Rüyada Baston Görmek

Rüyada baston görmek, birinden beklediğiniz bir yardımın gelmesine ve beklentilerin boşa çıkmamasına yorumlanır. Özellikle aileniz size kol kanat gererek hayallerinizi gerçekleştirmeniz için maddi ve manevi yardımlarını esirgemezler. Evli olan kişiler eşlerinden yardım alabilirler, onun sizin yanınızda olması sizi mutlu edebilir. Birlikte güzel bir gelecek inşa etmeye başlayabilirsiniz. Rüyada baston tutmak, aile büyüklerinden birini ziyaret etmek hal hatır sormak demektir. Örneğin aile içinden uzun süredir yolunuzu gözleyen birileri olabilir. Rüyada baston kullanmak, sizi ziyaret edecek ve hatır soracak birine yorumlanır. Bu kişi sizin nasıl olduğunuzu merak edebilir ve beklemediğiniz bir ilgiyle karşılaşabilirsiniz. Rüyada bastonla yürümek, size külfet olan biri varsa artık kendi yoluna gitmesine ve üzerinizden büyük bir yük kalkmasına yorumlanır. Bu kişi aileden sürekli para desteği verdiğiniz biri olabilir.

Rüyada başkasını bastonlu görmek, para sıkıntısı çeken birinin sizden borç para istemesine ya da başka bir maddi talepte bulunmasına yorumlanır. Ancak bu durum sizin keyfinizi kaçırabilir. Rüyada kendini bastonlu görmek, misafir ağırlamak ve davet vermek, çok telaşlı bir organizasyona yorumlanır. Oldukça yoğun bir süre atlatılabilir.

Rüyada Tahta Baston Görmek

İş hayatında ortaklık yapan kişilerin ortakları ile yollarını ayırmalarına ve kendi başlarına yollarını devam etmelerine yorumlanır. Ya da evli olan kişiler de eşleriyle fikir ayrılığı yaşayabilirler, kendiniz başka seçimler yaparak başka hayaller peşinde koşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Demir Baston Görmek

Geleceğiniz için sağlam adımlar atmak ve bazı işlerinizde kalıcılık sağlamak olarak yorumlanır. Örneğin gelirinizde artık sabit artış ya da düzenli kazanç sağlanabilir. Ya d amal mülk edinebilir, ekonomik yönden kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

Rüyada Baston Kaybetmek

Boşanmak isteyen ve ayrılık aşamasında olan kişilerin mahkeme ve davalarının kısa zamanda sonuçlanmasına yorumlanır. Artık hayatınıza tek başına devam edebilir, üzerinizdeki sıkıntı ve baskıdan kurtulabilirsiniz. Ancak evliliğinizde mutluysanız, mutluluğunuz daha da artar, ilişkiniz için amaçlarınıza ulaşırsınız.

Rüyada Baston Aldığını Görmek

Rüyada baston almak, yeni bir borç altına girmek anlamına gelir. Kredi çekmek ya da başka birine borçlanmak sureti ile ev ekonominiz sarsılabilir, elinize daha az para kalabilir. Rüyada ölüden baston almak, mal mülk edinmek ya da miras konuları gündemdeyse paylaşımda sıkıntı çıkmamasına yorumlanır.

Rüyada Baston Bulmak

İşlediğiniz bir iyiliğin karşılığını bulmak anlamına gelir. Geçmişte birine yapmış olduğunuz bir iyilik varsa şimdi karşınıza çıkabilir. Eğer bir süre önce borç verdiğiniz biri varsa şimdi size bu kişi maddi destekte bulunabilir, bu talebi geri çevirmez.

Rüyada Ölmüş Birinin Elinde Baston Görmek

Evinize hane içerisinde bir misafir gelmesine ve bir süre sizde kalmasına yorumlanır. Bu kişi aile büyüklerinden de biri olabilir. Onun bazı sağlık s orunları sebebi ile sizde kalması gerekebilir ya da başka bir şey vesile olabilir.

Rüyada Bastonlu Kadın Görmek

Aile büyüklerinden tavsiyeler almak anlamına gelir. Örneğin anneniz ya da haneden başka bir kadın sizin sıkıntılı bir süreç atlatmanızda yardımcı olabilir. Hiç kimseye belli etmeden dert ortağınız olabilir ve fedakarlıkta bulunabilir.

Rüyada Baston Adam Görmek

Rüyada bastonlu bir erkek görmek, aile büyüklerinden bir erkeğin size çok yardımcı olmasına yorumlanır. Eğer iş arıyorsanız ya da bir takım maddi sorunlar varsa bu kişi sizin bu engelleri aşmanızda yardımcı olabilir.

Rüyada Bastonla Dövülmek

Zamanında tecrübe edilen bir şeyde şimdi şansın açık olmasına yorumlanır. Bir zamanlar edilen tecrübeler sayesinde yeni olanaklar elde edebilirsiniz. Hatalardan  kaçınarak, daha emin adımlar atabilir, neyin doğru veya yanlış olduğunu ayırt edebilirsiniz.

Rüyada Bastonun Kırılması

Bir süredir evine gidip gelmediğiniz biri varsa bu kişi ile aranızın düzelmesine ve yeniden birbirinize gelip gitmeye yorumlanır. Akraba ya da aile dostları ile aranız tekrar düzelir ve dargınlıklar ortadan kalkar. Kalp kırgınlıkları biter.

Rüyada Baston Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, verilen sözlerin tutulmasına ve başka birinden gelecek destekle birlikte şansınızın da açılmasına yorumlanır. Birinin yardımına ihtiyacınız olduğu bir konuda bu yardım size tez zamanda ulaşır, işleriniz hallolur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Arslan dedi ki:

    Rüyamda başkasına ait olan( keramet sahibi birine) kırmızı renkli bi demir baston gördüm ne anlam taşır.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya birine iyilik yapmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status