Rüyada Cüzdan Çalmak

Rüyada cüzdan çaldığını görmek, kazancınızın artmasına ve çevrenizdeki bazı insanlardan daha fazla para kazanmaya başlamaya yorumlanır. Özellikle de sizden daha çok kazanıp hava atan kişiler varsa, bu kişileri kazancına ulaşabilir, aynı koşullara sahip olabilirsiniz. İş hayatında rakibiniz olan kişiler varsa da rakiplerinizden geri kalmazsınız. Rüyada başkasının cüzdanını almak, bazı yorumculara göre ödemelerin bir kısmının azalmasına ve maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır. Örneğin nafaka veren ya da çeşitli sebepler ile başkalarına ödeme yapan kişiler artık bundan mesul olmazlar. Bundan sonra daha çok para cebinize kalır.

Rüyada cüzdan çaldırmak, sizden maddi beklentisi olan birilerine yorumlanır. Sizden maddi konularda yardım etmenizi bekleyen ya da kazancınızda gözü olan, size masraf yaptırmaya çalışan birileri olabilir. Bu sebeple de canınız sıkılabilir. Özellikle de ödemeyeceğini bildiğiniz birinin sizden borç para istemesi söz konusu olabilir. Evli olan kişiler bu sebeple eşleriyle aralarında problem yaşayabilirler.

Rüyada Cüzdan Çalmaya Çalışmak

Yaptığınız bazı masraflar yüzünden sonradan pişman olmak ve keşke harcamasaydım demek anlamına gelir. Bazı harcamalarınız sizi sonrasında zor durumda bırakabilir. Bu sebeple tasarruf etmeniz gerekebilir. Gelecek bir paraya güvenerek de harcama yapmamaya gayret edin.

Rüyada Cüzdan Çalmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi hedeflere tez zamanda ulaşmaya ve elinizin rahatlamasına, aynı zamanda eli açık bir insan olmaya yorumlanır. Zamanında verdiğiniz sözleri tutabilir, bazı harcamaları yapmaktan kaçınmazsınız. Bir süredir size borcu olan ve bu borcu erteleyen birileri varsa da beklenen ve ihtiyacınız olan bu para tez zamanda elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zeki dedi ki:

  Rüyamda cüzdan çaldım açıklamasını yaparmısınız lütfen

 2. Umut günel dedi ki:

  Rüyamda Adolf Hitler’e silah doğrultup kimliğini ve önemli belgelerini alıp kaçıyodum ne demek acaba bu?

 3. Çağlar Gence dedi ki:

  Rüyamda papa II. Ioannes poul un mezarını kazdıgımı ve kemikleriyle beraber antik birkaç parça eşya çıkardığımı gördüm. Bu eşyaların birinin gizli bölümünden bir tılsım çıktı. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yurt dışından önemli bir haber almak, başarıya yorumlanır.

 4. Bir insan dedi ki:

  Rüyamda lgs ye giriyordum ve tamı tamına 310 puan alıyor ve ağlıyordum sınav yerinde eski bi hocam vardı beni avutuyor sonuçun iyi diyordu ama ben hala ağlıyodum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 5. Veli dedi ki:

  Ben rüyamda cüzdan alıyordum içinde dolar vardı ne alama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatı yakalamaya yorumlanır.

 6. Selma dedi ki:

  Rüyamda akraba olan Çok odalı sıradan olan bir eve misafirliğe gitmişim, oradayken çantamdan cüzdanımın çalındığını farkettim. hırsız açık unutulan pencereden girmiş güya biz bahçede otururken…çok üzüldüm bağırıyorum nasıl ..madem hırsız kolgeziyor niye pencereyi kontrol etmediniz diyorum hatalı olduklarını ve bunun bedelini misafir olan ben çektim diye.. Acaba ne anlam da görmüşümdür bu ruyayı çok merakrayım..!!!

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya seyahat veya başka sebepler ile harcama yapmaya yorumlanır.

 7. Erhan dedi ki:

  Rüyamda bir araba kaza yapmış bende görevli olarak olay yerine gidiyorum orada kaza yapana ait.bir cüzdan buluyorum kimseye göstermeden çalmaya çalışıyorum en son paraları sayınca uyanıyorum ( 37000 tl civarı para sayıyorum farklı farklı gözlerden yüz tl 200 tl lik )

  1. admin dedi ki:

   Zamanında sizinle çok uğraşan veya maddi zarara uğratan biri bu huyundan vazgeçer.

 8. ÇAĞATAY SERÇE dedi ki:

  Bir minibüsün arka koltugunda oturuyorum önde oturan şoför yada başka birinin ara boşluktan cüzdanı görünüyor çok kabarık duruyor alıyorum nasıl ineyim hiç kimse görmeden diye düşünürken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç ve hayırlı bir seyahate yorumlanır.

 9. Emre dedi ki:

  Rüyamda samimi olduqum bir arkadasimlan cimri bir akrabam camiye giderken cuzdanını caldık sonra cuzdaninin icine baktim 30 tl vardi cuzdani posete katıp tekrar indirdim sonra kaldirdim poseten cikarip yere indirdim arkadasim benden once koşmaya basladi akrabam geldi bende başıma kapşon takıp kaçmaya başladım

  1. admin dedi ki:

   Elinizden bir miktar para çıkabilir, masraflarınız artabilir.

 10. Eliz dedi ki:

  Birisinin cüzdanın çaldım ve içinden ihtiyacım kadar olan parayı aldım ama cüzdan elimde kaldı kimse görmeden kurtulma yolları aradım atmak, yakmak, herşeyi düşündüm yolamı bıraksam gb. Pişmanda oldum çok korktum yakalanacam diye

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat etmek ve hediye almaya yorumlanır.

 11. Remzi dedi ki:

  Rüyada dayımların kasap ında çalişiyodum eskisi gibi ve bi cüzdan parasını kaybetmiş ti ve o cüzdanı aldim gizlice paraları çıkarıp aldım. Şu an gurbet teyim baya zamandır. Paraları aldiktan bi süre sonra ablam ve kardeşlerimle evimize gittiğimi gördüm ve daha sonrada bi parka gittik bi kız çocuğu sanırım engelliy di bi müzik aleti çaliyor ve herkez ona bakıp fotoğraf çekiyordu daha sonra biraz yürüdüm parkta ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı kazanca ve evinizi rahat geçindirmeye, aile içi sorunların çözüleceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status