Rüyada Benzin İstasyonu Görmek

Rüyada benzin istasyonu görmek, çalışan kişiler için iş hayatında yükselişe ve çok para kazanmaya yorumlanır. Çabalarınız devam ederse büyük hedeflere ulaşabilirsiniz. Örneğin hedef ve örnek olarak aldığınız insanlar varsa aynı düzeye gelebilirsiniz. Ancak çalışmanızda istikrarınızı sürdürmeniz önemli olacak. Kendi işini yapan kişiler için de hayırlı bir rüyadır. İş hayatında işlerini büyütmek ve müşterilerin çoğalmasına yorumlanır. Rüyada benzinlik görmek, bazı yorumcular için enerjinizin artmasına ve daha çok işlerinize sımsıkı sarılmaya yorumlanır. Hayat enerjinizi arttıran biri hayatınıza girebilir. Bunun yanı sıra eğitim hayatı devam eden kişiler için eğitim hayatlarında hedeflerine ulaşmalarına yorumlanır.

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek, yeni bir para kaynağına yorumlanır ve bu para ek bir işten ya da miras aracılığı ile gelebilir. Evli olan kişiler için eşlerinin kazancının artmasına ve eve daha çok para girmesine yorumlanır. Bir zamanlar yapılan yatırımlardan da kar sağlanabilir.

Rüyada Benzin İstasyonu Satın Almak

Yeni bir mal mülk edinmek ya da yeni değerli bir eşya satın almak anlamına gelir. Lüks harcamalar yapılabilir, evlenecek olan kişiler için de düğün telaşına başlamak anlamına gelir. Bekar olanlar zengin biri ile dünya evine girebilirler.

Rüyada Benzin İstasyonu Patlaması

Yapılan yatırımların hayal kırıklığına uğratmasına ve zarar etmeye yorumlanır. Özellikle de risk alınan yatırımlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Evrak ve belgeler ile uğraşmanız gerekiyorsa çok dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Benzin İstasyonu Yakmak

Çok büyük harcamalar yapmak ya da borç altına girmek anlamına gelir. Yapılan masraflar sizin planlarınız dışında olabilir. Örneğin bu sağlık harcamaları olabilir. Ya da başka masraflar yüzünden cebinizden yüklü miktar para çıkabilir.

Rüyada Benzin İstasyonunda Çalışmak

İşsiz olan kişiler için iş başvurularının kabul olmasına, mülakatlarının iyi geçmesine ve işe girmelerine yorumlanır. İşi olan kişiler için de iş değişikliği yapmak ya da sorumluluklarının değişmesine, yeni görevlerinin olmasına yorumlanır.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, şansın açık olmasına ve daha çok kazanç sağlayarak ailenizin geçiminde daha fazla faydanızın dokunmasına yorumlanır. Özellikle de iş hayatında sevdikleriniz sizinle gurur duyabilirler. Daha fazla olanak elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kazım dedi ki:

  Bana göre yüklü bi parayı riske atarak bir iş düşünüyorum ve istihareye yattım.rüyamda büyük bir akaryakıt istasyonu gördüm ışıl ışıldı fakat duvarı çatısı heryeri siyah kaplamaydı kalabalık ve işlek biryerdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yatırım yapmak, iş hayatında başarıya yorumlanır.

 2. Onur dedi ki:

  İyi günler; Rüyamda gördüğüm benzin istasyonu epey büyük, yeşillik ve bakımsız bir alana sahipti. Ayrıca boş ve terkedilmişti. Ailemle mola vermek için durduk ama bahçesinin bir köşesinde de insan dışkısı vardı. Hemen geri çıkıp yola devam ettik. Böyle bir rüyayı nasıl yorumlamamız gerekir ?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status