Rüyada Başkasının Kılığına Girmek

Rüyada başkasının kılığına girdiğini görmek, başka biri yüzünden huzurunuzun kaçmasına ve bu kişiye güveninizin tamamen sarsılmasına yorumlanır. Örneğin çok güvendiğiniz ve kendiniz gibi bildiğiniz birinden hiç beklemediğiniz bir davranış görebilirsiniz. Bu insanın size yapacağı haksızlık yüzünden mağdur olabilirsiniz. Başka biri ile aranızda yaşanan gerginlikler şu günlerde sizi çokça meşgul edebilir. Bazı insanlara güveninizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Rüyada başka birinin kılığına girmek, aynı zamanda iç huzurun kaçması ve özle hayatta sorunlara da işaret eder. Geçmişteki sorunlar yeniden tekrarlanabilir.

Rüyada başka bir bedene girmek, iç sıkıntılardan kurtulmaya ve gerçek dost ve düşmanı ayırt etmeye yorumlanır. Sosyal çevrenizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Rüyada başka bedende olmak, hayatınıza girecek yeni birine ve bu kişi ile benzer duygulara sahip olmak, ortak dertler yaşamak, dert ortağı olmaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Kılığında Cin Görmek

Sizi kandırmaya çalışan hilekar bir insana ve bu kişinin sizin sahip olduğunuz bir şeyde gözü olmasına yorumlanır. Bu paranız ya da sahip olduğunuz bazı imkanlar olabilir. Rüyada başkasının kılığına girmiş cin görmek, fitne fesat peşinde olan ve huzur kaçıran birine de yorumlanır. Niyeti iyi olmayan ve sizi yanlış yola saptırmak isteyen birileri olabilir.

Rüyada Şeytanın Başkasının Kılığına Girmesi

İçten pazarlıklı ve sizin para pulunuzda gözü olan aç gözlü ve hırslı bir insana yorumlanır. Bu kişi aşırı hırsı ile size zarar verebilir ve size külfet olmaya çalışabilir. Parasal anlamda zarara uğratabilir ve aldatmaca ile paranızı almaya çalışabilir.

Rüyada Başkasının Kılığına Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizinle rakip içerisinde olan ve sizi taklit etmeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi size ait olan bir şeyi kıskanıyor ve hasetlik besliyor olabilir. Sizi sürekli taklit ederek canınızı sıkabilir, hatta özle hayatınızda da sorunlara yol açabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranıza girmeye çalışabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Xxxxx dedi ki:

  Rüyamda dedemin dirilip geldiğini ben dirildim geldim dediğini ama onun yerinde olan kişinin başka sahte biri olduğunu bildiğimi bildiğim için babamı arıyacakken taciz eder gibi göğsüme dokundu benimde elimden telefon düşdü böyle bri rüya gördüm nasıl yprumşanor

 2. Züleyha dedi ki:

  Rüyamda annem babam kardeşlerim var eski evimizdeyiz eşimin kılığına giren biri var camdan gorüyorum ve gidip bakiyorum öyle birsey yok geri dönerken bakiyorumki ailem yok kimse yok hepsi birden yokoluyor sanki ve ALLAHın adini aniyorum salavat getiyorum sürekli ve başka birine anlatiyorum ruyada Allah seni sınıyor diyor geride sadece bitane erkek kardesim kaliyor ve sonra uyanip sabah namazi kildim

 3. Busraahmetiel dedi ki:

  Şuan bi sevgilim (b) var sevgilim olmadan önce başka bir çocukla (a) çıkmayı çok istiyordum ama nasip olmadı sonra sevgilim oldu ve rüyamda da söyle gördüm; “Benim sevgilimin (b) en yakın arkadaşı (s) o çocuğun kılığında gözüküyor (a) ve ben her ne kadar karşı koysam da çok istiyorum onunla beraber olmayı (a) peşinden koşuyorum yanlış anladığı bir olayı düzeltmek için sonunda sarılıyoruz kıyamıyor bana oda bişiyler hissediyor.” Rüyam bu kadar sence neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi gömek isteyen birinden haber almak, pişman birine yorumlanır.

 4. Ayşeee dedi ki:

  Ben rüyamda eski erkek arkadaşımın kendisini iddia ettigini kılık aynı ama gozluklu farklı bir şekilde gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi yeniden görmek istemesine yorumlanır.

 5. Rumuz dedi ki:

  Merhaba?

 6. Vural dedi ki:

  Ruyamda teyzemin kılığına giriyorum kuzenlerimde beni teyzem zannedip agliyolar sariliyorlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileden birinden iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status