Rüyada Bıyıklı Birini Bıyıksız Görmek

Rüyada bıyıkları olan birini bıyıksız görmek, dert ve kederden kurtularak artık sefa sürmek anlamına gelir. Örneğin zor bir süreçten geçiyorsanız tez zamanda rahata erişirsiniz. Eğer çok büyük görev ve sorumluluklarınız varsa ve insanların sizden beklentileri yüksekse, karşılığını vereceksiniz. Hiç kimse sizden mağdur olmaz fakat artık başkalarına karşı sorumluluklar biter. Bundan sonra istek ve arzularınız için çabalamak isteyebilir, kendi isteklerinize öncelik verebilirsiniz. Borcu olan kişiler için borçlarının azalmasına ve gelirlerinin artmasına, rahat bir geçim sağlamaya yorumlanır. Rahat bir hayatın kapıları aralanabilir. Ailede de zorlu görevleri başkası üstlenebilir, üzerinizdeki yük ortadan kalkar.

Rüyada bıyıklı birinin bıyıklarını kestiğini görmek, başkaları tarafından ön yargılı düşünceler yüzünden mağdur olmak demektir. Size karşı ön yargıları olan kişiler olabilir. Bu sebeple de bir takım haksızlıklara uğrayabilirsiniz. Sizi bencil bulan kişiler de olabilir. Özellikle iş hayatında bazı fırsatlar elinizden kaçabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada bıyıklı erkeği bıyıksız görmek, size destek olan bir erkeğin bu desteği çekmesine ve tavrının değişmesine yorumlanır. Onun size karşı olan bu tavrına anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Bu kişi bir süredir size verdiği sözü tutmasını beklediğiniz bir erkek olabilir. Ancak bu sözü tutmayabilir, tam tersi kendini düşünebilir. İş konusunda da bir erkeğin verdiği sözler havada kalabilir.

Rüyada Bıyıklı Birini Bıyıksız Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında harcadığınız emeklerin karşılığını almaya başlamaya, çabaların boşa gitmemesine ve artık rahata erişmeye yorumlanır. Özellikle de üzerinizdeki sorumluluklar ortadan kalkar. Kendiniz için bir şeyler yapabilir, sonunda maddi açıdan da kendinizi daha özgür hissedebilir, özgürce harcamalar yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali dedi ki:

  Rüyada bıyıklı birini bıyıksız görmek

 2. Ahmet dedi ki:

  Selamaleyküm benim bir amcamın oğlu var pala bıyıklı birisi rüyamda onun bıyıklarını kestiğini gördüm ne anlama geliyor buaralar çok sıkıntı çekiyorum maddi manevi

 3. Naz dedi ki:

  Ben bekar Bi kadınım rüyada aynadan kendimi bıyıklı gördüm

 4. Eda dedi ki:

  Rüyamda ölen kardeşimi bıyıksız gördüm. Bana gülümseyip sımsıkı sarıldı.

 5. Aynur Avcı dedi ki:

  Rüyamda bıyıklarım çıkmış siyah siyah inanmadım ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle sırları paylaşmaya yorumlanır.

 6. Sultan dedi ki:

  Rüyamda dayimin bıyıksiz olduğunu gordn

  1. admin dedi ki:

   Size bir konuda fikir danışacağına yorumlanır.

 7. ayşe dedi ki:

  rüyamda eski müdürümü bıyıksız gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında terfi almaya yorumalnır.

 8. kader bozkaya dedi ki:

  ruyamda bi abimin bıyıklarını kestigini gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya abinizden hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status