Rüyada Bikini Görmek

Rüyada bikini görmek, sevdiklerinizden bir süre ayrı kalmaya ve başka bir yere seyahat etmeye yorumlanır. Belki de başka bir yere taşınabilirsiniz ya da yalnız yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer iş değişikliği yapmayı düşünüyorsanız, bu da mümkün olur. Yaşadığınız çevre değişebilir ve yeni insanlarla tanışarak yeni bir sosyal ortama girebilirsiniz. Rüyada kendini bikinili görmek ise aileden bir süre uzak kalmak ve tek başına ayaklarının üzerinde durmak anlamına da gelir. Eğer ekonomik olarak ailenize bağlıysanız, yeni bir iş bulmak ya da başka vesilelerle tek başınıza geçirmenize sağlayabilirsiniz. Olanaklarınız artabilir.

Rüyada bikinili bayan görmek, çevrenizde size baskı yapmaya çalışan bir bayan varsa onunla aranızın açılmasına yorumlanır. Bu baskıdan bıkıp usanabilirsiniz. Özellikle şu günlerde size karşı üstünlük sağlamaya çalışan bir kadın varsa onunla aranızda tartışma geçmesi olasıdır. Rüyada arkadaşını bikinili görmek, arkadaşınızın sizi yanlış anlaması ya da başka sebeplerle aranızın açılması anlamına gelir. Aranıza girecek bir insan da buna sebep olabilir.

Rüyada Kırmızı Bikini Görmek

Birine iyilik yaparak onu sevindirmek anlamına gelir. Eğer hayatınızda kimse yoksa yakında sizden hoşlanan birine iyiliğiniz dokunabilir ve onun da size karşı duygularının olduğunu anlayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz birine yapacağınız iyilik sizi çok mutlu eder.

Rüyada Beyaz Bikini Görmek

Güzel bir hayat sürmek ve hayatın anlamını yeniden anlamak şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda edindiğiniz tecrübeler sayesinde hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Bazı kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak söz konusu olabilir. Eğer uzun süredir tatile çıkıp kendinize vakit ayırmıyorsanız da yakında sadece kendi isteklerinizi yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Mavi Bikini Görmek

Sosyal ortamda popüler olmak, şan ve şöhretin artmasına yorumlanır. Enerjiniz yükselebilir ve arkadaş çevrenizde aranan bir isim olabilirsiniz. Başkalarının size ilgi göstermesi hoşunuza gidecektir. Gelecek günlerde arkadaşlarınızdan bir sürpriz de alabilirsiniz. Sevildiğini bilmek sizi mutlu edecek.

Rüyada Pembe Bikini Görmek

Hayatı sefa içerisinde sürmek anlamına gelir. Zorlukların hepsi geride kalır ve bir anda hayatınızda refah ve konfor söz konusu olur. Eğer bekar biri rüyasında pembe bikini görürse, zengin biriyle evleneceğini işaret eder.

Rüyada Siyah Bikini Görmek

Geleceğe yönelik iyi yatırımlar yapmak anlamına gelir. Mal mülk sahibi olmanız da söz konusu olabilir. Eğer yakın zamanda ev araba ya da arsa satmak veya satın almak istiyorsanız, karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. Maddi yönden istekler gerçek olur. Rüyada siyah bikinili kadın görmek, aynı zamanda daha kazançlı bir işe girmek anlamına da gelir. Kendi işini yapanların gelirinde artışı olabilir.

Rüyada Bikini Giydiğini Görmek

Rüyada bikini giymek, daha güzel bir evde yaşamak ya da daha iyi bir işte çalışmak anlamına gelir. Her ne kadar ailenizden uzak kalmak isteseniz de eğitim ya da iş sebebiyle onlardan ayrı kalmak size zor gelebilir. Rüyada başkasını bikinili görmek, başka birinden gelecek olan iş teklifine ya da başka bir fırsata yorumlanır. Yakında alacağınız haberin gelmesi sayesinde bir anda çok sevinebilirsiniz.

Rüyada Bikini Giyip Denize Girmek

Aile hayatında yaşanan sıkıntılı günlerin geride kalmasına, özellikle küs olduğunuz kişilerle barışma şeklinde yorumlanır. Eğer hane içinde de dargın olduğunuz birileri varsa barışmak için size haber gönderebilirler. Bekar olan kişilere bir kısmet haberi gelebilir.

Rüyada Bikini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş ya da eğitim hayatımda dileklerin kabul olmasına yorumlanır. Uzun süredir emek harcadığınız her ne varsa yakında sonuçlarını göreceksiniz. Eğer başka bir şehre ya da ülkeye taşınmak da istiyorsanız, yakında önünüze bir fırsat çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Ruyamda gül pembe bikini giymistim havuzda yuzuyodum bazi arkadaslaromla sonra gec lunca annem kizdi falan geldi oraya sonra ruya bitti degisikti baya yuzdum hicte bikini falanda asla giymem hele bide o renk asla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoş sohbete ve hediye almaya yorumlanır.

 2. Sibel dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımı eşiyle beraber masada karşılıklı otururken gördüm.karısının yüzünde çil vardı ve ikisinin tabağında yanmamış sigaralar vardı, sigaramı içiyorsunuz dedim,karısı”bazen içiyoruz”dedi.anlamı nedir acaba teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan hayırlı haber almak, sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 3. Cemre dedi ki:

  Merhaba rüyamda havuza gitmiştim. Havuzda benden başka hiç kimse yoktu. Kocaman çok güzel pırıl pırıl ve masmavi bir havuzdu. Üzerimde rengini şuan hatırlayamadığım bir bikini vardı. Havuza daldım ve yüzdüm. Rüyamda bazen havuzun içinde bazen de dışındaydım. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı bir haber almaya ve sosyal çevrede popüler olmaya yorumlanır.

 4. Sibel dedi ki:

  Rüyamda kendimi mavi bikini giymiş bir şekilde gördüm,motor sürüyordum.ancak bikinimin alt kısmından kalçaların,üst kısmındanda göğüslerim çıkmıştı.anlamı nedir acaba,şimdiden çok teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Özgürlüğe ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

   1. Sibel dedi ki:

    Rüyamda asansörden karanlık bir yere indim,sonra merdivenlerden çıkarken merdiven boşluğundan yukarı baktığımda üstümdeki görüntü aydınlıktı ama ben karanlıkta merdivenlerden çıkıyordum.anlamı nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Sizi dibe çekmeye çalışan başarısız olmanızı isteyen insanların niyeti ortaya çıkar.

DMCA.com Protection Status