Rüyada Davetiye Dağıtmak

Rüyada davetiye dağıttığını görmek, sevdiğiniz insanlar ile daha sık bir araya geleceğinize ve sizi seven sayan insanların her geçen gün çoğalmasına yorumlanır. Şu günlerde dostlarınız sizi sık sık arayıp sorabilir. Çok sık davetlere katılabilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Sosyal hayatınız renklenebilir, akrabalarınız ile de ilişkileriniz düzelir. Onlarda verimli zaman geçirebilirsiniz. Yalnız olan kişiler için de etrafınızdaki insanların çoğalmasına ve sosyal hayatta daha aktif olmaya yorumlanır. Bu iş vesilesi ile de olabilir. Veya hayatınıza giren insanlar kendi sosyal çevrelerine sizi dahil edebilirler, yalnızlık biter.

Rüyada düğün davetiyesi dağıtmak, evlenmek isteyen kişiler için tez zamanda kısmetlerinin açılmasına ve taliplerinin çıkmasına yorumlanır. Evlilik hayali kuranlar bu hayallerine beklediklerinden de daha kısa süre içerisinde kavuşabilirler. Mürüvetinize erebilirsiniz. Rüyada evlilik davetiyesi dağıtmak, evli olanlar için de çevresindeki bekar birinin evlenmesinde vesile olmasına ve aracı olmaya yorumlanır. Birinin yuva kurmasında sizin parmağınız olabilir.

Rüyada Sünnet Davetiyesi Dağıtmak

Hane içerisinden hayırlı bir haber gelmesine ve eş dost bir araya gelmeye, akrabalarınıza destek olmaya yorumlanır. Birinin söz nişan ya da düğün telaşına yardımcı olabilirsiniz. Ya da sizin bir telaşınız olabilir, ev içinde heyecanlı günler atlatabilir, kalabalık misafir ağırlayabilirsiniz.

Rüyada Nişan Davetiyesi Dağıtmak

Evlilik aşamasında olan kişiler için ailesinden destek görmek ve sorun çıkmamasına yorumlanır. İlişkisi olan kişiler ailelerin tanışmasında sıkıntı yaşamazlar. Sizi endişelendiren şeyler boşa çıkar ve aileler kabul eder. Evli olanlar içinde birinin evlenmesinde yardımcı olmaya yorumlanır.

Rüyada Ölünün Davetiye Dağıtması

Haneye bebek gelmesine yorumlanır. Akrabalarınız arasında bebek bekleyen biri olabilir ve ilerleyen günlerde bu müjdeli haberi alabilirsiniz. Ya da bekar olan kişiler için de evlenip kendi yuvalarını kurmalarına yorumlanır.

Rüyada Davetiye Dağıtmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı bir rüyadır ve sevdikleriniz ile birlik beraberliğe yorumlanır. Zor günler birlikte aşılır, hatta zor bir süreç atlatıp sonunda refaha erişilir. Sevdikleriniz sizi yalnız bırakmazlar. Özellikle aileniz size bir konuda çok büyük bir destek verebilir

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülizar dedi ki:

  Hocam eşim rüyasında ölmüş olan babasıyla düğün davetiyesi dağıtıyor ve babası çok mutluymuş bu ne anlama geliyor sizden rica ediyoruz teşekkürler

 2. Enes dedi ki:

  Hocam sevdiğim kızın başkasıyla düğün davetiyesi gördüm manası nedir

 3. Ersin dedi ki:

  Slm hocam ruyada ben evleniyorum evlendigim kişiyi tanımıyorum sonrada bi tanıdığım arkadaşı aradım arkadaşı düğüne davet ettim daveti kartı arada kalmış yollamak için dedim Bnde ne olur ne olmaz telefondan düğüne davet ettim bu rüya neye cikar hocam cevaplarsaniz sevinirim 🙏

 4. Ersin dedi ki:

  Rüyada tanimadigim biri ile evleniyorum sonrada bi tanıdık arkadaşi aradım telefondan arkadaşa dedim baze yerlere daveti karti gitmemiş sonrada bnde o arkadaş i aradım düğüne davet ettim bu rüya neye cikar.

 5. Ümit ÖNDER dedi ki:

  Rüyamda düşmanlarımın düğün davetiyesi dağıttığını gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı talip haberine yorumlanır.

 6. Bülent has dedi ki:

  Ruyadamda evlilik icin dugun davetiyesi dagitiyorum ama zarf sünnet düğünü için çıkıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status