Rüyada Bıyıklı Birini Bıyıksız Görmek

Rüyada bıyıkları olan birini bıyıksız görmek, dert ve kederden kurtularak artık sefa sürmek anlamına gelir. Örneğin zor bir süreçten geçiyorsanız tez zamanda rahata erişirsiniz. Eğer çok büyük görev ve sorumluluklarınız varsa ve insanların sizden beklentileri yüksekse, karşılığını vereceksiniz. Hiç kimse sizden mağdur olmaz fakat artık başkalarına karşı sorumluluklar biter. Bundan sonra istek ve arzularınız için çabalamak isteyebilir, kendi isteklerinize öncelik verebilirsiniz. Borcu olan kişiler için borçlarının azalmasına ve gelirlerinin artmasına, rahat bir geçim sağlamaya yorumlanır. Rahat bir hayatın kapıları aralanabilir. Ailede de zorlu görevleri başkası üstlenebilir, üzerinizdeki yük ortadan kalkar.

Rüyada bıyıklı birinin bıyıklarını kestiğini görmek, başkaları tarafından ön yargılı düşünceler yüzünden mağdur olmak demektir. Size karşı ön yargıları olan kişiler olabilir. Bu sebeple de bir takım haksızlıklara uğrayabilirsiniz. Sizi bencil bulan kişiler de olabilir. Özellikle iş hayatında bazı fırsatlar elinizden kaçabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada bıyıklı erkeği bıyıksız görmek, size destek olan bir erkeğin bu desteği çekmesine ve tavrının değişmesine yorumlanır. Onun size karşı olan bu tavrına anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Bu kişi bir süredir size verdiği sözü tutmasını beklediğiniz bir erkek olabilir. Ancak bu sözü tutmayabilir, tam tersi kendini düşünebilir. İş konusunda da bir erkeğin verdiği sözler havada kalabilir.

Rüyada Bıyıklı Birini Bıyıksız Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında harcadığınız emeklerin karşılığını almaya başlamaya, çabaların boşa gitmemesine ve artık rahata erişmeye yorumlanır. Özellikle de üzerinizdeki sorumluluklar ortadan kalkar. Kendiniz için bir şeyler yapabilir, sonunda maddi açıdan da kendinizi daha özgür hissedebilir, özgürce harcamalar yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Eda
 2. Aynur Avcı
  • admin
 3. Sultan
  • admin
 4. ayşe
  • admin
 5. kader bozkaya
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status