Rüyada Boş Cüzdan Görmek

Rüyada boş cüzdan görmek, beklentilerin boşa çıkmasına ve hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır. Eğer yakın zamanda bir ödeme bekliyorsanız bunda aksilikler çıkabilir. Banka işleri ya da başka parasal konularda çıkan sorunlar yüzünden sıkıntı yaşanabilir. Özellikle iş hayatında kazancınızda olumsuzluk olabilir, işleriniz aksayabilir. Ya da masraflar yüzünden elinizdeki para eriyebilir. Maddi yönden temkinli olmanızda fayda var, çünkü beklenmedik sürpriz harcamalar paranızın azalmasına ve borçlanmasına sebep olabilir. Özellikle birine borç vermeden önce iki defa düşünmenizde fayda var. Bu kişi paranızı söz verdiği zamanda ödemeyerek sizi mağdur edebilir ya da dolandırabilir.

Rüyada boş para cüzdanı görmek, bazı yorumculara göre saklanan bir rsırrın ortaya çıkması ile birlikte çok üzülmek olarak yorumlanır. Verdiğiniz sırları tutmayan biri bunları başkalarına anlatarak sizi mağdur bırakabilir. Biri güveninizi sarsabilir, ortak iş yapanlar da ortaklıklarında güven sorunu yaşayabilirler.

Rüyada Boş Cüzdan Bulmak

Maddi yönden beklentilerin boşa çıkması ya da zarara uğramak olarak yorumlanır. İş hayatında beklediğiniz kazanca ulaşmanız kolay olmayabilir. Bir süre tasarruf etmek zorunda kalabilirsiniz, maddi yönden umutsuzluk olabilir.

Rüyada Siyah Boş Cüzdan Görmek

Maddi kayıplara yorumlanır, biri tarafından maddi yönden zarara uğratılabilirsiniz. Kötü niyetli biri sizi kandırarak paranıza göz dikebilir. Başka birinin hatası yüzünden de birikimleriniz azalabilir. Ya da mal mülk alım satımında zarar söz konusu olabilir. Art niyetli ve aç gözlü kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Yeni Boş Cüzdan Görmek

Yeni bir kazanç kapısı aralamak olarak yorumlanır. Yeni bir işe başlayabilir ya da ek gelir sağlayabilirsiniz. Kazanç kapılarınız artabilir, elinizden geçen bir miktar para tam da ihtiyacınız olan anda size ulaşabilir. Bu sayede maddi endişeleriniz azalacak. Yeni girişimleriniz de umut verici olabilir.

Rüyada Boş Cüzdanı Çaldırmak

Parasal yönde hayallerinizin gerçekleşmemesi sebebi ile moraliniz bozulabilir. Çok umut vaat eden bir yatırımda hüsrana uğrayabilirsiniz. Bu sebeple umudunuz azalabilir, başkaları tarafından borca da sürüklenmek anlamına gelir.

Rüyada Boş Cüzdan Kaybetmek

Maddi kayıpların yerine yenisinin gelmesi, zorlukların sona ermesi ve kazancın düzelmesine yorumlanır. Bundan sonra istikrarlı bir kazanç sağlamanız söz konusu olabilir. Gelecek günlerde de sizi hırslandıran maddi yönden sevindirici haberler gelebilir.

Rüyada Boş Cüzdan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, elden para ya da mal mülk çıkması olarak yorumlanır. Maddi zarara uğrayarak borç edinmek anlamına da gelir. Elinizdeki bazı birikimleri kaybedebilir, maddi külfet olabilir. Borç isteyen kişiler de sizi mağdur edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

18 Yorum

 1. İlker vural
 2. Hande
  • admin
 3. Seda
  • admin
 4. Seda
 5. Ayla
  • admin
 6. Gamze
  • admin
 7. Cuty
  • admin
 8. Tuba
  • admin
 9. TALHA GÜRDAL
  • admin
 10. kardelen
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status