Rüyada Cırcır Böceği Görmek

Rüyada cırcır böceği görmek, son zamanlarda size dargın olan ve bu sebeple de sizle görüşmeyen birine yorumlanır. Belki sözlerini bu kişiyi kırmış olabilir. Hatta size haber yollayarak kırgınlığının ne olduğunu bilmenizi isteyebilir. Dargın olduğunuz kişiler varsa, onların gönlünü almanızda fayda var. Bu sayede sevdiklerinize verdiğiniz değeri de göstermiş olursunuz. Onlar hakkında konuşurken de sözlerinizi dikkatli seçmenizde fayda vardır. Yoksa sizi yanlış anlayabilirler. Gergin ortamlarda konuşmak da sonrasında sizin zararlı çıkmanıza yol açabilir.

Rüyada cırcır böceği görülmesi, ayrıca dedikodu yapan insanların canınızı sıkması ve hakkınızda söylentilerin dolaşmasına da yorumlanır. Başkalarının çok fazla eleştiride bulunması ya da sizinle ilgili yalan yanlış konuşmaları canınızı sıkabilir. Haneden ya da dost çevresinden sizinle ilgili yapılan konuşmalara kulak asmamak zor olabilir. Bu kişilerle tartışmamak için sabretmekte de güçlük çekebilirsiniz.

Rüyada Cırcır Böceği Öldürmek

İş ya da eğitim hayatında hak edilen başarıyı elde etmek, kariyerinizin yükselmesi ve büyük başarılara imza atmak anlamına gelir. Özellikle hakkınızda dedikodu yapan ve eleştiren kişilere bu başarılarınız önemli bir cevap olacaktır.

Rüyada Cırcır Böceği Sesi Duymak

Başkaları hakkında konuşurken dikkatli olmanız, özelikle toplum içerisinde sözlerinize daha dikkatli olmanız yönünde işaret eder. Bazı işittiğiniz şeyler yalan olabilir ve haksız yere birilerine bağırıp çağırabilirsiniz. Birine hesap sormadan önce doğru olup olmadığını öğrenmenizde fayda var. Yoksa asılsız dedikodular yüzünden birini suçlayabilir ve kalbini kırabilirsiniz.

Rüyada Cırcır Böceği Yakalamak

Sizin hakkınızda kimin dedikodu yaptığını ya da sizle ilgili kimin çıkar ilişkisi kurduğunu öğrenmek anlamına gelir. Bir süredir hakkınızda dolaşan yanlış sözleri kimin yaydığını öğrenebilirsiniz. İki yüzlü birileri varsa ya da size zararı dokunan birini hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, patavatsız bir şekilde konuşarak birinin kalbini kırmak ya da sizin kalbinizi kıracak sözler işitmeniz anlamına gelir. Her ne kadar iletişiminiz güçlü olsa da, yanlış sözler sarf edebilirsiniz. Sizin üzerinizden pirim yapan birileri varsa, buna da engel olmak isteyeceksiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kamil dedi ki:

  Ruyamda annemin evinde otururken birden 5 tane sarı cırcır böceği ortaya çıktı. Ev beyaz renk agirlikliydi normalde beyaz yok, ezmeye çalıştım bir kaçı öldü. Ama terlik yumuşak diye hepsi olmedi ezilmiyordu.

 2. Ecem dedi ki:

  Rüyamda yatagim arkasında yastigin altında ölü sarı cırcır böcekleri çok ca gördüm orayı temizlemeye ve uzak duruyordum

 3. Ozoz dedi ki:

  Rüyam cırcır böceğinin ilk sesini duydum merak edip baktigim zaman siyah bir değişik bir böcek gördüm aa buymuymus cırcır böceği dedim ve irkildim biraz korktuğumu hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, güzel sözler işitmeye yorumlanır.

 4. Sera dedi ki:

  Ruyamda Pencereden içeriye dogru belki 100 tane cicir bocegi sesi geliyordu bunlarin sesi ne kadar cok geliyor diyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 5. ayten dedi ki:

  rüyamda cok fazla mavi cırcır böcegi gördüm bikacanesinide öldürdüm büyükler vardı ama coalıyolardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz biri ile barışmak sohbete yorumlanır.

 6. Onur dedi ki:

  Iki cırcır böceği gördüm onu ciceklerle besliyordum derken birisi örümcek ağına düşüp öldü ve en son yaşatmaya çalıştım nafile derken çok üzüldüm

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden fırsat elinize geçebilir.

 7. Ömer Faruk dedi ki:

  Rüyamda çırçır böceği bacağımdan çıkıyordu alıyor dum yine çıkıyordu

  1. admin dedi ki:

   Düzenli gelir sağlamaya yorumlanır.

 8. Hiranur dedi ki:

  Rüyamda cırcır böceğinin sesini kulağımda hissediyordum . Belimde de varlığını çok korkup yanımdaki birine onu almasını söylemeyi planlıyordum. Yanımda kimse yoktu. Sonra kendim başımı sırtımı silkelemeye başladım. Uyanınca hala silkeliyordum Anlamını söyleyebilir misiniz??

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kişilerle barışmak ve hayırlı arkadaşlar edinmeye yorumlanır.

 9. Sabriye dedi ki:

  Selam rühamda sol alimin işaret parmagına cırcır böceği yapıştı çekip çıkardım kafası içeride kaldı onuda çıkardım sonra ısırdığı yerden irin aktı parmağım şişmeye başladı çook korktum yorumlarsanız sevinirim çok teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Birinden duyacağınız sözler kalbinizi kırabilir.

 10. Aybüşş dedi ki:

  Rüyamda odamda muhabbet kuşumun üstünde bi tane cır cır böceği vardı kardeşim eliyle dokundu odanın içinde uçup ötmeye başladı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinebilir, sevdiklerinizden mutlu haberler alabilirsiniz.

   1. Ufuk dedi ki:

    Eşimin arkadaşı rüyasında ben ve eşimin bir oda dolusu cırcır böceği öldürdüğümüzü görmüş, ne manaya gelir bizim açımızdan

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşiniz ile aranızda sıkıntı kalmamasına yorumlanır.

 11. Elif dedi ki:

  Rüyamda elimde ölü 3 tane cırcır böceği vardı üstlerine su dökülüyordu ve ben elimden onları yere atiyordum sonra canlaniyorlardi ve ötmeye başlıyorlardı

  1. admin dedi ki:

   Üç yerden birden sevinçli haber almak demektir.

  2. Aliihsan dedi ki:

   Rüyamda elinde bir uzun tahtayla agaç sallayarak cırcır böcegi olgununa inanıp (ama sanki kanadı yeşil bir kücücük kuş gibiydi) düşürdüm sonra onu tekrar yerden almaya çalıştım sag elimde ince beyaz kuş tüyü sol elinde ince bir çubukla fakat o kendini bir delige soktu delikte bir çift pençe ve fare kafası gördüm dedimki demekki onun yemesi için ben bunu düşürmüşüm

   1. admin dedi ki:

    Dostlarınızdan güzel haberler almaya ve dostlarınızın artacağına yorumlanır.

 12. Mrl dedi ki:

  Akşam annemle birlikte evimizin kapısını acar açmaz son hızla benim boynuma cırcır böceği geldi. Ben korkudan annemden yardım istedim ve elimle boynuma dokunduğunda cırcır böceğini elimde hissediyordum. Korkudan kıpırdayamıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinden birinin sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 13. eylül toprak dedi ki:

  Ya bende rüyamda cırcır böceği durmadan ötüyordu diye onu öldürmeye çalışıyordum. Birden uyandım ve etrafta da cırcır böceklerinin seslerinini duyunca korktum. Anlamı ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kalabalık bir ortama girmek ve yeni dostluklar kurmak anlamına gelir.

 14. Alper tanrıkulu dedi ki:

  Rüyamda cırcır böceğinin devamlı öttüğünü ve ardından da ayak baş parmağımın derisinden içeriye girdiğini gördüm ve onu zorla oradan çekip çıkardım. Ardından attım ama hep üstüme üstüme geri gelmeye başladı ve ben de yerdeki sopayı alıp ona vurarak öldürdüm. Bunun anlamı nedir ve ne demektir ve uzun sure bunu gerçekten yaşamışım gibi uyandığımda ayak baş parmağımda hissettim …

  1. admin dedi ki:

   Aynı hatayı tekrar etmek, sizi seven birinin kalbini kırmak olarak yorumlanır. Size çok değer veren birine haksızlık yapıyor olabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status