Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek, önünüze şans kapılarının teker teker açılmasına ve işlerinizin yoluna girmesine yorumlanır. Saygınlık ve şan şerefe de yorumlanır. Yaptığınız işlerde adınız övgü ile anılabilir. Şöhretiniz artabilir ve beklediğiniz ilgiyi görebilirsiniz. İş hayatında başarılarınız çok konuşulabilir ve kendi işini yapan kişiler de işlerini büyütebilirler. Ticari hayatta birden şans sizden yana olacak. Geleceğe yönelik pek çok hayalinizin gerçekleşmesi ile birlikte sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Aileniz mutluluğunuza ortak olabilir ve kimseye muhtaç olmadan rahat bir hayata erişebilirsiniz.

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek, sıkıntıların bir anda sona ermesi, sizi üzen birinin pişman olmasına ve hayal kırıklarının son bulmasına yorumlanır. Çekilen cefalardan kurtularak artık gelecek endişesi de biter. Hayalleriniz ardın sıra gerçekleşebilir. Kararlı olduğunuz yolda emin adımlar ile ilerleyerek kendinizi herkese ispat edebilirsiniz.  Çalışan kişilerde mevki makam yükselmesi anlamına da gelir.

Rüyada Cumhurbaşkanı ve Eşini Görmek

Maddi yönden imkansızlıkların aşılmasına ve ekonomik yönden güçlenmeye yorumlanır. Hakkınız olan kazanca erişebilirsiniz. Eğer bekarsanız çok otoriter ve bir o kadar da sevilen biri ile evlenebilirsiniz. Evleneceğiniz kişi ailenizin onayını kolayca alabilir. Evli olanlar ise çocuklarından yana çok şanslı olurlar, onların başarıları ile mutlu olabilir ve gurur duyabilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanını Hasta Görmek

İç sıkıntılardan kurtulmak ve parlak bir istikbale yorumlanır. Eğer evrak ve belge işleriniz varsa bunlar sorunsuz tamamlanabilir ve bir haber zamanında size ulaşabilir. Aslında çok fazla kuruntu yaptığınızı anlayabilirsiniz ve boşuna endişelendiğinizin farkına varabilirsiniz.

Rüyada Eski Cumhurbaşkanı Görmek

Bir zamanlar yarım kalan işler, plan ve projelerin yeniden gündeme gelmesi ile birlikte hırslanmak ve kısa sürede tüm sorumlulukların üstesinden gelmek şeklinde yorumlanır. Başladığınız bir işi kolayca tamamlayacak ve layığı ile sürdürebileceksiniz. Yeni iş kurmak isteyenler de kısa zamanda başarıya nail olabilirler.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Tokalaşmak

Devlet dairesinde bir işiniz kolayca tamamlanabilir, resmi dairelerde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer mahkeme ve dava konuları varsa önemli gelişmeler olabilir. Yüzünüzü sevindirecek haberler alabilirsiniz. İş arayanlar için de hayırlı bir iş bulmak ve kariyer hayatına farklı bir yön vermek demektir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Elini Öpmek

Hem eğitim hem de iş hayatında yükselişe geçmek, sizinle gurur duyulacak bir başarı sergilemek demektir. Kariyerinizde hızlı bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Bir anda tüm kapılar size açılabilir ve elinizi attığınız işten hayır görebilir, iyi niyetli insanlar ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Yemek Yemek

Büyük bir kurtuluş ve refaha erişmek, kısmetlerinin çoğalması ve murada ermek olarak yorumlanır. Bugüne kadar çok istediğiniz bir şey gerçekleşebilir ve sonrasında tebrikler alabilirsiniz. Önemli birinin de yardımı ile birlikte işleriniz yoluna girebilir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak

Murada ermek ve dileklerin kabul olmasına, karşınıza hayırlı insanlar çıkmasına yorumlanır. Maddi yönden büyük bir zenginlik olabilir. Birinin kol kanat germesi ile birlikte hayatınız düzene girebilir. Size verilen müjdeli haberler de şu günlerde umutlarınızı artıracaktır.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Telefonda Konuşmak

Resmi kurumlarda sıkıntı yaşayan kişilerin işlerinin sorunsuz bir şekilde çözülmesine, hak edilen konuma yükselmeye yorumlanır. İş başvuru ya da başka başvurular yapan kişiler de yakında telefon ile alacakları haberle birlikte çok sevinebilirler.

Rüyada Cumhurbaşkanı Seçilmek

Rahat ve sağlık sıhhat dolu bir hayat sürmek, sevilip sayılmak olarak yorumlanır. Başkaları sizden övgü ile bahsetmeye başlayabilirsiniz. Azmin sonunda çok büyük bir yükseliş olabilir. Aslında sizden herkesin beklediği bir başarıya da imza atabilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanının Eve Gelmesi

İş hayatınızın düzene girmesi ile birlikte aile hayatında da mutluluğun artması ve rızkın çoğalmasına yorumlanır. İşlerinizi düzene sokmanız ve gelirinizi arttırmanız ile birlikte aileniz çok sevinebilir. Onlara karşı görevlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rahat bir yaşam sürmek ve bir vesile ile konfora erişmek, ünlenmek olarak yorumlanır. Hayatınız olumlu yönde değişebilir ve gönlünüzden geçen şeyler gerçek olabilir. Bazı yeteneklerinizin de farkına varılması ile birlikte büyük sevinçler yaşayabilir, muradınıza erebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mete dedi ki:

  rüyamda cumhurbaşkanımız büyük bir konser salonunda piyano çalıyordu,ben de ailem ile beraber dinleyiciler arasında idim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir fırsat elde etmeye yorumlanır.

 2. ömer dedi ki:

  Rüyamda sayın cumhurbaşkanımız ile kol kola yürüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir görüşmeye çağırılmaya yorumlanır.

 3. Trm dedi ki:

  Rüyamda Cumhurbaşkanı ile yolda tokalaşıp sohbet ederek yürüyoruz

 4. Tm dedi ki:

  Merhaba iki tane rüyam var ilki Cumhurbaşkanı ile bakanları bir restoranda yemek yiyorlar ve beni de sofraya çağırıyor du

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya iş hayatında yükselmek saygınlık kazanmaya yorumlanır.

 5. Türker dedi ki:

  Merhaba iki tane rüyam var ilki Cumhurbaşkanı ile bakanları bir restoranda yemek yiyorlar ve beni de sofraya çağırıyor du ikincisi ise Cumhurbaşkanı ile yolda tokalaşıp sohbet ederek yürüyoruz

 6. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, ruyamda cumhurbaskanimiz mahkemede yargilaniyordu, bende izliyordum ama cok garip ve basit bir konudan yargilaniyordu. Ruyami yorumlayabilirseni, sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 7. ÜmmüGülsüm dedi ki:

  Meraba, rüyamda cumhurbaşkanı bir masada oturuyordu etrafı kalabalıktı. Yanına gittim ve tokalaştım kısa bir konuşma geçti aramızda elimde de kahverengi haplardan vardı bir film tablet şeklinde , tokalaşırken cumhurbaşkanıyla masaya koyuyordum o hapları. Ne demek inşallah hayırdır. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleki hayatta yükselmek demektir.

 8. Betül dedi ki:

  Merhaba rüyamda çok tozlu bir mobilyanın tozunu bir makineyle alıyorum. Cumhurbaşkanı gelecekmiş yanımda da cumhurbaşkanlığından bir adam vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve makam edinmeye yorumlanır.

 9. Hilal dedi ki:

  Rüyamda ünlü bir parti başkanı olan birinin evine davetli oluyoruz başkan bize surekli hizmet edip cok iyi ağırlıyor sonra o kişiye fal baktırmak istiyorum ama cok yoruldu başkan diye vazgeçiyorum yorumunuz için teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   İdeallerinize tez zamanda erişmek ve başarıya yorumlanır.

 10. Serap dedi ki:

  Rüyamda Cumhurbaşkanımız bilmediğim bir evde bej rengi bir koltukta oturuyordu. İnsanlar kendisini görmeye gelmiş karşısında dikiliyordu. Kalabalıktan bir kişi çay götürüyordu kendisine. Götüren kişiden çayı aldım içine bir şeker attım önce rengi bulanıklaştı sonra düzeldi. Önüne bir sehpa koydum üzerine de çayı koydum memnun oldu. Sonra arkasındaki beyaz perde de ki elle yapılmış desenleri farketti desenlerin arkasını çevirdiğinde kırmızı lekeler gördü. Demekki lekeler görünmesin diye üzerine başka desenler yapmışlar dedi. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yükselmek ve terfi almak, başarıya ulaşmaya yorumlanır.

   1. Serap dedi ki:

    Çok teşekkür ederim ben çok rüya görüp çok soruyorum size hakkınızı helal edin

 11. edzel dedi ki:

  rüyada evime çok büyük bir devlet adamı gelmişti kendisi rusya devlet başkanı idi(putin) yemeğe davet etmiştik ve yemek falan yedik tabi ben fazla yanında duramadım ama misafir gelince evin küçüğü karşılamaya selam vermeye gider hesabı yanına gitmiştim çok sevecendi bana karşı(bilinçaltımda daha önce bu tarz bişeyi aşırı düşünmedim yani durduk yere oldu bu olay) sizce neye delalet bu?teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Büyük hedeflere beklenenden kısa sürede ulaşmak, doğru insanların hayatınıza girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status