Rüyada Dip Boyasının Gelmesi

Rüyada dip boyasının geldiğini görmek, sizi çok özleyen ve adeta özlemi burnunda tüten bir insana yorumlanır. Anne ve babasından uzakta yaşayan kişiler için anne ve baba ziyareti yapmaya, aile büyüklerinin sizin yolunuzu gözlemesine yorumlanır. Uzun süredir sizi görmek için sabırlanan birileri olabilir. Bu kişiler arkadaş ortamından da olabilir. Hatta ilerleyen günlerde bir yolculuk yapmak ve sevdikleriniz ile bir araya gelmek için yolculuk planı yapabilirsiniz. Rüyada başkasının dip boyasının geldiğini görmek, bu kişinin size bir haber göndermesi olarak yorumlanır. İlerleyen günlerde size bir hediye gönderebilir ya da müjdeli bir haber verebilir.

Rüyada saç diplerini boyamak, sıkıntıların bitmesine ve yerine mutluluğun gelmesine yorumlanır. İç sıkıntılar zamanla azalır ve sağlık sorunları olan kişiler için de şifasını bulmak anlamına gelir. Tez zamanda yüzünüzü güldürecek gelişmeler olabilir.

Rüyada Saç Diplerinin Beyazlaması

Sabır ettiğiniz her ne varsa artık bu sabrın sonunda istediğiniz şeye ulaşmaya yorumlanır. Bir süredir hayalini kurduğunuz , cefa çekilen, emek harcanan bir şeyde artık ödülünüzü alırsınız. Yüzünüzü güldüren bir takım hadiseler olabilir. Hatta umudunuzu yitirmiş olabilirsiniz ancak tam da böyle bir durumdayken her şey bir anda yoluna girebilir. Beklenen haber geç de olsa gelir, bir yerden kabul bekleyen kişiler için de hayırlı haberler yakında ulaşır.

Rüyada Dip Boyasının Gelmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi üzen insanların buna pişman olmalarına ve çekilen çilelerin ardından selamete erişmeye yorumlanır. İç sıkıntılarınız ve endişeleriniz bir süre sonra biter. Çok merak ettiğiniz ve özlediğiniz biri varsa da o kişi ile bir araya gelme şansı elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Süheyla baydar dedi ki:

  Rüyamda dip boyası yapmışım (önceden) ama iyi yapayapamamışım diplerde ara ara gerçek saçım görünüyor(kahve saç arasında beyazlarla)yeniden fırçayla diplere sürmeye çalışıyorum ama boya bitmiş oluyor fırça boyasız diplere sürüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istenilen bir şeyi satın almaya yorumlanır.

 2. hande dedi ki:

  Merhabalar.Ruyamda saçlarım gerçekte olduğuna göre daha gürdü.Rengi gerçekteki gibi sariydi fakat dip boyasi için kuafore gidiyorum rüyamda.Saçım dışardan görünüşte sarı.Ancak saçımın dibine bakıyorum ve sacimin dipi turuncu renkte.Bu durumu görünce çok üzülüyorum.Ruyami yorumlarsaniz sevinirim…

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görüşmediğiniz biri gelip gönlünüzü alabilir.

DMCA.com Protection Status