Rüyada Birini Alnından Öpmek

Rüyada birini alnında öptüğünü görmek, bu kişiyi tanıyorsanız ona büyük bir iyilikte bulunmaya ve o kişiden hayır duası almaya yorumlanır. Sizi seven ve değer veren biri olabilir, zamanında onun da size karşı bir iyiliği dokunmuş olabilir. Eğer verdiğiniz bir söz varsa da bu sözü tutacaksınız. Bekar olan kişiler için evlenerek yuvalarını kurmalarına yorumlanır. Bekar birinin evlenmesinde vesile olabilirsiniz. Sizin sayenizde bu kişi kendi yuvasını kurabilir. Rüyada birinin alnında öpülmek, aynı zamanda sevdiklerinizin çoğalmasına ve müjdeli haberler almaya yorumlanır. Gelen haberler sonrasında mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Rüyada baş öpmek, saygınlık kazanmak ve girdiğiniz ortamlarda değer görmek, duygularınızın da karşılık bulmasına yorumlanır.

Rüyada birinin seni alnından öpmesi, bekar olan kişilerin kısmetlerinin açık olmasına ve evleneceği kişinin hayatlarına girmesine yorumlanır. Evlilik için hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. Evli olanlar için de eşlerinden sevgi ve saygı görmek demektir. Rüyada yabancı birinin alnında öpmesi, başkalarının sizinle gurur duyacağı başarılar sergilemek demektir. İlerleyen günlerde ödül alabilir, iş ya da eğitim hayatında başarılarınızla ödüllendirilebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birini Alnından Öpmek

Aile içerisinde huzur ve muhabbetin artmasına, ailede saygı görmek ve değer verilmesi anlamına gelir. Aile fertleri sizin ne kadar azimli ve örnek bir insan olduğunuzdan bahsedebilirler. Sevdiklerinizden gurur verici sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Ünlü Birini Alnından Öpmek

Mesleki hayatta an ve şöhretin artmasına ve işleriniz ile adınızdan bahsettireceğinize yorumlanır. İş hayatında yükselişe geçebilir, plan ve projeleriniz ile herkesin sizinle gurur duymasını sağlayabilirsiniz. Tebrik de alınacak bir başarı olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Alnından Öpmek

Hayatınıza girecek olan kişi ile evlilik yolunda ilerlemeye ve bu kişi ile mutlu bir hayat sürmeye yorumlanır. Aşk hayatınızda yaşayacağınız mutluluklar artar, sizi seven ve değer veren biri ile hayatınızı birleştirebilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanını Alnından Öpmek

Devlet dairesinde işi olan kişilerin işlerinin yolunda gitmesine yorumlanır. Eğer devlet makamında çalışma hayaliniz varsa bu hayaliniz gerçek olabilir, düzenli bir gelir elde edebilir, bir devlet kurumunda iş başvurunuz sonuçlanabilir.

Rüyada Babanın Alnından Öpmesi

Bekar olanlar için evlenecekleri kişinin aileniz tarafından onaylanması anlamına gelir. Babanızın onayını alabilirsiniz, evlilik için önünüzdeki engeller ortadan kalkar. Evli olan kişiler için de anne ve babalarından iyilik görmek demektir.

Rüyada Birini Alnından Öpmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan iyiliklerin karşılığını görmek ve hayırlı bir evlat olmaya, çevrenizdeki insanların sizden övgü ile bahsetmesine yorumlanır. Başkalarının gönlünü kazanacaksınız ve işlerinizde de saygınlığınız artabilir. İnsanların sizin başarılarınızdan övgü ile bahsetmeye başlayabilirler. Ailenizi gururlandıracak işler içerisinde olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

22 Yorum

 1. Beril
 2. Elif
  • admin
 3. Melih
  • admin
 4. Fatma
  • admin
 5. Merve
 6. Yaren
  • admin
 7. Leyla
  • admin
 8. Meral
  • admin
 9. Nur
  • admin
 10. Seren
  • admin
 11. Ahu
  • admin
 12. Ebru
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status