Rüyada Başkasının Kılığına Girmek

Rüyada başkasının kılığına girdiğini görmek, başka biri yüzünden huzurunuzun kaçmasına ve bu kişiye güveninizin tamamen sarsılmasına yorumlanır. Örneğin çok güvendiğiniz ve kendiniz gibi bildiğiniz birinden hiç beklemediğiniz bir davranış görebilirsiniz. Bu insanın size yapacağı haksızlık yüzünden mağdur olabilirsiniz. Başka biri ile aranızda yaşanan gerginlikler şu günlerde sizi çokça meşgul edebilir. Bazı insanlara güveninizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Rüyada başka birinin kılığına girmek, aynı zamanda iç huzurun kaçması ve özle hayatta sorunlara da işaret eder. Geçmişteki sorunlar yeniden tekrarlanabilir.

Rüyada başka bir bedene girmek, iç sıkıntılardan kurtulmaya ve gerçek dost ve düşmanı ayırt etmeye yorumlanır. Sosyal çevrenizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Rüyada başka bedende olmak, hayatınıza girecek yeni birine ve bu kişi ile benzer duygulara sahip olmak, ortak dertler yaşamak, dert ortağı olmaya işaret eder.

Rüyada Başkasının Kılığında Cin Görmek

Sizi kandırmaya çalışan hilekar bir insana ve bu kişinin sizin sahip olduğunuz bir şeyde gözü olmasına yorumlanır. Bu paranız ya da sahip olduğunuz bazı imkanlar olabilir. Rüyada başkasının kılığına girmiş cin görmek, fitne fesat peşinde olan ve huzur kaçıran birine de yorumlanır. Niyeti iyi olmayan ve sizi yanlış yola saptırmak isteyen birileri olabilir.

Rüyada Şeytanın Başkasının Kılığına Girmesi

İçten pazarlıklı ve sizin para pulunuzda gözü olan aç gözlü ve hırslı bir insana yorumlanır. Bu kişi aşırı hırsı ile size zarar verebilir ve size külfet olmaya çalışabilir. Parasal anlamda zarara uğratabilir ve aldatmaca ile paranızı almaya çalışabilir.

Rüyada Başkasının Kılığına Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizinle rakip içerisinde olan ve sizi taklit etmeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişi size ait olan bir şeyi kıskanıyor ve hasetlik besliyor olabilir. Sizi sürekli taklit ederek canınızı sıkabilir, hatta özle hayatınızda da sorunlara yol açabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz ile aranıza girmeye çalışabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

8 Yorum

 1. Züleyha
 2. Busraahmetiel
  • admin
 3. Ayşeee
  • admin
 4. Rumuz
 5. Vural
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status