlıyorum bu ne anlama gelir hocam

 3. Ali dedi ki:

  Ruyamda yatagımda uyurken ölmüş babannem yanıma gelıyor ve uyanıyorum peşinden babam geliyo beni öyle bi dövuyokı ömrümde boyle bı dayak gormedım..sonra diğer odaya gecıyorum soba yanıyor yanan sobanın uzerıne aglaya aglaya yumrukluyorum sobanın ust kapagından ateş çıkıyor. Tekrar yatagıma gecıyorum ve yıne ölmüş babannem gelıyo ve yatagımın ucun da ekmek kırınyılarını farjefıyorum ve yıne babam geliyo aynı şekilde beni fecı birşekilde dövuyor ve yıne ben sobanın üzerini şiddetli bie şekilde aglayarak yumrukluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sıkıntıların çözülmesine ve borçların kapanmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status