Rüyada Buda Heykeli Görmek

Rüyada buda heykelini görmek, sizi yanlış yola sürüklemeye çalışan insanların kötü niyetlerine hemen anlamak ve onlardan uzak durmak demektir. Dost ve düşmanı çok iyi ayırt edebilecek ve tuzaklara düşmeyeceksiniz. Özellikle çalışma hayatında arkanızdan konuşan ve yüzünüze gülen insanların eline koz vermemeye gayret edin. Çünkü size karşı pek de iyi niyetli olmayabilirler. İşle alakalı söyleyeceğiniz en ufak bir kötü şeyi bile başkalarına yetiştirebilirler. Dedikodu yapmayı seven insanlar ile özellikle bir şeyler paylaşmamaya gayret edin. Yoksa bunları sizin aleyhinize kullanabilirler.

Rüyada buda heykeli görülmesi, bazen de uzun süredir görmediğiniz biri ile özlem gidereceğinize yorumlanır. Sizler çok özlediğini ve uzakta yaşayan birini bir bahane ile ziyarete gidebilirsiniz. Ya da bu kişi bir bahane ile geldiği zaman sizi de görmeden dönmek istemeyebilir. Uzun süredir özlediğiniz eş dost sevgili ile bir araya gelmek sizi mutlu edecek.

Bu rüyanın bir diğer anlamı da, gelecek için çok çaba harcamanız yönünde uyarıdır. Eğer çok akıllı hedefler belirlerseniz güzel bir geleceğe sahip olabilirsiniz. Ancak tembellik yapmamaya gayret edin. Bir şeyleri zamana bırakıyor olabilirsiniz. Ama çaba göstermeyi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Şimdi göstereceğiniz her gayret gelecekte size çok fayda sağlayabileceğini unutmayın.

Rüyada Buda Heykeli Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aileden destek almak ve düşmanların kötü emellerine ulaşamaması demektir. Sosyal çevrenizde ya da iş hayatında fesat kimler varsa size zarar veremeyecekler. Tam tersi kazdıkları kuyuya kendileri düşebilirler. Size zarar veremeyecek olmalarından dolayı içiniz rahatlayacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Emos dedi ki:

    Ruyamda Ruzgar var ve canaklari havaya kaldiriyo o derecede Balkondayim karsimda kirmizi buda heykelleri evin catisinda oyle ne bu boyle diyom .kötu hiristiyan komsu gelmis bana kötu bakiyo bende besmele cekiyom iki kez niye geldi bu diyom .sonra ölmus annemi goruyom yatak ortu ediyo cicekli carsafdan hobby yerine gidiyomus o kadinda gidiyo ona sen napiyon dedim uyandim.tsk yorum icin selamlar

DMCA.com Protection Status