Rüyada Cam Bina Görmek

Rüyada camdan bina görmek, hem eğitim hayatı devam edenler, hem de çalışanlar için işlerinde yükseleceklerine yorumlanır. Yaptığınız işler aslında birileri tarafından görülüyor ve takdir ediliyor. Bu nedenle de çok yakında tüm başarılarınızın daha üst mevki insanlar tarafından takdir edilmesi, mevki yükselmesi söz konusu olabilir. Emek verdiğiniz işlerden çıkacak sonuçlar sizleri fazlası ile şaşırtacak. Hatta yeni fikirler edinebilir ve hayata geçirebilirsiniz. Bu fikir ve planlarınızı kimsede gizlemeden çok güzel destekler almanız da mümkün olabilir.

Rüyada etrafı camla kaplı bina görmek, aynı zamanda aşk hayatında duygularınızı gizlemeyeceğinize ve sevdiğiniz insanla net bir şekilde konuşma gerçekleştireceğinize yorumlanır. Özellikle belirsiz olan konular üzerine tüm fikir ve düşüncelerinizi belirterek, açık bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Fikirlerinizi gizlemeden net bir şekilde kendinizi ve fikirlerinizi karşı tarafa ifade etmek sizi rahatlatabilir. Rüyada camlı bina görmek, aynı zamanda saf kalpli bir insan ile dünya evine girmek demektir. Çok iyi niyetli insanlar karşınıza çıkabilir.

Rüyada Camdan Yapılmış Ev Görmek

Bekar olanlar için bu rüya hayırlı bir kısmet bulmak ve murada ermek olarak yorumlanır. Sevgilisi olan genç kızlar için erkek arkadaşları evlilik teklifi etmeyi düşünüyor olabilir. Yakında evlilik ile ilgili alacağınız kararlar ile ailenizi de mutlu edebilirsiniz. Evli olanlar ise ev almak konusunda planlar yapabilirler. Eğer ev içi problemleriniz varsa, bunlar yakında konuşularak bitecektir.

Rüyada Cam Gökdelen Görmek

Yüksek hedeflere erişmek ve bunu helal para ve yaratıcı yönünüz ile hak ederek yapmanız olarak yorumlanır. Hak ettiğiniz her güzelliğe ulaşabilir, özellikle kariyerinizde yüksek yerlere erişerek, herkesi mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Cam Bina Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sorunların rotadan kalkması ve endişelerin sona ermesi, hayallerin gerçeğe dönüşmesi, herkesin takdirini kazanmak gibi anlamlara gelir. Hayırlı bir evlat olarak anne baba duası alabilirsiniz. Sevdikleriniz sizi ne kadar düşündüklerini göreceksiniz. Sizin her konunuzda yanınızda olacaklar ve desteklerini sunacaklar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Pelin dedi ki:

  Rüyamda dışarıdan bakılınca fark edilmeyen gece ortaya çıkan şeffaf bir bina inşaa ettiğimi gördüm. Evin içinde pencereden bakıldığında sanki boşlukta gibi hissediliyordu. Değişik ve güzeldi

 2. Emel dedi ki:

  Rüyamda çok yüksek bir plaza ve etrafını aynı yükseklikte sarmış çam ağaçları gördüm ve çok parlıyordu plazada çam ağacıda tabiri nedir

 3. esma dedi ki:

  Merhabalar, öncelikle rüyama şöyle başlamak istiyorum. Rüyada burnumdan ameliyat olmam gerekiyor, hastaneye gidiyorum ve bir kadın doktor bana yatış veriyor ve yatış için hastanede yer kalmadığını ve yeni açılmış hiç kullanılmamış camlı yüksek güzel bir üniversite kız yurdunda kalmamı uygun görüyorlar ve ilk defa ben bu binayı kullanıyorum, Bu yurda giderkende beni tanımadığım güler yüzlü 2 kadın araba ile beni bırakıp bana yardım ediyorlar. Daha sonra yurtttan ayrılıyorum ve çantamı unuttuğumu fark ediyorum ve rüyam burda bitiyor.

 4. EBRU AKPINAR dedi ki:

  Kiralık bir eve taşınmışım evde duvar yok ful cam giyinmek için yatak odasına gidiyorum alt komsuya bakiyorum kimse yok bir anda camdan bina yomuk mu diyorum cam her yer evde duvar yok bir anda bina ben bakarken çöküyor camlar kırılıyor aşadayiz sanki bizi yavaş yavas aşağı birakiyorlar düsmuyoruz o ara oğullarımi ariyorum 1 yasindaki bebeğimi buldum derken kurtardım birdaha enkaz geldi üstüne bir daha buldum eşimide buldum ama büyük oğlumuzu bulamadık sonra camasirlarimizi aldık gitik oradan büyük oğlumuz yoktu bebegimizi bulduk eşyalarım maf olmustu gerisini hatirlamiyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygıdan kurtulmaya, maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır.

 5. EKaya dedi ki:

  Bir gece hiç kalkmadan 4 rüya gördüm hangi sıra ile gördüğümü hatırlamıyorum ama; 1.Rüya; çalışmak istediğim bir firma var plazanın önünde 1 erkek 4 kadın ile dış kapıdan girdik firmanın giriş kapısında kepenk vardı (normalde iş yerinin her tarafı cam) içeri depo gibiydi büyük ekran 4 katlı plan vardı (normal giriş kapısından sonra merdiven ile ana çalışma alana geçiliyor, giriş de danışma ve toplantı odası var) Seni nereye alalım diye sesli düşünerek konuşuyorlar, giriş katı tıkladılar ve sana araba da veririz dışarıdan alınması gereken işleri yaparsın mutfak tarafına dediler elektronik ev aletleri satan büyük firma burası. Bende ama ne alaka ben mutfak getir götür ile ne işim olur diye düşünüyorum aynı zamanda araba kullanmayı bilmiyorum araba kullanamam ki diye düşünüyorum ama firma da çalışmayı da çok istiyorum. Sonra çıkış kapasına doğru yürüdüğümü hatırlıyorum. 2. Rüya; bir tepedeyim sağ tarafıma yere yaslanmış sağ tarafıma bakıyorum kocaman dağ tepeler karlı çok güzel ama çok uzakta ben çok yakındaymış gibi görüyorum. Sonra karşıma bakıyorum 2. li dağ aynı sekil de karlı ama yakın duruyor ve çok güzel içimde bir mutluluk ve hayranlık oluyor. 3. Rüya; Eski yöneticim çok saygın birisidir kendi iş yeri var. Birşeyler alacakmış bana ama para istiyor çantanın önünde var diyorum çantanın önünü açıyorum (sırt çantası) kağıt para var içerisinde 10 TL ,20 TL gibi. 4.Rüya; 50 li yaşlarda oturaklı şık giyimli insanlar var yanımda konuşuyoruz bir kalabalık hadi şu yoldan gidelim diyorum yerde mezarlık yanında yol var oradan yürüyoruz.

 6. Emine dedi ki:

  Merhaba, rüyamda geniş müstakil bir evdeyim. Mutfağa giriyorum dar pis diğer yerlerde karışık karanlık. Ama geniş bir ev ben burayı nasıl yapıcam da düzelticem diyorum (ben kiracıyım bu eve taşınmışız). her taşındığımız evi düzeltip masraf yapmak zorundamıyım diye kendi kendime söyleniyorum. Sonra bir anda her tarafın düzenlendiğini ve temizlediği görüyorum. Çalıştığım iş yerinden birkaç kişide var onlara oda yiyenlerime yatak yapıyorum eski eşyaları atıyorum ben temizleyip boyamadım ama bazı eşya ve yerlere müdehale ediyorum daha da genişliyor ve düzeliyor. Sonra bir geneline bakıyorum kocaman devasa alanlar çıkıyor ortaya genişliyor. Her taraf camdan arka tarafa bakıyorum sanki AVM’nin içindeymişim gibi her taraf kalabalık ama Ofis yerleri imiş diyorum kocaman camlı plaza da 1 alan bizim ev insanlar bakıp durur ama diyorum. Yine iş yerinden yöneticim ve birkaç kişiyi görüyorum Ev de Barış Ardunç’un muş onun ve birkaç iş yerinden arkadaşım ve ailem ile paylaşacakmışım. Her kese yer ve oda ayarlıyorum düzenliyorum. Alan açmaya çalışıyorum. Sonra mutfağa giriyorum ya temizlenip fazla eşyaları atınca ne kadar genişledi ve temiz oldu diyorum. Sonra da ben buraya nasıl eşya alıcam alan çok büyük nasıl düzücem diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskisinden daha iyi bir kariyere sahip olmak, iş teklifleri almaya yorumlanır.

 7. Ezgi Yaren dedi ki:

  Merhaba. Ben birkaç gün önce sabaha karşı rüyamda önce; yüzünü hatırlamadığım bir erkekle yeşil arabaya bindiğimi gördüm. Daha sonra inip, dışı tamamen cam olan bembeyaz bir eve girdiğimi içinde dolaştığımı gördüm. Ve içeride daha önce tanımadığım nur yüzlü sarışın genç bir erkek gördüm. Bana sırtını dönüyordu fakat evin içindeydi. O evin benim olduğu söylendi. Rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kariyerinizde ilerlemek ve hayırlı bir talibe yorumlanır.

 8. nahirep6 dedi ki:

  Rüyamda yüksek bir rezidanstan ev almışız. Eşimle çok mutluyuz. Bir de bakıyorum yeni evimde rezidans cam bina, evimde komşularıma yemek veriyorum. Yiyorlar yiyorlar doymuyolar bir türlü ve ben çok yoruluyorum. Lavaş ekmekleri istiyorlar, onlardan da çıkarıyorum dolaptan ve sonra yemek yiyip gidiyorlar. Birini görüyorum çok yakışıklı. Aaaa diyorum ne kadar hoş, çok hoşlanıyorum. Ondan sonra ayıp diyorum kendime. Eşim duyar çok üzülür diyorum kendi kendime konuşuyorum. Evin her tarafı cam, İstanbul ayağımın altında ve eşime diyorum ki iyi oldu aldığımız ama neden o kadar borca girdin diye kızıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızda güven sorunları varsa tamamen ortadan kalkmasına ve çok istediğiniz ortak bir hayalinizin gerçek olmasına yorumlanır.

 9. Garip bir rüya dedi ki:

  Merhaba, uzun ve biraz da yorucu bir rüya gördüm. İnşallah yorumlamak sizin için yorucu olmaz. Rüyamda sanki dünya çapında bir seferberlik ilan edilmiş ve gelecek olan bir olağanüstü bir olaya hazırlanılıyor. Yabancı uyruklu silahsız komutanlar ve üst düzey yetkili insanlar görüyorum, nasıl oluyorsa kayboluyorum. Camdan bir binanın içinde buluyorum kendimi ve alt iç çamaşırımı, telefonumu ve kalemimi kaybetmiş oluyorum. Üzülerek aramaya başlıyorum, sonra nedense bir çamaşır görüyorum elimde, sonrasında kalemimi aramaya başlıyorum. Yanımda bir kız bana yardım ediyor kalem bulmama ve önümde de set halinde bir sürü kalem görüyorum. Sonrasında babam ve abim bizim arabamızla gelip bana telefonu bulmuşlar ve bana veriyorlar. Sonrasında yine yolumu bulmaya çalışırken binanın içinde bir bölüme giriyorum. Fakir bir aile görüyorum çocukları daha küçük yaşta ve bir şeyler soruyorum sonra ayrılıyorum. Bir de çok alakasız bir şekilde kapıları olmayan bir arabanın arka koltuğuna oturuyorum. Kemerlerimizi takıyoruz ve tanımadığım insanlarla jet hızıyla yukarıya doğru çıkıyoruz. Sonra bir de nasıl oluyorsa küs olduğum bir kız benim alt iç çamaşırlarımı kendine alıyor. Almasını pek istemiyorum ama aynı zaman da onunla konuşuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir hayalin gerçek olmasına, ancak yakın zamanda bazı insanların sizi hayal kırıklığına uğratmasına yorumlanır. Başarınızı kıskanan kişiler olabilir ve bu kişilere rağmen bir şeyleri başarmanız zorluk çıkarmaz.

 10. Eray dedi ki:

  Merhaba, rüyamda aşık olduğum kızı gördüm. Cam bir binanın içerisinde uzun süre camdan bir kaçına bakıp seçmeye çalıştım. Ardından onu gördüm ve bana gülümsedi. Sonra onun çalıştığı binadan bir genç geldi ve belinde belirgin şekilde silah vardı. Sonra 2 arkadaşı geldi ve yeni binaya taşınacaklarını söyledi. Sonra oraya gitmek için birlikte hareket ettik. O sırada çocuk acıktı pilav tavuk yedi ben ısmarladım. Sonra sokağın oraya geldik 3 tane ayrı sokak numarası vardı. Sonra askerler ateş etmeye başladılar ve dedim ne olursa olsun gireceğim. O esnada telefonuma baktım arkadaşı telefonumu çalmışlar. Askerlerin içine girdikçe tanıdığım arkadaşlarım çıkmaya başladı. Sonra sokak numarasını bir türlü yazamadım. Yarım okunuyordu sonra biraz yazdıktan sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, ancak bir takım zorluklar da beraberinde gelebilir. Aşk hayatında sıkıntılı bir süreç yaşanabilir. Belki bir takım belirsizlikler de canınızı sıkabilir.

DMCA.com Protection Status