Rüyada Bekar Evinde Kalmak

Rüyada bekar evinde kaldığını görmek, bir zamanlar yarıda bıraktığınız ya da vazgeçtiğiniz hayalleriniz için yeniden istekli olacağınıza yorumlanır. Bunlar sizden beklenmedik şeyler olabilir. Daha macera dolu plan ve istekleriniz olabilir. Özellikle evliyseniz, uzun süredir içinizde tuttuğunuz istekleriniz gün yüzüne çıkar. Bu istekleri gerçekleştirmek için eşinizi de ikna etmeniz gerekebilir. Evlendikten sonra yarım kalan istekleriniz için de yeniden kollarınızı sıvayabilirsiniz. Yeniden önünüze çıkan fırsatlar sizi heyecanlandırabilir.

Rüyada bekar evinde olmak, bazı yorumcular tarafından eşlerinden uzakta yaşıyorlarsa bir araya gelmelerine yorumlanır. İş ya da çeşitli sebepler ile ilişkinizde ayrılık ve özlem söz konusu ise ilerleyen günlerde bu ortadan kalkar. Yeniden bir araya gelmeniz söz konusu olabilir.

Rüyada Bekar Evine Taşınmak

Hayatınıza yeni bir yön çizmek, yeni bir hayal peşinde koşmak anlamına gelir. Bu sebeple düzeninizi değiştirebilir, başka bir yere taşınabilirsiniz. Ev değişikliği olabilir, ancak bunun sebebi işiniz ya da eğitiminizdeki değişiklikler olabilir.

Rüyada Bekar Evine Gitmek

Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir ve yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Okul döneminden beri görmediğiniz dostlarınız ile yeniden dostluklar kaldığınız yerden devam edebilir. Rüyada bekar birinin evine girmek, bazı yorumculara göre bekar olan birinin evlenmesine vesile olmak anlamına gelir. Bu kişi sizin yakın çevrenizden biri olabilir ve sizin vesileniz ile biriyle tanışabilir, onun evlenmesinde aracılık edebilirsiniz.

Rüyada Bekar Evinde Kalmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendi isteklerinizin ağır basmasına ve yeniden heves edeceğiniz bazı plan ve projeleriniz olacağına yorumlanır. Mesela bir eğitim için seyahat edebilirsiniz ya da kendinizi geliştirmek istediğiniz herhangi bir konuda harcamalar yapabilir, yer değişikliği de yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İbrahim dedi ki:

  Rüyada bekar evine taşiniyorduk 3arkadaş ve ayrıca diğer rüyada da kamyona kum yüklüyorduk başka yere atmak için

 2. Havva dedi ki:

  Rüyamda bekar evimde okuldan eski dostum ve ailesini ağırlamışım sonra onları yolcu ettim valizler falan vardı ötobüsle uzağa seyahat edeceklerdi

 3. recep dedi ki:

  kolay gelsin rüyamda hiç tanımadığım bir bekar evindeyim alışmaya çalışıyorum dışarı cıkınca ben yüksek bir tepedeyim ve çocuklar beni taşlıyor sürekli bir yabancılık içindeyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır.

 4. Gul dedi ki:

  Universiteden arkadasim ve kardesimle arkadaslarimin ogrenci evine gitmeye calisiyoduk otobus bekliyoduk bi turlu gelmiyodu karsi caddeye gecip biraz yurudukten sonra 1 metre yuksekliginde duvari gecip eve giriyoduk kardesimle arkadasim otobus bekliyodu o da sonra geldi ev biraz daginikti toplamaya basladik annemle geldi istersen arkadaslarinla ogrenci evinde kalabilirsin diyor kira kisi basi 300 tl imis sasiriyorum sonucta bizim yasadigimiz evde universiteyle ayni ilde annemle kitapciya gidiyoruz annem kitap aliyor ben biraktiriyorum piyasa fiyatindan cok yuksek diye

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile bir araya gelebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status