Rüyada Birini Alnından Öpmek

Rüyada birini alnında öptüğünü görmek, bu kişiyi tanıyorsanız ona büyük bir iyilikte bulunmaya ve o kişiden hayır duası almaya yorumlanır. Sizi seven ve değer veren biri olabilir, zamanında onun da size karşı bir iyiliği dokunmuş olabilir. Eğer verdiğiniz bir söz varsa da bu sözü tutacaksınız. Bekar olan kişiler için evlenerek yuvalarını kurmalarına yorumlanır. Bekar birinin evlenmesinde vesile olabilirsiniz. Sizin sayenizde bu kişi kendi yuvasını kurabilir. Rüyada birinin alnında öpülmek, aynı zamanda sevdiklerinizin çoğalmasına ve müjdeli haberler almaya yorumlanır. Gelen haberler sonrasında mutluluktan adeta havalara uçabilirsiniz. Rüyada baş öpmek, saygınlık kazanmak ve girdiğiniz ortamlarda değer görmek, duygularınızın da karşılık bulmasına yorumlanır.

Rüyada birinin seni alnından öpmesi, bekar olan kişilerin kısmetlerinin açık olmasına ve evleneceği kişinin hayatlarına girmesine yorumlanır. Evlilik için hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. Evli olanlar için de eşlerinden sevgi ve saygı görmek demektir. Rüyada yabancı birinin alnında öpmesi, başkalarının sizinle gurur duyacağı başarılar sergilemek demektir. İlerleyen günlerde ödül alabilir, iş ya da eğitim hayatında başarılarınızla ödüllendirilebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birini Alnından Öpmek

Aile içerisinde huzur ve muhabbetin artmasına, ailede saygı görmek ve değer verilmesi anlamına gelir. Aile fertleri sizin ne kadar azimli ve örnek bir insan olduğunuzdan bahsedebilirler. Sevdiklerinizden gurur verici sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Ünlü Birini Alnından Öpmek

Mesleki hayatta an ve şöhretin artmasına ve işleriniz ile adınızdan bahsettireceğinize yorumlanır. İş hayatında yükselişe geçebilir, plan ve projeleriniz ile herkesin sizinle gurur duymasını sağlayabilirsiniz. Tebrik de alınacak bir başarı olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Alnından Öpmek

Hayatınıza girecek olan kişi ile evlilik yolunda ilerlemeye ve bu kişi ile mutlu bir hayat sürmeye yorumlanır. Aşk hayatınızda yaşayacağınız mutluluklar artar, sizi seven ve değer veren biri ile hayatınızı birleştirebilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanını Alnından Öpmek

Devlet dairesinde işi olan kişilerin işlerinin yolunda gitmesine yorumlanır. Eğer devlet makamında çalışma hayaliniz varsa bu hayaliniz gerçek olabilir, düzenli bir gelir elde edebilir, bir devlet kurumunda iş başvurunuz sonuçlanabilir.

Rüyada Babanın Alnından Öpmesi

Bekar olanlar için evlenecekleri kişinin aileniz tarafından onaylanması anlamına gelir. Babanızın onayını alabilirsiniz, evlilik için önünüzdeki engeller ortadan kalkar. Evli olan kişiler için de anne ve babalarından iyilik görmek demektir.

Rüyada Birini Alnından Öpmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yapılan iyiliklerin karşılığını görmek ve hayırlı bir evlat olmaya, çevrenizdeki insanların sizden övgü ile bahsetmesine yorumlanır. Başkalarının gönlünü kazanacaksınız ve işlerinizde de saygınlığınız artabilir. İnsanların sizin başarılarınızdan övgü ile bahsetmeye başlayabilirler. Ailenizi gururlandıracak işler içerisinde olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Beril dedi ki:

  Merhaba. Yaklaşık iki 3 aydır ayrıldigim sevgilimi görüyordum güya evlenmişiz ve bir merdivenden yukarı doğru çıkıyorduk hatta bana hediye almış kutusunu açıyordu benim için çok eski ve degeri olan saatimi bulmuş getirmiş çığlık atıyordum sevinçten nasıl buldun diyordum ben bulurum diyordu ama başka bir.saat daha.almis bembeyaz.saat.ben.onu takıyordum koluma. Neise ben.iste ailesinden insanlarla tanışıp konuşuyordum o da dışarı çıkacağım diyordum ben tamam diyordum ama eliyle alnının kenarını işaret edip öpmemi istiyordu bende öpüyordum. Anlamı nedir acaba?

 2. Elif dedi ki:

  Rüyamda eskiden aramın iyi olduğu bir erkek arkadaşım(sevgilim değildi) kucağında bebek vardı(kuzeninin bebeği) onu bıraktı geldi beni yanağımdan öptü,daha sonra bir kapı açıldı ve annesi geldi bana doğru baktı korktum sevgili sanacak bizi diye ama sonra annesi döndü ve bir şey demeden diğer odaya geçti,son 1 yıldır konuşmuyorum kendisiyle hatta rüyamda çok şaşırdım bizim aramız kötü konuşmuyoruz diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erketen iyi haberler almak, mutlu olmaya yorumlanır.

 3. Melih dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir tanidigim beni alnimdan optu yorumunuzu alabilir miyim ?? Tesekkurler ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden manevi destek görmeye yorumlanır.

 4. Fatma dedi ki:

  Ruyamda aşik oldugum adam benim elimi tuttu ben de ona dedim ki abdestim bozuldu. Sonra ben onu yanagindan optum o once utandi sonra gulumsedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya sevdiginiz kisiden bir konuda yardim almaya yorumlanir.

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim beni alnımdan öpüyordu ve benden kaçıp gidiyordum

 6. Yaren dedi ki:

  Rüyamda başka şehirde oturan senelerdir görmediğim dayımı gördüm.Geldi beni dudağımdan öptü.Anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde bir kutlama olmasına yorumlanır.

 7. Leyla dedi ki:

  Gittiğim kursda bir kişi var bi sorun olduğunda ona soruluyor patron gibi şöyle. Rüyamda o kişiyle konuşuyorum ve birden alnımdan öpüyor öylece kalakaldım. Tam olarak bunu nasıl yorumlamalıyım?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ortamına girmeye yorumlanır.

 8. Meral dedi ki:

  Rüyamda Bi yerde ünlü birinin alt kadrosuna da sahne alıcam anonsu yapılıyor ve sahne ye geçiyorum arkamda müzik aletleri var ama müzisyenler gelmemiş ben özgüvensiz heyecanlı repertuar sehpasına bakarken o arada yanıma çok tatlı güzel renkli gözlü sarışın bir erkek çocuğu geliyor ve bana oku tamammı okucaksın diyor bende onu anlından öpüyorum ve mis gibi süt kokuyordu erkek çocuğu 2 veya 3 yaşlarındaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde büyük bir fırsatın elinize geçeceğine ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

 9. Nur dedi ki:

  Rüyamda ülkemize yabancı bayrak asılmış bende onu vurmaya çalışıyorum o anda polisler geliyor ama tutuklamiyorlar daha sonra iki yabancı adam acı acı siren çalarak bize gelip benim alnımdan öpüyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile sonunda barışmaya yorumlanır.

 10. Seren dedi ki:

  Rüyamda ünlü bir bayan şarkıcı konser veriyordu bende dinlemeye gitmistim o esnada sarkici sahneden inip bana doğru koşmaya başladı ve sarıldı bana sonra şarkıcı bayan sarılırken ikimizde yere düştük şarkıcı bayan üzerime düştü yorumunuz için teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır özlediğiniz birinin evinize gelmesine yorumlanır.

 11. Ahu dedi ki:

  Merhaba ruyamda teyzemin oglu uzaniyor benide cagiriyor iste uzanmak icin uzaniyorum sonra sacimi arkaya dogru atiyo yakinasiyo ve boynumu opuyo bende uzaklastiriyorum neden yapiyosun diye sora ben disari cikiyorum pesime
  Dusuyo

  1. admin dedi ki:

   Aileden tebrik alacağınız bir başarıya yorumlanır.

 12. Ebru dedi ki:

  Rüyamda günlük hayatta tanıdığım bir erkek beni boynumdan öpüyordu yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu erkekten müjdeli haber alınabilir.

DMCA.com Protection Status