Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada çamaşır topladığını görmek, aile hayatında büyük sevinçler yaşamak, anne ve babanıza sevinçli haberler iletmeye yorumlanır. İş ya da eğitim hayatındaki başarılarınızı aileniz ile paylaşabilirsiniz. Onların sizden beklediği başarılar sergileyerek onları gururlandırabilirsiniz. Rüyada kendini çamaşır toplarken görmek, çok fazla kuruntu yaptığınız anlayacağına, her şeyin yolunda gideceğine yorumlanır. Hayatınızda her şey düzelebilir, iş ya da eğitim konusunda belirlediğiniz hedeften şaşmazsınız. Tam tersi her şey tam da gönlünüze göre olur, planlarınız sekteye uğramaz.

Rüyada tanıdığın birinin çamaşır toplaması, birinden gelecek iyilik ile birlikte hayatınızın düzene girmesi, işsiz olanların iş bulması ve kazanç sağlamaya yorumlanır. Maddi yönden artık gelen bir fırsat sizi mutlu eder. Rüyada tanımadığın birinin çamaşır toplaması, yeni tanışacağınız birinin ufkunuzu açmasına ve size öncülük etmesine yorumlanır. Hırs yapmanızı sağlayabilir. Rüyada başkasını çamaşır toplarken görmek, yeni dostlukları ve iş bağlantıları edinmek ve kuracağınız dostlukların sizin için çok avantajlı olmasına yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Toplamak ve Asmak

Rüyada çamaşır toplayıp asmak, yakın zamanda alınan kararları uygulamaya koymaya, artık çabalarınızın meyve vermeye başlamasına yorumlanır. Plan ve projeler hayata geçirilir. Bundan sonra başarmanız gereken bazı işleriniz olabilir.

Rüyada Çamaşır Toplayıp Katlamak

Hayatınızdaki karmaşanın son bulması, aile ve iş hayatında denge kurmak ve düzenli bir hayat sürmek olarak yorumlanır. Bundan sonra borç dert ve kederden kurtularak birlik ve beraberlik içerisinde sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Yerden Çamaşır Toplamak

Şansın ve talihin açılmasına, artık hak edilen başarılar sağlamak ve güzel günler yaşamak olarak yorumlanır. Bekar olan biri için mutlu bir evliliktir. İşsiz olan kişiler için de iş sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Yağmurda Çamaşır Toplamak

Sofranızın rızkınızın artıp çoğalmasına, geçim sıkıntısı çeken kişilerin rahata erişmesine yorumlanır. Eğer borçlarınız varsa borçlarınızı kapatma şansınız olabilir, maddi külfetler ortadan kalkar. Beklediğiniz bir ödeme varsa da zamanında elinize geçmesi olasıdır.

Rüyada Kirli Çamaşır Toplamak

Sağlık ve sıhhat konusunda bir takım endişeler olabilir. Bazı aksilikler ile de karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bazı kötü alışkanlıklarınızı bırakmadığınız takdirde size zarar vermeye başlayabilir.

Rüyada Temiz Çamaşır Toplamak

Çalışanlar için iş hayatında parlak bir döneme girmeleri ve kazancın bol olmasına yorumlanır. Eğer işsizseniz yeni bir iş fırsatı sağlanabilir. Ya da eğitimi devam eden kişiler sınavlarından güzel haberler alırlar. Mutlu havadisler alarak çok sevinebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Çamaşır Toplamak

Salık ve sıhhatin yerinde olmasına, kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissetmenize yorumlanır. Psikolojik olarak da kendinizi daha rahatlamış ve huzurlu hissetmeniz olasıdır. Büyük bir rahatlama, iç huzur olabilir.

Rüyada Rüzgarda Çamaşır Toplamak

Hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya, iş değişikliği ya da başka bir yere taşınma gibi kararlar almaya yorumlanır. Sizin ve aileniz için daha hayırlı olan seçimler yapabilirsiniz. Size zararı dokunduğunu gördüğünüz şeyler geride kalır.

Rüyada İpte Asılı Çamaşır Toplamak

Eşiniz veya anne babanız ile aranızdaki anlaşmazlıkların son bulmasına, sabrın sonunda selamete erişmeye yorumlanır. Bir süredir belki bir takım anlaşmazlıklar olabilir, ancak artık birbirinize hak verebilirsiniz.

Rüyada Çamaşır Toplamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş ve eğitim hayatında güzel olaylara şahit olmak, ailenizin sizin seçimlerinizde arkanızda durmasına ve artık emeklerinizin karşılığını almaya yorumlanır. Bundan sonra rızkınız artabilir ve elinize geçen para daha bol olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nuray dedi ki:

  Rüyamda bulutlu bir havada balkonda oturuken birden yağmur hafif hafif atmaya başladı komşulara bağırarak çamaşırlarınızı toplayın dedim onlar çamaşırlarını toplarken ben balkona geldigimimde olmuş olan eşimin yikadigim çamaşırları ve beyaz bereleri yerde idi ağlayarak topladım bunları ihtiyacı olan birisine versem dedim içimden yağmur hafif hafif atıştırırken rüzgarda vardı hafiften ve eşimin bereleri in üzerine beyaz beyaz polanler konmuştu bunlar ne zaman geldi buraya diye söylenip bereleri silkeleyip kucağıma topladım tüm çamaşırları komsularimi çamaşır toplarken gördüm bir tane evin ziline basamadım onun çamaşırları beyaz beyaz ipte kaldılar

 2. Sebilay dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişiyle beraber telden çamaşır topluyoduk ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden hediye almaya yorumlanır.

 3. Beren dedi ki:

  Rüyada evimizin bahçesine benim çamaşırlarım seriliydi yere düşmüşlerdı üzerine kar yağıyordu kardan çamaşırlarım görünmeyecek seviyeye geliyordu kocam gidip toplayıp getirdi sonrada gerçek hayatta yaşamak istemediğim yere geri dönmüşüm diye ağlıyorum eşime hem alyansı hemde beş taşı avucuna bırakıyorum gerçek hayatta tabi ne alyans nede beş taşım var😂 merak ettim ne olabilir bu rüyanın anlamı cevaplarsaniz sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı kısmete ve yakında ailenizi mutlu edecek bir habere yorumlanır.

 4. Tülay dedi ki:

  Rüyamda evimizin bahçesinde yan binanın komşusunun çamaşırlarını topluyordum.Ve o komşuyu da hiç tanımıyorum bu vesileyle tanışıyorum komşumla annem babamda var yanimda bahçeye normalde çamaşır ipi asıp çamaşırlarımı asmaktı ama komşunun çamaşırlarını komşuyla birlikte topluyordum. Hatta komşu bir gün eşinle çaya bekleriz diye davet ediyor Ve tanışıyoruz böyle bir rüyaydı yorumlamanızı rica ederim.Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni mal mülk edinmeye veya yeni gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

 5. Tülay dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda eski erkek arkadaşımın bir yolculuktan evine döndüğünü hissediyorum. Ve bavulunun içindeki esyaları yani kiyafetlerini bir hurca koyulmuş olarak annemin çamaşır makinesine atıp yıkadığını görüyorum. Onun Bavulundaki eşyalarını annemin yıkaması ne demek acaba …

  1. admin dedi ki:

   Uzak mesafe bir ilişkiye başlanabilir.

DMCA.com Protection Status