Rüyada Boş Cüzdan Görmek

Rüyada boş cüzdan görmek, beklentilerin boşa çıkmasına ve hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır. Eğer yakın zamanda bir ödeme bekliyorsanız bunda aksilikler çıkabilir. Banka işleri ya da başka parasal konularda çıkan sorunlar yüzünden sıkıntı yaşanabilir. Özellikle iş hayatında kazancınızda olumsuzluk olabilir, işleriniz aksayabilir. Ya da masraflar yüzünden elinizdeki para eriyebilir. Maddi yönden temkinli olmanızda fayda var, çünkü beklenmedik sürpriz harcamalar paranızın azalmasına ve borçlanmasına sebep olabilir. Özellikle birine borç vermeden önce iki defa düşünmenizde fayda var. Bu kişi paranızı söz verdiği zamanda ödemeyerek sizi mağdur edebilir ya da dolandırabilir.

Rüyada boş para cüzdanı görmek, bazı yorumculara göre saklanan bir rsırrın ortaya çıkması ile birlikte çok üzülmek olarak yorumlanır. Verdiğiniz sırları tutmayan biri bunları başkalarına anlatarak sizi mağdur bırakabilir. Biri güveninizi sarsabilir, ortak iş yapanlar da ortaklıklarında güven sorunu yaşayabilirler.

Rüyada Boş Cüzdan Bulmak

Maddi yönden beklentilerin boşa çıkması ya da zarara uğramak olarak yorumlanır. İş hayatında beklediğiniz kazanca ulaşmanız kolay olmayabilir. Bir süre tasarruf etmek zorunda kalabilirsiniz, maddi yönden umutsuzluk olabilir.

Rüyada Siyah Boş Cüzdan Görmek

Maddi kayıplara yorumlanır, biri tarafından maddi yönden zarara uğratılabilirsiniz. Kötü niyetli biri sizi kandırarak paranıza göz dikebilir. Başka birinin hatası yüzünden de birikimleriniz azalabilir. Ya da mal mülk alım satımında zarar söz konusu olabilir. Art niyetli ve aç gözlü kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Yeni Boş Cüzdan Görmek

Yeni bir kazanç kapısı aralamak olarak yorumlanır. Yeni bir işe başlayabilir ya da ek gelir sağlayabilirsiniz. Kazanç kapılarınız artabilir, elinizden geçen bir miktar para tam da ihtiyacınız olan anda size ulaşabilir. Bu sayede maddi endişeleriniz azalacak. Yeni girişimleriniz de umut verici olabilir.

Rüyada Boş Cüzdanı Çaldırmak

Parasal yönde hayallerinizin gerçekleşmemesi sebebi ile moraliniz bozulabilir. Çok umut vaat eden bir yatırımda hüsrana uğrayabilirsiniz. Bu sebeple umudunuz azalabilir, başkaları tarafından borca da sürüklenmek anlamına gelir.

Rüyada Boş Cüzdan Kaybetmek

Maddi kayıpların yerine yenisinin gelmesi, zorlukların sona ermesi ve kazancın düzelmesine yorumlanır. Bundan sonra istikrarlı bir kazanç sağlamanız söz konusu olabilir. Gelecek günlerde de sizi hırslandıran maddi yönden sevindirici haberler gelebilir.

Rüyada Boş Cüzdan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, elden para ya da mal mülk çıkması olarak yorumlanır. Maddi zarara uğrayarak borç edinmek anlamına da gelir. Elinizdeki bazı birikimleri kaybedebilir, maddi külfet olabilir. Borç isteyen kişiler de sizi mağdur edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kardelen dedi ki:

  Rüyamda çöp konteyneri karıştırırken siyah ya da kahverengi renkti sanırım kullanılmış içi boş bir cüzdan buluyorum, ileride de eşimin ailesi arkadaşlarım falan var ne kadar bulduun diye sesleniyor kar. Bende gülerek hayatımı kurtaracak kadar diyorum. Hayır olsun inşallah

 2. İlker vural dedi ki:

  Rüyamda ilk eşimin benden boşanmasına sebeb olan durmuş isimli arkadaşımı goruyorum ..evinin iki bina bitisiginde evin önünde bilinçli olarak yanımda bir bayan ile Durmuş’un cüzdanının icine bir sebepten dolayı bakıyoruz Durmuş’un resmi ve benim telefon nomun yazildi bir kağıt vardı ben benim numaramı sildikten Soner durmusa yakalandık ancak kavga olmadı ben sadece telefon boyu silmek için bunu yaptığımı açıkladım ..saygilarim ile

 3. Hande dedi ki:

  Rüyamda cüzdanımi universitede bir sinifta unutmus oluyorum disari cikinca farkediyorum ve gidip aramaya basliyorum bir sinifa giriyorum orasi universite oluyor sinifta hoca ders anlatiyor cuzdani soruyorum hocada cuzdani guvenlik gorevlisine verdik ordan alabilirsin diyor gidip aliyorum cuzdanimi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye, maddi imkanın artmasına yorumlanır.

 4. Seda dedi ki:

  Rüyada cüzdanımı düsürüyorum. Boş şeklinde buluyorum tüm kredi kartlarim gitmiş ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatına yorumlanır.

 5. Seda dedi ki:

  Rüyada cüzdanımı düşünüyorum ve ardından icindendeki kartlar hepsi gitmiş boş şekilde yerde buluyorum ağlıyorum

 6. Ayla dedi ki:

  Rüyamda siyah renk erkek cüzdanına benzeyen boş bir cüzdan buluyorum. Yeni bir cüzdan. Icini açıp bakınca boş olduğunu görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahate çıkmaya yorumlanır.

 7. Gamze dedi ki:

  Ruyamda terlik almak istiyorum cocuguma ama cuzdanimda hicpara kalmadini goruyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almak demektir.

 8. Cuty dedi ki:

  Yolda yürürken jandarmaya ait boş cüzdan buluyordum yeni

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yurt dışı seyahatine yorumlanır.

 9. Tuba dedi ki:

  Rüyada minibüse bindiğimde cüzdanımda hiç paranın olmaması

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelir kapısının değişmesine yorumlanır.

 10. TALHA GÜRDAL dedi ki:

  Rüyam da eski çalıştığım patronum bana eski çok cüzdanlar getiriyor hepsi boş bir tanede yeni adam almış ise telefonda bağırarak konuşuyor bende bu cüzdanları kesiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine yorumlanır.

 11. kardelen dedi ki:

  Rüyamda çantamı kaybediyorum. Kötü bir binadayım. Orada oturanlarla kavga etmek için gitmişim oraya ama orada oturmuyorum. Kendime kızıyorum neden dikkat etmedim çantama bunların hırsız olacağı belliydi diye. Sonra çantamı buluyorum ama içinde para ve kartlarım yok. Telefonum duruyor ama kılıfı yoktu. Şaşırıyorum neden telefonu bırakmışlar diye.

  1. admin dedi ki:

   Size verdiği sözleri tutmayan biri ile aranızın açılmasına, bu kişiden ümidi kesmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status