Rüyada Bıyık Aldırmak

Rüyada bıyık aldırdığını görmek, küçük problemler ile uğraşmak ve bu yüzden de büyük sorunlara bir türlü sıra bulamamak demektir. Başınızdaki büyük dertlerle uğraşmaya ve çözüm bulmaya bir türlü vaktiniz olmayabilir. Mesela özel hayatınızdaki kişisel meseleleriniz ve sorunlarınız yüzünden işleriniz de aksayabilir. İş hayatını geri planda bırakabilir ve daha az zaman ayırabilirsiniz. İş ve aile hayatında denge kurmak zor olabilir. Eğitim hayatı devam eden kişiler de şu günlerde sosyal hayata daha çok önem verip derslerini aksatabilirler. Sizin için iki arada ir derede kalacağınız günler olabilir.

Rüyada kaş bıyık aldırmak, helal yoldan elde edilen kazancın bir kısmının hayırlı bir işe gitmesine ve elde edilen mal mülkün de hayırlı olmasına yorumlanır. Elinize geçen paranın bolluk ve bereketini görürsünüz, ailenize de maddi yönden desteğiniz artabilir.

Rüyada Ağdayla Bıyık Aldırmak

Sıkıntıların teker teker aşmaya, verdiğiniz mücadelenin size olumlu sonuç vereceğine yorumlanır. Sizin başarılarınız başkalarına da örnek olabilir ve hırs yapabilirler, birilerine ilham verecek işler yapabilirsiniz. Rüyada ağda ile bıyık almak, bazı yorumcular tarafından da borcu olanların borçlarını kapatmaya başlayacaklarına yorumlanır.

Rüyada İple Bıyık Aldırmak

Gereksiz ya da angarya olarak tabir edilen işler ile uğraşmak zorunda kalmaya, daha fazla sorumluluk üstlenmeye yorumlanır. Kendinizi değersiz hissettiren kişiler de olabilir ve size hak ettiğiniz değeri vermeyen insanlar tarafından mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada Cımbızla Bıyık Aldırmak

Her işinizi garantiye alarak yapmak ve risk almaktan kaçınmak anlamına gelir. Bu yüzden de işlerinizde ilerleme kaydederken süreç yavaşlayabilir, bu durum tepki ile karşılanabilir. Aslında daha fazla özgüvene ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada Bıyık Yolmak

Üzerinizdeki baskıdan kurtulmak ve daha özgür olmak, sizin üzerinize baskı kurmak isteyen kişilere karşı verilen mücadelede kazanan taraf olmaya yorumlanır. Bir türlü ne yaparsanız yapın hayatınızdan çıkmayan biri varsa bu kişiden kurtulabilirsiniz, sonunda kendi yoluna gidebilir.

Rüyada Bıyık Aldırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi rahatsız eden çok fazla sorun ile uğraşmaya yorumlanır. Bu sorunlar yüzünden bir süredir kafanız çok karışık olabilir. Ufak sorunlar daha büyük problemlere yol açabilir. Vefasız insanlar ile uğraşabilirsiniz. Size karşı yaklaşımı bencilce olan birileri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

10 Yorum

 1. Anonim
  • admin
 2. Anonim
  • admin
 3. Ayşegül
  • admin
  • Anonim
   • admin
 4. Nadire
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status