Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, ticari hayatta çok güzel gelişmeler elde edilmesi ve paranızın çoğalması olarak yorumlanır. Çok büyük paralar kazanabilir ve zengin olabilirsiniz. Elinizi attığınız işlerde bolluk ve bereket artar. Bekar olan kişiler çok zengin biri ile dünya evine girebilirler. Ya da evli olanların da eşlerinin kazançlarında artış olabilir. Yakında bir şekilde zenginliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Elinizi attığınız her iş bolluk ve bereket getirebilir ve nasipleriniz çoğalabilir. Özellikle ticaret ile uğraşan kişiler ticari yaşamda çok büyük kazançlar görebilirler. Maddi olanaklar bir anda çoğalabilir ve birkaç yerden birden elinize para geçebilir.

Rüyada başkasında bit görmek, bir süredir size borcu olan birinin borcunu sonunda ödemesi anlamına gelir. Ya da beklenen para elinize tez zamanda ulaşabilir. Belki bir süredir beklenen mal mülk satışının gerçekleşmesi ile de beklenen bu parayı elde edebilirsiniz. Rüyada beyaz bit görmek, çok özlediğiniz biriyle kavuşmaya ve temiz haberler almaya yorumlanır. Helal yoldan bol para kazanabilirsiniz ve sofranızın da rızkında artış olur. Rüyada siyah bit görmek ise, maddi zarara uğramak ve birinin size maddi külfet olması anlamına gelir. Başkalarının masrafları sizin maddi durumunuzu etkileyebilir. Rüyada büyük bit görmek, büyük kısmet ve nasipler anlamına gelir.

Rüyada Bitlenmek

Rüyada bitlendiğini görmek, çok fazla endişeye sahip olduğunuza yorumlanır. Aklınız çok karışık olabilir ve kararsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Geleceğe yönelik de birden fazla endişeniz olabilir. Belki neyin sizin için hayırlı olduğunu bilmemek de aklınızı karıştırabilir. Ancak içinizi ferah tutmalı ve kalbinizin sesini dinlemelisiniz. Rüyada başkasının bitlendiğini görmek, başkasından maddi ya da manevi destek alarak rahata erişmek, bir süreliğine sıkıntılardan arınmak anlamına gelir. Belki size külfet olan birinden de kurtulabilirsiniz.

Rüyada Bit Sirkesi Görmek

Bazı korkularınızdan arınacağınıza ve tehlikelerin hayatınızda ortadan kalkacağına, aldığınız risklere değeceğine yorumlanır. Özellikle maddi riskler endişe verse de içiniz rahatlayacak. Bir takım kuruntuları da geride bırakacaksınız ve bir şeyler aklınızda daha net şekillenecek.

Rüyada Bit Tarağı Görmek

Bazı seçimlerinizde çok fazla hassas ve titiz olacağınıza ve bu sayede her türlü tehlikeden uzak duracağınıza, sevdiklerinizin sizi tehlikelerden koruyacağına yorumlanır. Aklınızı çelmeye çalışan birileri olsa da aileniz ya da dostlarınız sizi bu kişilere karşı uyarabilir. Özellikle sizden borç isteyen herkese güvenmemeye gayret edin.

Rüyada Kafada Bit Görmek

Ailenizde bolluk ve bereketin daimi olması, eve giren para miktarının gün geçtikçe artarak, birikimlerin de çoğalması anlamına gelir. Çok büyük kısmetler kapınızı çalabilir ve çok büyük havadisler alabilirsiniz. Rüyada başkasının kafasında bit görmek, bu kişi tanıdıksa ondan destek almak demektir. Eğer tanımıyorsanız, yeni tanışacağınız biri size bir işinizde yardımcı olabilir.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçında bit görmek, iş ya da eğitim hayatında güzel haberlerin gelmesi ile birlikte geleceğe yönelik hayallerinizin yeniden şekilleneceğine ve yeni kazanç kapıları bulmaya yorumlanır. Belki yeni bir iş fırsatı değerlendirerek kazancınızı artırabilirsiniz. Rüyada başkasının saçında bit görmek, iş bulmanızda ya da başka kararlarınızda çevrenizdeki insanlar size destek ya da aracı olabilirler. Bekar olanlar ise başkasının vesilesi ile zengin biriyle tanışarak dünya evine girebilirler. Eğer bu kişiyi tanımıyorsanız, yeni tanışacağınız insanlardan hayır duası alabilir ya da size örnek olabilirler.

Rüyada Bit Öldürmek

Bir süreliğine sağlık sorunlarının canınızı sıkacağına yorumlanır. Şu günlerde sağlık konularını önemsemenizde fayda var. Belki bir yakınızın sağlığı ile ilgili de endişeye kapılabilirsiniz. Eğer kendi saçınızda bit öldürdüğünüzü görürseniz, sağlığınıza çok dikkat edin. Rüyada başkasının saçında bit öldürmek ise, birinin maddi zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada Bit Ayıklamak

Rüyada kendi saçından bit ayıklamak, sevdiklerinizden güzel haberler alacağınıza, hatırınızı soracak kişilere ve özlem duyulan kişilerden haberler gelmesine yorumlanır. Sosyal çevrenizde kalabalık hale gelebilir ve daha çok insan ile tanışarak daha kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Rüyada başkasının saçından bit ayıklamak, başka birinin sayesinde maddi zorlukları aşmak, belki birinden iş teklifi gelmesi gibi anlamlara yorumlanır.

Rüyada Bit Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, meslek ya da eğitim hayatında başarı ve kazancın artması, sevdiklerinizden müjdeler almak, güzel olaylara vesile olmak demektir. Geçim sıkıntıları sona erer ve elinize bol para geçebilir. İş arayanlar iş bulabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuba dedi ki:

  Rüyamda kafama taktığım pembe bir peruğun üzerinde beyaz, kimisi çok büyük bitler gördüm. Peruğu çıkarırsam belki bana bulaşmadan kurtulurum diye düşündüm ama bazıları üstüme bulaştı. Peruğu çıkarıp çıkarmadığımı hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoş sözler işitmeye, başarıya yorumlanır.

 2. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarım siyah tshirtimin içine şaka olsun diye kahverengi bit koymuşlar, ben bir anda göbeğimde kaşıntı hissedince bunları dışarı attım, o zaman anladım, onlarda hafiften gülüyordu. Bende onlara böyle bir şaka yapmayı düşünüyordum, çok kızmıyordum ama bu şakaya benzer bir şey yapmak için bir şeyler bulmaya çalışıyordum. Yaş 34
  Teşekkürler, iyigünler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dedikodudan uzak durmak, kötü kişilerle araya mesafe koymaya yorumlanır.

 3. Nusret dedi ki:

  Abimin kafasında çok fazla bit vardı. Ben temizlemeye uğraşıyordum, bitler bana da sıçradı.

  1. admin dedi ki:

   Birlikte ortak iş yapmak ya da ona yardımcı olmaya yorumlanır.

 4. Fatma dedi ki:

  Rüyamda saçlarım çok uzun ve gür, kocaman bir tane bit görüyorum ve paniğe kapıldım. Yakalamaya çalıştım, tutamadım ve bir yakınımdan yardım istedim. Birlikte baktık bulamadım. Teşekkür ederim, hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza bir fırsat çıkmasın ve çok sevinmeye yorumlanır. Bu bir iş fırsatı olabilir.

 5. Ben dedi ki:

  Benim kuşlarım ve yavruları var. Rüyamda yuvalarını temizlemek için açıyordum ve ufak ufak bitler dolaşıyordu. Kuş biti.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, rahat geçim sağlamaya yorumlanır.

 6. Refika dedi ki:

  Rüyamda üzerimde kahve renkli bir bit gördüm. Elimle öldürmeye çalışıyordum ve beyaz bir tişörtüm vardı. Aniden dikkatle baktığımda tişörtümün üzerinde fazladan beyaz bitler olduğunu fark ettim. Saçıma çıkmasın diye endişeleniyordum, öldürüyordum ama daha da çoğaldığını gördüm. Ama kulağıma beyaz bitler girdiğini gördüm ve o endişeyle rüyadan uyandım, saçımda göremedim. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir beklediğiniz bir para varsa elinize geçer ya da kazancınızda beklenen bir artış olabilir.

 7. Naz dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım hamur yoğuruyor. Yoğururken içinde bit olduğunu fark ediyor ve alıp çıkarıyor ama yoğurmaya devam ettiğinde içinde yine bit olduğunu fark ediyor. Ben de boş ver artık yoğurmayalım diyorum.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında yeni fırsatlar elde etmek, helal yoldan kazancın çoğalmasına yorumlanır.

 8. Mine dedi ki:

  Rüyamda kafamda beyaz bit geziyordu, bitlenmiştim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi imkanların çoğalması, eli açık birinden gelecek yardıma yorumlanır. Gelirinizde de artış olabilir.

 9. Barış dedi ki:

  Rüyamda ayrı olduğum kızımın saçını tarıyorum. Ensesinde bit ve sirke görüyorum. İki tane beyaz bit çıkarıyorum onları öldürüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Eve gire para miktarında artış olması, maddi yönden iki yerden birden güzel haberler gelmesi demektir.

 10. Songul dedi ki:

  Rüyamda bir sürü bit vardı. Bir peruk gibi bir şeyin içinde onu açıp bir tane alıyorum elime öldürmek için ama elimi ısırıp kaçıyor.

  1. admin dedi ki:

   Elinize yüklü miktarda para geçmesine ancak bu paranın da yerinin bulunmasına elinizde az kalmasına yorumlanır.

 11. Abdurrahman dedi ki:

  Rüyayı uyanmama çok kısa bir süre önce gördüğümü düşünüyorum. Ben, berberim ve iki farklı müşterimin kafasında bit gördüm. Birinde bit kaynıyordu binlerce ve ötekinde ise daha azdı ama yüzlerle ifade edilecek gibi.

  1. admin dedi ki:

   Kendi işini yapanlar için ticari hayatta başarı olarak yorumlanır. Maddi yönden hızlı bir yükseliş olabilir, kazancınız birkaç yerden birden açılabilir.

 12. Dilek dedi ki:

  Rüyamda kendi saçlarımdan bit ayıklayıp öldürüyordum. Renkleri sarıya yakın bir renkte ve çok sayıda ayakları var bitlerin.

  1. admin dedi ki:

   Birkaç yerden birden kısmetin açılması, beklenen haberin gelmesine yorumlanır. Özellikle maddi yönden rahata eriştirecek haberler alabilirsiniz.

 13. Arzu aslan dedi ki:

  Kızımın kafasında bit gördüm ve şok oldum, mığır mığır bit kaynıyordu kafası.

  1. admin dedi ki:

   Elinize fazla miktarda para geçebilir ve bazı eksiklerinizi tez zamanda tamamlayabilir, maddi yönden rahata erişebilirsiniz.

 14. Sebahat dedi ki:

  Abimin yeğenimin kafasından bit temizlediğini gördüm ama az değil bir sürü bit vardı, abim temizliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kolay yoldan elde edilen para, mal mülk olarak yorumlanır. Elinize geçecek para sayesinde bazı eksiklikleri giderebilirsiniz. Sizi endişelendiren şeyler de geride kalacak.

DMCA.com Protection Status