Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyada böcek öldürdüğünü görmek, sizin iyimser yanınıza karşın size karşı kötümser duygular besleyen birine yorumlanır. Çevrenizde düşmanlarınız olabilir ve sizin iyi yerlere gelmenizi istemeyen bu kişiler önünüze taş koyabilirler. Size engel olmak isteyen düşmanlarınız olabilir. Kötü enerjileri ile keyfinizi kaçırabilirler, üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Rüyada böcek öldürmeye çalışmak, düşmanlar ile mücadele etmeye, bir insanı hayatınızdan çıkarmak için çok uğraşmaya yorumlanır. Bu kişinin size çok fazla zararı dokunuyor olabilir ve sizi sevenler insanlar da sürekli bu insan hakkında sizi uyarabilirler.

Rüyada başkasının böcek öldürmesi, maddi anlamda size zararı dokunacak ve yarı yolda bırakacak birine yorumlanır. Sizden borç alan biri de ödemeyebilir, ya da verilen bir sözün tutulmaması sizi maddi manevi zarara uğratabilir. Rüyada birinin böcek öldürdüğünü görmek, eğer tanıdığınız biriyse o kişi ile aranızda tatsızlık çıkmasına yorumlanır. Tanımadığınız biriyse, yeni hayatınıza giren birinin pek de hayırlı olmamasına delalettir.

Rüyada Siyah Böcek Görmek ve Öldürmek

Size iyi yüzünü gösteren ancak tam tersi düşüncelere sahip , dost görünümlü bir düşmana yorumlanır. Bu insanın maskesi tez zamanda düşer. Rüyada kara böcek öldürmek, birinden ihanet görmeye ve haksızlığa uğramaya, sizin ayağınızı kaydırmak isteyen bir insana yorumlanır. Bu insan size değil kendisine zarar verir.

Rüyada Böcek Ezdiğini Görmek

İş hayatında ya da özel yaşantınızda size rakip olarak kendini gören ve kendini sürekli sizinle kıyaslayan bir insanı geride bırakmaya, rakiplerinizin emellerine ulaşamamasına yorumlanır. Hak edilen ve emek verilen bir işte husumet karışmak isteyenler olsa da hakkınız olanı alacaksınız.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Hane içerisinde maddi anlamda huzursuzluk çıkmasına, bu kişilerin evinize girip çıkan kişiler olmasına yorumlanır. Miras ya da mal mülk gibi konularda aç gözlülük yapmak isteyen ve hanede tatsız olaylara sebep olan bu kişiler ile aranız açılabilir.

Rüyada Böcek Öldürmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size zorluk çıkarmak isteyen ve her hayalinize engel olmak için çabalayan bir düşmana yorumlanır. Bu kişiyi hayatınızdan zor da olsa çıkarabilirsiniz. Artık tahammül etmeniz daha zor hale gelebilir, ihanet ve yalanlar dayanılmaz hal alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meltem dedi ki:

  Rüyada iş yerinde bir sürü hamam böceği gördüm temizlik yaparken bir anda sürü olarak her yerden çıkmaya başlıyorlardı öldürmeye çalışıyordum ama o kadar çoklardı ki her yer dolup taşmıştı çantaların içinden dahi çıkıyorlardı

 2. Gunel dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babannemi ve onun evinde kara böcekler gördüm. Ama sürükli bi yerlerden çıkıyorlardı. Babannem bazılarını öldürmüştü. Fakat ona rağmen ayaklarını hareket ettire biliyorlardı. İyi bi şey mi?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyadir görüşemediğiniz kişilerden hayırlı haberler gelebilir.

 3. emine dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda evde salondayım (ama oturduğum ev değil). Her yerden örümcekler çıkıyor. Büyükde değil karınca gibi küçük de değil ama bacaklarını kaçışmalarını görüyorum. Koltukların üstüne çıkmaya çalışıyorlar sürekli biryerden çıkıyorlar. Sağ elimde bir şey var çok hızlı şekilde nişan almadan vuruyorum ama kayboluyorlar sanki öldüklerini veya kalıntılarını görmüyorum. Halının üstünde kaçana vuruyorum örümcek bir küme karınca oluyor birden sanki birşey patlıyor gibi örümcek karınca kümesi oluyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir külfetten kurtulmak ve evinizde de huzurun artmasına yorumlanır.

 4. Nevra dedi ki:

  Ruyamda kulagagiren bocegini ayagim ile eziyordum ne dmek acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin yalan söylediğini öğrenmeye yorumlanır.

 5. Taner dedi ki:

  İyi günler,rüyamda duvara konan bir kara sineği öldürmeye çalışıyordum

  1. admin dedi ki:

   Ev içi bir üzüntünün kısa sürmesine yorumlanır.

 6. Sena dedi ki:

  Rüyamda böcek gördüm önce öldürmek istemedim çıkarmaya çalıştım sonra çay içtiğim bardağın üzerinde görünce önce terlikle vurdum ölmeyince ezdim.Bunun anlamı nedir?

 7. mustafa dedi ki:

  Selam olsun, Avuç içi büyüklüğünde kül kahve gri tonlarında , aşırı tüylü bir örümcek, başımın etrafında sürekli beni rahatsız ediyor, bir süre mücadele ettikten sonra böceğin baş kısmını ağzımlı ezerek koparıyorum ve geriye sadece incemsi ayakları kalıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dedikodu ve iftiralardan uzak durmaya yorumlanır.

 8. Aylin dedi ki:

  Merhaba rüyamda böcek mi yengeç mi akrep mi olduğunu bilemediğim bir şeyi ayağımla üzerine hızlı hızlı basmaya çalışarak öldürdüğümü gördüm sonra kuyruğu gibi bişeyi hala canlıydı ve onu da ezerek öldürdüm. benim rüyamı da yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sizi dolduruşa getirmeye çalışan birine karşı dikkatli olun.

 9. Halil dedi ki:

  Böceği eşim öldürdü ve küçüldü

 10. Halil dedi ki:

  Rüyamda bizim evin duvarında kocaman bir böcek var di ve öldürdü ve böcek küçüldü.. Bu ne anlama geliyor şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aranızı bozan birinin niyeti ortaya çıkar.

  2. Iko dedi ki:

   Merhabalar. Ben ruyamda birinin evindeyim, ruyamda evinde oldugum kisi yabanci degil, ancak gercek hayatta tanimiyorum. Gene yanimda bir adam oturuyor. Ruyamda taniyormusum ama gercekte tanimiyorum. Cok buyuk bir bocek beliriyor duvarda. Ben bocekten korkarim normalde. Yanimda ki adam bu bocegi olduruyor. Ben de tesekkur edip rahatliyorum. Yani bu durumda bana dusman birini dost felan mi zannedicem? Boyle yorumlayabilir miyiz?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni arkadaşlar kazanmaya ve gizli saklı bir şey kalmamasına yorumlanır.

 11. Sevim dedi ki:

  Rüyada yatakta kara böcek kulağıma girerken kocam öldürdü

  1. admin dedi ki:

   Bir dedikodu kulağınıza gelebilir.

DMCA.com Protection Status