Rüyada Davulcu Görmek

Rüyada davulcu görmek, sizi koruyup kollayan bir insanın yine bir konuda sizi başkalarına karşı savunacağına yorumlanır. Belki bazı hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz. Ancak başkalarının hakkınızda ne düşündüğünü çok fazla önemsediğiniz için geri planda kalmamalısınız. Tam tersi kendi istek ve hayalleriniz peşinde koşacak cesareti veren ve sizi destekleyen, koruyup kollayan insanların desteğine sahip çıkmalısınız. Özellikle bir kişi sizi cesaretlendirebilir. Hakkınızda dedikodu yapan insanları görmezden gelerek, hiçbir şeyin sizin hevesinizi kaçırmamasına özen gösterir ve gerçek dostlarınızın desteğini geri çevirmezseniz, çok yakında her şey çok güzel olabilir. Uzak sandığınız hayallerinize daha kısa zamanda erişebilirsiniz.

Rüyada davulcular görmek, birden fazla kişinin size müjdeli haberler vermesi demektir. Birkaç yerden birden iş fırsatı elde edebilirsiniz ve buna şaşırabilirsiniz. Ticari hayatta müşteri sayınız artabilir ve daha fazla iş almaya, daha çok para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle ek gelir ile uğraşanlar, birkaç yerden birden düzenli gelir elde etme hayallerini gerçekleştirebilirler. Yakın zamanda size açılan şans kapılarını iyi değerlendirmeye gayret edin.

Rüyada davul çalındığını görmek, aynı zamanda hakkınızda çok güzel sözler ile bahsedileceğine ve yakın kalabalık bir ortama gireceğinize yorumlanır. Bu sizinle ilgili bir kutlama da olabilir ve tüm sevdikleriniz ile bir araya gelerek keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Rüyada Davulcu Zurnacı Görmek

İlk başta kolay gibi görünen bir şeyin aslında size çok büyük zorluklar çıkarması demektir. Hiç tahmin etmediğiniz ya da öngörülemeyen büyük engeller karşınıza çıkabilir ve çaresiz kalabilirsiniz. Evlenmek isteyenler aileleri ile anlaşmazlığa düşebilirler ve ilişkileri çıkmaza girebilir. Ya da iş hayatında yeni başlangıç yapanlar hiç hesapta olmayan problemler yüzünden bir takım aksaklıklar yaşayabilir. Bu yüzden planlarınızda gecikme olabilir.

Rüyada Ramazan Davulcusu Görmek

İş ya da eğitim hayatında elde edeceğiniz bir başarıyı herkese duyuracak ve tebrik edileceksiniz. Herkesin sizi konuşması ve takdir etmesi olasıdır. Aileniz sizinle gurur duyabilir. Belki geçmişte aldığınız kararların meyvesini şimdi yemeye başlayabilirsiniz. Sizi destekleyen insanları pişman etmeyeceksiniz ve yüzünüz ak bir şekilde başarılarınız ile övüneceksiniz.

Rüyada Davulcu Olmak

Özel hayatınızda kontrolü ele almak, bundan sonra sorun çıkmaması için çok çaba harcamak demektir. Özellikle dargın olan kişileri barıştırabilir ve birileri ile uzun uzun konuşarak hatalarını söyleyebilirsiniz. Aile hayatında sorun yaşamamak için artık buna bir dur demek isteyeceksiniz. Aile içi meselelerin çözümü size bağlı olabilir.

Rüyada Başkasının Davul Çaldığını Görmek

Eğer rüyada tanımadığınız birinin davul çaldığını görürseniz, yeni tanışacağınız bir insan sizin hakkınızda çok şey öğrenmek ve sizinle dost olmak isteyecek. Hatta yalnız olanlar için yeni biri ile aşk yaşamak ve ilgi görmek demektir. Rüyada tanıdığın birinin davul çaldığını görmek ise, bu kişi size güzel bir haber iletebilir. Hatta yakında aranızda geçecek bir sohbet ile çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Davulcu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size kırgın olan kişiler ile aranızdaki problemler sona erecek ve hoş sohbet muhabbet ortamına davet alabilirsiniz. Dostlarınız sizi sürekli yanlarında görmek isteyebilirler. Özellikle düşmanlarınıza ve sizi kıskanan kişilere karşı sevdikleriniz sizi savunacaklar. Size zarar gelmesini engelleyecekler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mehmetttttt dedi ki:

  Rüyamda hortumun yanında davul çalınıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelen bir habere şaşırmaya, ev taşımaya yorumlanır.

 2. Selma dedi ki:

  Rüyamda 2 tane bayanın düğünde davul çaldığını gördüm. bu bayanların yöresel yeşil elbiseleri dikkatimi çekti.. yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki kadından hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 3. Ertuğrul dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda mutfak kapısında ramazan davulcusu gördüm kapıyı açmamla içeriye bir kedi ve bir fare daldı kedi hışımla fareyi kovalıyordu farede sağa sola kaçırıyordu kedi fareyi sıkıştırdığı esnada uyandım. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafirler gelmesine, sevdiklerinizden sürprize yorumlanır.

   1. Bilinmeyen dedi ki:

    Ruyamda davulcu gelmişti kapıları çalıodu bende gizli gizli pencereden bakıodum anneme diyodumki ramazanlık degil bu davulcunun ne işi var diodum annem seslenmio ama sadece davul sesi duyuyordum

    1. admin dedi ki:

     Size güzel haberler getiren ve ailenize iyiliği dokunan biri olabilir.

DMCA.com Protection Status