Rüyada Dişin Düşmesi

Rüyada dişin düştüğünü görmek, yanlış kararlar alıp maddi ya da manevi zarara uğramak ve sonunda bu hatadan dönmeye yorumlanır. Bazı şeylerin farkına varmayabilirsiniz ve başkaları sizi uyarsa da en son yaşanan şeylerden sonra farkına varabilirsiniz. Mesela maddi yönden aldığınız bir risk sonrasında zarara uğramanız olasıdır. Ya da özel hayatınızda bir ayrılık ya da yarı yolda bırakılma söz konusu olabilir. Sizi yanıltmaya ya da kullanmaya çalışan kişiler tarafından zor durumda bırakılabilirsiniz. Rüyada dişlerin düşmesi, size çok yakın olan birinin hayatınızdan çıkmasına, ayrılık yaşamaya da yorumlanır. Kalbiniz kırılabilir ve hayatınızda önemli bir yeri olan biri ile yolları ayırabilirsiniz. Önemli bir arkadaşınız ile ayrılık yaşanabilir ya da sevgiliniz ile ilişkiniz bitebilir.

Rüyada sağlam dişin düşmesi, mal mülk kaybına da yorumlanır. Elinizden yüklü bir miktar para da çıkabilir. Hiç hesapta olmayan masraflar yüzünden birikimleriniz eriyebilir. Maddi yönden biri de size külfet olabilir. Verdiğiniz borçları geri alamayabilirsiniz. Aslında beklentileriniz karşılığını bulmayarak, çıkar ilişkisi kuran biri tarafından zarara uğramanız olasıdır. Ortak iş yapan kişiler ise ortakları ile yolları ayırabilir.

Rüyada Dişin Düşmesi ve Kanaması

Hiç ummadığınız bir yerden elinize para geçebilir ve yakın zamanda hayret edeceğiniz bir olay gerçekleşebilir. Şansınız açılabilir ve aldığınız riskler neticesinde maddi kayıplarınız geri gelebilir. Size yapılan haksızlıklar da son bulur.

Rüyada Dişin Düşmesi ve Yerine Yenisinin Çıkması

Rüyada dişin düşüp yerine diş çıktığını görmek, tam umutlarınızı yitirmişken yeniden umutların artması, beklenmedik müjdeli gelişmelerin olmasına yorumlanır. Tam emekleriniz boşa gittiğini düşünürken, bir yerden şans yüzünüze gülebilir. Kısmetleriniz artabilir, biten hayalleriniz yeniden başlayabilir, yarım kalan işleriniz de tamamlanabilir.

Rüyada Kaplama Dişin Düşmesi

Rüyada kaplama dişin düştüğünü görmek, sıkıntılardan arınmaya ve çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır. Uzun süredir beklediğiniz bir haber de gelebilir. iş ya da eğitim hayatında önünüze bir fırsat çıkabilir.

Rüyada Takma Diş Düşmesi

Rüyada takma dişin düştüğünü görmek, paranızın artması ve geçim derdinden kurtulmak anlamına gelir. Yüklü bir miktar yatırım yapabilir, ancak iyi bir kar elde edebilirsiniz. Mal mülk satın alımı da söz konusu olabilir. Geleceğinizi güvence altına alacak bir yatırım yapabilir ya da kazançlı bir işe girebilirsiniz.

Rüyada Çürük Diş Düşmesi

Kafanıza taktığınız bir sorunun çözülmesi ve rahat etmek, ümitlerin yeniden yeşermesine yorumlanır. Stresten kurtulabilir, daha dinç ve sakin bir şekilde sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz.  Gergin bir ortam sakinleşebilir ve huzur yeniden hakim olur. Anlaşamadığınız kişiler ile aranızda barış sağlanabilir.

Rüyada Dişin Düşmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayat küsmek ve hayallerin kırılması, ayrılıkların yaşanmasına yorumlanır. Çok sevdiğiniz biri hayatınızdan çıkabilir, kayıplarınız için üzülebilirsiniz. Enerjiniz tükenebilir, kendinizi bitkin ve her şeyden bıktın hissedebilirsiniz, ancak bu geçici bir süre olacaktır. Bazı hayal kırıklıkları bir süre sizi etkileyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

27 Yorum

 1. Burhanettin
  • admin
 2. Melih
 3. Bb
  • admin
 4. Zehra
  • admin
 5. Maksat
  • admin
 6. Nazan
  • admin
 7. eda
  • admin
 8. Nisa
  • admin
 9. Abdulgani
  • admin
 10. Aslıhan
  • admin
   • Melih
    • admin
 11. Bahar
  • admin
 12. Serdar
  • admin
   • Tuğba
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status