Rüyada Dağlık Alan Görmek

Rüyada dağlık alan görmek, iş ya da eğitim hayatında çok büyük başarılar elde ederek herkese örnek olmak demektir. Sizden beklenenden daha üstün başarılarınız ile herkesi hayrete düşürebilirsiniz. Azimli ve hırslı biri olmanız sebebi ile girişeceğiniz işler hayırlı sonuçlanır. Beklentilerinizi fazlası ile alırsınız. Hayal kırıklığı söz konusu olmaz ve özellikle yatırımlarınız size bolluk getirebilir. Keskin zekanız sayesinde hayatta doğru kararlar almaya devam ediyor olacaksınız.

Rüyada dağlık arazi görülmesi, aynı zamanda gelirin artması ve borçların kapanması demektir. Çok büyük zenginliğe erişilebilir. Özellikle bekar olanlar çok zengin kişiler ile evlenebilirler ve bir anda servete konabilirler. Aşk hayatında şansınız açık olacak ve önünüze hayırlı insanlar çıkacak.

Rüyada Yeşil Dağlık Alan Görmek

Yepyeni hayaller kurmak ve geleceğe umutla bakmak, yeni kazanç kapıları aralamak ve şansın açılması demektir. Talihiniz bir anda dönebilir ve buna siz de şaşırabilirsiniz. Yeni umutlarınız yeşerecek ve bazı gelişmeler sayesinde kuruntu yapmayacak, geleceğe inancınız artacak. Özellikle sosyal çevrenizde dostlarınız size büyük destek olabilirler.

Rüyada Dağlık Alanda Kaybolmak

Çok fazla sorumluluk almak ve bitkin düşmek, bir şeylerden bıkmak olarak yorumlanır. Parasal sorumluluklarınız da artık size ağır gelmeye başlamış olabilir. Maddi yükümlülüklerinizin bir kısmından kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle çalışan kişiler iş hayatında çok zorlanabilirler. Yine eğitim hayatı devam edenler de sınavlara ve derslerin zorluğuna yetişmekte zorluk çekebilirler. Şu günlerde hayat sizi bir hayli zorlayabilir.

Rüyada Dağlık Alanda Yürümek

Maddi sıkıntıların üstesinden gelerek refaha erişeceksiniz ve aile içerisinde mutluluk artacak. Sevdikleriniz zor zamanlarınızda size destek verebilirler. Özellikle şu günlerde ihtiyacınız olan parasal yardımı yapabilirler. Mahkeme işi olan kişiler tez zamanda hayırlı haberler alabilirler.

Rüyada Dağlık Alan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukları aşmak ve zenginliğe erişmek demektir. Kısa yoldan da zengin olunabilir. Ancak son zamanda alacağınız akıllı kararlar geleceğinizi etkileyecek güzel gelişmelerin olmasını sağlayacaktır. Dertleriniz azalabilir. Maddi endişelerinize çare bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Rüyamda ilk önce üniversitede bir sınıftaydık ve sınıfın içinde tanıdığım arkadaşlarım dışında tanımadığım 3 kişi daha vardı 2 erkek bir kız sınıf arkadaşlarımla sohbet edip gulüyurduk daha sonra ben bir anda etrafta kar kalıntıları olan yanında akar şu geçen taşlık dağlık bir arazide buluyorum kendimi ve tanıdığım sevdiğim yakın bir erkek arkadaşımı görüyorum orda ateş yakmaya çalışıyor etrafını taşlarla çeviriyor odunları koyuyor ve yakıyor bu sırada ona sesleniyorum ve beni duymuyor bana cevap vermiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha çok olmasına, iş fırsatlarına yorumlanır.

 2. Fthhhh dedi ki:

  Rüyamda , ailemle beraber araba ile giderken bir anda yanımızdan bir sürü başka araba geçiyor ve bir anda trafik oluşuyor, herkes arabalarından inip yürümeye başlıyor ,dağın ortasında. Bir anda bu sefer insan kalabalığı oluşuyor ve o kalabalıkta kayboluyorum sonra ortaya çıktığımda dağın başında bir tane hastanenin muayenehanesindeyim. Gitmek istediğim yeri soruyorum, alaycı bir şekilde çok uzak olduğunu söylüyorlar , sonra yürüyerek gitmeye çalışıyorum, yolda karşıma çıkan insanlar falan hasta diyerek alay ediyor, en son tam yabancı ve korkutucu bir köyün girişindeyken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin de destek olacağı hedefler ve seçimlerde bulunmaya yorumlanır.

 3. Fatih dedi ki:

  Rüyamda , ailemle beraber araba ile giderken bir anda yanımızdan bir sürü başka araba geçiyor ve bir anda trafik oluşuyor, herkes arabalarından inip yürümeye başlıyor ,dağın ortasında. Bir anda bu sefer insan kalabalığı oluşuyor ve o kalabalıkta kayboluyorum sonra ortaya çıktığımda dağın başında bir tane hastanenin muayenehanesindeyim. Gitmek istediğim yeri soruyorum, alaycı bir şekilde çok uzak olduğunu söylüyorlar , sonra yürüyerek gitmeye çalışıyorum, yolda karşıma çıkan insanlar falan hasta diyerek alay ediyor, en son tam yabancı ve korkutu bir köyün girişindeyken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir görevin üstesinden gelmeye, mesleğinizde başarıya yorumlanır.

 4. Irmak dedi ki:

  Rüyamda yürüyerek bir dağlık alana gidiyordum ve yürüyerek bi kadının yanına gittim kadın hamur açıyordu ben kadından süt almak için gitmiştim ama kadın bana süt kalmadı dedi

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

   1. Fatma Bulut dedi ki:

    rüyamda daglik bir yerde bir eve gittim evin etrafında uzun büyük iki kaya vardı ama dağların arasindaydim börek ikram ediliyordu eşimle bana i

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya mesleğinizde yeni bir seçim yapmaya yorumlanır.

 5. Selil dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım (gerçek hayatta sadece fotoğraflarını gördüğüm ama rüyada tanıştığım) arkadaşımın abisi ve diğer kardeşleri ile dağlık alandan aşağı iniyoruz. Orada da bir sürü insan var. Sanki piknik yapmaya gelmiş gibiler. Sonra bir şeye ihtiyacımız oluyor. Yukarı çıkmak zorunda kalıyoruz. Ama sadece arkadaşımın abisi ve ben. O bana yukarı çıkarken yardım ediyor, elimi tutuyor.Ele ele çıkıyoruz. Bu durum hoşuma da gidiyor. Yukarı çıkarken peşimize birileri takılıyor ve biz onlardan kaçıp, kurtuluyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahate gidilebilir, iş sebebi ile de yer değişikliği yapılabilir.

 6. Binevş dedi ki:

  Şu an konuştuğum bir erkekle yan yana geliyoruz bayağı neşeliyiz.Sonra karşıda bir dağ var dağa çıkan kaybolan da bir adam var.Hadi gel onu arayalım diyoruz birbirimize.Çıkıyoruz dağa aramaya.O sırada dağa çıkan adamın dertli bir türkü olduğunu diyoruz.Arkadaşım bu nasıl türkü diyor.Ben de diyorum tabi dertli olur adam dağa çıkmış.Sonra adamın dağın en ucunda siyah karartısını görüyorum.Biri tarafından vuruluyor.Sonra ben dağın yarısında kalıyorum gerćekte görüştüğüm erkek arkadaşımda iniyor ve görünmüyor artık

  1. admin dedi ki:

   Birlikte hedefler belirleyip başarmaya, engelleri aşmaya yorumlanır.

 7. Binevş dedi ki:

  Ben bu rüyayı eski sevgilimle birlikteyken görmüştüm 3 sene önce.Sevgilimle beraber bir taşın üstünde oturuyoruz bu yer benim çocukluğumda okula gidip geldiğim yokuşluk bir yer.Karşıda otları kurumuş sararmış bir dağ var.Ona diyorumki dağı göstererek hani beni oraya götürecektin.O da diyorki tamam götürücem.Sonra hızla yanımdan kalkıyor koşuyor ve ben de onun peşinden koşuyorum yokuş aşağı.O sırada da gökte hızla uçan siyah bir kartal geçiyor.

  1. admin dedi ki:

   Hırs ve azim ile bir şeyler başarmaya ve daha güçlü olmaya yorumlanır.

 8. dilek dedi ki:

  Rüyamda dağlık bir alandaydım, yanımda birisi vardı. Karşıya öylesine bakarken, mavi ışıldayan pelerinli bir melek gördüm. Yere serdiği pelerinini aldı, üstüne giydi. Sonra yakınıma doğru geldi. Yanımdaki kişiye ne kadar ‘bak melek’ desem de görmedi, yok öyle birşey dedi. Sonra melek hafif gülümsedi sadece, konuşmamız olmadı. Arkamdan dolaşarak diğer tarafıma gitti. Atı orada bağlıymış. Siyah bir atı vardı. Boynunda aşağı uzun saçlar inen bir attı. Atına bindi gitti. Ben de izlemeye devam ettim çünkü pelerini çok ışıldıyordu. Bu kadar rüyam.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir hayale erişmek, uzun süredir gitmek istediğiniz bir yere seyahat etmek ve parasal yönden de elinizin rahatlamasına yorumlanır.

   1. Fatma Bulut dedi ki:

    rüyamda daglik bir yerde bir eve gittim evin etrafında uzun büyük iki kaya vardı ama dağların arasindaydim börek ikram ettiler bana ve eşime

 9. Halil dedi ki:

  Babam beni faytona benzer bir arabayla geçmişte yaşayan insanlar gibi dağlık ve yeşil bir yerleşim bölgesine götürdü orada herkes mağara ve çadırlarda kalıyordu. Babam beni oraya götürürken etrafta bir sürü kız vardı hepsi kendi işini yapıyordu ben gelince hepsi bana bakmaya başladı. Orada babam yaşında iki amca oturmuş biri bunlarda kim diye söylenmeye başladı diğer amca ise bunlar bizden merak etme dedi. Meğerse akrabamızmış. Sonra bir mağaranın içinde kalıyorlarmış bizi karşılayıp mağaralarına götürdüler. İşte rüyam bu yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca, bereket içerisinde yaşayıp ailenize de faydalı işler yapmaya yorumlanır.

 10. Didar dedi ki:

  Rüyamda bir dağlık alan içerisindeydim güya köymüş orası bazı yerlerde kar var bazı yerlerde sarı ot vardı. Karşı dağın eteğinde babam telefonla konuşuyordu. Bir iki ay önce arkadaşımın ölen babası güya yaşıyormuş. Rüyamda tekrardan ölüyordu ben bir yerden geldim herkesi aylarken gördüm. Ölen kişi de yeşil bir şeye sarılıydı. Omuzlardaydı mezarlığa gidiyordu. Ağlıyorlardı anneme sordum annem de dedi ki dizlerini kurt yemiş onun için ağlıyorlar. Rüyam buydu birde bir rüya daha gördüm düzlük bir alandaydım yanımda birkaç kişi daha vardı. Orada hafif bir su vardı. Bir yere gittik geldik su yükselmiş uzaktan bakıldığında su bulanık gözüküyordu ama içine girdim bu berraktı birde buydu.

  1. admin dedi ki:

   Zor bir hedefinize ulaşmak için ailenizden destek görmek ve faydalı işler yapmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status