Rüyada Bilmediğin Bir Yere Gitmek

Rüyada bilmediğin bir yere gittiğini görmek, şansın ve talihin açık olmasına yorumlanır. İç güdüsel olarak alınan bazı kararlar ilerleyen zamanda sizin için çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Örneğin daha güzel bir geleceğe sahip olmak için daha fazla çaba harcayabilirsiniz, yeni teklifler alabilirsiniz. Çok güzel fırsatlar size sunulabilir. Rüyada bilmediğin yabancı bir yerde olmak, aynı zamanda çalışan kişiler için iş hayatında başarıyı ve kazancında artış olmasına yorumlanır. Parasal anlamda endişeler ortadan kalkar, alınan riskler varsa sonunda mutlu olunur.

Rüyada hiç bilmediğin bir yere götürülmek, yeni bir sosyal çevre edinmek ve hayatınızda yaşanacak değişikliklerin sizi mutlu etmesine yorumlanır. İlerleyen günlerde yeni bir iş y ada çeşitli sebepler ile yeni insanlar ile tanışabilir, yepyeni bir yere adapte olabilirsiniz.

Rüyada Otobüsle Bilmediğin Bir Yere Gitmek

Başka bir yerde yaşama ve düzen kurma hayali olan biri için bu hayalin gerçek olması anlamına gelir. İlerleyen günlerde iş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile emeklerinizin meyvesini alabilir, yeni bir yere gidebilir, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Rüyada Bilmediğin bir Yerde Yürümek

Kariyeriniz için atacağınız her adımın size şans ve başarı getirmesi anlamına gelir. Size karşı yapılan haksızlıkların farkına varabilirsiniz. Kendinizden daha emin olacaksınız, sizi cesaretlendiren birileri de olabilir, yol gösterebilirler.

Rüyada Uzak Bir Yere Gitmek

Bazı alışkanlıklarınızı bir hayli değişeceğine, farklı bir kültür ya da farklı alışkanlıklar kazanmaya yorumlanır. Örneğin uzak bir yerde yaşamınızı sürdürme kararı alabilirsiniz. Ailenizden uzakta kalarak yeni bir yere adapte olmanız gerekebilir.

Rüyada Zorla Bir Yere Gitmek

İstemeden de olsa başka bir yere gitmek ve sevdiklerinizden uzak kalmaya yorumlanır. Aileniz ve sevdikleriniz ile ayrı kalarak onlara karşı özlem duyabilirsiniz. Onlara karşı duyduğunuz hasret artabilir, artık daha az görüşebilirsiniz.

Rüyada Bilmediğin Bir Yere Gitmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, geleceğinize dair almış olduğunuz riskler sizi pişman etmeyecek ve tam tersi bu riskler sonrasında daha işi şartlar elde edebilirsiniz. Başarılarınız gün geçtikçe artabilir, maddi anlamda da kendinizi güvene alabilir, başka bir yerde düzen kurabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bünyamin dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda başka ülkeye gittiğimi gördüm orda yabancı biri beni club tarzı bir yere götürüyodu ama ben girip çıkıyordum 5 katlı bir binaydı hepsine girip çıktık

 2. Alican dedi ki:

  Rüyamda muslum gurses ve İbrahim tatlıses le karşılaşıyorum Ayağım kirik şekilde koşuyorum ve kendi ilcemde bir kadın bana yol gösteriyor bu sırada başka bir kadın iftira atıyor aramızda birşey varmış gibi polis geliyor aramızda birşey olmadığı çıkıyor ortaya bu sırada yine ilcedeyim adamın biri çıkıyor karşıma iftira edenin esi zanimca bir et pişirme tezgahı zanimca tartisiyoruz tezgahini deviriyorum adam ofkeleniyor karısının bozazini kesiyor mani olamiyorum peşinden İbrahim tatlıses çıkıyor ortaya onun yanindaki dükkâna kebapçı açıyor burası senin diyor akabinde bir gariban görüyorum dükkânı ona bırakıyorum peşinden hic hayata görmediğim deniz kıyısı fabrikaların olduğu rafinerilerinin olduğu bir yerde buluyorum kendimi ve uyaniyorum

 3. Cemil dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bir yere yürüyordum, bır düzlüğe geldim bir kaç insan deniz manzarasını seyrediyordu, burası neresi diye sordum hatırlayamadığım güzel bir yer dediler Sonra geldiğim yoldan geri dönmeliyim diye yol alırken uyandım

 4. ebru dedi ki:

  RÜYAMDA başka bir eve gittim ev çok büyük odalar aşırı büyük lavaboya gitmek istiyorum bulamıyorum en sonunda kanepe var kanepeyi kaldırıyorum küçük tuvaletimi oraya yapıyorum ama çok korkuyorum görecekler diye uyandım

 5. Barış sabuncu dedi ki:

  Ben rüyamda bir adaya gidiyordum adanın ismi Lucia ydı uyandıktan hemen sonra internetten lucia diye bir yer varmı bakmak için açtım gerçekten olduğunu gördüm şaşırdım daha önce hiç duymadığım bilmediğim bir yere gidiyorum ve gerçekten de olduğunu görüyorum sizce bunun bir anlamı varmıdır.

 6. Ender dedi ki:

  Ruyada tanımadığım bir kız ve bir erkekle hiç görmediğim bir yerden amerikaya gittdik🤷‍♂️

 7. Alper Tunga dedi ki:

  Yaklaşık 6ay / 1yıl arası bir rüya gördüm. Birileri beni bir yerlere davet ediyor ve götürüyor . Önce han gibi bir yere giriyoruz . Ordan devam ediyoruz yürüyoruz ve bir kaç yerden daha geçtikten sonra camii gibi bir yere giriyoruz . Önce karşımdaki kişinin normal bir imam olduğunu zannediyorum . Konuştukça, hoca değilde Hz Peygamber efendimiz sav olduğunu anlamaya başlıyorum . En sonunda’da elini öpüyorum. Elini öperken eli gittikçe büyüyor . Daha sonra oradan gidiyorum . Tekrar koşarak aynı yollardan gidiyorum birkez daha göreyim diye , ancak her ne kadar ağlayarak oraya ulaşmak istesemde tekrar gidemiyorum . Daha sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belirsizliklerin yakında ortadan kalkamasına, iyi habere yorumlanır.

  2. Mevlüt dedi ki:

   Bu rüyayı yengem görmüş rüyasında ben duru bir suyun içinden çırpınarak çıkmaya çalışıyorum ve sonunda çıkıyorum.

 8. Murat demirci dedi ki:

  Rüyamda pazar işi yapıyorum meyveler sebzeler satıyorum gıttıgım pazar nere oldugunu bılmıyorum yanımdaki arkadaşlarım hepsi tanış

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha bol olmasına yorumlanır.

 9. Nida dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerin yanında bir dükkan oluyo normalde yok . O dükkanda züccaciye tarzı eşyalar ve eski resimler var oda oda ilerliyorum. En son odaya geldiğimde eski bir televizyon var içinde de babam ben ve kardeşlerim varız küçüklük fotografı gibi ben babamın kucağındayim ablam yanında oturuyo erkek kardeşim de önünde ayakta duruyo. Sonra ben eve gidiyorum babama anlatılıyorum babam fazla dinlemiyor. Evimizin önünde başka bir fotoğraf çekiliyoruz. Ben aynı dükkanı önceden de rüyamda görmüştüm ablamla içine girip bi kaç eşya bakıyorduk
  Rüyanın anlamı nedir yorumlarmısınız Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni yerlere gitmek ve önemli görüşmeler yapmaya yorumlaır.

 10. Alper Tunga dedi ki:

  Yeni bir işe başlıyorum . Başladığım işte holding bünyesinde yapılan toplantılar gibi toplantı yapan tiplerle aynı masadayım . Önce her yeni gelen tip bende rütbeli olduğu için kendisine daha uygun bir yere oturuyor ve bir süre sonra ben baya arkada kalıyorum ve yapılacak toplantıda Bilgidayar ekranını göremeyeceğim bir yerde buluyorum kendimi. Daha sonra Almanya Basbakani Merkel gibi biri geliyor ve benim icin ozel bir ekran kurulmasını emrediyor. Yeni ekran kurulurken o ekran kurma işi o kadar büyüyor’ki yaklaşık 3büyük ekran yan yana oluyor ve diğer yöneticilerin tamamı ortadan kayboluyor ve yanımda sadece 1i kalıyor ve diğer işçilere bizim liderliği izde bir sunum yapılacağı söyleniyor ve aynı anda içeri kalabalık bir gurup geliyor . Gelenler bizim liderliğini yapacağımız işçiler ve içlerinde ben tanıdığım 2 arkadaşımda var. Çok seviniyorum beni tanıyan birileri çıktı yalnız değilim diye . birazda havalanıyorum arkadaşlarım geldi , arkamda destek var diye o arada büyük gemi ile tatil sohbeti edilirken uyanıyorum. Bir de sormak istediğim , ben bir çok rüyamı çok net hatırlıyorum. Aslında hatırlamamam gerekmiyor mu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belirsizliklerin bitmesine ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 11. Fatma dedi ki:

  Rüyamda daha önce hiç bilmediğim bir türbedeydim. Oraya gittiğimde kendimi çok rahatlamış hissedip ihtiyacım olan şey buymuş dedim. Yine rüyamın içinde Bulunduğum türbenin Kilis şehrinde bir yer olduğunu öğrendim.Abdest almak için bir yer aradığımı hatırlıyorum. İbadet etmek istemiştim. Sabah uyandığımda Kilis’teki türbelere camilere baktığımda gerçekten de böyle bir türbe olduğunu gördüm. Daha önce hiç görmediğime eminim Kilis şehrine bile gitmedim. Herhangi bir yerde görülecek bir türbe de değil. Yorumunu da çok merak ediyorum. Allah hayırlara getirsin.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıların aşılmasına, çok istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır.

 12. Alper Tunga dedi ki:

  Evin bahçesinde ailemle mangal yapıyoruz arabadan birşey lazım oldu, küçük oğlum (14-12-2017 doğumlu , 15-12-2017 şirketimi kurdum) kuçağımda (neredeyse hiç inmiz) arabaya doğru gidiyorum. Sakin bir mahallede oturuyoruz , o gün sanki Londra asfaltı mübarek gelen / gecenin haddi hesabı yok. Yalnız bütün araçlarda yabancılar ve çok ÇOK kalabalık. Transit geçenlerde var , park edenlerde var. Annem rüyada kalabalık iyi değil Allah göstermesin cenaze çıkacağı zaman öyle rüya görülür derdi.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır istenilen bir yere seyahat etmek, iş hayatında da fırsatlara yorumlanır.

 13. Alper Tunga dedi ki:

  Odamda uyumaya çalışıyorum 04.00 / 04.30 arası , dışarıdan kapı önünden sesler geliyor bende merak ediyorum bakıyorum . 4 /5 genç kadın (25yaş ortalaması gibi) birinin kucağında bebek var. O bebekliyi görünce birkaç ev ilerde oturan faslı komşunun kızı olduğunu tahmin ediyorum ve neyse komşu ses yapıyor diye birşey demek ayıp olur diye camın önünden çekilirken ambulans görüyorum bizim evin önündeki park yerinde (park edilmiş , çalışmıyor ve kimse yok görevli olarak). Yinede neyse diyerek yatağa yatmaya giderken aşağı kattan sesler geliyor. Camın önünden bıçağımı alıyorum ve koşarak inerken seslerin aslında mutfaktan geldiğini fark ediyorum ve cin var diye biliyorum . Hem korkuyorum aslında hemde merak ediyorum. Ağlaya sızlaya (cinler fe aynı şekilde ağlıyor ve sızlıyor) üzerlerine doğru yürüyorum arada da felak süresini okumaya çalışıyorum fakat çoğu kez şaşırıp baştan başlıyorum. O arada cinler yine korkup gideyim diye ses yaparken ben birini kısmen gördüm. Üzerlerine gitmeye devam ettim ikisini birden gördüm ben boylarda bonus kafa iki çirkin birşey. Ben onların üzerine gidince onlarda benim üzerime geldi , birinde kırmızı kazak var. Ben kendimi sağlama almak için masanın etrafında döndüm onlarda benle beraber dönüyor . Yarım tur döndük ben birine bıçak salladım eline doğru parmak uçunu veya uçlarını kesti (çizdi) ve ben o kargaşanlıkta merdivene çıkarak odama kaçtım. Son zamanlar az uyumama rağmen sık rüya görüyorum . İçinde ya cin oluyor , yâda konu cin oluyor. Geriye dönük diğer yorumlarınıza da bakarak detaylı bir yorum yapsanız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelecek haberlere sevinmek, yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

  2. ... dedi ki:

   Rüya ile cinler alemine geçiş ve rüyada cinlerin gorunmesi musallat vakalarinda çokça görünür bir huddam hocasina gorunmenizi tavsiye ederim sıkça yaşanıyorsa ciddi bir sorundur iyi bir huddam hocasina gitmeye karar verdiginizde sadece ruya degil günlük hayatiniza da mudahale ederlerse şaşırmayın öleceklerinden endişe ettiklerindendir ama bu illetten kurtulmazsaniz psikolojinizi korumaniz zor olur

 14. Alper Tunga dedi ki:

  Türkiye’de tatildeyiz köyle anlam veremediğim birşeyler oluyor . Ben köyde bir komşuya birşey / birini emanet ediyorum , o arada bir büyüğümüz (kim olduğunu hatırlamıyorum) yatalak ve o emanet verdiğimiz kişi ilk ihaneti ediyor ve ben “senden beklemezdim bunu” deyince söylenmeye başlıyor . Ben kızıyorum toplu tabancamı üzerime alıyorum ve kardeşimle bir araça biniyoruz ve bu araçla önce zevkle yolda giderken birden kardeşim ormana dalıyor. Bir süre hiç birşey görmeden devam ediyoruz sonra birden eski yapı bir çiftliğin önünde buluyoruz kendimizi. Çiftliği gözetlerken birden kendimizi avluda buluyoruz ve çiflik sahiplerinden genç bir çoçuk ne arıyorsunuz burada diye soruyor. Hemen bir bahane uyduruyoruz ve çoçuk bize yardımcı oluyor birşeyler alıyoruz. O arada mermi varmı diye soruyorum ve çoçuk var diyor. Benim toplu tabancada mermi eksik olduğu için mermi takviyesi yapmak için toplu tabancayı çıkarıyorum ancak tabancsnın mermileri konulan top bölümünden plastik bir parçası çıkıyor ‘ki tabancada plastik olmaz. Neyse ben mermileri beğenmiyorum ama hiç yoktan iyidir diye almaya çalışıyorum fakat silahın toplu kısmına mermi koyamıyorum . Neyse zor bela başarıyorum yanıma birde kutu alıyorum derken birden dışarıda sirenler çalıyor ve çoçuk avlu kapılarını kapatmakla uğraşırken ben ikinci kapı (iç taraf) önüne sırt üstü yatıyorum. Belli bir süre sonra Alman savaş filmlerindeki iki polis kadın tarafından yakalanıyorum. Biri çirkin mürebbiye kılıklı biri ise güzel ( 10 üzerinden 6.5) . Zorla ne olduğunu bilmediğim bir aşı vurmaya çalışıyorlar . Aşıyı biraz çabaladıktan sonra vurdurmadan alıyorum ve güzel olana kur yapmaya başlıyorum. Bu kısırlık aşısını bana vurmazsan birlikte oluruz diyorum o da mürebbiye kılıklı polis kadını ikna ederek gönderiyor ve biz birlikte sevişiyoruz bende aşıdan kurtuluyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özleidğiniz kişilerden gelecek haberlere mutlu olmak ve yeni planlar yapmaya yorumlanır.

 15. Meryem dedi ki:

  Rüyamda babamla akşam abimin evine gitmeyi düşünüyoruz benim arabamla(siyah) ama ben araba kullanmayı bilmiyorum ve ilk defa araba sürüyorum. Arabayı normal bir şekilde değil de ayakta sürüyordum. Abimin evinin yerini bilmiyorum ve arayıp öğreniyoruz fakat yine de evini bulamıyoruz giderken yol kenarında jandarma görüyorum barikatları koyduğu şeritten alıp diğer şerite yerleştiriyor ben araba sürmeye devam ediyorum ama yol bomboş biraz daha ilerledokten sonra bir ilçede durup hemşireye yol soruyorum ve yola devam ediyoruz ilçeden çıktıktan hemen sonra yolu kaybedip başka bir yola giriyorum yanlış yola girdiğimi fark edince geri dönüyorum ve babama gitmekten vazgeçip geri dönmemizi söylüyorum biraz gittikten sonra annemle ablam beni ikna etti ve tekrar abime gidiyoruz bu sefer abimi bulduk ama ben sivastan aydın a kadar yol gitmişim. Abimin evine gitmeden abimi alıp tekrar Sivasa dönüyoruz sivasta caminin önünde duruyorum bizim traktörümüz oradaymış ve babam abdest aldıktan sonra traktörü babam ve abim arabayı ben kullanarak eve gidiyoruz giderken suratıma birkaç tane arı konuyor ama sokmadan sağ salim eve varıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belirsziliklerin sonlanmaısna, maddi olarak rahat etmeye ve iş haberi almaya yorumlanır.

 16. Alper Tunga dedi ki:

  Rüyamda kadın ( çok güzel cin) beni rahatsız ediyor. Uyumaya çalıştıkça uyatıyor ve sonra rüya ma girmeye çalışırken ve ben de yakalamak için hadi rüyama gir beraber olalım diyorum. O arada yakalıyor tutuyorum ve sürekli Felak ve Nas sürelerini okuyarak elimin içine iyice sıkıştırıp yok etmeye çalışıyorum . Okuduğum Felak ve Nas süreleri sayesinde iyice elimin içinde küçüldükce küçülüyor bende tam kurtuldum diye düşünürken , parmağı yanmış kibrit kalında iken elimden kaçıp kurtuluyor . Sonra bir kaç gün sonra rüyada değil gerçekte karşıma çıkıyor . Babam ve tüm aile ile aynı evde yaşıyoruz ve evde tadilat işleri var. Hem ustaların kalabalığı hemde büyük aile olduğumuz için elen gidenlerin kalabalığı içerisinde kuçağında kilolu bir 8 /10 yaşlarında bir çoçuk ( 3 /4 gün sonra) çıkıp karşıma 4 /5metre ilerden ” bu bizim çocuğumuz evlenmeliyiz ” diyor. Bu yaklaştıkça felak ve nas süreleri okuyorum bu fazla yaklaşamıyor. Sonra nasıl oluyorsa , ondan kurtuluyor muyum yoksa kurtulmuyor muyum bilmiyorum ancak evin eksikleri için en yakın arkadaşımla birlikte yanımda da arka koltukta o sözde oğlu , rutin trafik kontrolüne takılıyoruz. Benim hem cebimde (küçük) hemde arabada (büyük) bıçaklarım var , onlar üzerimizde çıkmasın kontrolde oyalanmadan devam edelim diye polisle muhabbete giriyorum ve Polis beni haksız yere sırf konuşuyorum diye tutukluyor sağ bileğime kelepçe takıyor ancak solu bağlamıyor. Beni az ileri kurulmuş (saçma, gerçekte öyle değil) üç kişilik konseye götürüp, “bu saygısızlık etti bunu tutuklayacağım” diyor. Ben durdurmuyum “buna hakkınız yok , böyle tutuklama yöntemi olmaz” diyerek itiraz ediyorum , onlarda “derdini kağıda yaz masaya koy” diyor. Tabiki ben B.. var havalı bir şekilde arkadaşıma avukat ı aramasını söylüyorum o gidiyor bende kağıda derdimi yazmaya çalışıyorum belki ı zaman avukatı beklemeden giderim diye. Neyse uğraşıyor uğraşıyor bir türlü yazamıyorum . Ya kâğıda sığmıyor iki cümle , ta okunamayacak bir şekil oluyor derken baya çaba harcıyorum. Bu arada sürekli yeni kağıt alıp yazmaya çalışıyorum. Sonra diyorumki “aranızda yazısı güzel olan yok mu hiç” ve bir zırtapa yönlendiriyorlar o da önce önemli değil yazarım diyor , onunda Hollandaca yanlış yazması üzerine öyle değil çümleyi şöyle kuracaksın diye tekrarlıyorum ( tâbi bunu kendim yazarkende sürekli tekrarlıyor ondan beğenmiyordum). En sonunda esmer (znç) bir kıza rica ediyorum başka bir yerde yazarken cebimdeki küçük bıcağı yazı yazdığımız ağaçın dibine kum’ A gömüyorum (toprak değil, ağaç dibinde deniz kumu) bıçağı saklarken araba anahtarı da oraya düşüyor ve ben telaşla anahtarı geri almaya çalışırken kız korkup vazgeçiyor. Ben anahtarı alıyorum o arada arkadaşım geliyor ve avukatın ismini vererek aradın mi diye soruyorum arkadaşında aradım diyor ama içime bir kurt düşüyor , arkadaşım geliyor mu sorusuna başını eğerek gizleyerek geliyor diyor. Ama yinede içimde Avukat gelirse gideriz Hollanda ‘nin en iyi ikinci avukatı diye düşünüyorum . Tabi bu arada arabadaki bıçak konusunda rahatım , sorarlarsa işyerim var Bazen palletler mavi bantla sarılmış oluyor onun için kullanıyorum diyecem. Avukat beklerken bütün tutukluları kapının ağzına topluyorlar merkeze gidecez . Orada uyanıyorum bu arada kadın çin de çok güzeldi. Benim bildiğim rüya 7 / 11 saniye sürer . Ben neden bu kadar detay hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygılardan kurutlmaya, birinin gerçek yüzünü görmeye ve hatadan dönmeye yorumlanır.

 17. Alper Tunga dedi ki:

  Konvoy halinde ya Türkiye’den yaşadığımız avrupa ülkesine dönüyoruz . Bir yerde teröristler silahlı saldırı gerçekleştiriyor . Aileme birşey olur endişesi ile müdahele ediyorum ve teröristin birinin elinden otomatik silahını alıyorum (zannedersem Ak47 olmalıydı , tam hatırlamıyorum) ve altı teröristi öldürüyorum . Hızla ordan ayrılıyoruz ve bir yerde toplanmak için beklerken en yakın arkadaşımın orda olmadığını fark ediyorum. Onu ararken bir yerde karşılaşıyoruz ve sağ elinde yaralandığını ve sargı bezi içinde olduğunu görüyorum . Arkadaşımla arabaya biniyoruz ve tam o sırada terörist gurupta büyük bir dolmuş tipi araçla yanımıza geliyor. Biz bir Jeep içindeyiz ve arkadaşım usta bir şöförlükle onların araçı ile yapışıp bir şekilde dönerek onların kapılarını açıp ateş etmelerine engel olurken benim camdan çıkıp ateş etmemi istiyor ancak benim kollarım kalkmıyor (bu iki rüya karışıkta olabilir). Bir diğer rüya ise A noktadan b noktaya giderken iki polis aracının yanından geçiyorum . O polis araçlarının ilerisinde de başka bir araç duruyor ve onun yanından geçerken onlar kendi aralarında işte bunu kaçıralım diye konuşuyor ama ben farkındayım. Beni çağırıyorlar bende yanlarına gidiyorum. Silâhı çekip arabaya bin dediklerinde , dalga geçerek “neyle kaçıracaksınız beni ” diyorum ve aralarında saf olanı silahı elime veriyor. Eski tip bir tabancayken ben elime alınca birden M16 oluyor. Polislerde yanıma geliyor o anda (TÜRK polisi) ve onlarla birlikte o araçtan inip kaçarak bizimle çatışan kişileri vuruyoruz ( araçta üç kişi vardı , ikisini ben vuruyorum) . Önce ateş ettiğim etki etmiyor sanki elimdeki silah gerçek mermi sıkmıyormuş gibi fakat sonra vuruyorum . Daha sonra polise dur duvara yazı yazacam mermi ile diyorum ve ay yıldız yapmaya başlamışken ay yaptıktan sonra üç hilale gönderiyorum fakat mermi değil şu sıkıyor silah birden şu tabancası oluyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir düzne ve belirsizliklerin bitmesine, zenginliğe yorumlanır.

 18. Alper Tunga dedi ki:

  Bir yere davetiyiz . Davet edilen yere Varmak üzereyken , babam bir kaza yapıyor ve bir kaç genç ya ölüyor yâda söylene söylene gidiyor. Biz davete katılıyoruz . Babam sanki ağlar meclisinde . Davetin sonuna doğru babam çoçuk gibi Lüzümsüz konuşmaya başlıyor , annemle birlikte apar topar kaldırıyor bir odaya sokutoruz’ki hazirlanalım gidelim. O ara babama bir telefon geliyor ve babam bulmuşlar beni almaya geliyorlar diyor. Üzerimizde silah yok , gelenler silahlı diye biliyoruz ve meclisteki bir kaç fazla samimi olduğumuz kişiye soruyoruz . Ev sahibi ve biri daha silah getiriyor. İlk gelen küçük birşey , anneme diğeri büyükse bana ver diyorum . Alıyorum annem ve babama arkama geçin diyor siper alıyorum . Bu arada silah elimde eski olduğu için şangir şangir dağılıyor. O arada içeri üç genç giriyor sürünerek . Dağınık silahla 1 el ateş ediyorum biri isabet alıyor. Birbirine bakıp , eliyle kurşunu çıkarıyor ve geri gidiyorlar tehdit ederek. Tedbir amaçlı içeri gelen yakınlarıma soruyorum , silahınız var mı diye hepsi yok diyor. Babama diyorum ki felan adamı ara iki silah işte benim dolapta yeterince para var diyorum sonra miktar söylüyorum ama babam aramıyor. O arada geçmişte bizim iyiliğimiz dokunmuş biri giriyor ve ben silah var mı diye soruyorum . Var ama vermem diyor . Bende kızıyorum “Yavşak açil durum olmazsa bende zaten istemem Racona ters . Ama şuan açil ” diyorum ve uyanana kadar ona hakaretim hiç bitmiyor . O arada ben küçük sılayı alayım derken bizim kilim üçgen şeklinde başka bir küçük silah veriyor diğerinin kurşunu az diye. Son üç rüyada olduğu gibi bol kazanç felan diyecekseniz kısaca hiç yorumlamayın 😉🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden iyi haberler almak, hal hatır sormalarına yorumlanır.

 19. \l_l/ dedi ki:

  Bu rüyayı 4 kere falan gördüm sağımda ağaçlar solumda deniz vardı ilerledim ve bir tünele girdim tünel karanlıktı tanımadığım insanları görüyordum ilerledim ve tünelden çıktım aydınlık bir yerdi 3 4 merdiven çıktım ve 10 15 kişi daha gördüm yanlarına geldim ve deprem olmaya başladı olduğumuz yer yıkılmaya başladı herkes çığlık atmaya başladı ve bazı kişilerin depremden yıkılan uçurum gibi bir yerden düştüğünü görerek uyanıyorum gördüğüm yeri 2 3 sene öncesine kadar gerçek sanıyordum düşündüm ve böyle bir yer bilmediğimin farkına vardım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 20. Alper Tunga dedi ki:

  Bir arkadaşım/ akrabayla bir kanaldın yanında oltaları açık balık tutmaya hazırlanıyoruz . O anda kanalın diğer tarafında ahşap bir ev / orman kulübesi kapısında hafiften uzun boylu ince birini görüyorum ve dikkatimi çektiği için bakıyorum . Birden karşı tarafta bize nişan aldıklarını fark ediyorum ve yanımdaki kişiye bağırarak siper almasını söylüyorum . Uzun bir bağrış sonunda beni duyuyor ve siper alıyor. Elimdeki oltanın eski model bir tüfeğe dönüştüğünü fark etsemde karşı taraftaki gibi seri artış yağamayacağım için çalıların arkasından ve bisikletin yanından sürünerek etkili menzil dışına çıkmaya çalışıyorum . Her ne kadar kurşunlar etrafıma düşsede ben kaçmakta başarılı oluyorum. Daha sonra kaçarken birbirimize binalar arasında 1 / 2 mermi sıktıktan sonra bir odaya geçiyoruz normal ticaret ve silah ticareti konuşuyoruz . Birde bu rüya salgından dolayı yurtdışında olmama rağmen yurttta karantinada kalmam kararlaştırılıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, yeni iş haberleri almaya yorumlanır.

 21. Filiz dedi ki:

  Rüyamda kız çocuğu 4 5 yaslarinda gördüm koşuyordu. Ama benim kızım degil Di tanıdığımın kızıydı. Etek giymiştik ve ona etek varken kosmamasi gerektigini guzelce onu durdurup ikna etmeye calistim durmasi icin. Sizce anlami nedir ? Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve yeni iş haberi almaya yorumlanır.

 22. Lolalo dedi ki:

  Dun gece ikinci defa olarak gittigim bu yer,cok guzel ama gercekte olmayan(varsada bnm bilmediğim)bi yer.deniz veya göl kıyısında net görmüyorum o kısmı,kahve gibi ama acık havada ve büyük bi ağac var dalları sarkan.o kadar huzurluki cennet sanki.hepde uyanık ve uyku hali arasında düşündüğüm şey ben buraya kalkınca gideyim bi kahve içeyim.uyanınca düşünüp duruyorum ama aslında yok öyle bi yer.bana cok tanıdık ve huzur veren…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, kısmetin daha çok olmasına yorumlanır.

 23. Filiz dedi ki:

  Rüyalarımda kıyametin koptuğu yıldırımın düştüğünü ve uçurumların arasından lavlar olduğunu gördüm. En son ki rüyamda da kimsenin bilmediği çok güzel bir yeşilliklerin suyun ve 3 4 evin olduğunu ve oranın kimsenin bilmediğini ve dışardan kimsenin orayı göremeyeceği anlamına geldiğini söyledi biri ama içerisi cennet gibiydi ve sadece herkes bir kaç kişi getirebilecekmiş yanımızda sadece gece uyurken olan kıyafetlerinizi getirin dedi bunların anlamı sizce nedir ? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, refaha erişmeye yorumlanır. Yakında iyi haberler gelir.

 24. Hayat dedi ki:

  Rüyamda sivil polis gördüm eniştemi ve beni arabaya bindirdi ben bindigim anda polis görmeden geri indim yerde sürünerek kaçtım uzaklaştım daha sonra hiç bilmediğim bir yere gittim yani şehir olarak makam olarak bambaşka bir yerdeydim tanimadigim insan topluluğu içinde sanki bi kutlama vardı davetliler vardı çok acayip ve ruyada cok büyülenmistim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakın çevrenizde sorunları olan birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 25. Misafir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir merdivenden cıkıyordum onumden de bir kiz cikiyordu. Cikarkende konusuyorduk. Merdiven dardi ve korkulugu yoktu. biraz karanlik biraz aydinlikti. Ama merdivenlerin ortasinda vazgecmek istedim dvm etmek istemedim once numara yaptim bacaklarim tutmuyor diye sonra gercekten tutmadi cani kesilmis gibiydi ama sonra merdivenin enust basaginda buldum kendimi ve onuda cikip bir araziye ulastim 2 yada 3 erkek vardi oranin yerlisi sanirim. Kiz, sen burda bekle geliyorum ben digerlerini de getircem dedi.Kendimi biraz daha genc ve guzel gordum. uzerimde once pantolon sonra toprak arazide elbise vardi. Kuru olan toprak arazide yere oturdum ve beklerken yerliler benimle sohpet etmek istediler tanismak amacli lakin ayaga kalkip onlarin yanina gidicektimki benim bacaklarim yine tutmadi. Sakin ol bekle simdi tutar kalkarsin dedi yapili iri ortayasli olani. Sonra konusmaya basladik.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya onunuzdeki engelleri kisa surede asmak, gorevlerinizde basariya yorumlanir.

 26. Doruk dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda dolmuşla eve gidiyorum camdan dışarı bakarken nasıl olduğunu anlamadan ineceğim yeri geçiyoruz ve hatta bayağı geçiyoruz paniğe kapılıyorum inip yürüyorum ve yolda gördüğüm insanlara adres soruyorum onlarda bana gülerek başka bir şehirde olduğumuzu söylüyor nasıl olur bir anda onca yol nasıl gelinir diye düşünerek yürüyorum sigara içmek istiyorum ama üzerimde yok diye içemiyorum ve hiç param olmadığından alamıyorumda ara bir sokakta evler arasında yürümeye devam ederken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya sizi endiselendiren bir konuda hayirli gelismeler olmasina, belirsizliklerin sona ermesine yorumlanir.

 27. Melo dedi ki:

  Kalabalık bir yerdeyim bir sürü otobüs geçiyo ama ben bir anda hiç tanımadığım insanların arabasında buluyorum kendimi taksi mi acaba bu diye düşünüyorum içeride 4 kişi var çünkü ama kimseye de bir şey sormuyorum sonra hiç bilmediğim bir yerde tanımadığım insanlarla bir eve gittiğimizi görüyorum bir iki kişi eğitime katılıcaz sende gel diyo önce gitmek istemeyip sonra gitmeye karar veriyorum evden çıkarken adamın benim için yanınızdan ayırmayın hep takip edin dediğini duyuyorum, teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğin,zi birini ziyaret etmeye, mesleğinizde başarıya yorumlanır.

 28. Rumuz dedi ki:

  Merhaba

 29. Rumuz dedi ki:

  Merhaba rüyamı sonucunu bekliyorum

 30. Gny ylmz dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bilmedigim bir Köy gibi bir yerdeyim adres soruyorum biyandanda ablama ulaşmaya çalışıyorum ama bir türlü telefonumu tuşuna giremiyorum daha sonra bir köy evinin yanına vardım bahçesinde insanlar vardı çay falan içiyorlar daha sonra bahçe dışında acayip sesler kovalamaca vardı büyük baş hayvanlar mı atmı bilemedim daha sonra büyük kızım yanımda gördüm ve onunla arabaya bindik ve o arabada eşim ve diğer çocuklarım da vardı evimize çok çabuk geldik araba evimizin önünde çocuklarımı indirdi ve ben büyük kızım eşim kaldık Şöfer e ve eşime kızdım evi geçtik çocuklar indi biz nereye gidiyoruz hemen geri geri geldik kapıda indik kızım arabada çantalarını unutmuş araba gitti ve bizde evimize gitti çanta konusunu konuştuk ben birşey olmaz paran yok içinde diyorum kızım sa eşime nedi cem kızar bana falan diyor o esnada uyandım rüyamı yorumlarınız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş için taşınmaya, düzenin değişmesine yorumlanır.

 31. Rumuz dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bi köydeyim benim çevre köylerim ama ben hiç gitmedim ve bilmiyorum orda yolumu bulmaya çalışıyorum ablamı arayıp nerde oldugumu ve hangi köye geldiğimi söylemeye yerimi bildirip nasıl geri döneceğimi öğrenmeye çalışıyorum ama biruhum türlü telefonda numarayı açamıyorum ve orda köyde bir kargaşa var hayvanlar la boğuşan insanlar görüyorum bu büyük baş hayvanlar beni ezmesinler diye orda saklanıyorum ve bir evin bahçesine giriyorum orda topluca oturan aileler var sofra başında beni davet ediyorlar fakat ben gidicem sağolun diyip teklifi geriçevirdim daha sonra büyük kızımı yanımda görüyorum ve onunla belediye otobüsüne binip kendi evimizin önden geçtik ora kızm ve diğer çocuklarım indi daha sonra ben şoföre ve eşime evi geçtik çocuklat indi diyip kızdım ve otobüs geri döndü bizi bıraktı gitti kızımın çantası eşyaları arabada kaldı sonradan fark ediyoruz cüzdanı falan kalmış içinde ama içinde parayok diyor ama eşime ne dicem anne diyor bana bende bişey olmaz napalım kızım diyip eve çıkıyoruz saygılar cvp bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye, iş için taşınmaya yorumlanır.

 32. Alper Tunga dedi ki:

  Türkiye’de tatildeyiz. Bir akrabanın arabasını alıyorum ve gezmek için yola koyulacakken, babamın amcasının (kendisine küsüm) özürlü kızıyla birlikte otobüse binmek üzere olduklarını görüyorum. Çoçuğu özürlü olduğu için otobüse binmelerine gönlüm razı olmuyor. Babamın amcası ile bakışıp işaretleşiyoruz. Tam amca otobüs durağından benim yanıma gelecekken , kızı otobüse binmiş oluyor. İnmelerini bekliyorum fakat inen olmuyor. Bir durak sonrası otobüsün önüne duruyorum ve yanlarına gidecek olduğumda, arabayı çekmem gerekiyor. Arabayı çektiğimde onları gözden kaybediyorum ve otobüs ile gittiklerini söylüyorlar etraftaki insanlar. Kendimi bir anda önce bir cami sonra tanıdıklarında olduğu bir tarikatta buluyorum. Çoçukları eğitiyorlar (ben beyin yıkandığını düşünüyorum içimden). Sonra arabaya binip gitmek istiyorum, fakat arabayı bulamıyorum. Bir kaç kişiye sorduktan sonra artık terör yuvası bir tarikat olduğundan emin oluyorum. Fakat hem araba emanet hemde onlara bir kazanç sağlamasın diye onlara bırakıp kaçmakta istemiyorum (araba olmasa kaçmak aklımda) . En sonunda biri ile restleşiyorum ve arabayı getirin diye tartışıyorum. Tartıştığım kişi M.I.T elamanı çıkıyor ve “sen Ülkücüsün o yüzden M.I.T çi olduğumu söylüyorum” diyerek sessizce oradan ayrılmamı söylüyor ve uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı akrabalardan hayırlı haberler alıp sevinmeye, bir sınav veya mülakatta başarılı olmaya yorumlanır.

 33. Sıla dedi ki:

  Rüyamda kocaman dev dalgaları bekliyoruz, dalgalar geleceğinde yerimizi alıyor ve dalgaların bizi başka bir ülkeye götürmesini kendi hayatımızı, evimizi, eşyalarımızı, düzenimizi alıp götüreceğini de bilmemize rağmen bekliyoruz. Dalgalar geldiğinde ve biz başka ülkeye bir anda ayak bastığımızda yeni bir hayat için bu sefer de hayatımızı düzenliyoruz. Yeni okul, dil, arkadaşlar, ev, düzen vb. Ama içimde bir yerde hep bir endişe ve keşke birileri bize burda yol gösterse gibi cümleler dolanıyor. Sonra bir anda yer ve mekan değişiyor yine eski evimizdeyiz ben eşyalarıma bakıp her şeyin yerli yerinde olduğunu o koca dalgaların eşyaları fln sürükleöediğini ve alt üst etmediğini görüyorum çok şaşırıyorum ve yeni hayatım için bazı eşyalarımı hazır bulmuşken alıyım diyerek alıyorum ve birkaç bilmediğim çok güzel eşyalar çıkıyor sonra biricik kuzenim elimdekileri görür görmez almak istiyor ve alıyor zorla her zamanki gibi daha sonra bir anda rüya değişiyor çok yakın bir arkadaşımı sırtımda taşıdığımı görüyorum ve böyle bir yere gitmeye çalışıyoruz ne kadar kısa yolla gitmek istesek te hep bir engel çıkıyor o yollar gideceğimiz yere çıkmıyor daha sonra yakın gözükmesine rağmen bize uzak olan yere gitmeye devam ediyoruz ben bir an onu taşıyamayacağımı düşünüp bırakıyorum ve koşuyorum ufacık ta olsan yakınlaştığımda o da ceza olarak yine üzerime atlıyor ve ben de birkaç saniye sonra artık onu taşıyamayıp yere düşüyorum ve rüya bitiyor. Bu nasıl bir rüya acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmeye ve maddi durumun eskisinden iyi olmasına yorumlanır.

 34. Seyda dedi ki:

  Merhaba.ruyamda ailemin evinden gece ayrılıp trenle hiç bilmediğim bir yere yolculuğa çıkıyordum.ben korkuyorum çünkü karanlık ve hiç bilmediğim bir yer fakat annemle telefonda konuştuğumuzda okula geldim derse giriyorum burası gayet güzel merak etme diyorum.sonra bir alışveriş merkezinde eskiden arkadaşim olan şimdi komusmadigimiz bir toplulugu görüyorum önce bana seslenip alay ediyorlar sonra yanıma gelip birşeyler yiyelim diyorlar crılçıplak bir halde olduğumu o an farkediyorum ve bir cafede tatlı birşeyler yiyoruz.kimse benden utanmiyor ayiplamiyor farkındalar ama normal gibi davranıyorlar ben de sürekli örtecek birşeyler arıyorum rüyanın sonunda üstümü giymek için lavaboya gidiyorum bayağı ilginç etkileyici ve rahatsiz ediciydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere yapılan başvuru varsa olumlu yanıt gelmesine, uzak bir yere seyahatte bulunmaya yorumlanır.

 35. Özlem dedi ki:

  Rüyamda daha önce hiç bilmediğim ve hiç görmediğim bu dünyada öyle bir yer olduğunu da zannetmiyorum bir yere gittim yani direkt uyuduktan sonra oldu bu ve orada her şeyi biliyordum sanki önceden de gelmiş gibi ve hr yeri biliyordum tahtadan yapılma bir ev vardı ve hiç penceresi yoktu önünde bir bahçe ev kadar bayır biçiminde evin etrafı taşlarla örülüydü evin bahçesinin duvarında böyle tahtadan özenle yapılmış bir yer vardı tüm duvara uzunlamasına yapılmış ve bu tahtadan yerde küçük bir kapı vardı kapıyı açınca yandaki mükemmel bir bahçe ve eve açılıyordu rüyada kendi yaşımda değildim 8 9 yaşlarındaydım ve bu evi bu kadar iyi bilmemin nedeni ise 8 9 yaşlarında da sanki benzer bir rüya görmüşüm ama şu an 17 yaşındayım ve bu çok garip + rüyamda birisi bana gelip bu kapı ne işe yarıyor falan dedi ben de kapı eskiden daha güzeldi şu an değiştirmişler diyordum rüyamın devamı da var cevap verirseniz anlatırım

  1. admin dedi ki:

   Bir yere başvuru yapıldıysa onaylanmasına ve belirsizliklerin bitmesine yorumlanır.

 36. Mehmet uzuntok dedi ki:

  Ruyamda hic bilmedigim gormedigim bir yerdeyim burasi bir koy ve tozlu toprakli yollari var birden kendime geliyorum ve yanimda tanimadigim iki arkadas var biz neden buraya geldik diye soruyorum sonra kendimi bir evde buluyorum bu ev ayrilmis oldugum kizin tanidigi bir ev ve surekli gittigi bir yer biraz konusuyoruz ve sonra uyaniyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlar ile yeniden yollarınızın kesişmesine yorumlanır.

   1. Fatmaaaaaaa dedi ki:

    Ruyamda dershaneden hoslandigim kisinin arkadasi ile karanlik toprak bilmedigim bir yerde yuruyoruz.hoslandigim cocugun arkadasi bana samimi davraniyor ama ben mesafeliyim.tedirginim ama birlikte yuruyoruz.sonra hic bilmedigim karanlik bir binaya giriyoruz.en ust katta benim oluyor kapiyi bir kadin aciyor annem burdami diyorum oda burda gir diyor . kapi acilinca iceriden isik saciliyor karanlik degil yani.hoslandigim cocugun arkadasi yine beraber gideriz dershaneyr diyor.bende pek istemiyorum . Giderken hava aydinlik oluyor gelirken karanlik oluyor diyorum .Yok Yok diyorum istemiyorum . Hayirli aksamlar

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya belirsizliklerin rotadan kalkmasına ve hedeflerinize yakında ulaşmaya yorumlanır.

 37. . dedi ki:

  Rüyada geçmiş zamanların birindeyim. Ben ve bir sürü insan Kraldan kaçıyoruz. Sanırım ülkeyi ele geçirmek istiyorlar. Normak Hayatda çıkamayacağım yerlere çıkıyorum. Sonra yanımda tanımadığım biri ile beraber bir kapı buluyoruz. O kapı çok belirgin ama kime o kapıdan geçmitordu. sonda ben ve yanımdaki insan o kapıdan geçtik. Ancak oradaki insanlar çok rahat oldukları için şaşırdım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski hayalleri hayat geçirmeye ve başarıya yorumlanır.

 38. Halime dedi ki:

  Meraba, rüyamda bilmediğim taşlı tozlu bir yolda yürüyorum, elimde dışı dikenli içi sulu sarı renkte güzel bir meyve var. Yolu bitiriyorum ve eskiden tanıdığım bir arkadaşım terzilik yapıyormuş yanındaki bir orta yaşlı adamla. Ona elimdeki meyveyi verip bu meyvenin renginde bana gömlek dik diyorum. O da bana bu meyve güzelmiş diyor, sen bu renkte gömlek diktirip dikkat çekmek mi istiyorsun diyor ben de evet diyorum. Bunun anlamı nedir? Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatların elinize geçmesine, yeni yerler gezip görmeye yorumlanır.

 39. Rıdvan dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerden yeni tanıştığım biriyle hiç bilmediğim biyerlerde böyle asfalt yolda gezerken kaybolmayalım tam dönelim derken sokak köpekleri karşımıza çıktı sonra tekrar ilerledik hastaneye girdim ben

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanı elde etmeye, ikilemde kalmaya yorumlanır.

 40. Gamze dedi ki:

  Rüyamda çekirdek ailemle hiç bilmediğimiz inanılmaz derecede kalabalık dünyaca meşhur bir yere balık yemeye gidiyoduk nasıl bir önemi var bilmiyorum ama yiyeceğimiz bu balıklar çok değerli balıklar neyse balıkçıya gidiyoruz hep beraber yolun yarısında ben ve büyük ablam kayboluyoduk çok aradık annem ve diğer kardeşlerimizi fakat bir türlü bulamıyorduk artık onlar balıklarını yemişlerdir düşüncesiyle ablamla kafamıza göre gezmeye başladık. Ablam “nar suları” diye bir yere gitmemiz için ısrar ediyodu neyse gidelim dedik ve o yere gideceğimiz metroyu bekliyoduk tam metroya binip nar sularına gidecektik ki rüyam bitti ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve gelecek günlerde ailenizin gurur duyacağı bir başarıya yorumlanır.

 41. sara salih dedi ki:

  Ruyamda bir bahceden iceri girdim muzik sesleri geliyordu yaklastigimda baktimki bir dugun ama hic kimseyi tanimiyordum birine kimin dugunu diye sordugumda bana cok zengin birinin dugunu dedi bende damatla geline baktim hic bir taki yoktu bende sebebini sordugumda kadin bana bak su tarafta bir masa var davetliler hediyelerini onun uzerine birakiyorlar dedi bende baktimda cok uzun bir masaydi uzerindede cok fazla beyaz taki vardi yuzukler kolyeler vs bende gulup bu ne bicim zengin dugunu butun takilar sahte madem zenginler neden altin takmiyolar kadin bana ne kadar cahilsin onlarin hepsi beyaz altin sahte degil dedi bende gidip masanin ustune baka kaldim icimden bunlar ne tuhaf insanlar masa altin dolu oylece birakmislar umursamadan ya bir calmaya kalksa dedim sonrada uyandim. bu ruyanin anlami ne ben beyaz altin oldugunu bilmiyordum bu ruyadan sonra nete baktigimda gercekten beyaz altinin var oldugunu ve pahali oldugunu ogrendim bu ruyani yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tskler;)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden davet almak ve yeni dostlar kazanmak, iş arıyorsanız bulmaya yorumlanır.

 42. Elif dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir evdeydim balkonuna çıktım. Güzel bir manzarası vardı hava karardı tanımadığım bir kadın ve erkekle başka bir yere gittik tedirgindim nerdeyiz neden geldik diyordum cevap vermiyorlardı. Gittiğimiz yere girmeden önce oranında manzarasına baktım yüksek bir tepede altında şehir sonra içeri girdik çok kalabaklıktı bir kadına çarptım eve girdik yüzümü yıkamaya gittiğim yıkayamadan ise rüyadan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız biri sayesinde fırsat elinize geçmesine ve hayallerinize kavuşmaya yorumlanır.

 43. Hamza dedi ki:

  Rüyamda benim şuan ki takımımın maçı var 16 17 yaş grubu. Bizde o semte yürüyerek gidiyoruz. Ama babam ve sanırım annemde var bizle yürüyolar. Benden önden giderken böyle bi anda yüksek bi yerden atlıyom sonra hani şu evlerin üstünden hoplayan koşucular varya onlar gibi takla atıyom ama bi bakıyom yokuş aşağıymış. Yuvarlanıyom baya sonra duruyom kalkıyom işte babam kızmasın diye bilerek yaptım falan diyom. Ayağa bi kalkıyorum üstümde beyaz okul kıyafetim tozlanmış sonra ben aşağı doğru yürürken duramıyom hızlanmaya başlıyom ama nası bi hızlanma.(burayı anlatımım bittikten sonra ekliyorum”bu yerden sonra ben yine bir mekana gidiyom bi anda yani hangi zaman dilimindeydim hatırlamıyorum ama ben menderesten oturduğumuz yerden özdereye deniz olan bi yer 25 km falan uzaklıkta oraya koşmaya başlıyom yyolda teyzeler falan görüyom bana nasıl koşuyon nasıl hızlı koşuyon diye soruyolsr) Nryse sonra o sahaya gidiyoruz. Rüyamın başında tam hatırlamadığım yerinde biz o sahada maç yapıyoruz hatta diyorum ki bu saha nr kadar küçük. Sonrasında neyse biz oraya akşam gidiyoruz ama maçta akşam bi anda zaman öğlen zamanına dönüyo biz takımca sahil kenarındayız bi yere oturcaz o yerin yanında da bi mekan var (takımca derken herkesi göremiyorum 4 5 kişi aklımda) neyse ben tam gircem mekana babam içerde oturuyo benim önüme bi anda bi adam çıkıyo sakallı öpücek kadar yakın yani. Ben de bizim selami abi sanıyorum dükkanımızda çalışan abi ama sonra biraz geriye gidince o olmadığını görüyorum. Gördüğüm kişiyi hayatımda görmüş gibi hissediyorum ama görmediğime de eminim ama rüyamda nedense çok tanıyorum oooo abiiimm diyip sarılıyoruz böyle kaslı kolları falanda var gel benim dükkana diyo hayır diyemiyom giriyoz (bu arada ben geçmişte abiyle nargile falan içmişim yani öyle tanışıyoz rüyamda yine onun mekanında bana ısmarladığını falan biliyom. Neyse içeri giriyoz babam yan tarafta görüyo beni o adamın dükkanında 6 yada 7 kişi yemek yiyor benide masanın diğer başına oturtuyor yemek yiyim diye sonrada oğlum bi tsne nargile hazırlayın diye bağırıyor. Babam bunu duyuyor geliyor biizm masaya masa bi anda enlemesine büyüyor sanki babamda sığıyor masa başına yani ortam şöyle dükkan denize bakıyo masa nın başı denize bakıyor uzun olan tarafları denize yan diğer başı ise denize sırtı dönük neyse bu abiyle babam denize sırtı dönük oturuyo bende karşılarındayım. Oturduğum şeyde böyle dikdörtgen üstünde beyaz deri bi koltuk ama tabure gibi. Neyse nargileyi söylüyom ben hanş babam var falan. Oturmaya devam ediyoz yemek yemeye sonra ben abiye hani babam beni görmeden nargile içtiğimi babam bilmiyo diye söylemeye çalışıyorum. Ama bizim abinin yüzü saçları sakalları değişik geliyor değişmiş yani şuan bile tam yüz tipini hatırlamıyorum şuan hatırladığım tipi enis kirazoğlunun uzun saçlı haline benziyor yada şu yüzüklerin efendisi birde bi karakter var saçları uzun ona ya tam anlatamadım ama tanımıyorum yani onuda abş evrim geçiriyo işte neyse ben abiye söylemeye çalışırken babam iştr sanki bana bakmıyomuş gibi tam söylerken yakalamak istermiş gibi davranıyo bi anda mekan değişiyo böyle akşam vakti bir evdeyiz yukardan mavi ışık geliyor. Babamda işte şartelleri falan düzeltme ayağına tabure ye çıkıyor bende söylemeye çalışıyorum abiye hala. Sonrada uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizden bir konuda destek görmek ve daha çok insan tarafından tanınmak övgü almaya yorumlanır.

 44. Büşra dedi ki:

  Rüyamda üniversitemin kampüsünde kadıköye inen kısa bir yol oldugunu söylüyorlar ve ben oraya kullanmak için ilk defa giriyorum ancak hiç bilmedigim bir yol bu ve yol barlarla dolu yürüdügüm yol boyunca çeşitli insanların tacizine ugrayıp koşarak kaçıyorum ancak ilerde daha kalabalık bir grup var onlar bana doğru geldiklerinde bagırıyorum ve bir anda bir grup asker yanıma gelerek beni kurtarıyor bu esnada beni taciz eden grubun tam arkasında üniversiteden tanıdıgım bir kaç arkadaşımı görüyorum askerler beni okuluma geri götürüyorlar ve başıma bir şey gelmeden kurtuluyorum Bu rüyanın anlamı nedir beni bir hayli tedirgin etti şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş çevresine girmeye ve sosyal çevrenizde sevilen biri olmaya yorumlanır.

 45. Elif Dumlu dedi ki:

  Rüyamda okul çıkışı aslında pek samimi olmadığım arkadaşımla yazışip onunla birlikte hiç bilmediğim duymadığım bi yere gitmeye karar verdim. Ben okul çıkışı trenle eve giderim ve rüyamda ne tesadüfse arkadaşımda o tren istasyonun karşı tarafın daydı ama aslında okuduğum yerle hiçbir ilgisi yok, yani onun orda olması bile tuhaf. Ve rüyamda onun bir yılanı vardı, (son zamanlarda gerçek bir yılanla karşılaşmışdım ve TV’dede yılan gördüm, belkı ondan hafızamda kalmış tır) Sonra trene bindik ama arkadasim gec girdigi icin bi sekilde trene girme yani oturmasina izin yoktu ve birden kendisi benim bildigim arkadasima benzemiyordu ve kücük bi erkek kardesi vardi. Kendince trendekilerine oyun kurdu, tuvalete gitti ve öylece trenin icinde kalabildi. Tuvaletde bir tren tuvaletine benzemiyordu, orda tekrar yilanla karsilasdim yilan rüyamda cildini degistiriyordu ve arkadasimi rüyamda tembihledim sakin (bidaha?) yilani kaybetmesin insanlar korkar diye. Bende yilanin orada bulunmasindan pek memnun degildim rüyamda. Bukadar.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortmanına girmek ve sizi sevenlerin çoğalmasına yorumlanır.

   1. S dedi ki:

    Rüyamda arkadaşlarımla buluşmaya çalışıyorum ama herkesin işi oluyor gelemiyorlar.Sonra bir avmde iki sarışın küçük çocukla yemek yiyoruz.(Bunlar üvey kardeşimmiş ama üvey kardeşim yok)Fakat yanımızda annem ya da babam yok yabancı iki insan var(çocukların yeni ailesi olabilir)İşin ilginç tarafı yanımda buluşmak istediğim fakat bu sıralarda taşınma planı yapan arkadaşım da var.Daha sonra diğer arkaşlarımı da görüyoruz.Yanımdaki arkadaşım benle gelmiyor fakat oradaki iki arkadaşım beni bir yere götürüyor.Birisi kapıda bir yeri gösterip elimin olduğu yere bak diyor ama ben korkudan bakamıyorum.Sonra bir adam bizi kovalamaya başlıyor adamın ağızı ördek gagası şeklinde ve kafasında da şapka var.Sonra arkadaşlarımdan biri depo gibi bir yeri anahtarla açmaya çalışıyor ancak adam bizim çok yakınımızda ama biz kapıyı zar zor açınca geri yerine gidiyor biz o depoya giriyoruz ve ben nasıl yemek yerine döneceğimi düşünüyorum.Rüya burada bitiyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yarım kalan plan projeleri tamamlamak için bir arkadaşınızdan destek almaya yorumlanır.

     1. Ali dedi ki:

      Rüyamda telefon çaldığını uyanıp açtığımı görüyorum ve tanıdığım hiçte iyi olmayan kız arkadaşlar tarafından gece kulübüne cagriliyorum oradanda antalyaya geçeriz diyorlar bende mırın kırın ediyorum sonra ariyim diyip kapatıyorum

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 46. Nurdan kurt dedi ki:

  Merhaba. Ben son bir kaç aydır ruyalarimda sürekli yani neredeyse her gece, bilmediğim yerlere gidiyorum. Bazı kere kayboluyorum o gittiğim yerlerde bazen de aynı şekilde geri dönüyorum. Hayatımın hiç bı döneminde böyle bir rüya tekrari yaşamamistim. Bazen kaygiliyim geri donemezsem diye. Ya metruk bi ev ya terkediis bı fabrikada oluyorum. Ama hep bilmediğim yerlerdeyim. Neden?

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntıların yakında aşılmasına, zorlukların kısa süreceğine yorumlanır.

 47. Türk İşi dedi ki:

  Rüyamda farklı bir şehirdeydim ama orayı ben çok iyi biliyordum.sanki orada uzun süre yaşamıştım gibi. Sonra orada bir gruba üyeyim( ne olduğunu bilmiyorum) . Sürekli o grubun toplantılarına gidiyorum .oradan birisiyle tanışıyorum (karşı cins). Onunlayız sürekli Rüyamda sürekli onunla beraberim . onunla camiye gidiyoruz . Bir şeyler alıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere iş veya eğitim gibi sebepler ile gidilebilir.

   1. Ali dedi ki:

    Rüyamda telefon çaldığını uyanıp açtığımı görüyorum ve tanıdığım hiçte iyi olmayan kız arkadaşlar tarafından gece kulübüne cagriliyorum oradanda antalyaya geçeriz diyorlar bende mırın kırın ediyorum sonra ariyim diyip kapatıyorum

 48. Kübra dedi ki:

  Rüyamda kimse beni çağırmasa da biri beni çağırmış gibi bilmediğim bi yere gidiyorum, ardından sokakalarda dolaşırken gördüğüm bi apartman fotoğrafı var ve o apartmanı buluyorum ve ardından aramın iyi olmadığı bi arkadaşımla orda konuşmaya başlıyoruz ve aramız düzeliyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim… Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Kararsız kaldığınız bir konuda fikirleriniz netleşir.

 49. Emsal dedi ki:

  Ruyamda bilmedigim bi koye gitmem isteniyodu orada bi seyh ile konusmami istediler ama gercekte bu koy var ama kimse yasamiyo ve terkedilmis bunu yorumlar misiniz

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

   1. Dilan dedi ki:

    Rüyamda koyde aksam kosarken baska bir yerde oldum bi anda cami vardi birine silah sıktılar oradan kacarken abdest alan bi adama burdan nasil gidebilirim dedim ve bna sen namaz kiliyomusun kuran okuyomusun dedi hayir dedim hemen basla dedi ve yolu tarif etti bu nedemek oluyo aklm cok karisık

    1. admin dedi ki:

     Hayırlı haberler gelmesine ve eş dost toplanmaya yorumlanır.

 50. Hasret dedi ki:

  Rüyamda evimde kağıda yazılı bir adres buluyorum. O adrese gidiyorum. Dar bir sokakta dükkan katı camekanlı bir yer. Anahtarla açıp içeriye giriyorum. Duvarın içine doğru raflar var ve her rafta tahta parçalarının üzerinde belli belirsiz silüet şeklinde resimler görüyorum. Sadece bir tanesinin üzerinde kadın ve kundakta bebek silüeti gördüğümü hatırlıyorum. Tahtaları raflardan indirdikçe arkalarında kuran yazıları elif cüzü ve emin değilim ama kuran-ı kerim gördüm sanırım. Sonra korkup kapının önüne çıkıyorum telefonumu içeride unuttuğumu fark ediyorum ve girip alıp çıkıyorum. Kapıyı kilimlerimden sonra sokakta 2 tane tanımadığım adamla karşılaşıyorum. Çekil surdan biz geçecez diyor bir tanesi. Çekiliyorum onlar gittikten sonra da oradan gidiyorum. Bilmediğim bir yerlerde dolaşıp telefonda kardeşimi arayıp onunla konuşuyorum. Bu rüyanın anlamı nedir acaba yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yere yapılan yolculuk ile birlikte bir süre sevdiklerinizden ayrı kalmak anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status