Rüyada Bir Erkekte Kadın Organı Görmek

Rüyada bir erkekte kadın organı olduğunu görmek, üzerinizdeki baskı ve sorumlulukların artmasına yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıklar olabilir ve kaldıramayacağınız görevler üstlenebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizden bazı insanlar size karşı haksızlık yapabilirler, sizin hiç de istemediğiniz şeyler yapmanız gerekebilir. Mesela başkası için yüklü harcama yapılabilir. Ya da başka birinin iyiliği için bir şeyler yapmanız gerekebilir. Rüyada bir erkekte kadın organı olması, aynı zamanda kalbinizi kıran kişilere ve bu kişilere karşı yaklaşımınızın düşüncelerinizin değişmesine yorumlanır. Bazı insanlara karşı saygınızı yitirebilirsiniz. Aşağılama, hor görme, suçlama olabilir. Bazı insanlarla ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Rüyada erkeğin kendinde kadın organı görmesi, size karşı yapılan haksızlıklar karşısında güçlü durmaya ve sizi yargılayan kişilere karşı mücadele etmeye yorumlanır. Hakkınızda ön yargılı olan kişiler tarafından bazı kayıplarınız olabilir, bu sebeple elinizden bazı fırsatlar kaçabilir. Rüyada erkek organını kadın organı olarak görmek, maddi zarara uğramak ve elinizden yüklü para çıkmasına, zor bir dönem geçirmeye yorumlanır. Sizi zorlayan insanlar olabilir. Başkası yüzünden de para sıkıntısı çekilebilir.

Rüyada Erkeğin Organının Değiştiğini Görmek

Özel hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamak, aldatılmak ya da başka sebepler ile kendi kabuğunuza çekilmek anlamına gelir. Başkalarına karşı güven duygunuz azalır, çok güvendiğiniz kişilerden göreceğiniz ihaneti kabullenmek zor olabilir.

Rüyada Bir Erkekte Kadın Organı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor da olsa bazı seçimler yapmak ve sizi zorlayan bir süreç atlatmak anlamına gelir. Sevdikleriniz ile aranızda bir takım sürtüşmeler, fikir ayrılıkları ya da kalp kırgınlıkları olabilir. Telafi olmayan şeyler yüzünden üzüntü duyabilirsiniz. Sizi üzen kişilerle yollarınız ayrılabilir, hiç kimsenin beklemediği kararlar alarak önceliklerinizi değiştirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Aşkın Türkmen dedi ki:

  Rüyada iş arkadaşım karnım ağrıyor diyor ve ben krem sürmeye başlıyorum.. bedeni kadın bedenine döndü birden.. sonra hem erkek hem kadın cinsel organına sahip olduğunu gördüm.. öpüştük.. bağırarak uyandım.. kabus gibiydi..

 2. Hatice dedi ki:

  Sevdigim adam cinsel organı kadın olarak görmek

 3. Nevzat dedi ki:

  Bi erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye giriyorum bacaklarını omuzuma alıyorum çok güzel bir kadın cinsel organı var ve ona sahip oluyorum

 4. Mehmet dedi ki:

  Merhaba rüyamda penisim yerine vajinam vardı önce bir erkekle daha sonra kadınlarla birlikte oldum daha sonra tekrar bir erkekle pasif pozisyonda sex yaptım bu arada ruya boyunca kadin cinsel organina sahiptim. Bu ruyamın anlamı nedir sizce? teşekkürler.

 5. Şengül yamaç dedi ki:

  Rüyamda bir erkeğin organının yerinde kadın organı gördüm bir başka rüyamda da çevremdeki insanların cüzdanından para çalıyorum bunlar ne demek

 6. Mustafa Bayrak dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda çalıştığım iş yerinde sadece ben anadan doğma çalışıyorum ve bu normal gibi görünüyor kimse bakmıyor ama erkeklik organım kadin organi olarak görünüyor bir süre böyle çalıştıktan sonra üzerimi giyiniyorum

  1. Erol dedi ki:

   Rüyamda eşimle birlikte bir lokantadayız erkek garsonun önünde servis yaptığı araba var ve o erkek garson birden pantolonunu indirdi önünde vajinası var ve elinle vajinasını avuçlayıp ellerine meni bulaşmış bir şekilde servis yapacağı arabadaki beyaz dondurma gibi bir yiyeceği adeta yoğurup ilerledi ben irkilerek durumu izledim.

 7. Bosson dedi ki:

  Rüyamda kendimi karşıdan görüyorum. Tamamen çıplak bir şekilde.
  Sonra erkek cinsel organımın yerine, kadın cinsel organı olmuş olduğunu görüyorum.
  Hemen sonra kadın cinsel organı arasından kendi cinsel organımın çıktığını fark ediyorum.

 8. Leyla dedi ki:

  Rüyam da ayrı yaşadığım ve boşanmak üzere olduğum adamın ameliyat ile kadın cinsel organı yaptırdığını gördüm ama sadece cansel organını değiştirmişti, geri kalan her yeri erkek görüntüsüydü. Hatta kadın cinsel organı kısa kıllar vardı hep.

 9. Gizem dedi ki:

  Ruyqmda üç beş kişi egleniyordu net gördüğüm erkek vücudunda bir kadın orgqniydi yeni ilişkiye girmiş gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kişilerin pişman olmalarına yorumlanır.

 10. Zeliha dedi ki:

  Rüyamda iki erkeğin cinsel organını gördüm birininki erkek cinsel organıydı diğerininki kadın cinsel organıydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden maddi olanağa yorumlanır.

 11. Ulvi56 dedi ki:

  Rüyamda kocamin organinin kadin organı olduğunu gördüm ve beyaz elbise giyiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden temiz haber almak, borcun bitmesine yorumlanır.

 12. Eren dedi ki:

  Rüyamda bir erkekle sevişiyordum onunda benimde cinsel organım kadın cinsel organıydı.Hatta benim cinsel organımdan meni çıkmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 13. Elis dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalık bi ortamdayız ve hoşlanmadığım birinin evindeyiz. Eşim dans ediyo ortada çıplak bi şekilde ama organı kadın organıydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden hediye almaya yorumlanır.

 14. Ayşegül dedi ki:

  Rüyamda bir erkek ile konuşuyorum. Onu normal hayatta hiç tanımıyorum bu arada. Sanırım benim evimde halıda uzanıyor. Birden bacaklarını kaldırıp tesadüfen cinsel organını görüyorum. Kadın organiymis.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iş haberi gelmesine yorumlanır.

 15. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda Ablamla Çimen’lere gidiyoruz bakıyorum çimenlerde erkek kardeşim yatıyo çıplak şekilde ve kadın organı vardı organı buruşuktu.yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede dertli birinin dertlerinin bitmesine yorumlanır.

 16. Kubra dedi ki:

  Ruyamda erkek kardesim ciplakti yanimizdan yuruyup banyoya gitti ve kadin organi vardi sasiriyordum anneme anne bu nasil olur diyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede borçlu birinin borçlarını kapatmasına yorumlanır.

 17. Halit Guneser dedi ki:

  Rüyada kendi organımın kadın organı olduğunu gördüm, ve tanımayıp daha önce hiç görmediğim bir adam senin organının değiştiğini anlamıştım diyor çünkü kendiside öğleymiş ( Gay değil bu arada) organım kesilipyerine kadın organı yapılmış

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert ettiğiniz bir konuda iyi gelişmeler olmasına yorumlanır.

 18. Lütfiye demir dedi ki:

  Rüyamda babam hastanede yatıyor bende gidip ona sarılıyorum babam çıplak cinsel organı kadın cinsel organı hem çok küçük hemde tuglu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 19. Ümran dedi ki:

  Rüyamda doğum yapıyorum ama bebeğimi bana vermiyorlar bekle vericez diyolar sonra bir erkek doktor geliyor kendi karnını sıvazlıyor benim bebeğimi o çıkarıyor ama erkek doktorun cinsel organi kadınınki gibi bir de kocaman

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye yorumlanır.

 20. Harun dedi ki:

  Dar bir yerde sevgilimle duruyoruz onunda benimde altimda hiç birşey yok benim organın kadın organı olmuş şişmiş kabarmış şekilde sonrada o bana gosteriyo onunki normal olarak duruyor hatta afadersiniz bana deliğini gosteriyo bak ne kadar dar diye yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkeğin sizinle dertleşip yardım isteyeceğine yorumlanır.

 21. volkan dedi ki:

  ben bir erkeğim bacakları mı açtığımda kadın cinsel organı vgoruyorum am bu böyle olmaz yeter artık diyorum ve arasından penisim çıkıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir dertten kurtulmaya yorumlanır.

 22. Melek dedi ki:

  Erkek arkadaşım şuan yoğun bakımda . Rüyamda erkek arkadaşımla sevişiyoruz uzun uzun öpüşüyoruz daha sonra tam ilişkiye girecekken ben şuan değil diyorum ve onu okşamaya devam ediyorum. Cinsel organı normalden küçük geliyor ve daha büyüktü diyorum daha sonra okşarken onun organı kayboluyor ama gözleri kapalı bir şekilde sevişmeye devam ediyoruz

 23. seher dedi ki:

  Ruyada kocamin cinsiyet degistirdigini gordum canim sikildi. Ve nafaka oderse bunu kimseye soylemeden ondan ayrilacagimi soyledim .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizle dertleşmek ve aranızda sorunların bitmesine yorumlanır.

 24. Duman gözlüm dedi ki:

  Rüyamda kocamın üstünde beyaz bir örtü vardır kaldırıp örtüyü altına baktım altı çıplak idi ve organı kadın organı idi çok tohaf birde organın içinde beyaz bir hap vardı ne dir tabiri teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi sevip koruyup kollayacak birine yorumlanır.

 25. züleyha tunç dedi ki:

  oğlumun rüyamda cinsel organının kadın cinsel organ ıolduğunu gördüm ameliyatla değiştirmiş çok üzülüyorum birilerine anlattım anlattığımada pişman oluyorum bu rüya ne anlama geliyor teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Aile içi borçların bitmesine yorumlanır.

 26. Ilknur dedi ki:

  Erkek kardeşim lavaboya alt esortmanla girdi çıkınca çıplak ve kadın organıyla mutfaga geldi eliimdeki yemegi alarak o yedi.

  1. admin dedi ki:

   Bazı harcamalarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

  2. Duman gözlüm dedi ki:

   Rüyamda kocamın üstünde beyaz bir örtü vardır kaldırıp örtüyü altına baktım altı çıplak idi ve organı kadın organı idi çok tohaf birde organın içinde beyaz bir hap vardı ne dir tabiri teşekkür ederim şimdiden.

 27. Tazegül roze dedi ki:

  Rüyamda eşimle beraber bir yere gidiyoruz kendine de banada birlikte olalım diye birilerini ayarlıyor ben istemediğim halde zorluyor beni ben izin veriyorum git diyır ben gelen erkekle bir odaya gidiyoruz odada ilişkiye girmiş 2 kişi daha var bende bu ortamda istemem diyorum onlar çıkıyor içimdende çok korkuyorum biri duysa rezil olurum diye sonra adam soyunuyor uzun boylu yakışıklı biri ama organı kadın organı ben çok seviniyorum onunla ilişkiye giriyorum eşimde şişman beğenmediği bir kadınla kalıyor.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile ilerleyen günlerde hayırlı bir iş için seyahat yapılabilir. Aile içi küslükler biter.

 28. Ayhan dedi ki:

  Ben 56 yaşında bir erkeğim. Rüyamda evin bir odasındayım ve c*nsel organım açıkta ve kadın organı olmuş!Salonda eski yatdımcımız olan kadın ve kız kardeşi, çocukluk arkadaşım ve eşi tavla oynuyolat. Ben c*sel organıma ( kadın organı) bir şeyler sürtüyorum ve bir cismi içine sokuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile hayatında sizi mutsuz eden bir olaya yorumlanır.

 29. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda da önce bir araba alıyorum ben ama direksiyon ters olunca çıkamadım. Direksiyonu çıkarıp yürüyerek ilçeye gittim. Orada bir arkadaşım memeleri kadın memesi gibi olmuş.

  1. admin dedi ki:

   Bir yere yapılacak yolculuktan vazgeçmek demektir.

 30. Ali dedi ki:

  Aynısını bende gördüm fakat tanıdık yüzlerdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişilerle aranızda yanlış anlaşılma olabilir.

 31. Hamid dedi ki:

  Rüyamda bir odanın içerisinde 4 kişiyle beraberiz. Bunlardan ikisinin yüzü, konuşması erkek ama diğer kısımları özellikle de erkek organı yerinde kadın organı vardı. Hatta bu iki kişiden biriyle de rüyada birlikte oldum. Bu kişi tanıdık bir yüzde değildi. Kafayı yiyecem nasıl bir rüya bu dedim bir anda uyandım. Yorumunuzu bir an önce gönderirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile bir süre ayrı kalmanız gerekebilir. İş ya da eğitim hayatında değişiklik olabilir.

  2. Esra dedi ki:

   Rüyamda hiç tanımadığım bir adam gördüm yanimda ailemden de bi kaç kişi bulunuyordu adam belden aşağısında hiç birşey giyinmemişti yanımıza geldi yemek yiyorduk ve o şekliyle masaya çıktı oturdu adamın vajinası var ???

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya biriyle dertleşip ona destek vermeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status