Rüyada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada dişlerin döküldüğünü görmek, elinize geçecek yüklü paraya, zenginliğe erişmeye yorumlanır. Hayatınızda ciddi değişimler olabilir ve kazancınız artabilir. Eğer çalışmıyorsanız, çok yüksek maaşa sahip bir işe girebilirsiniz. Bundan sonra çalışarak kendi geçiminizi rahatça sürdürebilirsiniz. Çalışanlar için de iş değişikliği ya da mevki yükselmesi sayesinde daha fazla para kazanmaları, daha fazla birikim yapmaları ve rahat etmelerine yorumlanır. Rüyada dişin dökülmesi, aynı zamanda evli olanlar için aldatılmak anlamına gelir. Eşiniz ile aranıza başka bir kadın girebilir. Bu yüzden ayrılık söz konusu olabilir. Bekar olanlar ise aşk hayatında bulamadıkları mutluluğu iş hayatında kariyerlerinde bulabilirler.

Rüyada başkasının dişlerinin dökülmesi, özel hayatınızda her ne kadar mutsuz olsanız da iş hayatında tam tersi mutluluklar yaşayacağınıza yorumlanır. Hayatınızda bazı problemleri görmezden gelmek sizi maddiyatçı biri haline getirebilir ve bir şeyleri aşmak için onlardan uzak durmak isteyebilir, sorunlardan kaçabilirsiniz. Rüyada kendi dişlerinin dökülmesi, sizi üzen bir insanın ardından öfke duymak ve ona karşı kendini ispatlamak anlamına da gelir. Bundan sonra sadece kendiniz için yaşayabilir ve sadece kendi isteklerinizi gerçekleştirebilir, hatta bencil davranabilirsiniz. Bu durum yalnız kalmanıza neden olabilir.

Rüyada dişin yerinden çıkması, hırsınızı artıracak olaylar yaşamaya ve radikal kararlar almaya yorumlanır. Bir an önce bir şeyler olsun diye çok çaba harcayabilirsiniz. Rüyada dişin düşmesi, ayrıca iç huzurun azalmasına, evli olanların ayrılık aşamasına girmesine yorumlanır. Sizi özel hayatınızda sevdiğiniz insan büyük hayal kırıklığına uğratabilir.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

İş Hayatında kısa sürede yükselme yaşayabilir ve maddi kayıplarınızı geri alabilir, yeniden eski maddi olanaklara sahip olabilirsiniz. Çalıştığınız yerde hızlı bir yükseliş olabilir ya da kendi işini yapanlar da ticari hayatta önemli başarılar sağlayabilirler. Maddi yönden hızlı bir yükseliş sağlamak güveninizi artıracak. Belki sosyal çevreniz de değişebilir ve lüks içerisinde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Diş Dökülmesi ve Kanaması

Yardım alacağınız bir erkek sayesinde hayatınızda önemli değişikliklerin olmasına, size yeni fırsatlar sunulacağına ve hayatınızın değişeceğine yorumlanır. Aynı zamanda aile içerisinde fikir ayrılıkları yaşamak ve size karşı gelmelerine, bir şeyi onaylamamalarına yorumlanır. Onların onaylamadığı bir iş yapabilirsiniz.

Rüyada Dişlerin Kırılıp Dökülmesi

Hayalini kurduğunuz şeyler için daha fazla emek harcamanız gerektiğine ve önünüzdeki engellerin fazla olmasına yorumlanır. Ancak bu sizi hırslandırabilir ve bir şeyler ispatlamak çabasına girebilirsiniz. Bu da sizi yıpratabilir.

Rüyada Dişin Çekilmesi

Size destek olan ve benzer hayaller kuran biri ile el ele vermek, birlikte büyük işler başarmaya yorumlanır. Size vereceği destek sayesinde onunla birlikte önemli başarılar sergileyebilir, hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Beraber iş birliği yaparak hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Rüyada Dişin Dökülmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızdaki olumsuzlukların sizi yıldırmaması ve eski hayallerinizi tamamlamak, kimseye muhtaç olmamak ve hayatınızda baskında kurtulmaya yorumlanır. Bazı insanlarla anlaşmazlığa düşseniz de seçimlerinizden vazgeçmeyerek, ciddi bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. emine dedi ki:

  Merhaba, rüyamda Sol Üst dişlerim sanki fermuar gibi bir şeyin üstüne yapıştırılmış gibiydi. Dişlerim ağzımda düştü sonra elimle düzelttim birazda ağzımda yapışsın diye bastırdım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güvendiğiniz birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 2. Oznur dedi ki:

  Rüyamda solt alt en arka buyuk 2 tane (saglikli ve temiz) dișimin dökülmesini ve bu iki diși sol avcuma aldığımı gördüm. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir dost edinmeye yorumlanır.

 3. FERİHAN dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamfda alt sağ tarafımdaki 3 dişimin önce sallandığını hissettim.dilimle sallantıyı hissederken sırayla 3 dişimde elime düştü.Dişlerime baktığımda dişler çok büyüktü ve yeşilimsi renkteydi.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen ve baskı yapan kimseler hayatınızdan çıkabilir.

 4. Seval dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda Bir anda kendimi dişçi salonunda beklerken gördüm. Ön dişlerim çekilmiş implant yapılacakmış o halde sıramı bekliyordum. Bu durumdan çokta memnun değildim. Sonra bir aynayla baktım incecik dişlerim kalmış onların üzerine porselen diş takacaklarmış. Bekleme odasında karadut ikram ettiler ben bu dişlerle yiyemem dedim. Şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Kendine güvenin artmasına ve yeni bir teklif almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status