Rüyada Beyaz Gül Görmek

Rüyada beyaz gül görmek, özel hayatınızda çok büyük bir sevinç yaşamak anlamına gelir. Bekar olan kişiler için saf ve temiz kalpli, içi dışı bir olan biri ile tanışacaklarına ve bu kişi ile mutluluklarının daimi olacağına yorumlanır. Herkes tarafından onaylanan bir evlilik yapabilirsiniz. Evli olanlar için de iyi insanların hayatınıza girmesine ve iyiliklerin karşılık bulmasına, iyi niyetinizin karşılığını alacağınıza yorumlanır. Rüyada beyaz renkte gül görmek, mutlu ve umut verici günlere işaret eder. Hayatınıza giren ve hayatınızda var olan insanlarla keyifli günler sizi bekliyor demektir. Kötülükler sizden uzak durur, güzel sözler işitirsiniz.

Rüyada beyaz gül ağacı görmek, geleceğiniz için yapacağınız seçimlerin hem siz hem de aileniz için çok önemli olacağına yorumlanır. Aileniz ile birlikte mutlu günler sizleri bekliyor demektir. Eğer içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durum varsa bunu da tez zamanda atlatabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Gül Bahçesi Görmek

Hayırlı haberlerin ardın sıra gelmesine ve iyi dostluklar kurmaya yorumlanır. Hayatınıza giren insanlar sizin için çok faydalı olabilir. Sizin iyiliğinizi isteyen insanlar etrafınızda olur. Mutluluğunuz artar, evli olanlar da aile hayatlarında çok mutlu olurlar.

Rüyada Beyaz Gül Koklamak

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına yorumlanır. Eğer bir takım sağlık sorunlarınız varsa tedaviler iyi gelebilir. Eğer uzak kaldığınız ve çok özlediğiniz insanlar varsa ilerleyen günlerde onlarla görüşebilir ve hasret giderebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Gül Vermek

Yeni işler yapmak ve yeni hayaller peşinde koşmak anlamına gelir. Yarım kalan hayalleriniz için yeniden çaba gösterebilirsiniz. Rüyada beyaz gül satmak, aynı zamanda hırsın artmasına ve yapılan işlerden büyük kazançlar sağlamaya yorumlanır. Şans sizden yana olur, iş hayatında karlı bir süreç başlar. Rüyada beyaz gül hediye vermek, birine verdiğiniz sözü tutacağınıza ve o kişinin gönlünü kazanacağınıza yorumlanır. Bu kişinin sizden beklentileri boşa çıkmaz.

Rüyada Beyaz Gül Almak

Evinizde rızkınız ve bereketiniz artar. Borçlarınız varsa yavaş yavaş borçlarınızdan kurtulmaya başlayabilirsiniz. Daha kazançlı bir işe de giriş olabilir. Rüyada beyaz gül satın almak, özel hayatınızda mutlulukların daimi olmasına ve aşı bulmaya yorumlanır. Rüyada beyaz gül hediye almak, sizi seven birinden gelecek sürprize yorumlanır. Rüyada sevgiliden beyaz gül almak, sevgiliniz ile romantik günlere ve onun size daha tutku ile bağlanmasına yorumlanır. Birbirinize karşı duygularınız daha da artabilir.

Rüyada Beyaz Gül Dikmek

Duaların tez zamanda kabul olmasına, hak edilen saygınlık ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Bir zamanlar harcadığınız emek ve çaba boşa gitmez. Yavaş yavaş meyvelerini vermeye başlar. Yatırımlarınız da sizi mutlu eder.

Rüyada Solmuş Beyaz Gül Görmek

Vazgeçtiğiniz ya da reddettiğiniz bir takım fırsatların ardından yeniden şansın açık olacağına, umudun artacağına yorumlanır. Biten bir şeyin ardından yeni bir başlangıç olur. Rüyada yapay beyaz gül görmek, aşk hayatında güven sorunları yaşamak ve ilişkinizi yeniden gözden geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Demeti Görmek

Güzel haberler işitmek ve bunları sevdikleriniz ile paylaşmak anlamına gelir. Sizi seven insanların sayısı çoğalır ve insanlar sizin hakkınızda çok güzel sözler ile bahsedebilirler. İnsanların kalbini kazanacak bir şey yapabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Gül Toplamak

Kısmetlerin açık olmasına ve karşınıza güzel fırsatlar çıkacağına yorumlanır. Bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde çok mutlu olabilirsiniz. Rüyada beyaz gül koparmak, kendi şansınızı kendiniz oluşturacağınıza yorumlanır. Hırs ettiğiniz bir konuda sonuca ulaşacaksınız.

Rüyada Beyaz Gül Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı haberler almak ve sevinç duymak, sevdiklerinizle birlikte mutlu mesut yaşamaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızdaki sorunlar geçmişte kalır. Dilekler kabul olur ve özel hayatınızda yüzünüz güler, hayırlı bir kısmet karşınıza çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nesrin dedi ki:

  Ruyamda bembeyaz karın üstünde bi tane beyaz gül açmışdı sonra annemi gordum annem o gulu koparip bana verdi

 2. cihan dedi ki:

  kardeşim rüyasın da beni ve sevdiğim kızı görüyor sevdiğim kızın elinde bir sürü beyaz gül var ve bana sarılıyor ağlıyor daha sonra alkışlıyorlar

 3. Yağmur dedi ki:

  Bir saksıda bi kaç kök bembeyaz gül oluyordu rüyamda elimdede iki dal kocaman açmış güller oluyordu onlarıda o saksının içine görmüyordum ama güllerin tutup ölmeyecegine emindim yorumlarsanız çok mutlu olurum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haber ve hediye almaya yorumlanır.

 4. asuu dedi ki:

  ben rüyamda beyaz bir gül yoluyodum hiç yapragı kalmayacak şekilde sonra yoldugum yaprakları gördüm yerde birikmiş şekilde birisi açıklarsa sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bekar birinin evlenmesine yorumlanır.

 5. Türkan dedi ki:

  Mən rüyamda rahmete gitmiş dayımın məni çağırdığını gördüm rüyamda dayım mənə gəl mənimlə gəlmirsən ? diyib sual verdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede birinden iyi haber almaya yorumlanır.

 6. Nida dedi ki:

  rüyada gelin damat görüyordum gelin elindeki alyansi cikarip takiyordu ardindan hic tanimadigm bir genc bana ve anneme bir iki kisi daha vardi sanirim onlara beyaz gül veriyordu demet seklinde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir kısmete ve temiz habere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status