Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düştüğünü görmek, eğitim ve iş hayatında zorlukları aşmak ve daha rahat etmek anlamına gelir. Kendi seçimlerinizi sizi mutlu eder ve ilerleyen zamanda da bol kazanç sağlayabilir, rahat bir şekilde geçinebilirsiniz. Rüyada kirli denize düşmek, borçlanmak ve borçlar yüzünden zorluklar yaşamak demektir. Bu sebeple pek çok şeyden geri kalabilirsiniz. Ya da yapılan bazı gereksiz harcamalar yüzünden pişmanlık duyulabilir. Rüyada berrak temiz denize düşmek, zenginliğe yorumlanır. Aile yaşantısında para sıkıntısı çekilmez, artık parasal anlamda daha rahat olabilir daha rahat harcamalar yapabilirsiniz. İşinizde de kazancınız çok yükselebilir.

Rüyada denize düşen birini görmek, birinden gelecek maddi destek ya da tavsiyeye yorumlanır. İlerleyen günlerde alacağınız bir habere ilgilenebilirsiniz, bu uygun bir mal mülk haberi olabilir. Yatırım yapmak isteyenler için karlı bir fırsat karşılarına çıkabilir.

Rüyada Denize Düşmek ve Çıkmak

Maddi engelleri aşmak ve artık para sıkıntısı çekmemek anlamına gelir. Eğitim hayatı bitenler iyi bir iş imkanı bulabilirler. Yeni bir işe de girebilir, iş değişikliği yapabilirsiniz. Veya kendi işinizi yapıyorsanız müşterilerinizde çoğalma olabilir.

Rüyada Denize Düşmek Boğulmak

Yaşanan bir takım talihsiz olaylardan sonra şansın dönmesine ve yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır. İflas eden kişiler için işlerinin yeniden düzene girmesi demektir. Ya da borcu olan kişiler için borçlarının tamamını kapatarak bir daha borç yapmamaya gayret etmeye yorumlanır.

Rüyada Denize Düşmekten Kurtulmak

Önünüzdeki sınavlarınızda başarılı olmaya ve kariyer hayatında engelleri aşmaya yorumlanır. Rüyada denize düşmekten son anda kurtulmak, son anda hatalardan dönmek ve doğru yolu bulmak demektir. Sizin için hayırlısı neyse o olur. Rüyada denize düşmek ve kurtarılmak, bazı yorumculara göre evlenmek ve rahat bir hayat sürmek demektir. Evli olanlar için de aileden destek gelebilir.

Rüyada Arabayla Denize Düşmek

Uzun süredir görmediğiniz ve uzakta yaşayan insanlardan haber almak ancak keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Miras paylaşımına dair de canınızı sıkan haberler gelebilir. Rüyada arabayla denize düşmek ve kurtulmak, sürekli gidip geldiğiniz kişilerle aranıza mesafe koymak ve artık görüşmemeye yorumlanır. Aile dostlarınız ile aranız açılabilir.

Rüyada Gemiden Denize Düşmek

İş ve eğitim hayatında büyük hedefler belirlemek ve bu hedefleri başarmak anlamına gelir. Sizden beklenenden daha üstün başarılar sergileyebilirsiniz. Deniz aşırı bir yerde yaşamak istiyorsanız, iş ya da eğitim vesilesi ile bu hayaliniz gerçek olabilir. Rüyada gemiden inerken denize düşmek, tatile çıkmak ve rahat para harcamaya da yorumlanır.

Rüyada Denize Düşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve bolluk berekete yorumlanır. Kazancınızda yaşanan artış ile birlikte hem kendiniz hem de aileniz için güzel harcamalar yapabilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Hatta elinize geçen para birikim yapmanızı, mal mülk edinmenizi de sağlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İsminivermekistemeyendinleyici dedi ki:

  Rüyamda kız arkadaşımla konuşuyodum telefonla. Deniz kenarına oturayım derken bi elimle telefonu tuttuğum için dengemi kaybettim denize düştüm. Etrafta kimse bakmıyodu ben çımmaya çalıştığım ilk denememde bir tane temiz yüzlü çocuk elini uzattı ve beni çıkardı teşekkür ettim sonra gitti. Telefonum olduğu yerde duruyodu sonra alıp kız arkadaşımla konuşmaya devam ettim

 2. Sibel deniz dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim biriyle birlikte ve yüzlerini görmediğim bir grupla uçuyorduk ve kimisi yere indi, kimiside uçmaya devam ediyordu bende dahil, sonra ben dengemi kaybedip denize düştüm rüya bitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş haberi almak, uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 3. Sevgi dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda H2O dizisinden denizkizi Cleo oldugumu gordum ve Emma ve Rikki (diziden olan diger denizkizlari) ile hizli hizli yuzdugumuzu gordum. Bu neyin isareti? Tesekkurler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş çevresine girmeye yorumlanır.

 4. kadir dedi ki:

  Rüyamda denize düşüyorum yavaş yavaş aşşağı doğru çekiliyorum kendi kendime diyorumki ne kadar güçlüymüşüm nerdeyse suyun altında nefes alıcam diyorum suyun altında kafesler var sonra suyun üzerine çıkıyorum bir arkadaşım var beni kurtar diyorum o da geliyor beni sudan çıkartmaya çalışıyor sudan çıkarken bir deniz anası bize sürekli zarar veriyor. sonunda ikimizde karaya çıkmış oluyoruz kurtuluyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntıların biteceğine ve eskisinden daha iyi olanaklara sahip olunmasına yorumlanır.

 5. Recep dedi ki:

  Selamun aleyküm rüyamda arabayla köprüden geçerken bir anda arabadan iniyorum köprünün korkuluklarına tutunarak yürüyorum ve Köprünün bir kısmında korkuluk olmadığını farkediyorum tutunamadıgım içinde dengemi kaybedip geri geri adımlarla denize düşünüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir hayalin yeniden peşinden gitmeye yorumlanır.

 6. Ahmet dedi ki:

  Ruyanda ailem ile araba icerisinde yolculuk yapiyoruz yolda buyuk bir yilan gördüm yılanı gösteriyim derken denize uçuyoruz denize düştüğünüzde kapıları açmak için uğraşırken uyaniyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya esli aile dostlarınızın evinize gelmesine yorumlanır.

   1. Dilek akkaya dedi ki:

    Rüyamda akşam vakti hava almak için dışarı çıkıyorum ve deniz görüyorum denize bakarken ayağım çamura giriyor ve denize düşüyorum düşerkenden yüzme bilmiyorum ölücem diyorum ve la ilâhe illah diyerek denize düşüyorum sonra bi anda denizden çıkıyorum ve kenarda yatıp uyuyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya zorlukları aşmak ve parasal olarak da rahatlamaya yorumlanır.

    2. Cevriye dedi ki:

     Rüyamda kötü kişiler bir kadın ve çocuğu kaçırıyormuş kadin tekneden denize düştü yardım icin bağırıyordum çocuk teknede kaldı cok korktum

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya zenginliğe, rahat geçime yorumlanır.

 7. Ulku dedi ki:

  Rüyamda esim arabayla denize ucuyo arabanin kapani aciyomkurtarmaya calisiyom arabanin icine su doluyo su kirli oluyo anu ayaklarindantutuyorum orda uyandim

  1. admin dedi ki:

   Borçlarınız varsa bitmesi ve bol kazanca yorumlanır.

 8. Peyman dedi ki:

  Ruyamda gökteydim,sonra denize duşuyordum,sonra bir kadın da benden sonra denize atlayarak,bana yuknelerek beni denizin dibine götüruyordu, kadından kurtulmak ve denizden çıkmak lstedim ama hep dibine dibine duşuyordum, deniz çok derin,buyuk,ve boldu Sonra en dibine duruğumde bir eve dönuşuyordu ve orda olduğumu duşunuyordum, ve orda rahmetli babamı ve akrabalarımı gorüyordum.

  1. admin dedi ki:

   İstek ve ideallerinizin yakında gerçekleşmesi ve başarıya yorumlanır.

 9. derya dedi ki:

  Merhabalar, ruyamda incecik bir agaca tutunmusum, arkamdan biri beni bulanik denize itmeye calisiyor. Bunun manasi nedir, aciklarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Aldığınız bazı riskler varsa maddi zarara uğrayabilir, borca girebilirsiniz.

   1. Pınar küçükkaya kablan dedi ki:

    MerhabaGunaydin canım Ruyamda arabayla kaza yaptığımı ve birden dönmeye başladığımı gördüm .hic bir yere carpmamak icin uğraştım ucurum vardı arkası deniz. Arabayi oraya dogru yonlendirdim ve havada ucmaya başladım ve denize düştüm. Hic biryerime birsey olmadan denizden çıktım. Yanimda 1 kisi vardı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Deniz kum tertemizdi. Maldivler gibiydi hic zorlanmadim cikmaya. Ancak arabayi yok etmişlerdi.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar ile karşılaşmak ve kırgınlkların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status