Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek, ticari hayatta çok güzel gelişmeler elde edilmesi ve paranızın çoğalması olarak yorumlanır. Çok büyük paralar kazanabilir ve zengin olabilirsiniz. Elinizi attığınız işlerde bolluk ve bereket artar. Bekar olan kişiler çok zengin biri ile dünya evine girebilirler. Ya da evli olanların da eşlerinin kazançlarında artış olabilir. Yakında bir şekilde zenginliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Elinizi attığınız her iş bolluk ve bereket getirebilir ve nasipleriniz çoğalabilir. Özellikle ticaret ile uğraşan kişiler ticari yaşamda çok büyük kazançlar görebilirler. Maddi olanaklar bir anda çoğalabilir ve birkaç yerden birden elinize para geçebilir.

Rüyada başkasında bit görmek, bir süredir size borcu olan birinin borcunu sonunda ödemesi anlamına gelir. Ya da beklenen para elinize tez zamanda ulaşabilir. Belki bir süredir beklenen mal mülk satışının gerçekleşmesi ile de beklenen bu parayı elde edebilirsiniz. Rüyada beyaz bit görmek, çok özlediğiniz biriyle kavuşmaya ve temiz haberler almaya yorumlanır. Helal yoldan bol para kazanabilirsiniz ve sofranızın da rızkında artış olur. Rüyada siyah bit görmek ise, maddi zarara uğramak ve birinin size maddi külfet olması anlamına gelir. Başkalarının masrafları sizin maddi durumunuzu etkileyebilir. Rüyada büyük bit görmek, büyük kısmet ve nasipler anlamına gelir.

Rüyada Bitlenmek

Rüyada bitlendiğini görmek, çok fazla endişeye sahip olduğunuza yorumlanır. Aklınız çok karışık olabilir ve kararsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Geleceğe yönelik de birden fazla endişeniz olabilir. Belki neyin sizin için hayırlı olduğunu bilmemek de aklınızı karıştırabilir. Ancak içinizi ferah tutmalı ve kalbinizin sesini dinlemelisiniz. Rüyada başkasının bitlendiğini görmek, başkasından maddi ya da manevi destek alarak rahata erişmek, bir süreliğine sıkıntılardan arınmak anlamına gelir. Belki size külfet olan birinden de kurtulabilirsiniz.

Rüyada Bit Sirkesi Görmek

Bazı korkularınızdan arınacağınıza ve tehlikelerin hayatınızda ortadan kalkacağına, aldığınız risklere değeceğine yorumlanır. Özellikle maddi riskler endişe verse de içiniz rahatlayacak. Bir takım kuruntuları da geride bırakacaksınız ve bir şeyler aklınızda daha net şekillenecek.

Rüyada Bit Tarağı Görmek

Bazı seçimlerinizde çok fazla hassas ve titiz olacağınıza ve bu sayede her türlü tehlikeden uzak duracağınıza, sevdiklerinizin sizi tehlikelerden koruyacağına yorumlanır. Aklınızı çelmeye çalışan birileri olsa da aileniz ya da dostlarınız sizi bu kişilere karşı uyarabilir. Özellikle sizden borç isteyen herkese güvenmemeye gayret edin.

Rüyada Kafada Bit Görmek

Ailenizde bolluk ve bereketin daimi olması, eve giren para miktarının gün geçtikçe artarak, birikimlerin de çoğalması anlamına gelir. Çok büyük kısmetler kapınızı çalabilir ve çok büyük havadisler alabilirsiniz. Rüyada başkasının kafasında bit görmek, bu kişi tanıdıksa ondan destek almak demektir. Eğer tanımıyorsanız, yeni tanışacağınız biri size bir işinizde yardımcı olabilir.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçında bit görmek, iş ya da eğitim hayatında güzel haberlerin gelmesi ile birlikte geleceğe yönelik hayallerinizin yeniden şekilleneceğine ve yeni kazanç kapıları bulmaya yorumlanır. Belki yeni bir iş fırsatı değerlendirerek kazancınızı artırabilirsiniz. Rüyada başkasının saçında bit görmek, iş bulmanızda ya da başka kararlarınızda çevrenizdeki insanlar size destek ya da aracı olabilirler. Bekar olanlar ise başkasının vesilesi ile zengin biriyle tanışarak dünya evine girebilirler. Eğer bu kişiyi tanımıyorsanız, yeni tanışacağınız insanlardan hayır duası alabilir ya da size örnek olabilirler.

Rüyada Bit Öldürmek

Bir süreliğine sağlık sorunlarının canınızı sıkacağına yorumlanır. Şu günlerde sağlık konularını önemsemenizde fayda var. Belki bir yakınızın sağlığı ile ilgili de endişeye kapılabilirsiniz. Eğer kendi saçınızda bit öldürdüğünüzü görürseniz, sağlığınıza çok dikkat edin. Rüyada başkasının saçında bit öldürmek ise, birinin maddi zarar vermesi anlamına gelir.

Rüyada Bit Ayıklamak

Rüyada kendi saçından bit ayıklamak, sevdiklerinizden güzel haberler alacağınıza, hatırınızı soracak kişilere ve özlem duyulan kişilerden haberler gelmesine yorumlanır. Sosyal çevrenizde kalabalık hale gelebilir ve daha çok insan ile tanışarak daha kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Rüyada başkasının saçından bit ayıklamak, başka birinin sayesinde maddi zorlukları aşmak, belki birinden iş teklifi gelmesi gibi anlamlara yorumlanır.

Rüyada Bit Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, meslek ya da eğitim hayatında başarı ve kazancın artması, sevdiklerinizden müjdeler almak, güzel olaylara vesile olmak demektir. Geçim sıkıntıları sona erer ve elinize bol para geçebilir. İş arayanlar iş bulabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

28 Yorum

 1. Tuba
  • admin
 2. Ahmet
  • admin
 3. Nusret
  • admin
 4. Fatma
  • admin
 5. Ben
  • admin
 6. Refika
  • admin
 7. Naz
  • admin
 8. Mine
  • admin
 9. Barış
  • admin
 10. Songul
  • admin
 11. Abdurrahman
  • admin
 12. Dilek
  • admin
 13. Arzu aslan
  • admin
 14. Sebahat
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status