Rüyada Burun Kanaması

Rüyada burnunun kanadığını görmek, eşinizle ya da sevdiğiniz insan ile aranızdaki sorunlardan kurtulmak ve ondan daha fazla ilgi görmeye yorumlanır. Eşinizin size karşı yaklaşımı değişebilir ve bazı beğenmediğiniz huylarından vazgeçebilir. Sizin çok mutlu olacağınız bir karar da alması olasıdır. Rüyada burundan kan gelmesi, sevdiklerinizin size ne kadar değer verdiğini göreceksiniz demektir. Hatta bir konuda ona karşı çok mahcup olabilirsiniz. Ondan hiç beklemediğiniz bir şey yapabilir ve eşinizin ne kadar iyi niyetli olduğunu görebilir, bazı şüphelerinizden de arınabilirsiniz.

Rüyada başkasının burnunun kanaması, evliliğinizde mal mülk sahibi olmaya ve refaha erişmeye, zenginliğe yorumlanır. Eşiniz ile birlikte kısmetleriniz çoğalabilir ve evinize giren paranın miktarında artış olabilir. Rüyada burundan kan pıhtısı gelmek, eğer borçlarınız varsa, borçlarınızdan da tez zamanda kurtulmanız demektir. Bazı sıkıntılarınızın sona ermesi ikinizi de rahatlatacak ve geçim derdinden kurtularak daha neşeli, mutlu mesut geçinmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada durup dururken burnun kanaması, sevdikleriniz ile aranızda bazı sorunlar büyüyebilir. Belki aranıza giren üçüncü şahıslar yüzünden evinizin huzuru kaçabilir ve bazı insanlar ile birbirinize güveniniz sarsılabilir. Ona karşı bazı şüpheler duymaya başlayabilirsiniz. Aranızı bozmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun. Rüyada kavga edip burnunu kanatmak, kıskançlık sorununun ortadan kalkmasına ve birbirinize güveninizin artmasına yorumlanır. Sevdiğiniz ile artık daha iyi anlaşabilir ve bazı gereksiz huzursuzlukları geçmişte bırakabilirsiniz.

Rüyada Kaza Sonucu Burun Kanaması

Ailenin onay vermeyeceği bir şey olabilir. Sizin çok istediğiniz bir şey için o isteksiz olabilir ve aranızda problem çıkabilir. Bazı hayallerinize karşı çıkması yüzünden de hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ailenin size karşı ön yargılarından ya da baskısından dolayı üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada Eşinin Burnunun Kanadığını Görmek

Gelecek bazı haberler hem sizi hem de ailenizi üzebilir. Özellikle bazı borçlarınız yüzünden zor durumda kalabilir, maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Belki eşiniz sizi bir konuda suçlayabilir, yapılan harcamalar veya başka sorunlar yüzünden aranız açılabilir.

Rüyada Kaza Sonucu Burun Kanaması

Sevdiklerinizin sizden sakladığı bir şeyi öğrenmek sizi çok üzebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Onun size yalan söylemesi ya da bir şeyleri sizden saklamaya çalışması yüzünden kalbiniz kırılabilir. Aile ile aranızdaki iletişim sorunları yüzünden zor zamanlar atlatabilirsiniz.

Rüyada Burun Kanaması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her ne kadar ev hayatında huzuru yakalamaya çalışsanız da bazı aksiliklerin ortaya çıkmasına, evlilikte aradığı huzuru bulamamaya yorumlanır. Sizi içten içe rahatsız eden bir şeyler olabilir ve ondan daha fazla destek bekleyebilirsiniz. Maddi sorunlarınızı aşsanız da ilişkinizdeki problemleri aşmak zaman alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Es-Es dedi ki:

  Rüyamda tören alanı var oradayız. Arkadaşlarımla şakalaşıyoruz sonra burnum kanıyor sonra tören alanının önüne doğru yürüyorum elimle burnumu tütmüşüm baya kanıyor. Tören alanının toplanma yerine geldim bi tane komutan gördü beni ve sinirlendi benim burnumun kanamasından’ çünkü her zaman olan bişeymiş arkadaşlarımında burnu kanıyormuş’

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile barışmaya yorumlanır.

 2. Aslı dedi ki:

  Ruyamda durup dururken çok siddetli burnum kanıyor yanımda kom var bilmiyorum elimle siliyorum ama durmuyo yere damlıyor sonra duruyo ve bu seferde misket büyüklüğünde kan pıhtıları geliyor yere düşüyor. Bunun anlamı ne okuduğum şeylerden aklım karıştı. Teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dert tasanın bitmesine, özlediğiniz birine kavuşmaya yorumlanır.

 3. Efsane dedi ki:

  Eski sevgilimi rüyamda gördüm, çok fazla derecede burnu kanıyordu, yardım etmek istiyordum; isteğimi geri çeviriyordu. Benimle mi ilgili onunla mı ilgili hayrolsun inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

 4. Tugba dedi ki:

  Ruyamda alisveris yapiyordum.sonrasinda aynaya bakarken birden burnum kanamaya başladı.Selpakla temizlemeye uğraşıyordum.Üzerime döküldü bir damla ve burnumda en son kan yoktu

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanakların artmasına yorumlanır.

 5. İbrahim Doğan dedi ki:

  Rüyamda burnumu hınkırırken burnumdan çok az kan fışkırdı ve elbiseme bulaştı.Sonra okuldaydım.Öğle arası zili çalmıştı.8 liram vardı. Yemek yemek için okuldan dışarı çıkacaktım, 2 arkadaş yanıma geldi. Birisi bana 2 soru soracağını, bilirsem 22 lira vereceğini söyledi. Bende tamam dedim. Sonra sordu ve bildim. Sorduğu soruları hatırlamıyorum. 22 liramı verdi. Sonra giderken parasını unuttu.Bende onlar giderken arkalarından seslendim, paranı unuttun diye. O da umursamadı,unuttuğum parada senin olsun dedi. Bende burada 100 lira var, büyük para dedim.O da 100 lira unuttuğunu duyunca geri geldi ve aldı. Sonra tekrar giderken “eskilere dönmeyenin çekeceği var” dedi. Bu rüyanın anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen ve ağlata kimseler varsa çok pişman olurlar ve maddi güce yorumlanır.

 6. Nasip dedi ki:

  Bir iyi tanidim kadim beni övdü birisine. Bu cok akili cok iyi seyler basarsi masaöah buna felan dedi. Ondan sonra burnum kanadi . Muluktan su akar gibi cok kan alti. Yarim esin diye bagrmaya calistim ama bagramadim sesim kizikti. Sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bir kadın ile aranızdaki gerginlik biter, küslükler son bulur

 7. Emre dedi ki:

  Rüyamda burnum kanıyor musluktan akar gibi sonra kadın düşük yapar ölü bebegi karnindan çikararlar gibi burnumdan et parçası yere fırlıyor. Daha sonra rahatlıyorum kanama duruyor ama tezgahın üstü mahvoluyor. Birde burnumun kanamasını liderime göstermeye çalışıyorum. Eşim görüyor fakat umursamıyor

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen biri ile aranızda tartışma olabilir.

 8. Filiz dedi ki:

  Burnumda kan pihtisi olusmüs elimle cekip aliyorum hicbiryere bulasmadi yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

 9. Burcu dedi ki:

  Rüyamda burnumu hınkırırken arkasından peceteye bulasacak şekilde ve elime kan geldi bunun anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çok özlediğiniz birine kavuşmak anlamına gelir.

   1. Hatice dedi ki:

    Rüyamda okulun bahçesindeydim. Eski dostum yanlışlıkla kolunu burnuma çarptı. Sonra burnum birden kanamaya başladı. Ama musluktan su akar gibi kanıyordu. Ben akan kanı avcuma tutuyordum. Kanadıkça kanı yere döküyordum. Yavaş yavaş azaldı kanamam. Nedense avcumdaki kanı yüzüme sildim. Elim neredeyse temiz bir hale gelmişti. Sonra daha da çok kanamaya başladı ilk kanamamdan kak kat daha fazla. Sonra avucuma tutmayı bıraktım çimlere akıyordu kanım. Sonra nihayet durmuştu. Burnuma yanlışlıkla çarpan dostum beni hastaneye götürmek istedi. Ama ben gitmek istemedim durdurmaya çalışmıştım ama beni götürmekte çok kararlıydı. Gidiyorduk hastaneye. Sonrasını göremedim. Rüyam bu kadardı. Lütfen yorumlarsanız çok sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Arkadaşlarınız ile aranızda kırgınlıklar varsa bitmesine ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 10. Murat dedi ki:

  37 aylık oğlum gece saat 3 ile 4 arasında sayıklayarak uyandı ve sürekli burnunun kanadını söyledi. Uykuya dalıp birçok kez kısa sürelerde uyanarak aynı şeyi yani burnunun kanadını söyledi. Sonra uyumaya devam ettiği için başka neler gördü bilemiyorum. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim allah raazı olsun iyi geceler.

DMCA.com Protection Status